Divízia E

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divízia E

Post by sexy kote »

Tak sezóna nakonec úspěšná. Přes náladu pod psa, postup z druhého flíčku :mrgreen: a i nejúspěšnější cesta Hernán cupem zakončená též koncem sezóny :mrgreen:
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divízia E

Post by gregoric »

sexy kote wrote:Tak sezóna nakonec úspěšná. Přes náladu pod psa, postup z druhého flíčku :mrgreen: a i nejúspěšnější cesta Hernán cupem zakončená též koncem sezóny :mrgreen:
gratulujem k postupu ;)

moja tretia sezóna v E.33 bola tiež úspešná, aj keď som do nej vyštartoval zle (2 domáce prehry plus jedna remíza v prvých 7 kolách), nakoniec som to vytiahol na prvé miesto. V D to vypadá celkom husto, navyše tam budem služobne jednoznačne najmladší. Aj tak verím v záchranu :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divízia E

Post by PaTTTTrick »

ač do ligy šlo Ačko pouze ve dny, kdy jsem nehrál žádný pohár, tak i přesto jsem přišel o pohárek pouze o dva střelené goly.. škoda.... loučím se v tomto topicu, ale myslím, že se sem brzo vrátím.... 8)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: Divízia E

Post by geo75 »

já si v éčku budu klidně vegetit, nahoru už to nepůjde, sedmé místo je pro mne překvapením, i když to mohlo být ještě lepší. je vidět, jak jde sp dolů, když jsem schopný hrát éčko s ničím.
Macropus Ultras Mania FC

Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divízia E

Post by tomkycz »

tak jako posledních několik sezón se opět loučíme s další divizí a mažeme do efka. Cíl pro další sezónu ? Zvednout konečně na max. spokojenost diváků a pokud to půjde, tak sestoupit 8)
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divízia E

Post by impossible »

tomkycz wrote:tak jako posledních několik sezón se opět loučíme s další divizí a mažeme do efka. Cíl pro další sezónu ? Zvednout konečně na max. spokojenost diváků a pokud to půjde, tak sestoupit 8)
To uz prece snad ani nejde :)
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divízia E

Post by Hippopotamus »

:arrow:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divízia E

Post by palo »

Éčko mě zaujalo svojí úrovní - před sezonou jsem byl pasován na nejslabší tým,tak jsem si z hecu řekl že budu něco hrát a pokusím se zachránit.V půlce sezóny mi patří 2.příčka - v kádru mám 13 vytrénovaných hráčů a náladu v týmu se mi podařilo zatím vytáhnout na 48%... :roll:
Image
malantajari
Team Manager
Posts: 239
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Divízia E

Post by malantajari »

FC Žďár nad Sázavou jde za titulem, který už mu v E.64 nemá kdo vzít...:-) Smutné na tom je jenom to, že když jsem na SP začínal, v roce 2006, tak by mne tohle, 11 kol před koncem s náskokem 4 bodů před týmem na druhém místě, ani nenapadlo napsat...A co na to Sjarel ???
FC Žďár nad Sázavou - D.25
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divízia E

Post by palo »

tento týden je zatím famózní: :roll:

Liberec - Stratovarius 1:1 (112:121)

Stratovarius - Galacticos one 1:1 (128:107)

SoccerProject.com Nový mladík 10 Črv (04:37)
Ahoj,
juniorka nabídla prvnímu týmu nového hráče z naší líhně.
Bohužel nebyl dost dobrý na to, aby stálo za to ho do prvního týmu přeřazovat.
S pozdravem,
představenstvo klubu.

Počítal jsem s 12 bodama tak snad bude aspoň těch 8 - hraju s předposledním a posledním...
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divízia E

Post by palo »

Mistrovský manažerský kousek se mi včera povedl.
Dnes jsem měl hrát u vedoucího týmu tabulky a chtěje ho cvičně potrápit rozhodl jsem se odvolat trenéra.Áčko v neděli sedělo,i do Víkendové ligy jsem poprvé poslal B tým.Večer jsem se vrátil mírně podroušen z fotbalu,spokojeně zkontroloval 100%ní fyzičku u Áčka ................a prodloužil jsem smlouvu stávajícímu trenérovi... :wink: Následujících deset minut jsem zuřivě zjišťoval proč jako ta morálka nestoupla a pak mi to došlo...

No ale nakonec jsem i tak vyhrál: :)
Roznaci - Stratovarius 0:1 (115:128,rozh. 66%,agr.70:100,ČK 2:1)

1 Roznaci Czech Republic 62
2 macelari76 Romania 57
3 Geležinis Vilkas FC Lithuania 53
4 Stratovarius Czech Republic 53
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divízia E

Post by Ataner »

Tak první dnešní zápas nám přinesl nečekaně body i když po nich zrovna neprahneme čekal jsem že nás soupeř přejede. To se snad mám v E snažit abych sestoupil..? :lol:
Hodnoty jsou na nule,nějaké posty snad za tuto sezónu dokoupíme,naženeme potřebná čísla a uvidíme.. :wink:
JPD - B.3
malantajari
Team Manager
Posts: 239
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Divízia E

Post by malantajari »

A sem opět v Éčku, jupíííííííí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Je tu taky někdo známej????
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divízia E

Post by Milko »

Ja som tu akosi prikvitol... :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
malantajari
Team Manager
Posts: 239
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Divízia E

Post by malantajari »

Milko wrote:Ja som tu akosi prikvitol... :wink:
To já jsem tu jen na sezónu...Pak zpět do D, sestup a zase zpět do Éčka...Prostě se mi opět ta perestrojka týmu moc nepovedla, takhle SP zanikne dříve než se já dostanu do Áčka.... :mrgreen: :mrgreen:
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”