Divízia E

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Divízia E

Post by PaToM »

Už nám to tu zase zaniklo...

A rovno sa pochválim tým, že sme dnes doteraz 100%-nému lídrovi divízie asi dosť znechutili raňajky... :mrgreen:

FC Hostage 3:0 SK Slavia Černý Most

výkony: 130 - 113

Súperovi k výkonu "pomohlo" vylúčenie ich hráča v 13. minúte. My sme si v 40. minúte navyše pomohli chytenou penaltou. Po 3 presných zásahoch sme sa teda tešili už zo 6. víťazstva v rade a celkovo 8. zápasu bez prehry v sérii. Za tých 8 kôl sme sa vyšplhali z 13. miesta na 6. miesto a na 5. tím strácame momentálne 7 bodov, na postupovú priečku až 13 bodov. Do konca sezóny zostáva ešte 11 ligových kôl. Podarí sa nám ešte prebojovať sa na niektorú z platených pozícií?

Ešte aby som nezabudol spomenúť... nebýva to totiž u nás úplne bežné - na zápas sa prišiel pozrieť plný štadión a "zošívaní" to mali u náš ťažšie než na Letnej, pretože ich privítal vyše 47-tisícový kotol našich priaznivcov.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divízia E

Post by PaToM »

Naďalej zbierame víťazstvá. Po dnešnom zápase proti 5. tímu tabuľky...

fc pescar 2:4 FC Hostage

výkony: 119 - 131

... na tento tím strácame už len 2 body a na postup 6 bodov. V hre je síce ešte 18 bodov, ale na ten postup to už zrejme nebude, no aj zisk platenej pozície by bol fajn vzhľadom na to, kde sme sa pohybovali po 10 kolách.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divízia E

Post by PaToM »

AC Sparta Legions 2:8 FC Hostage

výkony: 81 - 129

Nejak som neodhadol výkon súpera, inak by som trochu šetril agresivitou. Nevadí. Posunuli sme sa konečne na 5. miesto, takže niečo nám už z toho na prelome sezón hádam kvapne. Na 2. tím strácame 4 body, do konca sezóny môžeme nazbierať ešte 9. Hráme ešte proti 2., 4. tímu a proti SP tímu. Asi by sa už musel stať zázrak, aby sme postúpili.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divízia E

Post by PaToM »

FC Hostage 1:1 akm

výkony: 134 - 122

Trochu smola. Nepremenená penalta nás takmer naisto pripravila o možnosť zahrať si o vyššie priečky, dokonca sme klesli na 6. miesto.

FC Valy 1:0 FC Hostage

výkony: 122 - 117

Hanba! Večer, keď noc predtým som ani nespal, som mal pocit, že dnes bude streda a teda liga nie je. Zostava teda nebola nastavená a vybehol do nej úplny mix, i keď to mal byť kvázy B-tím, no vinou suspendácií hráčov na tento zápas hrali aj hráči s dosť slabým výkonom. Úplne som si to na konci pokazil a skončím na 6. mieste a na peniaze za umiestnenie môžem zabudnúť! Hrôza, des, hanba. To, čo som mal dobre rozbehnuté a už to stačilo dohrať, tak to som dokázal zahodiť. Posledný týždeň sa mi na SP vôbec nedarí, kazím všetko, čo sa dá. :x
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divízia E

Post by PaToM »

V poslednom zápase sme už len dohrávali proti SP-tímu. Napokon sme však predsa len obsadili 5. priečku, pretože 5. tím fc pescar zaváhal doma s 9. tímom a po horšom výkone bol ešte rád aj za ten bod. Tak nám to nakoniec "spadlo z neba".
Celkovo na to, že som prvých 10 zápasov sezóny úplne vypustil, je 5. miesto dobrý výsledok. I keď nebyť toho hlúpeho zaváhania v utorok, mohlo z toho byť aj 3. miesto. Nevadí.
V budúcej sezóne teda opäť tu a dúfam, že sa aj niekto pridá, nech mám spoločnosť k tej svojej schizofrénii.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: Divízia E

Post by Papa Bouba Diop »

tak si tu budeme psát asi spolu, občas se podělím jak mě to v éčku jde, nic jinýho než bonus za 1. místo ale neberu :)
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divízia E

Post by PaTTTTrick »

občas můžu taky přispět... ještě ani nevím jestli chci postoupit nebo spadnout :-)))
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divízia E

Post by PaToM »

Včera sme sa tretím dvojgólovým víťazstvom v rade dostali na 1. miesto tabuľky. Otázne je, do kedy tam zostanem, pretože plánujeme menšiu aktivitu na trhu. Ale minimálne do víkendu by sme si prvé miesto radi udržali. Zajtrajší štvrtý súper poradia alebo nebude ľahkým sústom, pretože už zahral v tejto sezóne v ligovom zápase aj 130, no to, hádam, pri zajtrajšom rozhodcovi so svojím tímom s vysokým rozptylom agresivity nedokáže. Naše tohtosezónne ligové maximum je 133, a to hneď z pondelka. Napriek nie ideálnej tímovej nálade sme zahrali slušný výkon na náš výber, no na zajtra nie je káder pripravený tak ako v pondelok, takže očakávame výkon do 130. Snáď to bude stačiť.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divízia E

Post by PaToM »

Sokol Veselá 1:2 FC Hostage

výkony: 120 - 128

Takže žiadne prekvapenie sa nekonalo a vyhrali sme. Po prvom týždni máme teda plný počet bodov a sme o skóre na 1. mieste. V pondelok privítame 2. tím súťaže akm a pokúsime sa osamostatniť na čele. No bude to asi trošku problém, keďže súper pred týždňom v 1. zápase zahral vonku 134. :|
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divízia E

Post by PaToM »

FC Hostage 3:2 akm

výkony: 131 - 130

Fu! Tak to bolo tesné. Už pred zápasom som tušil, že to bude vyrovnané a v tom prípade sa nám často stane niečo takéto. Mali sme zahrať výkon okolo 136, ale jeden z hráčov tímu sa pokúsil zápas sabotovať, keď zinkasoval priamu ČK v 57. minúte zápasu. Našťastie mu to nevyšlo a my sme zvíťazili a osamostatnili sa na čele tabuľky s 3-bodovým náskokom pred dvojicou SK Dynamo Radostice a akm.
Pablo Pavón dostal od DK stop na 3 ligové zápasy. Má už 27 rokov, takže je možné, že to bol jeho posledný ligový zápas za náš tím. Na pôde 10. tímu s veľmi svojským názvom (SK Bukake) sa budeme musieť zajtra zaobísť aj bez najlepšieho stredného obrancu.
Ale zápas to bol dnes pekný, hralo sa pred vypredaným 50-tisícovým hľadiskom, padlo 5 gólov, prvý v 7. minúte a posledný krátko po našej červenej karte.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divízia E

Post by PaTTTTrick »

u nás zatím dle plánu, neb se pan velitel ještě nerozhodl co chce vlastně dělat...takže si udržujeme střed tabulky s malou ztrátou na čelo i na sestup :-) Aktivitu na přestupovém trhu chceme začít už dlouho, ale lenost a nechuť nám v tom pořád brání a to se asi jen tak nezmění ;-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divízia E

Post by impossible »

PaTTTTrick wrote:u nás zatím dle plánu, neb se pan velitel ještě nerozhodl co chce vlastně dělat...takže si udržujeme střed tabulky s malou ztrátou na čelo i na sestup :-) Aktivitu na přestupovém trhu chceme začít už dlouho, ale lenost a nechuť nám v tom pořád brání a to se asi jen tak nezmění ;-)
Snad poprve nam pri hrani SP v lize nejakou znamou tvar :) No, ja sam cekam, jestli se mi jeste bude chtit nastavovat zapasy nebo se na to vykaknu. Zatim relativne nastavuju, zacatek sezony poznamenalo prodluzovani smluv temer celemu kadru a z duvodu moji laxnosti spis dohanim moralku hracum, nez-li bych se pokousel o nejake vykony. Po 8 zapasech jsme zahrali 8x lepsi vykon(doufam), ale uz 2x nas sekl random a odmenil remizkou. Tak uvidime, co z toho nakonec bude...
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: Divízia E

Post by Papa Bouba Diop »

jdu si sem ulevit protože mě dneska právě odešlo 20ti leté CM s výkonem 69 :evil: :evil: :evil: to sem fakt kus debila :twisted:
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divízia E

Post by palo »

Papa Bouba Diop wrote:jdu si sem ulevit protože mě dneska právě odešlo 20ti leté CM s výkonem 69 :evil: :evil: :evil: to sem fakt kus debila :twisted:
jj,to dodá chuť do hry... :roll:
Image
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divízia E

Post by impossible »

Dnešní liga skončila 0:0 po výkonech 118:127 v můj prospěch. Pojebanych 9 kol za námi a už tři vyjebane záseky od toho nahoře. Děkuji pěkně...
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”