Divize D

Moderator: Czech Moderators

tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize D

Post by tomkycz »

Ataner wrote:Odsunul .. ? Co to je ..? Já to piluji denně a co z toho .. menší než malý náskok .. :mrgreen:
...asi budu muset do Liťáku pro nějaký info až pojedu okolo.. :mrgreen:
to víš, narození druhého potomka, což jsem tady vlastně asi utajil, to není žádná sranda. Takže pro info, 13.5.2015 se nám narodila dcera Valerie, do týmu se sice moc nehodila, ale domů jsme ji vzali všema deseti 8) K tomu jsem začal hrát call of duty heroes na mobilu a to taky zabere nějaký čas a ubere chuti do SP... :evil:
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

tomkycz wrote:.. do týmu se sice moc nehodila, ale domů jsme ji vzali všema deseti 8)
Tak to veliká gratulace do Litoměřic..teda pokud je z centra .. :D
Tak to se ti ani moc nedivíme přesto na tajňačku po ránu u sunaru nastavit zvládáš koukám takže cajk .. :wink:

A už vážně : Gratulace
JPD - B.3
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize D

Post by palo »

Ataner wrote:
tomkycz wrote:.. do týmu se sice moc nehodila, ale domů jsme ji vzali všema deseti 8)
Tak to veliká gratulace do Litoměřic..teda pokud je z centra .. :D
Tak to se ti ani moc nedivíme přesto na tajňačku po ránu u sunaru nastavit zvládáš koukám takže cajk .. :wink:

A už vážně : Gratulace
Tak to také gratuluju,mně se taky narodil syn 13.5. (Robi van Persie),jenom o nějakých 21 let dřív... :)
Image
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

tomkycz wrote:Takže pro info, 13.5.2015 se nám narodila dcera Valerie, do týmu se sice moc nehodila, ale domů jsme ji vzali všema deseti 8)
Tiež gratulujem :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

V treťom týždni som napokon získal plný počet bodov. Na čele tabuľky mám už trojbodový náskok a pred tretím fc koekoek dokonca celkom nádejných 8 bodov :)

Po včerajšom pohodlnom víťazstve 2:0 nad SK Jivina ma dnes čakal zradný súper FK ANDY. Po výkonoch 132-131 som na jeho pôde získal tesné víťazstvo 1:0. Vonku som tak naďalej bez straty, no hneď ďalší zápas sa predstavím na ihrisku aktuálne 4. tímu tabuľky - FC 5P. A potom doma privítam môjho najväčšieho súpera, Beringen United Mightyred.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

FC Diamond 0:1 FC Hostage

Zdolali sme aj 8. tím tabuľky po výkonoch 124 - 129. Navyše to bol už náš tretí zápas bez inkasovaného gólu. Čisté konto v lige tak držíme už vyše 5 hodín čistého hracieho času.

Zajtra nás čaká náročný súper z 3. miesta, takže pôjde o 6-bodový vzájomný zápas. Má na konte o 6 bodov menej ako my, takže v prípade výhry by sme odskočili na 9 bodov, v prípade triumfu súpera by sa náš náskok znížil na 3 body. Nám nebude chýbať žiaden hráč základnej zostavy (i keď jeden je trochu vyčerpanejší). Súperovi však budú chýbať 3 opory a nebude mať ľahké ich nahradiť. Očakávame výkony zhruba 130 - 125 v náš prospech. Nebude to však ľahký zápas, čo indikuje jednak postavenie súpera v tabuľke a tiež fakt, že ako jediný doteraz dokázal zdolať lídra (my sme prehrali). Bolo to však na jeho ihrisku, kde doteraz neprehral, teraz sa však hrá vonku z jeho pohľadu. Tam už 3 porážky zaznamenal - proti 4., 7. a 8. tímu (všetkých sme porazili, z toho dvoch z týchto súperov vonku).

Situácia v tabuľke pre nás zostáva rovnaká: na druhom mieste sme len o skóre za lídrom ligovej tabuľky a máme 6-bodový náskok na nášho zajtrajšieho súpera.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

FC Rovinka - Beringen United Mightyred 5:2 (138 - 104)
Tak dnešný zápas proti najväčšiemu súperovi - druhému teamu tabuľky dopadol jednoznačne, keďže hostia zápas (pre mňa prekvapivo) vypustili. Pravdepodobne by ťahali za kratší koniec aj v prípade, že by nasadili najsilnejšiu zostavu, ale výkony by boli tesné a možno by som nejaké tie bodíky pustil...

Keďže včera sa mi podarilo zvíťaziť aj na pôde štvrtého FC 5P (1:0 pri výkonoch 136 - 127), moja bilancia po 14. kole je 12 - 2 - 0, na čele mám aktuálne 6-bodový náskok pred Beringenom a už 10-bodový pred tretím a štvrtým celkom tabuľky. Takže stále ideme podľa plánu, s výkonmi zatiaľ maximálna spokojnosť :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

Torrazzese 1 - 3 JPD

Jelikož nám stále tak nějak vychází boj s kartónky jak žluté tak červené barvy můžeme bez ohledu na zítřejší výsledek,prozatím s menším náskokem zhodnotit první půli jako nadprůměrnou .. :wink:
JPD - B.3
malantajari
Team Manager
Posts: 239
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Divize D

Post by malantajari »

Ataner wrote:Torrazzese 1 - 3 JPD

Jelikož nám stále tak nějak vychází boj s kartónky jak žluté tak červené barvy můžeme bez ohledu na zítřejší výsledek,prozatím s menším náskokem zhodnotit první půli jako nadprůměrnou .. :wink:
Gratuluji pane, 8 bodů náskok, no titul je na cestě...U mne nic nového, držíme 4 místo a na postup fakt nemyslíme... :lol: :lol: :lol:
FC Žďár nad Sázavou - D.25
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Aj dnešný dôležitý zápas nad doteraz tretím FC DB sme vyhrali 1:0, a tak si držíme čisté konto už vyše 6 a pol hodiny hracieho času.
Vyhrali sme po výkonoch 129 - 123. Zápas ovplyvnili červené karty na oboch stranách. Prvú sme dostali my v 75. minúte, súper o 3 minúty neskôr.
Nezakopol ani líder ligy, ktorý porazil 5. tím. Pred dnešným súperom máme náskok už 9 bodov, pred tretím tímom 7 bodov. Spolu s Garliavou máme po 35 bodov a sme za nimi len o nižší počet strelených gólov.
V poslednom zápase prvej časti ligy nás čaká zápas na pôde 13. tímu, ktorý by sme mali zvládnuť aj napriek strate jedného dôležitého hráča.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

malantajari wrote: Gratuluji pane, 8 bodů náskok, no titul je na cestě...U mne nic nového, držíme 4 místo a na postup fakt nemyslíme... :lol: :lol: :lol:
Díky Járyne no s titulem radši nebudeme předbíhat zatím ale vše kaplo na jedničku,nakonec i pár risků ale vše se bez ohledu na výsledek motá jen kolem ligy podle toho vypadá zbytek.Bohužel nám pokulhává B-tým ale snad druhou půlku nějak pohlídáme .. (pokusíme se ..asi tak) .. :wink:
JPD - B.3
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

PaToM wrote:Aj dnešný dôležitý zápas nad doteraz tretím FC DB sme vyhrali 1:0, a tak si držíme čisté konto už vyše 6 a pol hodiny hracieho času.
Vyhrali sme po výkonoch 129 - 123. Zápas ovplyvnili červené karty na oboch stranách. Prvú sme dostali my v 75. minúte, súper o 3 minúty neskôr.
Nezakopol ani líder ligy, ktorý porazil 5. tím. Pred dnešným súperom máme náskok už 9 bodov, pred tretím tímom 7 bodov. Spolu s Garliavou máme po 35 bodov a sme za nimi len o nižší počet strelených gólov.
V poslednom zápase prvej časti ligy nás čaká zápas na pôde 13. tímu, ktorý by sme mali zvládnuť aj napriek strate jedného dôležitého hráča.
Len tak ďalej, PaToM! Aj keď si neplánoval, rozohrané to máš na postup :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

JPD 2:1 Slávia Prague

Tak nakonec se zadařilo i u posledního zápasu a můžeme už v klidu ladit na příští týden .. :wink:
JPD - B.3
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

moji hoši - FC Rovinka 1:1 (130 - 133)
S prvou polovicou sezóny sa lúčim treťou remízou, ktorá je mojou prvou stratou na ihriskách súperov. Keďže body postrácali prakticky všetky teamy prvej päťky, strata veľmi nemrzí. Do druhej časti sezóny vstúpim so 7-bodovým náskokom na druhý team a s 10-bodovým náskokom na 3. a 4. celky tabuľky.
Z doterajších 15 zápasov som body pustil len proti teamom, ktoré sú aktuálne pod čiarou zostupu - na 11., 12. a 15. pozícii :) Mojich najväčších súperov som zdolal - a dobrá vec je, že väčšinou vonku, takže v odvetnej časti budem mať v tých ťažších zápasov zväčša výhodu domáceho prostredia :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

arsenal007 1:2 FC Hostage

Vyhrali sme aj posledný zápas prvej polovice ligovej sezóny a sme na 1. mieste!
Zápas proti 13. tímu poradia však nebol taký jednoznačný, ako by sa predpokladalo. Priznám sa, že som ani neštudoval súperove výkony v tejto sezóne a do zápasu jednoducho išlo to najlepšie, čo bolo k dispozícii. A dobre som spravil, že som veľmi nešpekuloval. Vzhľadom na to, že domáci hrávajú podľa rovnice "rozhodca" + "agresivita" <= 100%, mohli si dovoliť tentokrát na benevolentnejšieho rozhodcu väčšiu agresivitu a zahrali tak aj vyšší výkon. Na výkony to bolo nakoniec 128 - 134. Navyše náš výkon ešte mierne ovplyvnilo zranenie a trochu viac ČK v 84. minúte.

Čo je však tiež podstatné, doterajší líder druhýkrát v sezóne prehral, keď nestačil na 8. tím FC Diamond, ktorému podľahol po 2 ČK do 75. minúty a výkonoch 133 - 124 v prospech Diamondu. Po 15 kolách sme preto na 1. mieste s 3-bodovým náskokom na druhú Garliavu a 7-bodovým na 3. tím.

V pondelok načneme odvetnú časť domácou odvetou proti jednému z 3 tímov, ktoré nám vzali body - The Guardian. Rozhodca má len o 1 percentuálny bod prísnosti menej ako v prvom vzájomnom zápase (0:0), tak sa do toho hádam nebude pliesť ani teraz. Výhodou je, že už vieme ako pravdepodobne súper nastaví agresivitu (50%). Napriek tomu, že ide o 11. tím, vieme, že nemôžeme nič podceniť. Počas dnešných 3 simulácií sa nám zranili postupne 3 hráči. Každý z nich by však do pondelka mal byť k dispozícii. Vykartoval sa nám však A-čkový RB, kde bude musieť zrejme nastúpiť SW. Kuriozitou je, že CF, ktoré sa tiež zranilo (náš najlepší ligový strelec v tejto aj minulej sezóne) stihol ešte 10 minút predtým streliť víťazný gól v dnešnom ligovom zápase. :)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”