Divize D

Moderator: Czech Moderators

PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Erik's Plumlov 2:3 FC Hostage

Aj prvý týždeň odvetných zápasov sme zvládli bez straty bodu. Oproti prvému týždňu sezóny sme získali o 5 bodov viac. Dnes sme vyhrali po výkonoch 123 - 128. Opäť strácali aj súperi pod nami. Druhý aj tretí tím remizovali (po o 5 lepšom resp. vyrovnanom výkone). Na druhý tím tak máme už 11-bodový náskok, na 3. a 4. tím ešte o bod viac. Alexandre sa dotiahol na vrchol tabuľky strelcov s 13 gólmi.

V pondelok hráme opäť vonku, na ihrisku 4. tímu. Z A-tímu nám budú chýbať traja vykartovaní hráči, ale nejako si, hádam, poradíme. Nasledovať budú 6. tím doma, 3. tím vonku a 15. tím doma, takže najmä zápasy vonku budúci týždeň budú náročné.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

Tak až na pondělní karetní šou bereme tento týden ve všech ohledech jako ten šťastný .. (turnaje nevyjímaje)..
Malinko nás trápí stále Hajduk který čeká na sebemenší zaváhání,zde však pravděpodobně rozhodne čtvrteční zápas kdy cestujeme do chorvatska ke klíčovému duelu ..Slavia ztrácí bodů už 10 i když vůbec není marná na postupové příčky spolu s litevským akm .. :wink:

SV Stramien 3 - 5 JPD
JPD - B.3
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

FC Rovinka - Metalu Buzau 1:0 (128 - 120)
Aj bez 2 hráčov Áčka som dnes doloval zaslúžené tri body, bilancia prvého odvetného týždňa je teda 9 bodov, na čele zostáva situácia nezmenená - náskok 7 bodov na druhý fc koekoek a 10 bodov na tretí URAWA REDS.
Budúci týždeň sa predstavím na ihriskách 12. a 10. teamu tabuľky a doma nastúpim proti 2. a 4. - najmä tie domáce zápasy v utorok a piatok budú naozaj zaujímavé. Aj keď spomedzi týchto súperov ma v prvej polovici o body obral iba najnižšie postavený S.Třinec (aktuálne 12. miesto)..
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

Tento týden nám začal velice slušně takže doufejme že v tomto duchu budeme i pokračovat..a čtvrtek nám hodně napoví .. :wink:

JPD 5 - 1 FC Darkness Territory
JPD - B.3
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Včera prišla prvá bodová strata od 25. mája. Naša víťazná ligová séria sa zastavila na čísle 14. Naposledy sme prišli o body práve v domácom zápase s naším včerajším súperom. Výsledok:

Boca Juniors HK 2:2 FC Hostage

výkony: 128 - 129

Jedna ČK pre nás aj pre súpera, no nám prišla o 9 minút skôr. Asi aj to zavážilo.
Doma nás súper predčil vo výkone o bod, tentokrát sa to podarilo nám. Boca Juniors je jediný tím, ktorý sme túto sezónu v lige neporazili. Zostávame však na 1. mieste, náskok na 2. tím sa nám znížil na 9 bodov, no, samozrejme, to nie je dôvod na paniku.
Zajtra hráme po 5 dňoch domáci ligový zápas, v ktorom hostíme 5. tím ligy. Ten sa dnes predviedol naozaj parádne a zahral 137! Nič teda nepodceňujeme a ideme do zápasu naplno, benevolentný rozhodca nám to dovoľuje.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

Dnes vezeme bez větších problémů body z Bulharska.. :wink:

Denima Debnevo 1 - 3 JPD
JPD - B.3
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Po miernom zakopnutí prichádza ďalší úspech. Proti 5. tímu sme dobre zahrali a nedovolili mu získať ani bod.

FC Hostage 2:1 PFC Cherno More Vn

výkony: 133 - 131

Aj dnes to teda bolo tesné, ale zvládli sme to. Druhý až piaty (teraz už siedmy) tím poradia dnes postrácali body, takže opäť máme 11-bodový náskok na 2. tím a 13-bodový na 3. tím.
Náročný bude aj štvrtkový zápas na pôde 3. tímu, piatkový domáci zápas proti predposlednému by sme mali zvládnuť v pohode.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

FC Rovinka - fc koekoek 3:2 (138 - 131)
Dnešný zápas lídra s druhým teamom tabuľky priniesol moje tesné víťazstvo - úplne zaslúžené, keďže rozdiel vo výkonoch bol 7 bodov. Včera sa mi podarilo naplno bodovať na ihrisku S.Třinec, kde som vo veľmi kombinovanej zostave (6 hráčov Áčka oddychovalo) zvíťazil 1:0.
Po 21. kole tak mám náskok opäť 10 bodov na druhý fc koekoek a 11 bodov na tretí URAWA REDS - a práve títo sa v najbližšom kole stretnú vo vzájomnom zápase o druhú priečku.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Aj posledný náročný zápas týždňa sme zvládli a získali 3 body.

jderii singuratici 0:1 FC Hostage

výkony: 128 - 129

Bolo to veľmi tesné, ale zvládli sme to aj vďaka tomu, že sa súper nikdy neotravuje s individuálnymi pokynmi. Zajtra to dobojujeme doma proti predposlednému tímu, s ktorým sme postupovali do D-čka.
Dnes opäť stratil 2. tím všetky body, a tak máme pred ním už luxusný 14-bodový náskok. Do konca sezóny nám stačí z posledných 8 zápasov vyhrať polovicu (ale pravdepodobne aj menej) a budeme prví.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Divize D

Post by malantajari »

Po odehraných 23. kolech nám patří 3. místo, se ztrátou 12 bodů na prvního, co je ale neuvěřitelné, na druhé postupové místo ztrácíme jen 4 body :shock: :shock: :shock: Že by z toho byl nakonec postup do Céčka ???? :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
FC Žďár nad Sázavou - D.25
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

V druhej polovici týždňa som bodoval na 50 percent:

FC Žblabuňci - FC Rovinka 3:2 (133 - 129) - na ihrisku 10. teamu tabuľky som hral s Béčkom (nastúpili iba 2 hráči zo základu), takže môj výkon nebol najhorší. Na bodový zisk to ale nestačilo. Na druhej strane v súboji druhého s tretím sa zrodila remíza, takže z môjho náskoku to veľmi neukrojilo.

FC Rovinka - Starý Jičín 1:0 (131 - 126) - v domácom zápase proti 4. teamu som získal dôležité tri body. Navyše v tabuľke druhý fc koekoek po druhej remíze v rade zvýšil stratu na 11 bodov a klesol na tretie miesto.

Aktuálnu druhú pozíciu okupuje URAWA REDS so stratou 10 bodov - práve s nimi vonku budem hrať svoj najbližší zápas. A hneď potom doma privítam ďalšieho silného súpera - TJ Bystřice (aktuálna 5. pozícia a strata na mňa 12 bodov). Tabuľka je inak celkom zaujímavá, medzi 2. a 6. teamom je rozdiel iba 3 body - takže som zvedavý, ako sa tam tých 5 teamov bude medzi sebou vybíjať :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

malantajari wrote:Po odehraných 23. kolech nám patří 3. místo, se ztrátou 12 bodů na prvního, co je ale neuvěřitelné, na druhé postupové místo ztrácíme jen 4 body :shock: :shock: :shock: Že by z toho byl nakonec postup do Céčka ???? :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Járyne kurva zaber ..vždyť si hasič..zachraňuješ přece nemožné .. :mrgreen:
JPD - B.3
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

Dnešní volný zápas nám starosti nepřinesl,čtvrteční mač s druhým celkem nás však jako na potvoru opět zaskočil svou nepřízní skončil smírem a tak náskok zůstal 7 bodů .. (i když popravdě jsem věřil že náskok tento týden naroste protože závěr není zrovna optimální a los nám moc nenahrává ) .. :wink: 8)

hnk Hajduk 1911 2 - 2 JPD
JPD 7 - 0 Ipswich Málaga
JPD - B.3
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

Tak se nám to dnes pěkně posralo a náskok se nám začíná drasticky zmenšovat .. :roll:

akm 2 - 1 JPD

No zítra bude ještě hůř páč nám chybí více než půlka kádru ..
Last edited by Ataner on Mon Jun 29, 2015 3:41 pm, edited 1 time in total.
JPD - B.3
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

URAWA REDS - FC Rovinka 0:1 (135 - 136)
Na ihrisku druhého teamu tabuľky som pripísal dôležité tri body. Z prvej šestky zakopol ešte FC 5P, kým zvyšná trojica bodovala naplno. Môj náskok sa tak zvýšil na 11 bodov pred druhým fc koekoek. Tabuľka podomnou sa trochu premiešala - môj dnešný súper a FC 5P padli na 5. a 6. pozíciu - stále však strácajú 2 resp. 3 body na druhé miesto. Zajtra nastúpim doma proti Starému Jičínu, ktorý drží aktuálne 4. miesto so stratou 13 bodou na mňa a 2 body na druhé postupové miesto..
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”