Divízia E

Moderator: Czech Moderators

GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: Divízia E

Post by GeorgeTT »

maybach wrote:
Azor wrote:Banik 1922 - Maybach Team 2:1 (125-123)
Agr.:85 - 50 Roz.:54
ČK: 0-1 (87.min.)

Na post CB jsme museli dát SW, naštěstí jsme díky VDP vyhráli a tak šance na postup ještě žije, sice dle dnešního výkonu bude asi chtít Maybach postoupit i ze 2.místa, ale ještě hraje s Georgem a s ním by mohl ztratit bod(y)
Nene, proste jsem to rozhodnuti zda postoupit nechal na vikend. Takze ted uz v tom mam jasno a chci abys ty postoupil. Jeste kdybych pristi sezonu nemusel menit vetsinu CB a k tomu dalsi obchody, tak by to rozchodovani bylo tezsi, ale v tomto pripade pro me uz po nekolikate nema cenu postupovat, zvlast ze za dva/tri tydny budu mit team spirit nejspis pod 50%. Takze timto Ti uz vlastne gratuluji k postupu, budes mi chybet :cry: :lol: Ty uz doufam zbytek zapasu vyhrajes a ja doufam, ze George na me pujde s A tymem, no nejaky zapas musim prohrat, nejlip dva.
pojde A
GeorgeTT
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by Azor »

Banik 1922 - Banik 197 4:1 V:117-86
Agr.:50-20 Roz.:50

V Baníkovském derby jsme v pohodě vyhráli, navíc vedoucí Belgičan prohrál a tak na něj a Maybacha ztrácíme 2 body, oba ještě budou hrát s Georgem, takže je tu ještě i šance na pohárek :)
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by maybach »

Azor wrote:Banik 1922 - Banik 197 4:1 V:117-86
Agr.:50-20 Roz.:50

V Baníkovském derby jsme v pohodě vyhráli, navíc vedoucí Belgičan prohrál a tak na něj a Maybacha ztrácíme 2 body, oba ještě budou hrát s Georgem, takže je tu ještě i šance na pohárek :)
George kdyby ve cvrtek zahral tolik co dnes proti me, tak by mel porazit belgicana. Popros ho :D Uprimne jsem ti neveril s tim poharkem, ale diky necekane prohre belgicana s Quatalem ted je vse v rukou George`a. A zajima me proc vlastne nepostupuje(s), kdyz A tym mas asi nejlepsi v nasi divizi?
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: Divízia E

Post by GeorgeTT »

maybach wrote:
Azor wrote:Banik 1922 - Banik 197 4:1 V:117-86
Agr.:50-20 Roz.:50

V Baníkovském derby jsme v pohodě vyhráli, navíc vedoucí Belgičan prohrál a tak na něj a Maybacha ztrácíme 2 body, oba ještě budou hrát s Georgem, takže je tu ještě i šance na pohárek :)
George kdyby ve cvrtek zahral tolik co dnes proti me, tak by mel porazit belgicana. Popros ho :D Uprimne jsem ti neveril s tim poharkem, ale diky necekane prohre belgicana s Quatalem ted je vse v rukou George`a. A zajima me proc vlastne nepostupuje(s), kdyz A tym mas asi nejlepsi v nasi divizi?
Až si myslel mňa, tak asi preto, že tomu venujem minimum času, vôbec to nesledujem, kedy s kým hrám...
GeorgeTT
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: Divízia E

Post by GeorgeTT »

GeorgeTT wrote:
maybach wrote:
Azor wrote:Banik 1922 - Banik 197 4:1 V:117-86
Agr.:50-20 Roz.:50

V Baníkovském derby jsme v pohodě vyhráli, navíc vedoucí Belgičan prohrál a tak na něj a Maybacha ztrácíme 2 body, oba ještě budou hrát s Georgem, takže je tu ještě i šance na pohárek :)
George kdyby ve cvrtek zahral tolik co dnes proti me, tak by mel porazit belgicana. Popros ho :D Uprimne jsem ti neveril s tim poharkem, ale diky necekane prohre belgicana s Quatalem ted je vse v rukou George`a. A zajima me proc vlastne nepostupuje(s), kdyz A tym mas asi nejlepsi v nasi divizi?
Až si myslel mňa, tak asi preto, že tomu venujem minimum času, vôbec to nesledujem, kedy s kým hrám...
Ale teraz som sa nasral, a idem pre poharik :)
GeorgeTT
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by maybach »

Tak uz vidim prvni trojici na konci sezony:
1. Trnava
2. Olympicus
3. Maybach
:D
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: Divízia E

Post by GeorgeTT »

Zatiaľ to vyzerá dobre, dnes sme porazili chatpoemu, čo je fajn, určite jeden z kandidátov na postup.
GeorgeTT
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by maybach »

GeorgeTT wrote:Zatiaľ to vyzerá dobre, dnes sme porazili chatpoemu, čo je fajn, určite jeden z kandidátov na postup.
Spis bych rekl, ze kandidat na placenou pozici (TOP5) nezli na postup. Ty a Olimpicus bez problemu jste s nim vyhrali (no i kdyz jak se ted divam na tu Tvou redku tak dnes mel sanci na remizu :P). Se mnou take vic nez remizu nejspis neuhraje. Trochu me nastval Quatal, nic moc nehraje, ale proti me to musel nastavit :x podobne jako Ty v minulych sezonach :lol:
Jednak i tuto sezonu bude mi pravdepodobne souzene to 3. misto. To uz je u me takova tradice :D Ale jestli Ty s Azorem budete v D8 tak taky budu chtit uz konecne postoupit abych nezustal tady sam :roll:
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: Divízia E

Post by GeorgeTT »

maybach wrote:
GeorgeTT wrote:Zatiaľ to vyzerá dobre, dnes sme porazili chatpoemu, čo je fajn, určite jeden z kandidátov na postup.
Spis bych rekl, ze kandidat na placenou pozici (TOP5) nezli na postup. Ty a Olimpicus bez problemu jste s nim vyhrali (no i kdyz jak se ted divam na tu Tvou redku tak dnes mel sanci na remizu :P). Se mnou take vic nez remizu nejspis neuhraje. Trochu me nastval Quatal, nic moc nehraje, ale proti me to musel nastavit :x podobne jako Ty v minulych sezonach :lol:
Jednak i tuto sezonu bude mi pravdepodobne souzene to 3. misto. To uz je u me takova tradice :D Ale jestli Ty s Azorem budete v D8 tak taky budu chtit uz konecne postoupit abych nezustal tady sam :roll:
trošku som ešte obmieňal káder, ale len tak zľahka, aby som moc neposral TS, momentálne mám hráčov akurát, možno ešte CB a GK, nech mám pokoj, a už len čakať, ako sa mi vyvinú sopliaci :)
GeorgeTT
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by maybach »

Posledni zapas 1. poloviny sezony je za nama. "Tresnickou na dortu" byl George a diky totalnimu a uspesnemu betonu z me strany to skoncilo remizou 0:0 i pres o dva body nizsi vykon. Ten "totalni" beton uz mi peknych par remiz proti silnejsim souperum zachranil nejaky ten bodik navic :D Jinak ale je to trochu nuda, uz vime kdo postoupi, akorat boj o 1. misto je porad otevreny, vime, ze ja budu 3. a i vice mene i 4. a 5. pozice uz ma nad zbytkem naskok 6 bodu, takze v TOP5 by se nic menit moc nemelo, jenom spis boj mezi 1-2 a 4-5 o tu lepsi pozici a pokud jde o sestup tak to vidim, ze jenom Vavrika muze neco vybojovat. Jinak 5 sestupujicich je take prakticky samozrejmych.
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: Divízia E

Post by GeorgeTT »

maybach wrote:Posledni zapas 1. poloviny sezony je za nama. "Tresnickou na dortu" byl George a diky totalnimu a uspesnemu betonu z me strany to skoncilo remizou 0:0 i pres o dva body nizsi vykon. Ten "totalni" beton uz mi peknych par remiz proti silnejsim souperum zachranil nejaky ten bodik navic :D Jinak ale je to trochu nuda, uz vime kdo postoupi, akorat boj o 1. misto je porad otevreny, vime, ze ja budu 3. a i vice mene i 4. a 5. pozice uz ma nad zbytkem naskok 6 bodu, takze v TOP5 by se nic menit moc nemelo, jenom spis boj mezi 1-2 a 4-5 o tu lepsi pozici a pokud jde o sestup tak to vidim, ze jenom Vavrika muze neco vybojovat. Jinak 5 sestupujicich je take prakticky samozrejmych.
A hned prvý zápas druhej polovice privítame lídra, s ktorým sa popasujeme o prvé miesto.
GeorgeTT
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: Divízia E

Post by GeorgeTT »

A idem do psej matere...
GeorgeTT
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: Divízia E

Post by GeorgeTT »

maybach wrote:Posledni zapas 1. poloviny sezony je za nama. "Tresnickou na dortu" byl George a diky totalnimu a uspesnemu betonu z me strany to skoncilo remizou 0:0 i pres o dva body nizsi vykon. Ten "totalni" beton uz mi peknych par remiz proti silnejsim souperum zachranil nejaky ten bodik navic :D Jinak ale je to trochu nuda, uz vime kdo postoupi, akorat boj o 1. misto je porad otevreny, vime, ze ja budu 3. a i vice mene i 4. a 5. pozice uz ma nad zbytkem naskok 6 bodu, takze v TOP5 by se nic menit moc nemelo, jenom spis boj mezi 1-2 a 4-5 o tu lepsi pozici a pokud jde o sestup tak to vidim, ze jenom Vavrika muze neco vybojovat. Jinak 5 sestupujicich je take prakticky samozrejmych.
Tak tu máme odvetu, zahráme si o to "tvoje" tretie miesto, my musíme vyhrať, tebe bude stačiť tvoj remízkový betón :)
GeorgeTT
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Divízia E

Post by malantajari »

Cíl této sezóny splněn, vracíme se do Déčka...Bohužel jen s druhého místa a tudíž bez titulu, pohárku a 2M za první místo... :lol:
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by Azor »

Sem šel v 15h do hospody, tak jsem myslel že stihnu nastavit, jenže návštěva hospody se trochu protáhla a při návratu sem na SP zapomněl :lol: naštěstí jsme vyhráli 3:2 :)

Image

EDIT: S tímhle výkonem bych mohl rovnou dělat hrajícího trenéra u kofiho alkoholiků :mrgreen:
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”