Divize C

Moderator: Czech Moderators

gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize C

Post by gregoric »

U mňa to veľmi pozitívna sezóna podľa očakávania nebola, 15. miesto znamená pád do D.11. Na druhej strane základ teamu je položený, výkony v posledných dôležitých zápasoch (priateľské turnaje) sa už pravidelne hýbu niekde okolo 130 - 132. Teamová nálada pomaličky rastie a hoci úvod sezóny ma ešte nestihne v optimálnom rozpoložení, aj tak budú moje ambície v budúcej sezóne skončiť ideálne niekde v prvej päťke.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize C

Post by gregoric »

Tak pozerám, že topic pre céčko je celkom mŕtvy :)
V D divízii som pobudol len jednu sezónu, team sa podarilo celkom stabilizovať a s prehľadom sme postúpili naspäť do C.4

Po troch týždňoch som na treťom mieste so stratou jeden bodík na Ataĺanta Sprice (môj súper v 15. kole) a sedem bodov na lídra súťaže - Beringen United Mightyred. Zatiaľ teda celkom spokojnosť, keďže do súťaže som vstúpil opäť s nižšou teamovou náladou a tú som stále nedotiahol na optimum, keďže stále obchodujem trochu viac, ako by bolo zdravé.

Celkovo to však vypadá nádejne, takže do odvetnej časti sa pokúsim stabilizovať káder a sústrediť sa konečne na výsledky. :twisted:
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize C

Post by gregoric »

Dnes som zaknihoval veľmi dôležité víťazstvo na pôde lídra: Beringen United Mightyred - FC Rovinka 1:2 (134 - 135, agresivita 85-80). Do zápasu som išiel s malou dušičkou, keďže som mal vykartovaného top stopéra a dvoch zranených útočníkov (CF, RF), súper však trochu zariskoval s vyššou agresivitou, na čo doplatil červenou kartou.
Aby toho nebolo málo, dovtedy druhý RAIDERS dnes vonku prehral a prepustil mi priebežnú postupovú priečku. Na Beringen tak strácam 4 body a pred RAIDERS mám dvojbodový náskok. Pred štvrtým teamom držím náskok 10 bodov, takže to vypadá tak, že o dve postupové priečky sa budeme biť traja. Už najbližšie kolá môžu naznačiť postupové šance - v piatok hrá Beringen doma proti RAIDERS a hneď v ďalšom kole hrám ja na ihrisku RAIDERS.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize C

Post by gregoric »

Pokračujem v mojom monológu :)

RAIDERS - FC Rovinka 1:1 (138 - 139)
V zápase tretieho s druhým sa mi podarilo udržať 5-bodový náskok, čo mi dáva celkom sľubné postupové šance. Na prvé miesto však strácam 6 bodov, takže na víťazstvo v súťaži to takmer určite nebude.
Aj tak, postup z druhého miesta by bol pre tento team stále úspech, vzhľadom na zásahy do kádra v priebehu sezóny.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize C

Post by pupajdi13 »

gregoric wrote:Pokračujem v mojom monológu :)

.
:lol: :mrgreen: ale zase hezky si umíš povídat :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize C

Post by gregoric »

pupajdi13 wrote:
gregoric wrote:Pokračujem v mojom monológu :)

.
:lol: :mrgreen: ale zase hezky si umíš povídat :wink:
:) no jo, ale tak už čoskoro sa presúvam do topicu pre B, tak som zvedavý, či to tam nejak bude žiť alebo budem viesť monológ pre zmenu tam - keďže vy, čo to tam živíte, sa presúvate tiež vyššie :)

Dnes som teda spečatil postup, dve kolá pred koncom mám na tretie miesto náskok 7 bodov. Čo je však zaujímavejšie, líder v posledných troch zápasoch stratil 4 bodov a tým sa moja strata na prvú priečku zmenšila na 2 body. Záver sezóny tak vypúšťať rozhodne nebudem a posledné kolo môže byť ešte veľmi zaujímavé - obaja budeme hrať na ihriskách teamov v prvej päťke. V prípade, že by som sa náhodou bodovo na Beringen dotiahol, odsuniem ho pod seba, keďže mám na svojom konte viac víťazstiev. Veľké šance tomuto scenáru však nedávam..
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Divize C

Post by Draha »

gregoric wrote:
pupajdi13 wrote:
gregoric wrote:Pokračujem v mojom monológu :)

.
:lol: :mrgreen: ale zase hezky si umíš povídat :wink:
:) no jo, ale tak už čoskoro sa presúvam do topicu pre B, tak som zvedavý, či to tam nejak bude žiť alebo budem viesť monológ pre zmenu tam - keďže vy, čo to tam živíte, sa presúvate tiež vyššie :)

Dnes som teda spečatil postup, dve kolá pred koncom mám na tretie miesto náskok 7 bodov. Čo je však zaujímavejšie, líder v posledných troch zápasoch stratil 4 bodov a tým sa moja strata na prvú priečku zmenšila na 2 body. Záver sezóny tak vypúšťať rozhodne nebudem a posledné kolo môže byť ešte veľmi zaujímavé - obaja budeme hrať na ihriskách teamov v prvej päťke. V prípade, že by som sa náhodou bodovo na Beringen dotiahol, odsuniem ho pod seba, keďže mám na svojom konte viac víťazstiev. Veľké šance tomuto scenáru však nedávam..
Jo to bude zajímavý konec, když to dotáhneš na šest bodů, tak si myslim, že šance je velká.. (u mě už zhasla :cry: )
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize C

Post by gregoric »

Draha wrote:Jo to bude zajímavý konec, když to dotáhneš na šest bodů, tak si myslim, že šance je velká.. (u mě už zhasla :cry: )
Tak prekvapenie sa nakoniec nekonalo. Ja som síce vydrel víťazstvo 2:1 na ihrisku Ataĺanta Sprice (výkony oboch teamov 133), ale v tabuľke piaty CVF nedokázal Beringenu uchmatnúť bodíky. Beringen však vyhral úplne zaslúžene (4:3, výkony 131 vs 126).

V konečnej tabuľke tak končím druhý. Vzhľadom na okolnosti (v podstate len druhú polovicu súťaže som hral s optimálnou náladou) to je úspech, v prvom rade mi išlo o postup a ten sa podaril.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize C

Post by gregoric »

Tri kolá pred koncom súťaže som definitívne potvrdil postup do B divízie. Hlavný cieľ pre sezónu je tak splnený, hoci som mal v pláne víťazstvo v divízii, ktoré mi však vyfúkne rumunská andromeda. Bola to trochu zvláštna sezóna, bojovali sme na viacerých frontoch a na to všetko mám stále trochu úzky káder. Pár bodov mi zobral random (mrzí najmä domáca remíza s víťazom pri výkone +6), niektoré zápasy som podcenil a šetril hráčov, čo mi zas pošetrilo nejaké peniaze za bonusy za víťazstvo :)

Do béčka FC Rovinka postupuje po tretíkrát, podobne ako naposledy bude cieľom ísť ešte o súťaž vyššie.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize C

Post by Hippopotamus »

Ja som prišiel, Gregoric odišiel, takže som tu asi sám, čo? Tak sa zase ozvem na konci sezóny :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize C

Post by mantel »

Hippopotamus wrote: Wed Apr 25, 2018 12:53 pm Ja som prišiel, Gregoric odišiel, takže som tu asi sám, čo? Tak sa zase ozvem na konci sezóny :-)
Na co čekat do konce sezony, napiš to rovnou teď - vyhrál jsem divize bez ztráty bodu a těším se Béčko :mrgreen:
P.S. Letmo jsem projel Céčka a pár známých jmen tam uviděl, tak možná někdo něco napíše.
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Divize C

Post by malantajari »

Poslušně hlásím, že jsem opět zde... :D :D :D
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”