Divize D

Moderator: Czech Moderators

Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

Gatulace pánové k prozatimním výsledkům .. :wink:
JPD - B.3
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

Ataner wrote:Gatulace pánové k prozatimním výsledkům .. :wink:
Dík a podobne, tiež gratulujem - PaToM 3-bodový náskok, Ataner dokonca 8, budúcu sezónu sa teda snáď presúvame do C :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

gregoric wrote:
Ataner wrote:Gatulace pánové k prozatimním výsledkům .. :wink:
Dík a podobne, tiež gratulujem - PaToM 3-bodový náskok, Ataner dokonca 8, budúcu sezónu sa teda snáď presúvame do C :)
Tak paráda, chalani, máme to tu všetci výborne rozbehnuté (podobne ako tí naši futbalisti v kvalifikácii na EURO). Aj tomkycz tam má 6-bodový náskok a ak ho dcérka príliš nezamestná, tak by to tiež mohol dotiahnuť na postup.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

gregoric wrote:
Ataner wrote:Gatulace pánové k prozatimním výsledkům .. :wink:
Dík a podobne, tiež gratulujem - PaToM 3-bodový náskok, Ataner dokonca 8, budúcu sezónu sa teda snáď presúvame do C :)
Tak do Céčka jedině s pohárkem jinak je nám to buřt ..co bude následovat dál však netušíme .. 8)
JPD - B.3
malantajari
Team Manager
Posts: 239
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Divize D

Post by malantajari »

Po 15. kolech jsme na pěkném 4. místě...Což jsme opět nečekal... :lol: :lol:
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

malantajari wrote:Po 15. kolech jsme na pěkném 4. místě...Což jsme opět nečekal... :lol: :lol:
Až to nebudeš čekat ..budeš přece první ..jako Kája .. :mrgreen:
JPD - B.3
malantajari
Team Manager
Posts: 239
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Divize D

Post by malantajari »

Ataner wrote:
malantajari wrote:Po 15. kolech jsme na pěkném 4. místě...Což jsme opět nečekal... :lol: :lol:
Až to nebudeš čekat ..budeš přece první ..jako Kája .. :mrgreen:
Jo, první flek by mne opravdu překvapil...Jsem realista, s tímhle týmem je Déčko maximum... :lol: :lol: :lol:
FC Žďár nad Sázavou - D.25
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

V domácom odvetnom zápase proti 11. tímu The Guardian sme dokázali získať tentokrát plný počet bodov.

FC Hostage 1:0 The Guardian

výkony: 134 - 123

Výkony podľa predpokladov. Žiadne karty. Spravodlivá a zaslúžená výhra.
Udržali sme si 1. priečku, máme 3-bodový náskok na 2. tím a budeme lídrami minimálne do piatku. Zajtra totiž hráme na ihrisku beznádejne posledného kiekens. Navyše je možné, že vyhráme vyšším rozdielom, takže aj v prípade štvrtkovej výhry s druhým FC Garliava by sme sa mali udržať na 1. mieste. Je však jasné, že budeme chcieť natiahnuť víťaznú sériu, ktorá trvá už od zápasu 6. kola 26. mája, čo najdlhšie.
Okrem toho máme stále najmenej inkasovaných gólov - len 10 - pričom až v 9 zápasoch sme si udržali čisté konto.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

Tři červené karty a bylo po zápase..no tak to nám nezačalo nejlépe .. :?

JPD 1 - 2 FC Valy
JPD - B.3
malantajari
Team Manager
Posts: 239
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Divize D

Post by malantajari »

Ataner wrote:Tři červené karty a bylo po zápase..no tak to nám nezačalo nejlépe .. :?

JPD 1 - 2 FC Valy
Mirdo, pořád máš náskok 5 bodů... :wink:
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

malantajari wrote:
Ataner wrote:Tři červené karty a bylo po zápase..no tak to nám nezačalo nejlépe .. :?

JPD 1 - 2 FC Valy
Mirdo, pořád máš náskok 5 bodů... :wink:
Takový hnus na místo pohodového mače ..rozhodilo mi to celý den .. :lol:
JPD - B.3
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Trošku som mal po prebudení zlý pocit, ten sa ale našťastie nevyplnil. Vyhrali sme. :)

kiekens 1:2 FC Hostage

výkony: 106 - 116

Na posledný tím poradia sme šetrili hráčov a agresivitu stiahli na nulu. Na víťazstvo to však stačilo.
Čo nás však prekvapilo viac, bola ďalšia strata nášho najväčšieho súpera na ihrisku nášho včerajšieho súpera po výkonoch 128 - 127. Okrem toho ani tretí tím nevyhral. Náš náskok na 2. tím je tak už 6 bodov a na tretí tím 9 bodov. Pred štvrtkovým "6-bodovým" zápasom máme tak veľkú výhodu a aj v prípade prehry je už jasné, že sa udržíme na 1. mieste.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

PaToM wrote:Pred štvrtkovým "6-bodovým" zápasom máme tak veľkú výhodu a aj v prípade prehry je už jasné, že sa udržíme na 1. mieste.
Takže vo štvrtok držím palce, nech ten náskok minimálne udržíš ;)

Ja som do odvetnej časti vstúpil celkom pohodlne, obidva zápasy som odohral viacmenej s béčkom, výsledkom čoho sú tesné víťazstvá 10:0 a 5:2 :)
Samozrejme - tých 10 išlo teamu bez manažéra (po polovici sezóny nám v lige jeden team zanikol) a dnes som hral proti poslednému celku tabuľky. Na čele mám už náskok 10 bodov, pretože Beringen súťaž vypúšťa - hladko prehral posledné štyri zápasy. Na druhom mieste je tak momentálne fc koekoek, s ktorým budem hrať doma už budúci utorok.
Vo zvyšných zápasoch tohto týždňa by som rád uhral plný zisk, no súčasne sa stále snažím rotovať team, keďže som si kalendár naplnil pohárikmi - niektoré by som rád potiahol čo najďalej :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

gregoric wrote:Takže vo štvrtok držím palce, nech ten náskok minimálne udržíš ;)
Ďakujem, pomohlo. :)
Aj ty ideš doteraz celkom suverénne, škoda tej dnešnej nešťastnej prehry, ale stále máš dostatočný náskok.

My sme teda svojmu prenasledovateľovi oplatili prehru z prvého zápasu a opäť sme zvíťazili tesne 1:0 (výkony 134 - 129). Bol to už 10. zápas v tomto ročníku ligy, keď sme si udržali čisté konto. Pomohlo nám aj zranenie súperovho pravého obrancu už v 16. minúte, na jeho post prišiel ľavý obranca. Po 18 kolách tak máme na čele už 9-bodový náskok. A keďže 4. tím dnes vo vzájomnom súboji s tretím vyhral a predbehol ho, máme na tretí tím náskok už 10 bodov.

Zajtrajší zápas však nebude jednoduchý, lebo nám bude chýbať brankárska jednotka, na tomto poste nás asi najviac tlačí topánka, nemáme tam adekvátnu náhradu. Našťastie hráme na ihrisku 12. tímu. Ten však napríklad dnes vyhral na ihrisku doteraz 6. tímu.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize D

Post by gregoric »

PaToM wrote:Aj ty ideš doteraz celkom suverénne, škoda tej dnešnej nešťastnej prehry, ale stále máš dostatočný náskok.
Gratulujem k víťazstvu, momentálne držíš už naozaj pohodlný náskok :)
No jo - moja prvá prehra v ročníku, s RAIDERS som tak nevyhral ani jeden zápas (remíza a prehra) - a to sú v tabuľke na 14. mieste :) Aj keď som tu písal, že som chcel dotiahnuť týždeň so 6 bodmi, trochu mi skomplikovali situáciu zranenia a prioritu som dal v týchto dňoch pohárovým zápasom. Na ligový zápas som zmenil rozostavenie na 3-4-3, na LB hral stopér, na CM mi hrali tí slabší (výkony 54 a 62) a ešte som pár hráčov Áčka posadil na lavičku alebo tribúnu :D
Momentálne som zvedavý na zajtrajší zápas, lebo aj tam budem pár hráčov šetriť.
V poslednom čase ide karta aj juniorke, z posledných 3 hráčov mám super bilanciu - dvaja agresívni SW a ten tretí nebol dosť dobrý :) Ešte tomu dám jeden pokus a asi budeme sťahovať centrum z Belgicka :)
Na druhej strane mám celkom dobre rozohrané niektoré friendly poháre a tiež mám reálnu šancu zopakovať minulosezónne 8. kôlo SP pohára.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”