zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Post by Azor »

Není tu mezi váma básník??? :wink:
Potøeubuju udìlat báseò o vodì a musí obsahovat tyto slova: potápìè, rak, vodník, žízeò. :wink:
Klitor
Team President
Posts: 857
Joined: Tue Oct 10, 2006 3:51 pm

Post by Klitor »

Tiger Baros wrote:
toho LM je škoda :cry: :cry: :cry:
toho LB a RM taky ...
Image
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Post by Hák »

Azor wrote:Není tu mezi váma básník??? :wink:
Potøeubuju udìlat báseò o vodì a musí obsahovat tyto slova: potápìè, rak, vodník, žízeò. :wink:
Divné moøe
Na dnì moøe leží vrak, kolem vraku pluje rak.
Copak se to ale dìje, vodník vedle záhon pleje.
Potápìè se velmi diví, na vodníka dlouze civí.
Co se to tu asi dìje, vodník zrovna mrkev seje.
Pak se náhle probudím, velkou žízeò pocítím.
Nemìl já sem vèera pít, asi budu znovu blít.
:lol:
Last edited by Hák on Wed Mar 12, 2008 2:41 pm, edited 1 time in total.
SK Kobeřice - E.36
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Post by Azor »

Hák wrote:
Azor wrote:Není tu mezi váma básník??? :wink:
Potøeubuju udìlat báseò o vodì a musí obsahovat tyto slova: potápìè, rak, vodník, žízeò. :wink:
Na dnì moøe leží vrak, kolem vraku pluje rak.
Copak se to ale dìje, vodník vedle záhon pleje.
Potápìè se velmi diví, na vodníka dlouze civí.
Co se to tu asi dìje, vodník zrovna mrkev seje.
Pak se náhle probudím, velkou žízeò pocítím.
Nemìl já sem vèera pít, asi budu znovu blít.
:lol:
Hezká básnièka :mrgreen:
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Post by xixor »

Azor wrote:Není tu mezi váma básník??? :wink:
Potøeubuju udìlat báseò o vodì a musí obsahovat tyto slova: potápìè, rak, vodník, žízeò. :wink:
Probìhla zrovna chmele sklizeò,
pocítil já divnou žínìò.
Jako vodník, co vidìl prvnì potápeèe
divil jsem se i já, že to pivo divnì teèe.
No myslím si, pìt neuškodí,
v životì to sem tam jinak chodí....
Podivnì jde - kupøedu! i rak,
øíkám - pij vodu, dobøe ti tak...
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Post by kopeckar »

Tak dvì žluté pro jednoho hráèe v jedné minutì jsem ještì nemìl :lol:

80' Byl odpískán pøímý kop a diváci doprovodili ironickými pošklebky, když byl Josef 'BARVIÈ' Farbák napomenut za faul.
80' Josef 'BARVIÈ' Farbák je naprosto frustrován, když obdržel druhou žlutou za pøidržení soupeøe. Když se vleèe ze høištì, diváci ho vyprovázejí potleskem.
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Post by Azor »

xixor wrote:
Azor wrote:Není tu mezi váma básník??? :wink:
Potøeubuju udìlat báseò o vodì a musí obsahovat tyto slova: potápìè, rak, vodník, žízeò. :wink:
Probìhla zrovna chmele sklizeò,
pocítil já divnou žínìò.
Jako vodník, co vidìl prvnì potápeèe
divil jsem se i já, že to pivo divnì teèe.
No myslím si, pìt neuškodí,
v životì to sem tam jinak chodí....
Podivnì jde - kupøedu! i rak,
øíkám - pij vodu, dobøe ti tak...
Taky hezká básnièka :wink:
Balík
Team Manager
Posts: 208
Joined: Sun Oct 28, 2007 12:02 pm

Post by Balík »

Našel jsem si pìknýho hráèe (neøeknu jakýho, ještì byste mi ho vyfoukli :-) ), ale nevìdìl jsem jestli je dotrénovanej nebo ne (dost vlastností bylo okolo 50..). Kouknul jsem teda do historie toho hráèe a všiml jsem si, že ho koupil òákej Gèkaø(souèasnej vlastník) od òákýho Hèkaøe za 560k. Øekl jsem si, že by snad dotrénovanej bejt nemusel, a tak jsem se rozhodl že dám vyšší nabídku (zatim byla 500k) a co nevidim... Nejvyšší nabídku držel ten samej Hèkaø, od kterýho ho koupil... Tak nevim jestli to je nìjakej druh podvodu, nebo jestli se tomu Hèkaøovi postesklo po jeho bejvalým hráèi, ale nìco mì øíká, že náhoda to asi nebude....
fifina.5
Team President
Posts: 826
Joined: Thu Dec 27, 2007 6:47 pm
Contact:

Post by fifina.5 »

Balík wrote:Našel jsem si pìknýho hráèe (neøeknu jakýho, ještì byste mi ho vyfoukli :-) ), ale nevìdìl jsem jestli je dotrénovanej nebo ne (dost vlastností bylo okolo 50..). Kouknul jsem teda do historie toho hráèe a všiml jsem si, že ho koupil òákej Gèkaø(souèasnej vlastník) od òákýho Hèkaøe za 560k. Øekl jsem si, že by snad dotrénovanej bejt nemusel, a tak jsem se rozhodl že dám vyšší nabídku (zatim byla 500k) a co nevidim... Nejvyšší nabídku držel ten samej Hèkaø, od kterýho ho koupil... Tak nevim jestli to je nìjakej druh podvodu, nebo jestli se tomu Hèkaøovi postesklo po jeho bejvalým hráèi, ale nìco mì øíká, že náhoda to asi nebude....
nevim jakej vyvodit záver každopádne zatim o nic nejde pokud je èástka v normì ...ale tvoje psaní mì pobavilo.....ale asi se mu fakt stejska :lol:
Proky81
Groundsman
Posts: 9
Joined: Mon Mar 10, 2008 4:33 pm
Location: Norwich

Prodej a zas nakup toho sameho hrace.

Post by Proky81 »

Jednou se mi stalo, ze jsem na trh dal omylem hrace, ktereho jsem prodat nechtel. Domluvil jsem se s kamaradem. On ho odkoupil za nejakych 150k, prestoze ja dva tydny pred tim dal za toho hrace pres 2M. Domluvili jsme se, ze mi ho po case proda zpatky. Taky se tak stalo. Dal jsme mu za nej asi o 300k vic, nez on dal me. Mel jsem tehdy toho hrace za nadeji. Po case se z nej vyklubala nevidana Lama a sel. Tenkrat me ten hrac vysel na pekne penize. Ne vzdy musi byt vsechno shnile, prestoze to tak vypada...
fifina.5
Team President
Posts: 826
Joined: Thu Dec 27, 2007 6:47 pm
Contact:

Re: Prodej a zas nakup toho sameho hrace.

Post by fifina.5 »

Proky81 wrote:Jednou se mi stalo, ze jsem na trh dal omylem hrace, ktereho jsem prodat nechtel. Domluvil jsem se s kamaradem. On ho odkoupil za nejakych 150k, prestoze ja dva tydny pred tim dal za toho hrace pres 2M. Domluvili jsme se, ze mi ho po case proda zpatky. Taky se tak stalo. Dal jsme mu za nej asi o 300k vic, nez on dal me. Mel jsem tehdy toho hrace za nadeji. Po case se z nej vyklubala nevidana Lama a sel. Tenkrat me ten hrac vysel na pekne penize. Ne vzdy musi byt vsechno shnile, prestoze to tak vypada...
proè si ho hnedka nesundal z trhu?
Proky81
Groundsman
Posts: 9
Joined: Mon Mar 10, 2008 4:33 pm
Location: Norwich

Re: Prodej a zas nakup toho sameho hrace.

Post by Proky81 »

Protoze byl tak dobrej, ze neunikl zajmu a hned na nej byla nabidka...
EEcko
Team President
Posts: 649
Joined: Fri Apr 27, 2007 4:15 pm
Location: Brno, Morava
Contact:

Post by EEcko »

Dneska me pobavila zprava od jednoho manazera, s kterym jsem vcera vecer hral pratelak:
dik idiote že jsi mì oddìlal dva hráèe!
ImageImageImage
Klitor
Team President
Posts: 857
Joined: Tue Oct 10, 2006 3:51 pm

Post by Klitor »

EEcko wrote:Dneska me pobavila zprava od jednoho manazera, s kterym jsem vcera vecer hral pratelak:
dik idiote že jsi mì oddìlal dva hráèe!
jj taky mi nìco takovýho jednou pøišlo :-) a nejvíc jsem se nasmál , když jsem zjistil , že ti tøi hráèi jsou zranéni na jeden den a jde o nedotrénované mladíky :-)
Image
EEcko
Team President
Posts: 649
Joined: Fri Apr 27, 2007 4:15 pm
Location: Brno, Morava
Contact:

Post by EEcko »

Klitor wrote:
EEcko wrote:Dneska me pobavila zprava od jednoho manazera, s kterym jsem vcera vecer hral pratelak:
dik idiote že jsi mì oddìlal dva hráèe!
jj taky mi nìco takovýho jednou pøišlo :-) a nejvíc jsem se nasmál , když jsem zjistil , že ti tøi hráèi jsou zranéni na jeden den a jde o nedotrénované mladíky :-)
Tak u me je to jeste vtipnejsi, protoze jsem mu v zapase zranil jenom jednoho hrace, a to jen na dva dny. Ten druhy se mu zranil behem treninku.
ImageImageImage
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”