Divize C

Moderator: Czech Moderators

NJ fan
Assistant Manager
Posts: 59
Joined: Thu Jul 26, 2012 1:55 pm

Re: Divize C

Post by NJ fan »

U mňa je to zatiaľ veľká bieda - 15. miesto - 5 bodov. Bolo by potrebné sa vhodne posilniť avšak problémom sú financie nakoľko schopnejších a mladších hráčov tu človek kúpi snáď od 15 mil a vyššie. V zálohe mám zopár šikovnejších hráčikov - uvidíme, čo z nich vyrastie.
New Jersey Devils 182
manažér - NJ fan
na SP od 03.02.2008
aktuálne divízia C.4
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Divize C

Post by Tigerinho »

Ja uz na to kaslu. V patek se mi vyloucil neagresivni hrac (26%) na rozhodciho (30%) kdy souper mel v zapase mix hracu s agresivitou od 6 do 61% (on zadna cervena karta) a dnes opet lepsi vykon na venkovnim hristi o 4 body a zase remiza. System me tuto sezonu okradl jiz o 15 bodu. Po sezone mozna koncim a rozprodam tym...
Tigerinho - SPC Czech Tigers
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize C

Post by tomkycz »

Tigerinho wrote:Ja uz na to kaslu. V patek se mi vyloucil neagresivni hrac (26%) na rozhodciho (30%) kdy souper mel v zapase mix hracu s agresivitou od 6 do 61% (on zadna cervena karta) a dnes opet lepsi vykon na venkovnim hristi o 4 body a zase remiza. System me tuto sezonu okradl jiz o 15 bodu. Po sezone mozna koncim a rozprodam tym...

jo systém děla vše pro to aby nás od hraní odradil :evil: já dnes přátelák na zvednutí morálky po poháru a lup, dva zranění, jeden na 10 dní :evil: no jsem zvědavej co ta slátaná sestava zítra předvede...
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize C

Post by gregoric »

Vďaka 9-zápasovej víťaznej sérii som sa predral na vedúcu pozíciu v C.4 - po polovici súťaže je môj náskok pred druhým a tretím teamom 3 body, ďalším súperom som odskočil už na 9 bodov. Takže neplánovane som sa zamiešal do boja o postup :)
Budúci týždeň bude ostrý a dosť napovie o tom, aké sú moje šance - vo štvrtok a piatok hrám práve proti najväčším súperom (F.C. Technica Praha a AquaAzzurri) a ešte predtým ma čaká The Reds HK (aktuálne piate miesto). V prvom týždni sezóny som získal len 5 bodov, v odvetách skúsim uhrať viac..
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize C

Post by tomkycz »

další prohra sráží naše postupové naděje do pásma teorie... tuhle sezónu teda dostáváme za uši, teď jsem nastavil agresivitu na jistotu, a lup, dvě redky, zranění, úplně to člověka znechutí...
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize C

Post by sexy kote »

tomkycz wrote:další prohra sráží naše postupové naděje do pásma teorie... tuhle sezónu teda dostáváme za uši, teď jsem nastavil agresivitu na jistotu, a lup, dvě redky, zranění, úplně to člověka znechutí...
S těma"vrahounama" žádná hra na jistotu nefunguje.
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize C

Post by tomkycz »

sexy kote wrote:
tomkycz wrote:další prohra sráží naše postupové naděje do pásma teorie... tuhle sezónu teda dostáváme za uši, teď jsem nastavil agresivitu na jistotu, a lup, dvě redky, zranění, úplně to člověka znechutí...
S těma"vrahounama" žádná hra na jistotu nefunguje.
no právě, od teď to budu solit všechno na 100 % jako svého času frenkie, ten s tím měl jen ty nejlepší zkušenosti 8)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize C

Post by sexy kote »

tomkycz wrote:
sexy kote wrote:
tomkycz wrote:další prohra sráží naše postupové naděje do pásma teorie... tuhle sezónu teda dostáváme za uši, teď jsem nastavil agresivitu na jistotu, a lup, dvě redky, zranění, úplně to člověka znechutí...
S těma"vrahounama" žádná hra na jistotu nefunguje.
no právě, od teď to budu solit všechno na 100 % jako svého času frenkie, ten s tím měl jen ty nejlepší zkušenosti 8)
Frenkie to vše nesolil na 100%, ten hrál mírné pískálky opatrně. Vše na 100% hrávali tuším Kozojídky.
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize C

Post by gregoric »

druhu cast sutaze som zacal trochu nestastnou remizou s CVF napriek vykonu lepsiemu o 7 bodov. Kazdopadne, s CVF som remizoval obidva zapasy a v oboch pripadoch som hral lepsie.. V dnesnom narocnom zapase na horucej pode The Reds HK som si vylepsil naladu vitazstvom 3:2.
Kedze moji najvacsi superi zatial v tomto tyzdni nevyhrali ani jeden zapas, moj naskok na druhu F.C. Technica Praha vzrastol na 5 bodov a na treti AquaAzzurri uz mam naskok 7 bodov.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize C

Post by tomkycz »

sexy kote wrote:Frenkie to vše nesolil na 100%, ten hrál mírné pískálky opatrně. Vše na 100% hrávali tuším Kozojídky.
jo to máš pravdu, já měl na mysli že to solil na ty řezníky v černém... Já na to zatím odvahu nenašel, nějak se mi to zatím nevyplácelo...
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize C

Post by tomkycz »

dnes remíza po výkonech 139:133, krásná práce. K tomu zranění a redka, nic překvapivého... :evil:

Gregoric - drž se, někdo to musí táhnout dále :wink:
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize C

Post by gregoric »

@Tomkycz - dík moc, momentálne to vypadá dosť nádejne. Pri pohľade na tabuľku v tvojej divízii ešte netreba skladať zbrane, šanca stále žije ;)

Včera som zdolal F.C. Technica Praha doma 3:2 (135 - 131) a dnes sa mi podarilo remizovať na pôde AquaAzzurri 2:2 (136 - 138), prvýkrát mi pomohol random a to v dosť dôležitom zápase.
Aktuálne tak vediem tabuľku s náskokom 6 bodov pred Technicou a sedem pred Azzurri. Budúci týždeň hrám až tri zápasy s teamami, ktoré su aktuálne na zostupových pozíciách, takže cieľom bude minimálne udržať náskok na čele.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize C

Post by gregoric »

No a hneď v pondelok som pustil dva body na pôde FC Lukos po remíze 3:3, najmä vďaka môjmu skvelému ťahu postaviť na CM nevytrénované LMko - aj keď doteraz mi nie je jasné ako sa mi to podarilo, keďže sa mi zdalo, že som si ešte po večernej simulácii zostavu prebehol..
Dnes som v zápase proti fc helsinborg bodoval naplno (3:2), keďže moji súperi púšťajú body takmer stále, aktuálny náskok na druhý AquaAzzurri je 7 bodov, na tretiu Technicu Praha ešte o bodík viac. Moji hlavní súperi tak zatiaľ v 6 kolách odvetnej časti získali len 8, resp 7 bodov z 18 možných..
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize C

Post by tomkycz »

dnešní zápas na hřišti šutr týmu nám vyšel na 100 % a tak si vezeme zpět tři body, ikdyž to mohlo dopadnout všelijak, k zářezům do sestavy došlo pouze u domácího týmu... dále tedy živíme naději na postup, ale bude to hodně těžké. Oba týmy v současné chvíli na postupových pozicích máme ve čtvrtek po poháru, kde se zatím zuby nehty držíme...
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize C

Post by tomkycz »

opět poté, co pracně dotáhneme náskok, přijde sprcha. Remíza po výkonech 143:145 není až takový zářez, ale mohlo to být za 3 body. Teď musíme být už 100% a tomu teda moc nevěřím... :evil:
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”