zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kofi »

Pavlík Dosoudil se zřejmě stal známý až v Rumunsku, ale až tak? :shock:
Obdržel jste novou nabídku za hráče Pavel Dosoudil. fc zuzu nabízí € 5.500.000,00. Představenstvo klubu.

Nahlášen vlastní tým, fuj, blbej pocit :P
FC Alkoholicks
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

kofi wrote:Pavlík Dosoudil se zřejmě stal známý až v Rumunsku, ale až tak? :shock:
Obdržel jste novou nabídku za hráče Pavel Dosoudil. fc zuzu nabízí € 5.500.000,00. Představenstvo klubu.

Nahlášen vlastní tým, fuj, blbej pocit :P
No to tě ten chlapec musí milovat, Nepřebral si mu nějakou rumunskou sqaw? :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: zajimavosti

Post by Sokol Cejc »

kopeckar wrote:
Evandro Adauto wrote:Preposlem to tu z topicu G, zeby nejake zmeny v SP? :x

Image
Ať je rád, že to zremizoval. Takovýho totálního zanďoura. Na takovej fotbal bych šel jednou a naposled. :mrgreen:
Nulovou agresi bych ještě pochopil, ale prosím Tě vysvětli mi myšlenkový pochod, který Tě vedl k nulovému stylu. Aneb, kdo chce kam...
Andrew - Sokol Čejč
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kofi »

Zas tak velký výpadky paměti v pátek/sobotu nemám, abych si nepamatoval něco takovýho... To vypadá na klasiku, ostatní si užijou a já to schytám... :mrgreen:
FC Alkoholicks
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

kofi wrote:Zas tak velký výpadky paměti v pátek/sobotu nemám, abych si nepamatoval něco takovýho... To vypadá na klasiku, ostatní si užijou a já to schytám... :mrgreen:
Na mě se nekoukej, já přišel pozdě jako vždycky. Ale co říkali tvoji chlapci, tak to bylo velký. Pavlík Dosoudilů bulil jak malý děcko a nebyl schopen souvislejšího projevu a i ostatní chlapci byli naměkko. Ta tréninková jednotka druhý den dopoledne musela vypadat. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Patt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1445
Joined: Sat Oct 14, 2006 9:52 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Patt »

Evandro Adauto wrote:Preposlem to tu z topicu G, zeby nejake zmeny v SP? :x

Image

cemu se divis? mas 0 agresi... a hlavne das blby tym a 0 utocnost? to pak muzes byt rad ze si aspon ten 1 gol dal ;)
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: zajimavosti

Post by frankie_doparoma »

Patt wrote:pak muzes byt rad ze si aspon ten 1 gol dal ;)
nj, ale zas je blby gol pri 0% utocnosti dostat :D :D
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kofi »

kopeckar wrote:Na mě se nekoukej, já přišel pozdě jako vždycky. Ale co říkali tvoji chlapci, tak to bylo velký. Pavlík Dosoudilů bulil jak malý děcko a nebyl schopen souvislejšího projevu a i ostatní chlapci byli naměkko. Ta tréninková jednotka druhý den dopoledne musela vypadat. :mrgreen:
Dacani nevděčný, člověk je celej život živí, vychovává, platí a oni se odvděčej takhle :|
To, že Pavlík bulel mě nepřekvapuje, už maminka mu říkávala, že holčičky jsou e-e, tak to na něj bylo asi trochu moc...Však se to začíná řešit...k Pavlíkovi, kterej stojí už dva dny před stadionem s cedulkou "Chcete mě?" a vlastním podpisem (tři křížky a jedno olíznutí zasychajícího inkoustu), se přidali další 3 hráči...takhle by to teda nešlo :twisted:
FC Alkoholicks
Patt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1445
Joined: Sat Oct 14, 2006 9:52 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Patt »

frankie_doparoma wrote:
Patt wrote:pak muzes byt rad ze si aspon ten 1 gol dal ;)
nj, ale zas je blby gol pri 0% utocnosti dostat :D :D

blba obrana :D v 30 min dostal a muze byt rad ze jeste vyrovna v te 87. takovej usmudlanej, vymodlenej gol :D
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

kofi wrote:Dacani nevděčný, člověk je celej život živí, vychovává, platí a oni se odvděčej takhle :|
To, že Pavlík bulel mě nepřekvapuje, už maminka mu říkávala, že holčičky jsou e-e, tak to na něj bylo asi trochu moc...Však se to začíná řešit...k Pavlíkovi, kterej stojí už dva dny před stadionem s cedulkou "Chcete mě?" a vlastním podpisem (tři křížky a jedno olíznutí zasychajícího inkoustu), se přidali další 3 hráči...takhle by to teda nešlo :twisted:
A vy tomu chlapci šlapete po štěstí. Přijde movitý zájemce ze země hraběte Drákuly a vy ho udáte. Chudák hoch, s takovou vám zůstane na krku. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kofi »

kopeckar wrote:A vy tomu chlapci šlapete po štěstí. Přijde movitý zájemce ze země hraběte Drákuly a vy ho udáte. Chudák hoch, s takovou vám zůstane na krku. :mrgreen:
Přijde movitý zájemce ze země hraběte Drákuly, my ho neudáme a chudák hoch mi s takovou bude nosit do vězení bedny s banánama :lol:
FC Alkoholicks
Evandro Adauto
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1540
Joined: Thu Jan 04, 2007 6:03 pm
Location: Country: Slovakia ...home of vodka and halusky...:p
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Evandro Adauto »

Sokol Cejc wrote: Nulovou agresi bych ještě pochopil, ale prosím Tě vysvětli mi myšlenkový pochod, který Tě vedl k nulovému stylu. Aneb, kdo chce kam...

V lige hravam bezne aj s Ackom 0 styl, lebo mi to pride rozumnejsie, ked mam 0 naladu a maximalny vykon podavam okolo 113, a styl obmedzuje len pocet golov pokial viem, takze keby dam 100 tak mozno by to skoncilo dajme tomu 3-3 alebo 2-2. A toto sa mi este v zivote nestalo, minule som hral v lige s niekym 113 - 113 alebo tak nejak podobne ( Teraz je simulacia ) a vyhral som 1-0 napriklad. A v poslednom obdobi sa mi nestala remiza v lige s vykonom vacsim viac ako o 5 alebo 4 od superovho. Takze v tom by som nejaky problem nevidel.
4.1.2007
17s->12.H| 18s->2.H| 19s->1.G| 20s->12.F| 21s->11.G| 22s->10.H| 23s->5.H| 24s->5.H| 25s->2.H| 26s->3.G| 27.s->8.G| 28s->3.G| 29s->1.G| 30s->1.F|
31s->11.E| a teraz? SP tím a 100 mega v pi..
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: zajimavosti

Post by zajdaz »

21' Image Mihai Voinea byl odměněn brankou za své obtěžování brankaře na hraně pravidel při přímém kopu - za brankovou čáru donesl míč prakticky na prsou.
24' Image Mihai Voinea hlavičkoval do protipohybu brankaře a s přispěním tyče si připsal gólový úspěch.
39' Image Mihai Voinea se se štěstím dostal na levé straně k odraženému balónu, vniknul s ním až do pokutového území, odkud pohodlně skóroval.
74' Image Mihai Voinea dostal žlutou kartu. Rozhodčí tak odměnil jeho nedovolené počínání (strkání) před rozehráním standardní situace.
74' Image Mihai Voinea byl vyloučen za nakopnutí protihráče v přerušené hře.


Asi psychicky neunesl že dal hattrick... nebo že by ho vyprovokoval soupeř? :lol: :lol: :lol:
niel
Team Manager
Posts: 207
Joined: Sat Dec 16, 2006 11:27 am

Re: zajimavosti

Post by niel »

zajdaz wrote:21' Image Mihai Voinea byl odměněn brankou za své obtěžování brankaře na hraně pravidel při přímém kopu - za brankovou čáru donesl míč prakticky na prsou.
24' Image Mihai Voinea hlavičkoval do protipohybu brankaře a s přispěním tyče si připsal gólový úspěch.
39' Image Mihai Voinea se se štěstím dostal na levé straně k odraženému balónu, vniknul s ním až do pokutového území, odkud pohodlně skóroval.
74' Image Mihai Voinea dostal žlutou kartu. Rozhodčí tak odměnil jeho nedovolené počínání (strkání) před rozehráním standardní situace.
74' Image Mihai Voinea byl vyloučen za nakopnutí protihráče v přerušené hře.


Asi psychicky neunesl že dal hattrick... nebo že by ho vyprovokoval soupeř? :lol: :lol: :lol:
asi ho vyhecovali...protože 2 karty v jedine minutě ?? to by snad neudělal :lol:
FC Jalgpallikoondis
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: zajimavosti

Post by zajdaz »

niel wrote:asi ho vyhecovali...protože 2 karty v jedine minutě ?? to by snad neudělal :lol:
Asi jo, ale taky se mi už stalo, že jeden hráč dostal žlutou a druhý, také z mého týmu, 2 žlutý a tím pádem i červenou v jedný minutě. :lol: Ale naštěstí jen v přáteláku. :wink:
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”