Divízia E

Moderator: Czech Moderators

malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Divízia E

Post by malantajari »

Azor wrote:Sem šel v 15h do hospody, tak jsem myslel že stihnu nastavit, jenže návštěva hospody se trochu protáhla a při návratu sem na SP zapomněl :lol: naštěstí jsme vyhráli 3:2 :)

Image

EDIT: S tímhle výkonem bych mohl rovnou dělat hrajícího trenéra u kofiho alkoholiků :mrgreen:
Hm, no jestli jsi tohle vypil sám tak to potom jo...Tebe bych nechtěl někam ozvat, lezeš do peněz... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by Azor »

Tak celé sám jsem to nevypil, nějaké ty tulamorky sem objednal i dalším u stolu, ale i tak sem byl celkem na šutr :lol:

Dnes jsme v lize opět vyhráli, sice jsme to přehnali se součtem agr., ale soupeř ještě více:

Bamse Team - Banik 1922 2:3 V:112-115
Agr.:50-50 Roz.:91
ČK: 2-1 (62.,73.min. - 48.min.)

Tabulka divize E.22 vypadá zajímavě už po 2 kolech, už jako jediní jsme totiž neztratili bod, každý tým již bodoval a k tomu 14 týmů již remízovalo
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divízia E

Post by oliwapol »

Azor wrote:Sem šel v 15h do hospody, tak jsem myslel že stihnu nastavit, jenže návštěva hospody se trochu protáhla a při návratu sem na SP zapomněl :lol: naštěstí jsme vyhráli 3:2 :)

Image

EDIT: S tímhle výkonem bych mohl rovnou dělat hrajícího trenéra u kofiho alkoholiků :mrgreen:
jako musím říct,povedený tiket :D
ACS Pardubice
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divízia E

Post by mantel »

Tak po dlouhé ode mně příspěvek do divizního topicu. Celkem dlouho trval vnitřní boj, jestli hrát SP ještě dále. Bylo to o to horší, že nákupy mně nikdy moc nebavily a teď je na SP solidních hráčů čím dál méně a bez pravidelného projíždění transfer listiny není nárok postavit něco, čemu by se dalo říkat tým. Ale nějak se jsem se k tomu přesvědčil a nyní už mi nedělá problém hlídat si zápasy a občas na transfer kouknout. Peněz na účtu nikdy moc nebylo a ani teď to není lepší, takže se nedá počítat se nějakým hvězdným týmem. Ale obvyklý cíl dostat se do Áčka a tam se nějakou dobu zdržet si dát prostě musím. Tým je zatím mladý a velmi slabý, ale už se rýsuje nějaká společná agrese, které se budu držet a postupně dokupovat lepší hráče. První postup by mohl být letos, v divizi je minimálně jeden tým lepší než můj a i agresi má vhodně zvolenou, takže cíl je postup z druhého místa, ale bude to asi těsné (pokud se to vůbec podaří). Max. výkon 137 se mi ani nepodařilo zahrát, ale to je jen otázka času. Takže cíl je jasný - za 5 sezon hrát v divizi A. Tak držte palce.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divízia E

Post by palo »

mantel wrote:Tak po dlouhé ode mně příspěvek do divizního topicu. Celkem dlouho trval vnitřní boj, jestli hrát SP ještě dále. Bylo to o to horší, že nákupy mně nikdy moc nebavily a teď je na SP solidních hráčů čím dál méně a bez pravidelného projíždění transfer listiny není nárok postavit něco, čemu by se dalo říkat tým. Ale nějak se jsem se k tomu přesvědčil a nyní už mi nedělá problém hlídat si zápasy a občas na transfer kouknout. Peněz na účtu nikdy moc nebylo a ani teď to není lepší, takže se nedá počítat se nějakým hvězdným týmem. Ale obvyklý cíl dostat se do Áčka a tam se nějakou dobu zdržet si dát prostě musím. Tým je zatím mladý a velmi slabý, ale už se rýsuje nějaká společná agrese, které se budu držet a postupně dokupovat lepší hráče. První postup by mohl být letos, v divizi je minimálně jeden tým lepší než můj a i agresi má vhodně zvolenou, takže cíl je postup z druhého místa, ale bude to asi těsné (pokud se to vůbec podaří). Max. výkon 137 se mi ani nepodařilo zahrát, ale to je jen otázka času. Takže cíl je jasný - za 5 sezon hrát v divizi A. Tak držte palce.
Držíme,držíme!
A rozhodl ses správně... :)
Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divízia E

Post by pupajdi13 »

ten trh je uplná smrt....chce to si vychovat.....jinak jsem rád za tvé info Mantelíku.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: Divízia E

Post by kofi »

Azor wrote:Sem šel v 15h do hospody, tak jsem myslel že stihnu nastavit, jenže návštěva hospody se trochu protáhla a při návratu sem na SP zapomněl :lol: naštěstí jsme vyhráli 3:2 :)

Image

EDIT: S tímhle výkonem bych mohl rovnou dělat hrajícího trenéra u kofiho alkoholiků :mrgreen:
Takovýhle CV určitě stačí. Přijat. :mrgreen:
FC Alkoholicks
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divízia E

Post by Azor »

V divizi E.22 sice ze 4 místa ztrácíme na postup jen 2 body a první s druhým spolu budou ještě hrát, jenže 3.tým má slabší soupeře, takže šance na postup nejsou moc velké, ale tak třeba se podaří postoupit :)
Village boy
Coach
Posts: 35
Joined: Thu Jan 05, 2017 12:05 am

Re: Divízia E

Post by Village boy »

Pod záštitou města Úvaly bych rád zorganizoval první ročník "Turnaje beze jména". V tuto chvíli je událost určena pro týmy z divizí E,F,G a pravděpodobně bude pro 16 týmů, v případě velkého zájmu je možná i dvojnásobná účast. Vstupné do turnaje bude 30 tisíc EUR a fanoušci se jistě budou radovat z výhody domácího prostředí pro svůj tým. Pokud byste se chtěli turnaje zúčastnit. Kontaktujte mě do zpráv :-)


I want to organize tournament for E,F,G teams. Subscription fee will be 30K a and the teams will have home advantage. There should be 16 or 32 teams, it depends how much you will be interested in the cup. If you wanna join this event, write me personal message :-)

Village boy
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divízia E

Post by gregoric »

Po dlhých 8 mesiacoch rekonštrukcie teamu a páde z Áčka (sezóna 73) som v poslednej sezóne začal pracovať na stabilizácii kádra. Pád naprieč divíziami sa mi podarilo zastaviť v minulej sezóne, keď som uchmatol pre mňa veľmi prekvapivé a pekné 4. miesto v E.54.
Cieľ do tejto sezóny je postup do D, ideálne z prvého miesta. Nebude to až také ľahké ako som čakal - SP mi hneď na začiatku sezóny vrúcne pomohol, dúfam, že sa v ďalšom priebehu zamiera aj na iných súperov :)

Najprv mi vyžreboval dosť náročný štart do súťaže, dvaja najväčší súperi na postup ma čakali hneď v 2. a 3. kole. Domáci utorkový zápas proti FK Vilniaus Vetra som síce zvládol (2:1), v zápase som však prišiel o svojho jediného RM v kádri. Inak je to prakticky jediný post v teame, ktorý nemám zdvojený. Trochu bledšie je to aj na CB, ale tam viem teoreticky točiť rozostavenie 433 s 343 v prípade núdze.
Dnes ráno som cestoval na horúcu pôdu Conny - v podstate aktuálne najsilnejšieho teamu súťaže. Chýbajúci post RM som nahradil stredným záložníkom, kvôli tomu som musel zmeniť aj rozostavenie z 343 na 433 (keďže môj nádejný mladík sa mi len tento týždeň zotavil zo zranenia a fyzičku má v kýbli, tak aj obranu som musel trošku nakombinovať). Napriek tomu všetkému som zahral celkom pekný výkon 131 (moja teamová nálada je po prievanoch v posledných sezónach stále ďaleko od optima). Rovnaký výkon predviedli aj domáci, akurát kým oni dali jeden gól, mne sa podarilo zahodiť jednu penaltu a tak som sa domov vracal naprázdno.
Cieľ však zostáva rovnaký, aspoň to nebude úplná nuda. Ten zápas mi trochu pripomenul veľmi dávnu históriu - v sezóne 62 som skončil druhý so ziskom 87 bodov, iba o skóre za víťazom..
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divízia E

Post by gregoric »

Tabuľka sa vykryštalizovala a zatiaľ to vypadá zhruba tak, ako som čakal. Conny v 12 zápasoch nestratil ani bod a suverénne vedie, môj team sa drží v tesnom závese (s jedinou stratou vo vzájomnom zápase v úvode sezóny). S päťbodovým odstupom za mnou v tabuľke číhajú dvaja súperi - Vilniaus Vetra a LUCEAFARU. Druhý menovaný však v poslednom týždni prvej polovice hrá proti všetkým trom teamom z prvej trojky, takže budúci týždeň ešte môže zamiešať karty.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divízia E

Post by gregoric »

Sedem kôl pred koncom sa mi konečne podarilo predrať na prvú priečku - niektorí súperi mi zápasy uľahčili tým, že zápas zabalili vopred a poslali slabšiu zostavu, Connymu som jeho víťaznú sériu prerušil v 18. kole, kedy som vytiahol zatiaľ najlepší výkon tejto generácie - 137. No a v piatok Conny pripísal ďalšiu prehru - na ihrisku tretieho Vilniusu Vetra a prepustil mi svoju pozíciu.
Najhorších súperov mám už za sebou, trochu ťažší bude ešte zápas vonku s AC Draha Prague a hneď v zápätí LUCEAFARU, ale ak si to nedoseriem sám, už by som to nejak mohol doklepať :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divízia E

Post by gregoric »

Nakoniec mi to takmer dosral random, ktorý mi zobral 2 body v pondelkovom zápase s LUCEAFARU pri mojom výkone vyššom o 4 (bez zahodenej penalty). Ten istý súper však dnes v poslednom kole zabodoval aj na ihrisku Connyho, ktorý mi tak prvú priečku prepustil naspäť. A to som už ani neveril, že Conny to dnes neuhrá.
Takže cieľ na túto sezónu splnený, teraz už len trochu skonsolidovať budget, ktorý sa mi v priebehu sezóny dosť výrazne zmenšil a do budúcej sezóny pôjdem s rovnakým cieľom - primárne postup, ideálne z prvého miesta. Súper jasne nad moje sily v súťaži nebude, takže si to zasa môžem dosrať len ja sám :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divízia E

Post by Ataner »

Tak sezóna je minulostí. Nebyla to až taková bída bez ztráty bodu bereme titul avšak v turnajových kláních je to pořád hrůza. Na nejlepší celky nemáme a proto je pořád ve hře výprodej týmu i když kasička a nekonečné střádání něčeho někam nás moc nenaplňuje ..Uvidíme co přinese tedy následující sezóna zda má vůbec cenu pouštět se v momentálním rozpoložení do nějakých akcí .. Jinak snad jen popřeji přátelé krásné prožití svátků vánočních a do toho nového roku mnoho úspěchů nejen na travnatém pažitu ... ;)
JPD - B.3
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divízia E

Post by Hippopotamus »

Prvú polky sezóny som začínal s náladou 33%, takže napriek v celku nabitému kádru som si nebol úplne istý, ako to dopadne. Našťastie, dôležité zápasy som zvládol, takže 15 výhier je doma a na čele mám 6 bodový náskok pred druhým. Nakoľko v druhej polke sezóny by už sa nálada mala pohybovať v číslach blízkych stovke, o titule by malo byť už viac-menej rozhodnuté :)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”