Divízia E

Moderator: Czech Moderators

PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divízia E

Post by PaTTTTrick »

impossible wrote:Dnešní liga skončila 0:0 po výkonech 118:127 v můj prospěch. Pojebanych 9 kol za námi a už tři vyjebane záseky od toho nahoře. Děkuji pěkně...
tak se pěkně snaž, v pondělí hraji u Tebe, tak Tě ať ten random kope dál ;-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divízia E

Post by PaTTTTrick »

hezky Ičko, podrtit vedoucí tým u něj na hřišti 5:2, to se jen tak nevidí :-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divízia E

Post by impossible »

PaTTTTrick wrote:hezky Ičko, podrtit vedoucí tým u něj na hřišti 5:2, to se jen tak nevidí :-)
On hral na agre nula, jako snad i chtel prohrat :)
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divízia E

Post by PaTTTTrick »

pěkně jsme se seřadili na vedoucích místech, takže náš pondělní zápas ještě více získal na atraktivitě :-) Tož ať se daří...
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divízia E

Post by impossible »

PaTTTTrick wrote:pěkně jsme se seřadili na vedoucích místech, takže náš pondělní zápas ještě více získal na atraktivitě :-) Tož ať se daří...
Zapas to teda bude divacky rozhodne zajimavy. Uvidime, s jakym koncem. Taky mnoho zdaru ;)
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divízia E

Post by impossible »

Tak, zapas o prvni pricku mame za sebou, ale dostanu se k nemu az zahy. Jeho vysledek mi totiz dal brouka do hlavy a tak jsem se podival navysledky mych ligovych zapasu v teto sezone:

fc cotetarii 1 - 1 Mission Impossible 128 - 130
AC Kubikula 0 - 0 Mission Impossible 122 - 123
FC Potstampers 0 - 0 Mission Impossible 118 - 127


Myslel jsem, ze uz jsem si smulu v teto sezone vybral, ale ono ne. Kdyz podelavat, tak jenom muj tym :D

Dnesni zapas:
Mission Impossible 2 - 2 PC Bonner 141 - 135

Uhrali jsme zapas s 11 zlutymi bez zadneho vylouceni, ale bylo nam to houno platne, protoze nam proste letos neni prano. Ve 4 zapasech z 13 nas to seklo a uz jsme tak prisli o 8 bodu. Hrat SP s vetsim zapalem, tak by me to i nasralo, takhle se tim nervovat fatk nebudu :)

Nakonec tak ze zapasu o prvni misto nejvic vytezil ten treti vzadu a odsunul me a Patricka na 2. a 3. misto.
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divízia E

Post by PaTTTTrick »

já myslím, že sis svoje štěstí vybral právě těmi 11 žlutými, i když je pravda, že tohle Ti vychází dlouhodobě docela dobře :-)

Tož nezbývá než babanoviče posunout zase do propadliště dějin a postoupit společně (já s pohárkem samozřejmě :lol: )
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divízia E

Post by sexy kote »

impossible wrote:Tak, zapas o prvni pricku mame za sebou, ale dostanu se k nemu az zahy. Jeho vysledek mi totiz dal brouka do hlavy a tak jsem se podival navysledky mych ligovych zapasu v teto sezone:

fc cotetarii 1 - 1 Mission Impossible 128 - 130
AC Kubikula 0 - 0 Mission Impossible 122 - 123
FC Potstampers 0 - 0 Mission Impossible 118 - 127


Myslel jsem, ze uz jsem si smulu v teto sezone vybral, ale ono ne. Kdyz podelavat, tak jenom muj tym :D

Dnesni zapas:
Mission Impossible 2 - 2 PC Bonner 141 - 135

Uhrali jsme zapas s 11 zlutymi bez zadneho vylouceni, ale bylo nam to houno platne, protoze nam proste letos neni prano. Ve 4 zapasech z 13 nas to seklo a uz jsme tak prisli o 8 bodu. Hrat SP s vetsim zapalem, tak by me to i nasralo, takhle se tim nervovat fatk nebudu :)

Nakonec tak ze zapasu o prvni misto nejvic vytezil ten treti vzadu a odsunul me a Patricka na 2. a 3. misto.
To se nemůžeš divit, když penaltu kopeš místo do brány někam na tribunu :mrgreen:
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divízia E

Post by PaToM »

akm 3:4 FC Hostage

výkony: 115 - 130

Zápas lídra E-divízie na ihrisku 3. tímu dopadol lepšie pre hosťujúci tím. Napriek nepremenenej penalte (nastavil som náhodne, lebo súper má zrejme tiež náhodné strieľanie penált, takže trošku smola) bol výkonnostný rozdiel dostatočný na víťazstvo, takže sme spokojní. Pred druhým tímom máme 8-bodový náskok, pred tretím už 11-bodový. Druhý tím privítame už v piatok na našom ihrisku a pokúsime sa revanšovať za prehru na ich ihrisku a zároveň doteraz jedinú stratu bodov v sezóne. Zajtra nám síce bude chýbať 5 hráčov, no proti 12. tímu by sme to mali pred našimi fanúšikmi zvládnuť.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divízia E

Post by PaTTTTrick »

no já dnes pustil Ičko na postupový flek, tak čekám na nějaké díííky a wono zatím nikde nic :lol:
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divízia E

Post by impossible »

PaTTTTrick wrote:no já dnes pustil Ičko na postupový flek, tak čekám na nějaké díííky a wono zatím nikde nic :lol:
No zrovna jsem se chystal se te zeptat co jsi to pro pana krále rano vyvadel. No nepotesil jsi me, snad ani já babanovice nebo jak se jmenuje nepotesim :)
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divízia E

Post by PaTTTTrick »

impossible wrote:
PaTTTTrick wrote:no já dnes pustil Ičko na postupový flek, tak čekám na nějaké díííky a wono zatím nikde nic :lol:
No zrovna jsem se chystal se te zeptat co jsi to pro pana krále rano vyvadel. No nepotesil jsi me, snad ani já babanovice nebo jak se jmenuje nepotesim :)
No co, byl na mě perfektně připravený, šel 100% / 100%, zatím co já měl v neděli zápas. Ale hlavně moje jediné RB dostalo ve čtvrtek redku a tak jsem hrál se SW na této pozici. Výsledkem byl výkon o 6 menší, s Tebou by to stačilo na remízu, ale s Babanovičem to byla prohra 2:0 :-(

Holt na jednu jedenáctku bez náhradníku se ani Ečko hrát nedá :?
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divízia E

Post by PaToM »

Tak som si to odpáli akurát v zápase s PaTTrickom. Dnešný posledný zápas pred zajtrajšou ligou som staval tak, aby sa nezranili hráči, ktorých nemôžem nahradiť na zajtra. Ale na jedného som tam predsa len zabudol. A presne ten sa ako jediný z tých všetkých 22 hráčov zápasu zranil (asi 4.5% šanca). Na porazenie. Moje posledné schopné LM na zajtra a je zranené. Takže už mi zostal len junior, čo zahrá 55. Krása. Ešte že zajtra mám súpera z kategórie ľahších. To by boli inak lacno stratené body.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divízia E

Post by Hippopotamus »

PaToM wrote:A presne ten sa ako jediný z tých všetkých 22 hráčov zápasu zranil (asi 4.5% šanca).
Keby bolo dopredu dané, že sa nejaký hráč v tom zápase zraní, tak je to 4,5%-ná šanca. Keďže ale zranený hráč je možno raz v desiatich zápasoch, tak si tú šance ešte trošku zníž :mrgreen:
Btw. nerob paniku, hráš výkony cez 130, tvoj zajtrajší súper do 110, okrem toho hráš doma a rozhodca má 49%, pričom tvoj súper hrá stále s agr 35%. Toho porazíš, aj keby si nechcel :wink:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divízia E

Post by PaToM »

Hippopotamus wrote:
PaToM wrote:A presne ten sa ako jediný z tých všetkých 22 hráčov zápasu zranil (asi 4.5% šanca).
Keby bolo dopredu dané, že sa nejaký hráč v tom zápase zraní, tak je to 4,5%-ná šanca. Keďže ale zranený hráč je možno raz v desiatich zápasoch, tak si tú šance ešte trošku zníž :mrgreen:
Btw. nerob paniku, hráš výkony cez 130, tvoj zajtrajší súper do 110, okrem toho hráš doma a rozhodca má 49%, pričom tvoj súper hrá stále s agr 35%. Toho porazíš, aj keby si nechcel :wink:
Aj to je fakt, aj to je fakt.
Ale ak by to bolo pred dôležitejším zápasom, tak by ma štvalo, že som ho tam zabudol. No a náhoda je občas sviňa. Ale je pravdou, že zajtrajší súper nenaháňa strach. Ale stačia dve ČK v skorých minútach, nepremenená penalta (hoci, už sú nastavené...) a prehra je na svete. :D
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”