Divize C

Moderator: Czech Moderators

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize C

Post by Azor »

Tak po nevydařeném 2.týdnu přišli už jen samé výhry a tak aniž by nějak díky nedostatku času sledoval výkony, tak se, světe div se, po 15. kolech 2. se 6-i body náskoku! No, tak možná nakonec se přeci jen jednou dostanu do Béčka :twisted:
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13988
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize C

Post by ps2512 »

Dynamo Oleksovice 3 - 2 LT-Snuopiniai

Asik dárek od soupeře za 7 let na SP :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize C

Post by Ataner »

ps2512 wrote:Dynamo Oleksovice 3 - 2 LT-Snuopiniai

Asik dárek od soupeře za 7 let na SP :mrgreen:
To je hektar teda už..gratulace k narozkám.. :lol: :wink:
JPD - B.3
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize C

Post by Hippopotamus »

ps2512 wrote:Dynamo Oleksovice 3 - 2 LT-Snuopiniai

Asik dárek od soupeře za 7 let na SP :mrgreen:
Nechcem sa moc chváliť, ale na PSkovej výhre mám hlavný podieľ ja! PSkovi chlapci včera odohrali dva zápasy so mojimi (o ich výsledku je zbytočné písať :lol: ), čo im samozrejme umožnilo nabrať nenahraditeľné skúsenosti, ktoré dnes zúročili a zvíťazili (inak by samozrejme dostali nakladačku ako tradične) :mrgreen: :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize C

Post by Azor »

Tak jsem po šnůře výher potřetí prohrál, tak jsem se po delší době podíval na výkon v lize a ono to bylo jen 132 :lol: Nicméně i tak jsme nadále 2., o 6 bodů před 3.týmem. V pondělí hrajeme u Daja, jenže hned v úterý hostíme suvereního lídra z Ukrajiny - pro Hippa - ukrajinského Abramoviče fakt v týmu nemám :mrgreen:
No, tak uvidíme jak se to vybrví, jelikož hraji jen s hráči do 28 let (u GK do 30, u obou včetně) tak jeden gólman s výkonem 71 je již pryč a CB a LF jsou již na trhu (69 a 73) a do 3 týdnů půjde i další CB (68) k tomu mají další 2 hráči již 28 let, navíc zatím nemám moc peněz na náhražky, tož uvidíme no :mrgreen:
P.S. Kdyby se ten postup vydařil, tak sice tam asi budu jen na jednu sezónu, nicméně prostě budu v Béčku a to už mě nikdo v budoucnu neodepře :twisted: :mrgreen:
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize C

Post by Azor »

tak , já vůl, jsem dnes zapomněl nastavit agresivitu a tak z toho byla domácí prohra. Nicméně stále máme bodů náskoku na 3.tým. A v pondělí hrajeme u něj, klíčové to utkání, bereme i bod.
Nicnémě tu mám dost jeden velký problém: Boyd Jako on má celkově 89%, hraje i 73, sice je mu už 29 let, ale na trhu ve své skupině nejlepší, navíc 2 M je celkem rozumná cena za něj. A stál o něj i jeden český manažer, ten z toho nakonec ale vycouval, jenže jen jeden zájemce je málo, čekal jsem min. 2 zájemce. Jenže ono nakonec nic, 2 M nebudou, Goydovi klesne morálka na 50%, navíc nyní jedu na týden pryč, tak nyní přemýšlím co dál, i když si říkám že Boyda bych prodal leda tak za 500 K a to je pro mě neakceptovatelný.
Nicméně je to jen hra, takže to až tak nehrotím, ale samozřejmě mě to dost štve, kór po tom, co jsem toto CB (celk. 86, max. 69) za 2,15M ! Vím že je to CB a o ty je vždy větší zájem, nicméně i tak mě zaráži že u něj to šlo, ale u Boyda ne a to je Boyd o dost lepší....
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize C

Post by Azor »

Prohra se 3., po stejných výkonech. Situace se začíná komplikovat, už máme náskok jen 2 bodů.
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize C

Post by Azor »

V úterý remízka (o 4b. horší výkon) a pak 2x výhra nad SP týmy. 3.kola před koncem máme 2 body náskoku. Tož to bude ještě boj :)
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize C

Post by Azor »

Dnes pohodová výhra a již 4 body náskoku na 3.tým. Nicméně stále do konce zbývají ještě 2 kola.
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize C

Post by mantel »

Azor wrote:Dnes pohodová výhra a již 4 body náskoku na 3.tým. Nicméně stále do konce zbývají ještě 2 kola.
Nebuď měkký a napiš, že je to tam. :mrgreen: Stejně furt píšeš, že je pan Random na tvé straně, tak se nemáš čeho bát.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize C

Post by Hippopotamus »

Azor wrote:Dnes pohodová výhra a již 4 body náskoku na 3.tým. Nicméně stále do konce zbývají ještě 2 kola.
Tretí hrá u prvého, takže ten ťa nepredbehne a štvrtý stráca 5 bodov, takže ti stačí získať bod z tých 2 zápasov (v prípade rovnosti bodov budeš určite pred ním pre vyšší počet výhier). Vo štvrtok hráš doma s deviatim tímom... To už nemôžeš nepostúpiť :wink:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize C

Post by Azor »

mantel wrote:
Azor wrote:Dnes pohodová výhra a již 4 body náskoku na 3.tým. Nicméně stále do konce zbývají ještě 2 kola.
Nebuď měkký a napiš, že je to tam. :mrgreen: Stejně furt píšeš, že je pan Random na tvé straně, tak se nemáš čeho bát.
Hippopotamus wrote: Tretí hrá u prvého, takže ten ťa nepredbehne a štvrtý stráca 5 bodov, takže ti stačí získať bod z tých 2 zápasov (v prípade rovnosti bodov budeš určite pred ním pre vyšší počet výhier). Vo štvrtok hráš doma s deviatim tímom... To už nemôžeš nepostúpiť :wink:
Ok, tak díky včerejším výsledkům se už určitě mohu označit jako Béčkař 8) sice jen s max. 63 body, ale na tohle se historie ptát nebude :lol: :mrgreen:
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize C

Post by Azor »

tak se tedy loučím s tímto topicem, asi sice jen na jednu sezónu, nicméně zázraky se dějí (Pane Randome, to bylo myšleno na Vás :twisted: )
Nálada v týmu není úplně růžová, po prodejích a nákupech je 84%, navíc nám ještě scházejí 2 hráči na postu CB, a během 1.půle 57.s. ještě prodám CM a RM. Zatím jsem však všechny hráče prodal, i nakonec toho Boyda, kterého nakonec koupil manažer, který měl o něj zájem již při jeh prvním pobytu na trhu. Krom něj, o Boyda projevil zájem nakonec ještě jeden manažer. Z příchozích hráčů stojí za zmínku LB, Herman of Laconi, který přišel Od Radúzky za 4,5 M.
Bártek
Team Board Member
Posts: 341
Joined: Wed Feb 02, 2011 11:01 am

Re: Divize C

Post by Bártek »

Prvni týden v historii v divizi C (2) byl maximálně uspěšny
Pondělí
White Devils FC 1 - 0 Troppauer SV
Úterý
FC panters 0 - 0 White Devils FC
Čtvrtek
DePjotrivo 0 - 1 White Devils FC
Pátek
White Devils FC 1 - 0 pandury

10 bodů jsem opravdu nečekal že uhraju v C divizi , ale já je uhral v prvním týdnu :lol: , v pondělí skapu poprvé , mam vykartovaných 5 hráčů
White Devils FC - Bártek
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize C

Post by Azor »

Baníček - Olymp 1:2 (133-142)

Agr.:90-95 Roz.:73

Tak včera jsme neměli šanci. Jsme 13., pod náma jsou už jen rozprodávající týmy, na 10.místo ztrácíme 3 body.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”