zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

Tom23
Team President
Posts: 997
Joined: Mon Mar 13, 2006 5:29 pm
Location: Praha

Re: zajimavosti

Post by Tom23 »

Mam 2 zajimavosti z mejch zapasu:
:arrow: v dnesnim zapase se souperi zranili 3 hraci :arrow: http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... ID=2565095
:arrow: ve vcerejsim zapase jsem si necekane udelal svuj osobni strelecky rekord, zapas skoncil 17:0, a to mi jeste v brane chytal utocnik apod. :arrow: http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=26
Tom23 - Tatran Praha
foppa 13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1585
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:52 pm
Location: Zdar jak Brno
Contact:

Re: zajimavosti

Post by foppa 13 »

Tak někdo se mě zřejmě snaží odstranit, ale dotyčný má smůlu, nejsem blbec
:arrow: http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... d=14677473
Foppa Killers Team |D.22| &
HC Kometa Brno Forever
Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Re: zajimavosti

Post by Slanec »

foppa 13 wrote:Tak někdo se mě zřejmě snaží odstranit, ale dotyčný má smůlu, nejsem blbec
:arrow: http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... d=14677473
Tak ta cena by za toho hráče zase tak nereálná nebyla, ale ten tým, který klasicky najal 2 nejdůležitější zaměstnance pro podvody :roll: :lol:
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: zajimavosti

Post by tomkycz »

foppa 13 wrote:Tak někdo se mě zřejmě snaží odstranit, ale dotyčný má smůlu, nejsem blbec
:arrow: http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... d=14677473
šel na přímý přestup ? to je debil !
foppa 13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1585
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:52 pm
Location: Zdar jak Brno
Contact:

Re: zajimavosti

Post by foppa 13 »

Tak na té částce není nic zvláštního, tu jsem nastavil na okamžitý přestup a je naprosto přiměřená. Myslím, že i kdybych dal cenu za okamžitý na 8M, tak mě nikdo nic nemůže.

Tam jde spíš o toho podivného manažera. Nicméně jsem přestup nahlásil jako podvodný a odpověď byla, že je vše OK...
Foppa Killers Team |D.22| &
HC Kometa Brno Forever
kojotus_kokotus
Team Board Member
Posts: 374
Joined: Tue Aug 26, 2008 1:30 am
Location: le boulle

Re: zajimavosti

Post by kojotus_kokotus »

to si zacatecnik nemuze koupit kvalitniho hrace?:p
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

foppa 13 wrote:Tak na té částce není nic zvláštního, tu jsem nastavil na okamžitý přestup a je naprosto přiměřená. Myslím, že i kdybych dal cenu za okamžitý na 8M, tak mě nikdo nic nemůže.

Tam jde spíš o toho podivného manažera. Nicméně jsem přestup nahlásil jako podvodný a odpověď byla, že je vše OK...
Tak to jsme na tom byli podobně. Já včera, respektivě dnes ráno o půl druhé ještě přemýšlel komu se mám naprášit. Měl jsem dnes dva hodně důležité poháry a protože jeden z mých hráčů na trhu měl po simulaci v 4.00 odejít automaticky, tak jsem ho raději prodal před ní abych si hned zápasem SP poháru připsal 3 z 5% nálady týmu ztracených tímto přestupem zpět. Částka za kterou šel pryč byla ani ne polovina jeho tržní ceny (necelých 1,5M za RB 21let hrající 65), ale kupec byl stejně jako v tvém případě Háčkař jen s trenérem a skautem. Tak jsem se raději udal ještě před tím než jsem to odťuknul. Pak jsem šel okamžitě mrknout na ten přestup přes přehled přestupů a byly tam 2 nevyřešené návrhy na prošetření. No nicméně už je to prošetřeno a je to OK. Ale pro příšt bych stejně rád věděl kdo je šerif. Někde je psanej ještě Foxir, jinde Raynook, támhle zase Winters. No a pak si vyber :lol:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
kojotus_kokotus
Team Board Member
Posts: 374
Joined: Tue Aug 26, 2008 1:30 am
Location: le boulle

Re: zajimavosti

Post by kojotus_kokotus »

kopeckar wrote: Tak to jsme na tom byli podobně. Já včera, respektivě dnes ráno o půl druhé ještě přemýšlel komu se mám naprášit. Měl jsem dnes dva hodně důležité poháry a protože jeden z mých hráčů na trhu měl po simulaci v 4.00 odejít automaticky, tak jsem ho raději prodal před ní abych si hned zápasem SP poháru připsal 3 z 5% nálady týmu ztracených tímto přestupem zpět. Částka za kterou šel pryč byla ani ne polovina jeho tržní ceny (necelých 1,5M za RB 21let hrající 65), ale kupec byl stejně jako v tvém případě Háčkař jen s trenérem a skautem. Tak jsem se raději udal ještě před tím než jsem to odťuknul. Pak jsem šel okamžitě mrknout na ten přestup přes přehled přestupů a byly tam 2 nevyřešené návrhy na prošetření. No nicméně už je to prošetřeno a je to OK. Ale pro příšt bych stejně rád věděl kdo je šerif. Někde je psanej ještě Foxir, jinde Raynook, támhle zase Winters. No a pak si vyber :lol:
serif je ten kdo ma ikonku serifa v sp profilu
btw. serif je patqa;)
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kofi »

kopeckar wrote:Částka za kterou šel pryč byla ani ne polovina jeho tržní ceny (necelých 1,5M za RB 21let hrající 65)...
Kdes byl, když sem nakupoval? :(
kopeckar wrote:Ale pro příšt bych stejně rád věděl kdo je šerif. Někde je psanej ještě Foxir, jinde Raynook, támhle zase Winters. No a pak si vyber :lol:
btw. tohle je napsáno přímo na SP, tak nejspíš platí tohle-
Šerifové ~dardar_3~, patqa, Bats1903, Badbuffalo, Aura.
FC Alkoholicks
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

kofi wrote:Kdes byl, když sem nakupoval? :(
Tak si zapamatuj pro příště, že než budeš nakupovat, máš se mě zeptat kdy budu prodávat. :lol:
Jinak díky všem za info o muži s hvězdou na prsou.
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
foppa 13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1585
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:52 pm
Location: Zdar jak Brno
Contact:

Re: zajimavosti

Post by foppa 13 »

kopeckar wrote:
Tak to jsme na tom byli podobně. Já včera, respektivě dnes ráno o půl druhé ještě přemýšlel komu se mám naprášit. Měl jsem dnes dva hodně důležité poháry a protože jeden z mých hráčů na trhu měl po simulaci v 4.00 odejít automaticky, tak jsem ho raději prodal před ní abych si hned zápasem SP poháru připsal 3 z 5% nálady týmu ztracených tímto přestupem zpět. Částka za kterou šel pryč byla ani ne polovina jeho tržní ceny (necelých 1,5M za RB 21let hrající 65), ale kupec byl stejně jako v tvém případě Háčkař jen s trenérem a skautem. Tak jsem se raději udal ještě před tím než jsem to odťuknul. Pak jsem šel okamžitě mrknout na ten přestup přes přehled přestupů a byly tam 2 nevyřešené návrhy na prošetření. No nicméně už je to prošetřeno a je to OK. Ale pro příšt bych stejně rád věděl kdo je šerif. Někde je psanej ještě Foxir, jinde Raynook, támhle zase Winters. No a pak si vyber :lol:
Ode mě ho koupil na OP, takže já mohl reagovat až po přestupu, do té doby tam tento tým nepůsobil... Ale když je to v pořádku, tak je to v pořádku... Mě je jedno jestli hráč zanikne nebo jestli bude hrát... Peníze, které jsem za něj chtěl mám a to je vše.

btw. šerify neřeším... Odesílám přes SP přes podvodníky a tam jestli se toho ujme, Čech, Belgánec nebo Rumun mi je vcelku jedno. A když už si vybírám konkrétního šerifa, tak jedině Badbuffalo :wink:
Foppa Killers Team |D.22| &
HC Kometa Brno Forever
happyna17
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6903
Joined: Sat Jul 29, 2006 12:41 pm
Location: Praha Vršovice
Contact:

Re: zajimavosti

Post by happyna17 »

Jen tak kdyby někdo chtěl zavítat na Čínský fórum :mrgreen:
http://www.dsws.cn/bbs/forum-124-1.html
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kofi »

kopeckar wrote:Tak si zapamatuj pro příště, že než budeš nakupovat, máš se mě zeptat kdy budu prodávat. :lol:
Jinak díky všem za info o muži s hvězdou na prsou.
Píšu, píšu, ale mistr Kopečkář neodpovídá, kde je chyba? :lol:
Jinak řeknu své sekretářce, ukrajinskému dělníkovi, Igorovi, aby si vás zapsal... :P
FC Alkoholicks
jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: zajimavosti

Post by jancarik »

happyna17 wrote:Jen tak kdyby někdo chtěl zavítat na Čínský fórum :mrgreen:
http://www.dsws.cn/bbs/forum-124-1.html
pekny pocteni jen co je pravda to neprecte ani kelisova :shock:
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

kofi wrote:Píšu, píšu, ale mistr Kopečkář neodpovídá, kde je chyba? :lol:
Jinak řeknu své sekretářce, ukrajinskému dělníkovi, Igorovi, aby si vás zapsal... :P


No dobře ještě to tedy s tebou zkusím, ale ať se to neopakuje. Nebaví mě prodávat pod cenou. :lol:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”