Divize D

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: Divize D

Post by Papa Bouba Diop »

ani jsem nepsal, že už vlastně Déčko hraju nicméně to vypadá docela dobře...hraju si to co potřebuju a i přes to, že mám u dost postů jenom jednoho plnohodnotného hráče tak to stačí zatím v klidu na 1. místo :)

na céčko už bych ale měl být vybaven na všechny posty minimálně dvěma hráči se slušným výkonem a tak bych to už snad nemusel lepit tak jako tuto sezónu :)
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

Tak dnes to bylo o fous.. :lol:

JPD 2:1 Brujeria (139:137)
JPD - B.3
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divize D

Post by impossible »

Po 17 Bře 2014 (04:01 CET) L Mission Impossible 1 - 0 Kuzelovci
Út 18 Bře 2014 (04:01 CET) L fcs heimat boca juniors kopřivni 2 - 2 Mission Impossible
Čt 20 Bře 2014 (04:01 CET) L Mission Impossible 4 - 3 SK Slavia Prague
Pá 21 Bře 2014 (04:01 CET) L bosa 1 - 2 Mission Impossible
Po 24 Bře 2014 (04:01 CET) L babanovac 0 - 1 Mission Impossible

I pres mirne zavahani minuly tyden jsme se vyhoupli na prvni misto s naskokem jednoho bodu. Snad se podari naskok pres pulkou sezony jeste o neco zvetsit...
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

No tak konec nám moc nevyšel teda.. :roll:

JPD 2:3 FC Hostage (132:131)
JPD - B.3
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divize D

Post by impossible »

kladders 1 - 1 Mission Impossible

Ferova remiza po shodnych (spatnych) vykonech. Nejak jsem bez rozvahy zbytecne napalil agresi proti souperi, ktery by normalne nemel byt problemem a vymstilo se. Rozhodci 37 rozdal 2 cervene, a to v 53. a 69. minute. Presto drzime prvni misto o bod a na tretiho mame uz k dobru bodu 5.
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divize D

Post by impossible »

Mission Impossible 1 - 2 Persepolis ...141 - 131

Tak tohle už je KURVA MOC!!!

A zrovna s třetím týmem tabulky, který se na nás "krásně" dotáhl. Tohle je extra hnus velebnosti, jdu blejt...
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize D

Post by Azor »

impossible wrote:Mission Impossible 1 - 2 Persepolis ...141 - 131

Tak tohle už je KURVA MOC!!!

A zrovna s třetím týmem tabulky, který se na nás "krásně" dotáhl. Tohle je extra hnus velebnosti, jdu blejt...
No jo, tenhle zápas zcela naplnil název Tvého týmu :mrgreen: :wink: Jinak, jsem čekal že jsi neproměnl 2 penalty, ale neproměnil jsi jen jednu, což by mě býti spíše remíza. Jinak, tohle je fakt "perla": Stefan Paulus ukázal, proč je tak skvělým gólmanem... Jojo, skvělý gólman s výkonem 21 :lol:
Jinak máš stále ještě vše ve svých rukou, takže je to sice komplikace, nicméně to ještě není katastrofa :wink:
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divize D

Post by impossible »

Azor wrote: Jinak máš stále ještě vše ve svých rukou, takže je to sice komplikace, nicméně to ještě není katastrofa :wink:
No.... jestli me to sekne jeste jednou, tak mam ve svych rukou leda hovno :lol:
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divize D

Post by impossible »

No nic. Dneska po výkonech 136-133 v můj prospěch je z toho pro změnu jen remíza. Takže to máme 5 ztracených bodu během 2 dnu...
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize D

Post by ps2512 »

impossible wrote:No nic. Dneska po výkonech 136-133 v můj prospěch je z toho pro změnu jen remíza. Takže to máme 5 ztracených bodu během 2 dnu...
a to se vyplatí :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divize D

Post by impossible »

Mission Impossible 6 - 3 FC HAHA 144 - 109

Do souboje o prvni misto jsem nenechal nic nahode a vymenil trenera. Byl z toho hodne slusny vykon s redkou v 74.minute. souper se ale asi pred zapasem zalekl a tak z toho byla nakonec exhibice.
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divize D

Post by impossible »

Dneska jsem hlupak nenastavil individualni pokyny a nechal se tak obrat o 3 body 10. tymem, proti kteremu jsem poslal hrace nabrat zkusenosti a moralku - moje blbost. Holt se mi vraci to, ze nehodlam dale platit za SPFA, kdyz se mi nechce sponzorovat nulovy vyvoj hry.

Jen doufam, ze ID tymu nebude rozhodovat o poradi i na konci sezony :D

Ale jeste me ceka primy duel se soucasnym lidrem, tak si snad napravim reputaci...
Attachments
tabulka.png
tabulka.png (12.49 KiB) Viewed 5495 times
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Divize D

Post by impossible »

Mission Impossible 1 - 1 fcs heimat boca juniors kopřivni 132-131

dve vylouceni a k tomu opět ''ferove'' podelene body...
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize D

Post by PaToM »

Misia nášho bývalého hráča Bennyho Kinsainiho ako špióna u nášho najväčšieho rivala o 1. miesto S.A.T sa dnes ráno skončila, keď ho po tesnej prehre po rovnakých výkonoch odhalili ako donáša a u svojho zamestnávateľa skončil.
Je až neuveriteľné ako dobre nám to vyšlo. Napriek mojim vlastným chybám, ktoré nás stáli 4 body a aj kvôli ktorým sme boli po polovici súťaže asi 7 bodov za lídrom, sa teraz hrejeme na prvom mieste so 4-bodovým náskokom na S.A.T 3 kolá pred koncom. Zároveň sme si dnešným víťazstvom zabezpečili postup, pretože na tretí tím máme už 12 bodov.

V záverečnom ligovom týždni najprv doma privítame 13. tím tabuľky, v utorok zájdeme k beznádejne poslednému tímu, ktorý má občas problém vôbec postaviť dostatočný počet hráčov na zápas (napríklad dnes hral doslova bez útoku http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=57) a nakoniec privítame Atanera, ktorý by sa určite rád revanšoval za prehru na svojom ihrisku po lepšom výkone (132 - 131).
Každopádne, potrebných 6 bodov by sa nám malo podariť získať, takže 1. miesto by nám už nemalo ujsť. Navyše sa zdá, že Ataner to v posledných zápasoch celkom púšťa. Ale kto vie, možno sa na nás vyhecuje, takže nechceme nič podceniť.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize D

Post by Ataner »

PaToM wrote: Navyše sa zdá, že Ataner to v posledných zápasoch celkom púšťa. Ale kto vie, možno sa na nás vyhecuje, takže nechceme nič podceniť.
Tak ono se to jen nezdá,Ataner je rád že stíhá jen cokoliv nastavit což se v poslední době děje málokdy navíc vše co ještě šlo skončilo na trhu.Přesto se snažíme udržet celek provozuschopný a nad vodou ( bohužel né tou sestupovou..což je v tomto případě asi to poslední)..Takže výsledek je předem jasný,hecnout se můžem bohužel už není s kým.. 8)
JPD - B.3
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”