H+G+F (special for tomkycz) divize

Moderator: Czech Moderators

Klisnicka
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Sat Mar 26, 2016 5:20 pm

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by Klisnicka »

U nás dnes pohodová výhra 4:0 a posun na druhé místo tabulky.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by Hippopotamus »

Klisnicka wrote:U nás dnes pohodová výhra 4:0 a posun na druhé místo tabulky.
U nás tesná výhra 8:1 a posun na druhé miesto tabuľky :lol:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Klisnicka
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Sat Mar 26, 2016 5:20 pm

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by Klisnicka »

Hippopotamus wrote:
Klisnicka wrote:U nás dnes pohodová výhra 4:0 a posun na druhé místo tabulky.
U nás tesná výhra 8:1 a posun na druhé miesto tabuľky :lol:
To se někdo má, když má takové shootery. Nechceš mi je přenechat? :wink:
Klisnicka
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Sat Mar 26, 2016 5:20 pm

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by Klisnicka »

Včera byl velký den. Poprvé jsme porazili živého soupeře. Vyhráli jsme na jeho hřišti 6:1. Dnes to bylo horší a upřímně, docela jsem se toho obávala. Sestava nastoupila bez čtyř vykartovaných hráčů, navíc manažerka která byla po celém dni unavená jako kůň (tedy spíš jako klisna :-) ) zapomněla nastavit agresivitu (fakt je tak důležitá? Big El o ní mele pořád dokola - takže mě asi pěkně sprdne... :lol: :roll: )

No, zkrátka a dobře, je z toho prohra 1:4 a propad na páté místo. Ale nevzdáváme se a bojujeme dál. :P
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by ps2512 »

Klisnicka wrote: Big El o ní mele pořád dokola - takže mě asi pěkně sprdne... :lol:
kdože, cože, jsem něco zaspal? :shock:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Klisnicka
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Sat Mar 26, 2016 5:20 pm

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by Klisnicka »

ps2512 wrote:
Klisnicka wrote: Big El o ní mele pořád dokola - takže mě asi pěkně sprdne... :lol:
kdože, cože, jsem něco zaspal? :shock:
Asi ano - viz mnou založený topic F divize... :wink:
Klisnicka
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Sat Mar 26, 2016 5:20 pm

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by Klisnicka »

ps2512 wrote:
Klisnicka wrote: Big El o ní mele pořád dokola - takže mě asi pěkně sprdne... :lol:
kdože, cože, jsem něco zaspal? :shock:
On měl Big El nedávno narozeniny - Kristova léta a prožíval jakousi krizi středního věku. Prý: "Dyť já nikdy nic nedokázal. Dům jsem nepostavil, syna nezplodil, strom nezasadil, dokonce jsem taková lama, že ani to péesko jsem nikdy neporazil." Bylo mi ho tak moc líto, že jsem mu řekla, že to udělám za něj (klidně všechny čtyři body plánu), a tak jsem zde. :P

P.S. Pokud by tady El byl, zřejmě by má slova popřel, ale přece byste mu nevěřili, vždyť víte, jaký je to mluvka. A navíc tu není, takže vám nezbývá, než věřit mé verzi. :P
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by palo »

Klisnicka wrote: On měl Big El nedávno narozeniny - Kristova léta a prožíval jakousi krizi středního věku. Prý: "Dyť já nikdy nic nedokázal. Dům jsem nepostavil, syna nezplodil, strom nezasadil, dokonce jsem taková lama, že ani to péesko jsem nikdy neporazil." Bylo mi ho tak moc líto, že jsem mu řekla, že to udělám za něj (klidně všechny čtyři body plánu), a tak jsem zde. :P

P.S. Pokud by tady El byl, zřejmě by má slova popřel, ale přece byste mu nevěřili, vždyť víte, jaký je to mluvka. A navíc tu není, takže vám nezbývá, než věřit mé verzi. :P
Ele,přestaň z nás dělat blbce nebo si tě podáme... :wink:
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by Big El »

palo wrote:
Klisnicka wrote: On měl Big El nedávno narozeniny - Kristova léta a prožíval jakousi krizi středního věku. Prý: "Dyť já nikdy nic nedokázal. Dům jsem nepostavil, syna nezplodil, strom nezasadil, dokonce jsem taková lama, že ani to péesko jsem nikdy neporazil." Bylo mi ho tak moc líto, že jsem mu řekla, že to udělám za něj (klidně všechny čtyři body plánu), a tak jsem zde. :P

P.S. Pokud by tady El byl, zřejmě by má slova popřel, ale přece byste mu nevěřili, vždyť víte, jaký je to mluvka. A navíc tu není, takže vám nezbývá, než věřit mé verzi. :P
Ele,přestaň z nás dělat blbce nebo si tě podáme... :wink:
Kdepak Palo. Opravdu to nejsem já. Tedy je to mé lepší já. :lol:

Vlastně je pravda, že jsem se na SP vrátil. Bylo to - hm, ztrácím pojem o čase - možná tak před půl rokem, možná více. Ale nějak jsem si nebyl jistý, zda u toho vydržím, tak jsem se vrátil ve vší tichosti. Vydržel jsem asi měsíc. Častokrát jsem nenastavil sestavy a co je ještě horší, bylo mi to úplně jedno. Potvrdit to může Milan (MilanSLOVAKIA), který jako jediný o mém návratu věděl, protože mě objevil na poolu a vyměnili jsme mezi sebou pár zpráv. Takže ne, SP je pro mě osobně už uzavřená kapitola. Prostě mě to už nebere a když vidím ten překotný vývoj, jaký hra má, tak mám dojem, že o nic nepřicházím. Tedy vlastně jo - o něco jo - o vás - o tu partu, která tady byla/je. Koukám, že hodně z vás tu je stále, ačkoli si nejsem jistý, zda to lze srovnat "se starými časy". Každopádně tohle je něco, na co hodně vzpomínám. Většinou v duchu, ale občas i před Pavlou...

...no a tak nějak to celé vzniklo. Zas jsem měl nějakou poznámku, navíc Pavla má fotbal v krvi (doslova) a usoudila, že by to mohlo být zajímavé zabití času, kterého má volného celkem dost, narozdíl ode mě. Aktuálně tedy funguju jako poradce (a možná se sem občas juknu podívat na fórum) a ta role poradce a pozorovatele mě docela baví. Dnes bylo docela zajímavé sledovat Pavlinu "nákupní horečku". Docela jsem se nasmál, ale ne nějak škodolibě, spíš jsem vzpomínal, že když jsem objevoval taje hry já, tak to bylo podobné. Sám jsem na Pavlu docela zvědavý. Občas mi naslouchá (i se sama ptá), občas má svoji hlavu. Navíc je pragmatičtější než já a netrpí sentimentem a navíc je "studijní typ" a má touhu všemu přijít na kloub a do všeho proniknout, takže má možná víc času než já.

Tak tu na ni buďte hodní a nezlobte ji, nebo si podám já vás. :wink:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by PaToM »

No ten "backstory" si si vymyslel dobrý. Len som zvedavý, ako dlho ti to vydrží. 8)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by pupajdi13 »

Ele přeci nejsi schyzofrenik,. :idea:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by ps2512 »

já věděl že není v pořádku........................tak jako my ostatní :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by Hippopotamus »

Frajeril som tu so zápasmi s N.N. tímami, tak sa predvediem aj proti reálnym hráčom 8)

Noldor 1 - 2 Neskrabej (95-100)
Červené v 62. a 63. minúte mi akosi pokazili zápas. Netvrdím, že sa nedali čakať aj dve, ale obe tak skoro, to bola trošku podpásovka :-(

AC Had Bozak 1 - 0 Noldor (102 - 99)
Opáť dve redky na mojej strane. Tentokrát síce prišli až v 73. a 79. minúte, avšak vzhľadom na agresivity to bola hnusná podpásovka a to obzvlášť pri pohľade na súpera, ktorý hral s vyššou agre a s viac agresívnymi hráčmi a dohral kompletný :-(

FC Poruba 2 - 1 Noldor (112 - 102)
Konečne zápas, kde mi dali rozhodcovia pokoj, ale to bude asi tým, že vedeli, že je mi to aj tak na nič, nakoľko som za posledné dni slušne rozpredal tím, ale ísť na trh a doplniť ho, k tomu som sa nezmohol :-(

Takže dokopy miesto 9 očakávaných bodov a aspoň 6 zaslúžených mám veľké hovno :roll: A vo štvrtok proti lídrovi tabuľky sa to hovno zväčší už na gigantické :cry: Už asi pominuli časy, keď som drvil najlepších, dnes som každému len na posmech a vybúriť sa viem akurát na tých bezmenných lúzroch :oops:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by maybach »

Hippo, Ak im ukazes kolko mas na ucte tak hovno budou mit oni, pod sebou, jelikoz se z toho poserou :D
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
Klisnicka
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Sat Mar 26, 2016 5:20 pm

Re: H+G+F (special for tomkycz) divize

Post by Klisnicka »

Manažerka nám poněkud nestíhá, takže stručně.

Tento týden výhry 5:0 nad počítačovým týmem a 4:0 nad lidským a prohra 2:4 s dalším lidským. Snad jen prodeje čutálistů mi dělají radost. Ještě nakoupit nějaké vhodné pro nás a bude panovat spokojenost.

K výše zmíněným debatám: pánové myslete si co chcete, je to váš problém. 8)
Jen je škoda, že odmítáte připustit, že by to mohlo být jinak než si myslíte...
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”