Divize C

Moderator: Czech Moderators

Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize C

Post by Milko »

Dajo wrote:
Milko wrote: To sa nedá Hippo, keď máš kvalitný káder, jednoducho to nejde...však ty to sám dobre vieš :mrgreen:
Však ho už konečne pochváľte,takto to robí sám a vyzerá to trápne. :roll: :mrgreen:
Konečne to niekomu došlo :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize C

Post by Milko »

Azor wrote:
Milko wrote:
Azor wrote:pouhé 3 remízy a jinak samé prohry během 8 zápasů nás odsoudili až na 13. místo. Na záchranu ztrácíme už 3 body, 14.tým je za námi jen o 2 body. No co už, tak aspoň že se mi daří v poháru, kde zatím kosím jednoho soupeře za druhým :)
Milko má v čele 8 bodů náskoku na 2.tým a už 12 bodů na 3.tým. zda se že o jednom postupujícím (i s pohárkem) je rozhodnuto :)
Zajtra hrám s druhým, takže výsledok už veľa napovie :!: Á-čko však budem šetriť na SP pohár, hoci proti Baggerovi to bude asi prd platné...ale zabojujem :wink:
A ty zabojuj, hádam nechceš vypadnúť :!:
Tak sestoupit nechci, nicméně bouhžel tento týden zatím 0 bodů, takže se šance na záchranu dále vzdaluje. Ale tak snad se z toho marasu ještě dostaneme :twisted:
A dofuám že v příští sezóně se v Béčku moc neohřeješ a půjdeš hned do Áčka :wink:
Uvidíme Azor, či to bude hneď, ale cieľom je sa tam opäť dostať a vyplieskať toho prďolu z Trenčína...ovšem, ak sa tam s tým slabučkým kádrom udrží :mrgreen:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize C

Post by Azor »

Včera nám výrazně pomohl Pan Random (-7) a uhráli jsme aspoň bod dnes jsme povinně vyhráli nad posledním rohaltem.
Jsme stále 14., 10 tým má o 3 body více. Nevypadá to moc nadějně, ale pořád jsme ještě ve hře, tak snad se ještě zázračně zvetíme a zachráníme se :)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize C

Post by Hippopotamus »

C1: Prvý Pattrick, druhý Mazzy.
C5: Prvý Palo.
C8: Prvý Mark_von_Motka.
C9: Prvý Milko.

Fórumšťania ovládli céčkové divízie a okrem Milka tu nik ani necekne za celú sezónu :-(
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize C

Post by Azor »

Tento týden sice 2 výhry, ale i tak jsme nakonec o 2 body 11. Nicméně, náš sestup určila již dlouhá série bez výhry která skončila až před týdnem. Ale snad se hned vrátíme a navíc jsme v poháru už v osmifinále, takže to není až tak špatná sezóna :)
Hippopotamus wrote:C1: Prvý Pattrick, druhý Mazzy.
C5: Prvý Palo.
C8: Prvý Mark_von_Motka.
C9: Prvý Milko.

Fórumšťania ovládli céčkové divízie a okrem Milka tu nik ani necekne za celú sezónu :-(
Mark tu (skoro) nikdy nic nepíše, ale Palo a Mazzy ano, jenže tu kecají vcelku o dosti věcech, ale o výsledcích svého klubu, tuto sezónu nenapsali ani písmeno, to je bohužel pravda. Tak snad nám tu napíšou, proč tu ani jednou nenapsali, když se jim dařilo.
A Pattrick se tu objevil v půlce sezóny
PaTTTTrick wrote:tak v poločase čelo C1 opanovalo české duo - Bonneři a No Boost, tak snad to tak zůstane i v druhé půlce :-)
P.S. Ale i já jsem mohl informovat o mé situaci vícekrát :oops:
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize C

Post by palo »

Vrozená skromnost mi nedovolila chvástat se tu svými skvělými výsledky... :wink:
Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize C

Post by tomkycz »

palo wrote:Vrozená skromnost mi nedovolila chvástat se tu svými skvělými výsledky... :wink:
ses bál že by si na tebe ostatní dávali většího bacha co ? gratulace všem postupujícím, snad vás někdy doženu 8)
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize C

Post by Milko »

palo wrote:Vrozená skromnost mi nedovolila chvástat se tu svými skvělými výsledky... :wink:
Si sa bál, že aj s tým chvastaním by si so mnou prehral, že :?: :P
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize C

Post by PaTTTTrick »

Azor wrote: A Pattrick se tu objevil v půlce sezóny
PaTTTTrick wrote:tak v poločase čelo C1 opanovalo české duo - Bonneři a No Boost, tak snad to tak zůstane i v druhé půlce :-)
tak PaTTrick je tu každý den, ale víc čte než píše 8) Ono stejně nebylo co psát,, stejně jako Mazzy jsem ligu měl až na druhé koleji, soustředil jsem se na pohár a přáteláky, Mazzy na přáteláky a ono z toho vyšlo opanování C1 oboum trochu nečekaně ;)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Divize C

Post by MilanSLOVAKIA »

Noooo dnes sme zaznamenali najlepší vstup do sezóny v C divízii víťazstvom 5:1 nad Mazzym. Verím, že v nastolenom trende budeme pokračovať 8)
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Divize C

Post by Tigerinho »

Tak jak to vypada s bojemi o postup v "D"ecku? Dostane se nekdo ke me? Teda pokud se tam udrzim :lol:
Tigerinho - SPC Czech Tigers
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize C

Post by tomkycz »

Tigerinho wrote:Tak jak to vypada s bojemi o postup v "D"ecku? Dostane se nekdo ke me? Teda pokud se tam udrzim :lol:
my jdeme do C.6, teda doufám, že to klapne, s mým přístupem...
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize C

Post by gregoric »

Tigerinho wrote:Tak jak to vypada s bojemi o postup v "D"ecku? Dostane se nekdo ke me? Teda pokud se tam udrzim :lol:
No ja zatiaľ mierim do C.4, ale postup ešte v suchu nemám :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Divize C

Post by Tigerinho »

tomkycz, gregoric: tak to je skoda, ze oba mate namireno do jinych skupin, chtel jsem nekoho znameho do skupiny :) Nicmene Vam preji, at se Vam podari postoupit, tak se snazte ;)
Tigerinho - SPC Czech Tigers
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize C

Post by PaToM »

Tigerinho wrote:tomkycz, gregoric: tak to je skoda, ze oba mate namireno do jinych skupin, chtel jsem nekoho znameho do skupiny :) Nicmene Vam preji, at se Vam podari postoupit, tak se snazte ;)
My máme tiež našliapnuté do C-čka, ale tiež to nebude C.3. Ideme s Atanerom do C.8.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”