Divize B

Moderator: Czech Moderators

kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: Divize B

Post by kofi »

pupajdi13 wrote:
palo wrote:Máš talent tvl....
tak to se dobře ví z dob dávných 8) ...proto jsem si objednal kofiho specialitu . :wink:
Ooo, děkuji, červenám se. Určitě pár řádek rád přihodím, když bude trocha času nazbyt. :)
FC Alkoholicks
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

Po krátkej prestávke som sa vrátil po druhýkrát do B divízie. V doterajšej klubovej histórii som zaznamenal najlepší štart do súťaže, keď som v úvodnom týždni vydoloval 9 bodov. Prehra prišla hneď v druhom kole na ihrisku jedného z favoritov súťaže a minuloročného áčkara - FC Tokaj Mala Trna. Práve tento súper zatiaľ vedie tabuľku s plným ziskom, druhý LUCEAFARU má na konte 10 bodov, ja zatiaľ držím tretie miesto. Čaká ma veľmi zaujímavý týždeň, ktorý zakončím domácim zápasom proti silnému FC Sevilla Atletico.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

Po 10 odohratých zápasoch držíme postupové druhé miesto. Lídrom B.2 je suverénny Tokaj, ktorý ešte nestratil ani bod. Môj team a tretie Primisimo FC majú zhodne 22 bodov (8 bodová strata na lídra) a náskok 2 body pred štvrtým LUCEAFARU.
Zatiaľ to nie je najhoršie, aj keď som na tom mohol byť lepšie - druhú prehru som schytal v 7. kole na ihrisku Lulinu, ktorý sa potáca v pásme zostupu. Doma na mňa zahrali dobrý výkon - 140, kým ja o bodík menej - navyše som zahodil penaltu, takže to znamenalo trošku krutú prehru 2:4. Chybičku som v zápase spravil aj ja - šetril som zopár hráčov (ktorým hrozilo vykartovanie) na ďalší zápas proti Seville Atletico. Vzhľadom na zahodenú penaltu však aj tak ťažko povedať, čo by som uhral v plnej sile.
V 10. kole som pustil prvé body doma - po remíze 1:1 s tretím Primom. Tu som možno trochu doplatil na ustráchanosť, do zápasu som išiel s defenzívnou taktikou (rovnako ako aj súper), zápas priniesol len minimum šancí a napriek tomu, že som zahral lepší výkon (142 - 140), sme si body delili. Súťaž je zatiaľ veľmi zaujímavá, v zostávajúcich piatich kolách je na programe ešte zopár ťažkých zápasov medzi top štvorkou.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

gregoric wrote:Po 10 odohratých zápasoch držíme postupové druhé miesto. Lídrom B.2 je suverénny Tokaj, ktorý ešte nestratil ani bod. Môj team a tretie Primisimo FC majú zhodne 22 bodov (8 bodová strata na lídra) a náskok 2 body pred štvrtým LUCEAFARU.
Zatiaľ to nie je najhoršie, aj keď som na tom mohol byť lepšie - druhú prehru som schytal v 7. kole na ihrisku Lulinu, ktorý sa potáca v pásme zostupu. Doma na mňa zahrali dobrý výkon - 140, kým ja o bodík menej - navyše som zahodil penaltu, takže to znamenalo trošku krutú prehru 2:4. Chybičku som v zápase spravil aj ja - šetril som zopár hráčov (ktorým hrozilo vykartovanie) na ďalší zápas proti Seville Atletico. Vzhľadom na zahodenú penaltu však aj tak ťažko povedať, čo by som uhral v plnej sile.
V 10. kole som pustil prvé body doma - po remíze 1:1 s tretím Primom. Tu som možno trochu doplatil na ustráchanosť, do zápasu som išiel s defenzívnou taktikou (rovnako ako aj súper), zápas priniesol len minimum šancí a napriek tomu, že som zahral lepší výkon (142 - 140), sme si body delili. Súťaž je zatiaľ veľmi zaujímavá, v zostávajúcich piatich kolách je na programe ešte zopár ťažkých zápasov medzi top štvorkou.
Tokaj vypadá suverénně, ale už sis udělal malý náskok, navíc dneska důležitá výhra, tak GL :wink:
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

Draha wrote:Tokaj vypadá suverénně, ale už sis udělal malý náskok, navíc dneska důležitá výhra, tak GL :wink:
Díkez. Dnes práve LUCEAFARU prehral a väčšinu hráčov poslal na transfer list. V 15. kole hrám na jeho ihrisku, takže snáď sa mu dovtedy káder trošičku rozsype :D
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize B

Post by tom17 »

Po třech týdnech první místo 8)
Hráči sice odcházejí jeden po druhém do důchodu, ale zdá se, že si předtím chtějí zavzpomínat na staré (vítězné) časy...
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

FC Rovinka sa po polovici súťaže nachádza na krásnom druhom mieste s tesným náskokom pred FC Sevilla Atletico. Súťaž vedie podľa očakávania suverénny FC Tokaj Malá Tŕňa, ktorý v doterajšom priebehu nestratil ani bod. Trochu prekvapivo zaostáva Primisimo FC, v polovici sezóny im patrí 4. miesto s päťbodovou stratou na môj team.
Úvodný týždeň odvetnej časti bude veľmi nevyspytateľný, čakajú ma dva náročné zápasy na ihriskách nevyspytateľnej andromedy (10. miesto) a tiež nepríjmného csakadiosgyoru (7.). Aby toho nebolo málo, medzitým doma privítam lídra. V prvom týždni som získal 9 bodov, rovnaký zisk v odvetách bude pre mňa celkom úspech :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

Po dvoch tretinách súťaže sa situácia v boji o postup trochu zmenila.
Ja som v piatich odvetných zápasoch stratil trošku viac ako som dúfal, ale bilancia 3-1-1 je zatiaľ celkom ok, pretože moji súperi nedopadli lepšie. Prim stratil rovnako ako ja 5 bodov (prehra na ihrisku FC Sevilla Atletico a trochu prekvapivá remíza u Landstormers). Ešte horšie je na tom FC Sevilla Atletico - po jeseni na mňa strácal jediný bodík, teraz sa jeho odstup zväčšil už na 7 bodov! Odvety síce začal spomínaným víťazstvom nad Primisimom FC, ale odvtedy získal len bodík za domácu remízu s inak suverénnym lídrom FC Tokaj Malá Tŕňa. Trochu ma mrzí práve môj zápas s Tokajom, ktorý som prehral 0:1 pri veľmi nízkych výkonoch 128 - 131. Obaja sme videli po dve červené karty, mne sa v zápase navyše zranil môj LM, za ktorého som na lavičke nemal adekvátnu náhradu (moja chybička s nastavením striedačky a tiež agresivity). Druhá strata prišla na pôde piateho csakadiosgyoru, tam som tiež videl červenú kartu a zápas tak skončil zaslúženou remízou 0:0 (výkony zhodne 136).
Desať kôl pred koncom je teda na ceste za jednoznačným víťazstvom Tokaj, ktorý stratil z možných 60 bodov získal 56. Ja držím druhé miesto so stratou 12 bodov na lídra, ale päťbodovým náskokom na Primisimo FC. Súťaž sa teda vyvíja sľubne, aj keď Prim má trochu lepší žreb do zvyšnej tretiny. Očakávam boj až do samotného záveru súťaže.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

Primisimo FC - FC Rovinka 0:0 (143 - 140)
Na ihrisku som zaparkoval autobus a vydoloval som trochu šťastný bod :) Na druhej strane mi random vrátil to, čo mi zobral v domácom zápase s Primom (remíza pri mojom výkone +2).
Keďže Primisimo FC stratil dva body aj v predchádzajúcom kole (na ihrisku andromedy), päť kôl pred koncom mám na druhom mieste náskok už 7 bodov a historický postup do A na dosah!
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize B

Post by pupajdi13 »

tak se drž :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

pupajdi13 wrote:tak se drž :wink:
Dikez, tak to nakoniec vyšlo už dve kolá pred koncom. V piatok som síce len remizoval na ihrisku buhalu, ale po mojom dnešnom víťazstve 1:0 nad swiftai a Primovej bezgólovej remíze s Tokajom sa môj náskok vrátil späť na 7 bodov.
Takže moja tretia generácia hráčov vytiahla team z D divízie až do najvyššej súťaže 8)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize B

Post by tomkycz »

gregoric gratuluji ! ALE kdo to kdy viděl, aby dva slováci nechali za sebou čecha :evil: 8) Dobrá práce :wink:
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize B

Post by gregoric »

tomkycz wrote:gregoric gratuluji ! ALE kdo to kdy viděl, aby dva slováci nechali za sebou čecha :evil: 8) Dobrá práce :wink:
Dík tomkycz! A zase, ved v Acku mate bohate zastupenie, snad vam bude v buducej sezone stacit poltucet :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Divize B

Post by Tigerinho »

Tigri vedou pred poslednim kolem divizi B.1 o 7 bodu a zarucili si tim poharek a po delsi dobe i minimalne na jednu sezonu ucast v divizi A ;-)
Tigerinho - SPC Czech Tigers
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize B

Post by Draha »

Gratulace Tigerinho a gregoric!!! Dobrá práce :wink:
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”