Divize D

Moderator: Czech Moderators

PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Aby som teda našu krátku kapitolu v tejto divízii uzavrel... V poslednom týždni som nestíhal veľmi nastavovať na zápasy, a tak tím nastupoval zväčša v rôzne lepenej zostave s nie najideálnejšou fyzičkou či morálkou. Domáce zápasy sme vyhrali tesne o gól, v poslednom zápase na ihrisku súpera sme remizovali bez gólov.
Nakoniec sme skončili prvý s náskokom 14 bodov s najlepším rozdielom gólov (+29) a najmenším počtom inkasovaných gólov (21). S 50 strelenými gólmi sme boli až siedmy v poradí, no práve vďaka pevnej obrane sme dokázali suverénne ovládnuť ligu. Ďalej len o jediný bod nakoniec predsa len postupuje litovská Garliava, ktorá si postup zaistila až víťazstvom v poslednom kole a aj vďaka remíze tretieho tímu.

O týždeň je tu ďalšia sezóna. Predali sme už 6 hráčov, za ktorých sme pár eur zinkasovali a budeme sa usilovať o nákup hráčov najmä na pozície GK, LB, CF, kde máme len 2 hráčov a na CB, kde potrebujeme aspoň 4 alternatívy.

Oneskorene gratulujeme k 1. miestu a postupu aj Atanerovi, gregoricovi a tomkyczovi. :wink:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

@PaToM, ďakujem a gratulujem tebe a zvyšku k postupu :)

Len také menšie zrhnutie - toto bola zatiaľ moja historická sezóna, keď som si vylepšil doterajšie najlepšie umiestnenie v lige (6. miesto v D) aj pohári (9. kolo). Výsledkovo bola lepšia prvá polovica sezóny, kde som hral relatívne stabilne. V druhej časti som aj vďaka náskoku trochu poľavil, prednosť mali v mnohých prípadoch priateľské turnaje. A popri tom všetkom som sa snažil trošku vetrať prestupový trh (túto sezónu zatiaľ 9 nákupov a 13 predajov). Asi jediná oblasť, kde to túto sezónu nebolo najlepšie, je akadémia - dvaja hráči sa neujali a do kádra pribudol len jeden agresívny SW, takže túto sezónu mi akadémia veľa nezarobila.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Divize D

Post by puzzle »

Tak po prvním týdnu historicky první sezony v D-divizi, jsem se překvapivě ocitl na 1. místě :lol: . V prvním týdnu jsem očekával maximálně 4 body, ale výsledek je 10 bodů se skóre 7:1. Nejzajímavější je fakt, že mám absoutně nejnižší average performance, což je způsobeno věkem mých hráčů, který je také nejnižší. Snad nebudu muset schválně prohrávat, abych náhodou ještě nepostoupil do C, což by 1-2 sezony nebyl zrovna nejlepší nápad. :lol:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Včera sme doma 13. tímu nedali šancu a výkonom 134 a 4 gólmi sme definitívne potvrdili záchranu.
V budúcej sezóne sa tak v jednej divízii stretneme s postupujúcim pupajdíkom. :)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Dnes sme úplne prevalcovali 2. tím tabuľky. Zrejme, keď videl aké hviezdne tímy a manažéri budú budúcu sezónu v divízii, rozmyslel si to s postupom. :)

akm 1 - 12 FC Hostage
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Divize D

Post by puzzle »

První sezona v D dopadla nad očekávání. Cílem bylo se udržet, nakonec z toho je krásné 4. místo. Přístí sezonu se pokusíme posílit kádr a opět se umístit tak na 3.-4. místě.
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Dnešným víťazstvom sme sa o skóre posunuli na postupové miesto pred súpera, ktorý tiež vyhral. Za Pupčom sme len o jeden bod, pričom v prvom vzájomnom zápase sme zvíťazili 3:2. :)
Prvé tri tímy si to teda rozdajú o postup. Zvyšok už má minimálne 12-bodové manko. Napriek tomu, že sa hrá ešte o 39 bodov, už to asi pre zvyšok pelotónu nebude ľahké dohnať.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize D

Post by pupajdi13 »

Vždycky chci tady něco napsat a pak si na to nenajdu čas :roll:

Přesně jak napsal Paťa - já , on a Plankton :lol: si to rzdáme o titul a postup.
Je to těžší než jsem před sezonou čekal.....jedinou porážku jsme zatím obdrželi právě v Hostage a ted v pondělí nás čeká veleduležitý zápas na pudě Planktona.....hlavně neprohrát.
Už se mi podařilo i pár přešlapů , viz nenastavení agresivity a z toho jen remiza v jasnem zapase pro mě.....ale Paťo řekni mi upřímně.....cos to tam předvádel první 2 kola ligy? dobře to sleduju a tys první 2 zápasy uplně odflákl a pak naopak všechno vyhrál.....kdybys to nepustil,tak ted sedíš na prvním fleku ty ,.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Pupčo, gratulujem k dnešnej výhre. Parádny výkon, mimochodom (140). Súper nemal najmenšiu šancu.

Tie prvé 2 kolá... pred prvým kolom som zabudol, že sa znovu hrá liga, takže som jednoducho nenastavil. V tom druhom prišla červená karta v 62. minúte pre brankára, čo nám zrazilo výkon o pár bodov a znamenalo to ďalšiu tesnú prehru.
Dnes po dlhom čas prišla ďalšia prehra, celkom nečakaná proti 13. tímu tabuľky. Ale aj to sa stáva. Červená karta v 35. minúte a ďalšia v 81. minúte znamenali zníženie výkonu na tragických 117, čo súper dokonale využil a jediným streleným gólom zvíťazil.

Na Šlecthu už teda strácame 6 bodov. Síce ešte do konca súťaže zostáva 10 zápasov, už však boj o 1. miesto nemáme vo vlastných rukách. Môžeme však stále zabojovať o 2. miesto. To by bolo po dlhom čase, z 2. miesta som naposledy postupoval v mojej premiérovej sezóne ešte v H-čku pred vyše 7 rokmi.

Zajtra privítame doma 5. tím, Pupčovho slávistického rivala z Prahy. Na nejaké body bude treba zahrať viac ako 117.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize D

Post by pupajdi13 »

velká chyba na Letné se stala......došlo k nepodepsání smlouvy RM Fernando =Imamur= Dulcich.22 let 69 výkon v expech 72-73......který následně zahynul při dopravní nehodě cestou taxikem na letiště....tato smutná zpráva zasáhla celý tým a jsme momentálně díky tomu na postu RM s jedním hráčem v týmu .
Má chyba s následnou tragickou udalostí citelně nabourala psychiku i kvalitu kádru.....otázkou jest,jestli dokážeme udržet tažení za titulem,.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Divize D

Post by malantajari »

pupajdi13 wrote:velká chyba na Letné se stala......došlo k nepodepsání smlouvy RM Fernando =Imamur= Dulcich.22 let 69 výkon v expech 72-73......který následně zahynul při dopravní nehodě cestou taxikem na letiště....tato smutná zpráva zasáhla celý tým a jsme momentálně díky tomu na postu RM s jedním hráčem v týmu .
Má chyba s následnou tragickou udalostí citelně nabourala psychiku i kvalitu kádru.....otázkou jest,jestli dokážeme udržet tažení za titulem,.
Zapomenutý podpis hráčské smlouvy je i moje noční můra... :shock:
FC Žďár nad Sázavou - D.25
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Pupčo, to zamrzí. Niekedy je však ten pocit z toho ešte horší než to naozaj je.
Ale 5 kôl pred koncom máš 6 bodový náskok. Už aj keby si náhodou prehral náš vzájomný súboj, už to prvé miesto nejako určite uhráš. :wink:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize D

Post by pupajdi13 »

Tak ani na druhý pokus se Paťu nepodařilo porazit 8)

FC Letenská šlechta... 0 - 0... FC Hostage ( 136 : 129 )

rozhodla neproměněná penalta v 50.minutě
tak aspon jsem udržel kolegu v boji o postup.....stačí v uterý porazit planktona :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Pupajdí sa už teda s najväčšou pravdepodobnosťou stane víťazom skupiny, zajtra to už len potvrdí výhrou na ihrisku predposledného tímu. My si to rozdáme s Planktónmi o postup zajtra. Strácame na nich bod, takže potrebujeme výhru. Akýkoľvek iný výsledok už bude v podstate znamenať zotrvanie v skupine.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize D

Post by Azor »

PaToM wrote:Pupajdí sa už teda s najväčšou pravdepodobnosťou stane víťazom skupiny, zajtra to už len potvrdí výhrou na ihrisku predposledného tímu. My si to rozdáme s Planktónmi o postup zajtra. Strácame na nich bod, takže potrebujeme výhru. Akýkoľvek iný výsledok už bude v podstate znamenať zotrvanie v skupine.
Tak bohužel ti to dnes nevyšlo a byla z toho remíza, která ale dost naštve, 131-135, na břevna/tyčky 1:1 bez penalt, prostě opravdu zápas blbec, ale to se holt stává i v reálném fotbale, a je dobře, že občas takové zápasy zařídí i Pan Random v SP, akorát by to mohlo více postihovat pochybné manažery :)
Nicméně ještě nejsi úplně bez šancí, třeba Pan Random potopí Planktony u devátého týmu a ty přeci jen postoupíš 8)
P.S. By mě zajímalo, zda Tvůj poslední soupeř v lize, manažer 12345678 má heslo abcdefgh :mrgreen:
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”