Divize D

Moderator: Czech Moderators

gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

Sezóna nakoniec dotiahnutá do veľmi úspešného konca - team berie víťazstvo v D.11 s desaťbodovým náskokom pred FC Mochitos II, ktorí až v poslednom kole preskočili TJ Bystřice a postupujú so mnou do C.4
Po dvoch zostupových sezónach v rade som kurz otočil asi trochu rýchlejšie, ako som sám očakával. V budúcej sezóne skúsim opäť bojovať o popredné priečky.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize D

Post by Azor »

Dnes důležitá výhra o 2 góly u 7.týmu, který spadl na 10.místo, zatímco my se posunuli z 12. na 9.místo.
Ale divize D.8 je dost vyrovnaná, stejně bodů a stejnou bilanci (6-3-6) má kromě nás další 3 týmy, na 5.tým ztrácíme jen 2 body a na třináctý Betis máme náskok jen 3 bodů.
No, ještě to bude fuška zachránit se :twisted:
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: Divize D

Post by maybach »

Azor wrote:Dnes důležitá výhra o 2 góly u 7.týmu, který spadl na 10.místo, zatímco my se posunuli z 12. na 9.místo.
Ale divize D.8 je dost vyrovnaná, stejně bodů a stejnou bilanci (6-3-6) má kromě nás další 3 týmy, na 5.tým ztrácíme jen 2 body a na třináctý Betis máme náskok jen 3 bodů.
No, ještě to bude fuška zachránit se :twisted:
A u nas v Ecku naprosty klid, uz pred prvnim zapasem jsem vice mene vedel kto postoupi, ze ja budu na 3. miste a i sestoupit pro nektere hrace nebude lehke jelikoz zatim mame az 3 SP tymy a muze byt jich jeste vic. Jestli se udrzis tak George prijde za tebou a jestli budes nakonec sestupovat tak bojuj aspon o to 11. misto abys se vratil zpet do stareho, dobreho E24 :lol: I kdyz jak se tak divam na Vasi divizi tak to do posledniho kola bude nejspis velky boj o udrzeni, jelikoz zatim ani 14. tym nema nijak tragickou situaci.
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize D

Post by Azor »

Už podruhé sem se při pondělku ožral a na úterní ligu jaksik nestihl nastavit, do brány šel čerstvý junior, takže o porážce bylo jasno už před zápasem.
Dnes bohužel prohra doma s Betisem, i tak ale je záchrana reálná, z 11.místa ztrácíme jen 4 body na 6.tým
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize D

Post by palo »

Tak trochu mimo plán suverénně postupuju do Céčka.Po sérii sestupů jsem si říkal,že v Déčku už bych to mohl zastavit,že to dopadne takto by mne ve snu nenapadlo.Tým je zatím poměrně zoufalý,nemám ani jednoho hratelného CB a jediného CM.Celou sezónu jsem odehrál s SWčkama na postu CB. :) Jdeme teda čeřit vodu do Céčka... :wink:
Image
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

V Rovinke je s prvou polovicou súťaže spokojnosť, stratil som len dva body po remíze 3:3 na ihrisku Connyho v 13. kole. Náskok pred druhou Benficou mám 7 bodov, pred tretím miestom 10. Čakal som trochu náročnejší štart do sezóny, najmä pre nízku morálku v tíme - tú sa mi podarilo vytiahnuť na 100 až niekedy v treťom hracom týždni. Prekvapivo ma moja nákupná horúčka v závere minulej sezóny nestála žiadne body. Hneď v pondelok hrám na ihrisku najväčšieho súpera, ak sa mi cez víkend nepritrafia zranenia, tak by som si z Portugalska rád priniesol tri bodíky.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”