Divízia E

Moderator: Czech Moderators

maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by maybach »

Tak dnes nam v E24 odesel Boca Juniors se kterym jsem byl v divizi asi 4 sezony. Uz jsem si zvykl na tu argentinskou vlajku v tabulce po pul roce. Ale je to dobra zprava pro tymy bojujici o udrzeni jelikoz o 3 mista (8-10) aktualne bojuje ne 6, ale jen 5 tymu. Jinak dnes ja i Azor jsme zvladli dost tak tezke zapasy a jsme jiz sousedi v tabulce :) A jak se tak divam na eFka pod nama tak jestli jeste nekoho tam vymazou na zacatku pristi sezony tak zase muze k nam prijit SP tym, kdezdo v nekterych eFkach nekteri jeste dokonce sestupuji do Gecka. To je trochu blbe, ze v jednim F je jeden hrac a v jinych treba 12.
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by Azor »

Banik 1922 - FC Klokan 2:1 V:119-112
Agr.:70-100 Roz.:70
ČK: 1-2 (74.min. - 70. a 79. min.)

Stejně jako v úvodní zápase jsme dali penaltu. A stejně jako v úvodním zápase jsme dostali jednu redku, Klokani minule 3, nyní "jen" 2, ale i tak jsme tentokráte vyhráli a připsali si důležitou výhru. Postup je tak zase blíž a možná to bude znít namachrovaně, ale když postoupíme, tak o nemusí být jen na jednu sezónu, jak nám předpovídá Mayabach, nálada týmu je mezi polovinou a třičtvrtě ideálního stavu, takže výkon půjde ještě nahoru no ale nejprve musíme postoupit.
P.S. Doufám že stejný výsledek bude příští týden platit i mezi Baníkem a Bohemkou v tom azylu :twisted:
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by Azor »

Banik 1922 - FC DINAMO TULCEA 2:3 (120-126)
Agr.:75-30 Roz.:65

Už zas se zranil nejlepší hráč a béčkový RB je zas moc agresívní, takže nastoupil céčkový a ten je zas lama, nicméně i bez oho zranění bychom asi prohráli a tak vedoucí tým míří za postupem.
My jsme 5., ale stále jen 3 body za druhým Maybachem, který dnes prohrál s Georgem, který si může změnit jméno na Dr. Jekyll & Mr. Hyde, bo včera proti 6.týmu (který ale už nemá moc šancí na postup) zahrál 89 a dnes u Maybacha nasadil to nejlepší a i přes 2 redky zahrál 123 a po o bod lepším výkonu vyhrál. No jsem zvědav jak zahraje proti mě a pak i proti třetím klokanům a proti 4.týmu
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by maybach »

No, trochu me to nastvalo, kdyby to bylo jeste o par bodu tak bych to prijal vic v klidu, ale prohrat o bod... :( A to, jak jsem rikal, jsem Trnavu nepodcenil a dal proti ni to nejsilnejsi co jsem mel. Tak to vidim, ze ke konci sezony zadny zapas nakonec nevypustim (abych nepostoupil), protoze i kdyz se budu snazit na 100% tak to bude nejspis stejne (a doufam) 3. misto. Doufam, ze George udela to zajimavejsi a jeste s nekym z TOP5 ziska nejake body a vic namicha.
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by Azor »

Tak s Maybachem sme padli i podruhé, ten cyp CF se nechal v 71.min vyloučit a ten ocas RM se už ve 3.min zranil. Nutno ale podoknout že Maybach i s poloviční agr. zahrál celkem slušně (124) zatímco my jen 117, díky těm 2 trotlům.
Postup se výrazně zkomplikoval na postup ztrácíme 4 body a navíc nemusíme skončit na placeným fleku 6.tým na nás ztrácí jen 3 body
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by maybach »

Azor wrote:Tak s Maybachem sme padli i podruhé, ten cyp CF se nechal v 71.min vyloučit a ten ocas RM se už ve 3.min zranil. Nutno ale podoknout že Maybach i s poloviční agr. zahrál celkem slušně (124) zatímco my jen 117, díky těm 2 trotlům.
Postup se výrazně zkomplikoval na postup ztrácíme 4 body a navíc nemusíme skončit na placeným fleku 6.tým na nás ztrácí jen 3 body
Tak dnes podle me si uz stratil bohuzel sanci na postup a nejspis i na 3. misto a krome toho jak jsi psal, musis se divat i dolu jelikoz Orangeboom zda se ozivil a zase hraje pres 120 (dnes 122) a s takovym vykonem do konce sezony se zas muze celkem v pohode dostat do TOP5, otazkou je jen jestli by to bylo na ukor Tebe ci Quatala. Co se tyce naseho zapasu tak i ja jsem byl prekvapen vykonem, 124 venku pri polovicni agresivite potesi. I bez zraneni a cervene bys mel asi o ten bod ci dva mene, ale sance na remizu by tam ale aspon nejaka byla, tak jak v tom patecnim zapase ja a quatal, kde jsem byl minimalne lepsi a jen remiza. Zitra bych to mel vyhrat, ale za druhou polovinu tydne budu moc rad za 3 nebo i za 2 body a i 1 bod vlastne nebude tragedie :D , jelikoz hraju se dvema nejlepsimi tymy, ale pak aspon to bude pohodicka do konce sezony. Jo, a na tvem miste bych zvetsil kapacitu i na dvojnasobek. 10000 je trochu malo :P Ja uz rozsiruji z 28000 na 33000.
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divízia E

Post by ps2512 »

U nás vše podle plánu........................rozšíření stadionu na 67 000 sedících diváků zatím neplánujeme.......jsme chudý klub naproti kolegům 8) :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by Azor »

Dnes výhra u 10.týmu nás posunula na 4.místo. Jinak, George zápas proti klokanovi vypustil, takže to bude možná právě George kdo rozhodne o postupujících tím svým nasazováním Áčka jen na některé adepty na postup. Ještě bude hrát s 5.týmem a s mnou, tak to vidím tak, že proti 5.týmu to zase vypustí a proti mě nasadí Áčko.
My hrajem pozítří doma s 6.týmem a v boji o postup nás udrží jen výhra
P.S. Já bych rád investoval do stadionu, jenže ono není za co :lol:
EDIT: Tak za prodané agresivní juniorské LM bude stadion za 5 dní rozšířen a 1000 míst a o dalších 5 dní o další tisícovku
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by Azor »

6.tým zahrál u nás jen 114 a tak to vypadá že dostaneme aspoň za ligu zaplaceno.
Jsme 4., o bod za Maybachem který dnes prohrál s vedoucím týmem a o 4 body za Klokanem, kterého by tak Maybach mohl zítra porazit aby zdramatizoval boj o postup :twisted:
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by maybach »

Azor wrote:6.tým zahrál u nás jen 114 a tak to vypadá že dostaneme aspoň za ligu zaplaceno.
Jsme 4., o bod za Maybachem který dnes prohrál s vedoucím týmem a o 4 body za Klokanem, kterého by tak Maybach mohl zítra porazit aby zdramatizoval boj o postup :twisted:
Kdybys se podival na dnesni vykon Klokana, tak bys vedel, ze zitra ma vitestvi skoro jiste pokud to zas tak dobre nastavi. Dam maximalni beton, obcas takto i beznadejny zapas par krat jsem remizoval, ale moc sanci nemam, ikdyz na druhou stranu par hracu ma vykartovanych a ja budu mit cely A-tym k dispozici. Ale stejne, rumun a Klokan to jsou jedini hraci v nasi divizi, kteri dokazou zahrat pres 130 a oni si postup nejvic zaslouzi a maji aspon nejake sance se pak i udrzet v Decku. Vratme se na zem 1. a 2. misto je uz podle me rozhodnute. Nam zbude souboj o 3. misto a ikdyz zitra nejspis spadnu na 4. pozici tak po zitrku budu mit uz vsechny zapasy, krome Kosic, s TOP9 za sebou, pak uz jen dlouha snura vitestvi :D O posledni placenou pozici to zase bude zajimavy souboj mezi madarem a pomerancem :D
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by maybach »

Nemuzu tomu uverit :D
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by Azor »

maybach wrote:Nemuzu tomu uverit :D
Tak tím vítězstvím jsi nás vrátil do hry o postup, díky :) Mě už z těžších soupeřů čeká jen George a pátý Maďar a klokan hraje s vedoucím týmem a šestým Belgičanem, takže šance na postup je vcelku reálná, tak snad to nakonec vyjde :twisted: taky bude záležet zda si to rozhodnutí nepostoupit nerozmyslíš :wink:
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divízia E

Post by ps2512 »

U mě ve skupině snad chtějí postoupit všichni, nebo nikdo :D

1 Dynamo Oleksovice Czech Republic 61
2 FC Galactik Czech Republic 53
3 LT-Snuopiniai Lithuania 53
4 Dolní Měcholupy Czech Republic 52
5 Club Brugge K.V.. Belgium 52
6 My team Czech Republic 38
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by maybach »

Azor wrote:
maybach wrote:Nemuzu tomu uverit :D
Tak tím vítězstvím jsi nás vrátil do hry o postup, díky :) Mě už z těžších soupeřů čeká jen George a pátý Maďar a klokan hraje s vedoucím týmem a šestým Belgičanem, takže šance na postup je vcelku reálná, tak snad to nakonec vyjde :twisted: taky bude záležet zda si to rozhodnutí nepostoupit nerozmyslíš :wink:
A to jsem mel jen 118 (vs 116) a redku ke konci :D A jelikoz Klokal hraje vlastne jeste s lidrem tak to druhe misto pro me by bylo realne, kdybych chtel na nem skoncit. Me z "tezsich" souperu zbyly jen Kosice a jen na ne nasadim Ackovy tym (ikdyz to je posledni zapas sezony a mozna ho budu muset prohrat abych nepostoupil, uvidim) Jinak uz to budu mixovat a vic se zamerim na turnaje. Na ligu by mel stacit B a obcas i C tym. Vazne si to nerozmyslim, dival jsem se jeste jednou na Decko a tam tymy s podobnym vykonem jsou kolem 11-14 mista, takze bych tam vlastne nebojoval ani o udrzeni, ale maximalne o to, do ktereho Ecka spadnu. Takze ne, diky, radeji si budu porad uzivat vyhry v Ecku :D Jinak dost zajimava liga to byla, s lidrem jednou jsem vyhral a jednou prohral, z Georgem take a taktez i s Klokanem a pomerancem, jen s Tebou jsem dva krat vyhral :D ( s Quatalem jedna remiza)
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by maybach »

Dnes to byla dost tak nuda, skoro ve vsech zapasech byl vitez vice mene jisty, ale zitra to bude bomba. Ja hraji s 13. a na nej pujde mix B a C tym, hlavne mladi - pro zkusenosti, ale jine zapasy budou o moc zajimavejsi, zvlast zapas 1. s 2. a tak se muzu dostat na postupovou pozici. 2. nejzajimavejsi zapas bude asi mezi Quatalem a Orange, tam bude boj o posledni placenou pozici. Jestli jde o boj o zahranu tak ze 6 tymu bojujici o 3 mista pred par tydny, dnes to jsou 3 tymy bojujici o 10. pricku. Jeden se smazal a dva utekli dopredu a u nich to bude asi dost vyrovnane. Trosku zajimavy zapas bude i Azora s Kosicemi, ktere nemuzes podcenit a moc nahradniku bych proti nemu nedaval :P Kosice dokazou uhrat cca 110-115 a remizovali i s Klokanem.
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”