Divize B

Moderator: Czech Moderators

pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

Draha wrote: Panda na to hází pandí bobek no bohužel... ale myslím, že se bát nemusíš s takovým týmem (navíc nemáš nikoho vyloučenýho) bych se ani Randoma nebál, že bys mohl prohrát...
No po pravdě jsem si byl včera večer jistý,že budeme dneska na Letné v posledním domácím zápase slavit s fandy titul :lol: , muj starší synátor má dneska 9té narozky tak se to k tomu i hodilo.
A když jsem videl,jak má Panda připravený mančaft luxusně,tak jsem ani nezapochyboval. O to víc jsem ráno čučel na těch 1:5
Každopádně čtvrteční ráno bude hodně nervozní 8)
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

Je to tam.....yes.....po 9,5 letech hraní/nehraní ,jsem konečně získal vysněný pohárek mistra B ligy.

Odvetnou část ligy jsme zahráli stylem start - cíl 15-0-0

Radost veliká.

to si zaslouží tiskovku dneska.

btw : a gratulace Drahovi aspoň k té dnešní 150tce
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: Divize B

Post by kofi »

Ty kráso, letenská šlechta konečně v Ačku, gratulka. :)
FC Alkoholicks
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

kofi wrote:Ty kráso, letenská šlechta konečně v Ačku, gratulka. :)
tvl kofi :lol: tak Tebe jsem nevidel roky ..... mi přijdeš jak přízrak ted :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

AC Draha Prague 1 - 0 Banga_LT (150-141)

Poslední ligový zápas nám přinesl útěchu v podobě našeho top výkonu, žel i bilance 27-2-1 stačí pouze na druhé místo. Každopádně v příští sezóně potřetí nakoukneme do A divize, kde si to rozdáme i s Letenskou šlechtou, čímž mu gratuluju k pohárku a těším se na další souboje o stupeň výše!!! :) 8)
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: Divize B

Post by kofi »

pupajdi13 wrote: tvl kofi :lol: tak Tebe jsem nevidel roky ..... mi přijdeš jak přízrak ted :wink:
Nazdár. :)
Přesněji řečeno nějakých šest let. Jsem si už nemohl ani vzpomenout na název. :mrgreen:
No, spíš nestačím zírat já. Když mě to tedy přestalo bavit, ta stará garda se už rozpadala, lidi končili a zase se vraceli (na to byl hlavní přeborník Frankie :mrgreen: )... pak jsem sem nakoukl před dvěma lety, to bylo aktivních ještě nějakých 6K lidí, tak jsem si říkal, že to furt jde, ale že se to kompletně obměnilo. A teď sem zabloudím podruhý, vidím tebe, jak oslavuješ postup do Ačka, tak se regnu znovu a nestačím se divit. Už mám za sebou přátelák s Drajmim, naplánovanej s Andrewem. Táta Foxir už to láme nějakej 11 rok, to je prostě na onlinovku neskutečný. :)
FC Alkoholicks
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

Kofi , je to prostě srdcovka a pár z nás to udrželo a myslím si,že udrží dokud to Sjarel bude provozovat :wink:

Do Ačka nakukuju už po třetí v historii,ale konečně poprvé i s pohárkem B....

Hod mi pak pozvánku na přátelák,at si Tě mužu uložit a sledovat tvou životnost 8)

Každopádně jsem opravdu rád,Tě tu zas takhle vidět , uplně se mi vybavily ty staré doby.....potěšils mě,že sis vspoměl na SPčko
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: Divize B

Post by kofi »

Úplně nápodobně Pupajdi, taky se mi vybavilo množství vzpomínek.
Až budu trochu konkurenceschopnější, mohli bysme spustit zase nějaké turnájky, bude-li z okolí zájem. :)
Jen škoda, že celkový počet hráčů není o 2-3K vyšší, ten trh je setsakra prořídlej, tak to asi bude nějaký ten měsíc trvat. :P
FC Alkoholicks
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

spousta věcí je už problém no, trh je jeden ze zásadních problémů ,ale furt se ještě dá....holt je to už hra pro ty skalní :wink:

chtělo by to nějakou básničku nebo povídku na přivítanou :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: Divize B

Post by kofi »

Takhle nějak? :P

Prolog

FC Alkoholicks.
To jméno mělo zvuk. Jejich znak měl lesk. No dobře, nutno podotknout, že jen v rámci lig regionu. Na vrchol se nikdy nedotáhli, ale úplná ořezávatka to rozhodně nebyla. Vitrína s trofejemi měla několik narychlo přidělaných polic. Na zápasy chodilo takřka 30 tisíc diváků. Měli skutečného trenéra, v pozdějších letech vyměnili i nedostudovaného urologa za, považte, atestovaného doktora. Vyhráli jeden ročník slavného Čejčského hroznu, kdy si to v kulervoucím finále rozdali se samotným praotcem Foxirem. Hráči s cejchem psychopatů, ale i více či méně latentní sociopati se v jejich bílo žlutých dresech, připomínající zlatavý mok, měnili v technické kouzelníky takřka bez chyby plnící náročné taktické pokyny. Finančně byli natolik bezstarostní, že jejich hráče z tréninkového centra na zápasy mohl vozit Míla Čurda na káře zapřažené za svým hovnocucem. Ztráty byly prostě povoleny.
A se to přitom vypracovali z úplného dna ...

Život má zvláštní smysl pro ironii, pomyslela si zachmuřená postava, vykazující známky počínající nadváhy, rozvalená na jednom z posledních připomínek minulého věhlasu. Kdysi luxusním masivním dřevěném křesle s potahem z hovězí kůže. Stejně jako její majitel už zažilo viditelně lepší časy.

Šest let... šest let je tomu, co vtrhla URNA do kanceláří klubu a během několika minut dokázala překvapenému osazenstvu, že kouřové granáty, policejní beranidla a samopaly mířící do xichtů jsou přece jen o něco důslednější argument, než koks, chlast a lehké ženy, jenž platily do té doby v kuloárech klubu za zcela validní oběživo.
Smutné na tom všem bylo, že se chlapci ze zásahovky sekli. Namířeno měli totiž do sousedící nadnárodní korporace podnikající ve stavebnictví s podezřením na praní špinavých peněz, úplatky politiků a kdovíco ještě... s ní mělo vedení fotbalového klubu společné parkoviště.
Smůla.
Nejspíš by si to ale testosteronem pulzující, nakrátko střižení hoši nechali vysvětlit. Nebýt asistenta manažera, na kterého bylo několik předchozích minut již nervově přes limit natolik, že mezi mocnými vzlyky začal hysterickým a mírně vyšinutým hlasem řvát do hlavně útočné pušky Heckler & Koch G36, že vážně neví, kdo "ty malý sviňuchy" narval ve sklepě do akvárka a že všechny uklízečky mají pracovní povolení.
Ale upřímně. Kdo mohl tušit, že na vybudování podzemního akvária potřebujete stavební povolení. Že si do něj nemůžete nechat dovést lachtany šedé (že prej ohroženej druh, nebo co ...). A že ty mladý, bujarý, obdařený ukrajinský bohyně musí mít platný víza a nemůžete jim platit v naturáliích, když s tím předtím nesouhlasili ...
No dobře, asi jsem toho kluka neměl tolik využívat jako lidský stůl. A ani jsem ho nemusel ze srandy střílet do zad elektrickým taserem. Vlastně... když o tom tak přemýšlím, měl jsem trochu víc poslouchat toho profesionálního kouče. Mohli jsme při trénincích hrát klasicky na dvě brány a dvě jedenáctky. A ne na sestřel-si-mýho-asistenta-přivázanýho-k-jediný-bráně-konopnými-provazy-všichni-na-jednoho.
Se stane.

Tahle minikauzička klub drobet zruinovala. A můj trest v podobě 12 let zákazu působení ve fotbale tomu upřímně řečeno moc nepřidal. Ale my, my jsme jen dělníci fotbalu. Neděláme to pro sebe, to je jasný. Takže když mi byla půlka trestu prominuta, něco mě táhlo zpátky.

Kdybych ale věděl, kdo právě zaparkoval v červeném Lamborghini Aventador u zpustlé budovy kdysi známého fotbalového klubu, možná bych raději dobrovolně nastoupil do výkonu zabezpečovací detence ...
FC Alkoholicks
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

Image
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize B

Post by palo »

kofi wrote:Takhle nějak? :P

Prolog

FC Alkoholicks.
Máš talent tvl... :wink:
Napiš něco častěj.
Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

palo wrote:Máš talent tvl....
tak to se dobře ví z dob dávných 8) ...proto jsem si objednal kofiho specialitu . :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: Divize B

Post by jancarik »

:mrgreen: :D :mrgreen:
parada ty bejku
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
mouven
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Wed Apr 09, 2008 9:58 pm
Location: Mladá Boleslav

Re: Divize B

Post by mouven »

gratulace Pupajdi :-)
FK Bolka FOREVER
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”