zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: zajimavosti

Post by ps2512 »

oslicek wrote:
kopeckar wrote:No na někom to ti schopnější vydělat musí. Abych vás uklidnil, tak na mě :mrgreen: taky.
no, nevim, mozna sem trosicku mimo, ale me to tak nejak na prumer vychazi.
20 zapasu - 15 liga + 5 pohar x 300 000 = 6 M
denne jeden pratelak doma - prumerny zisk 50K = 3.2 M
denne jeden pohar doma - prumerny zisk 50K = 3.2 M
reklamy - 1.5 M
tri juniori x 1.5 M = 4.5 M
dava mi to bratru 18.4 M za sezonu a to se jeste obcas zadari vydelat v prumeru vsem neco na turnajich.
Tak už vím kde mě to hapruje.....na reklamách já snad nemám ani půlku, nějak to nevychytávám, a junioři když přijdou tak jsem rád když je prodám vůbec za pár tisíc :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Hadis »

To osliček - ty tvoje výpočty jsou tak pro A divizi :lol: :lol: :lol:
se stadionem pro v průměru 18 tis, průměrným vstupným 19 € jsi v lize celkem v minusu a ne 300 tis v plusu :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale jinak dost slušný :lol: Takto se vydělávají prachy, chlapci :P
AC Had Bozak

puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: zajimavosti

Post by puzzle »

ps2512 wrote:no, nevim, mozna sem trosicku mimo, ale me to tak nejak na prumer vychazi.
20 zapasu - 15 liga + 5 pohar x 300 000 = 6 M
denne jeden pratelak doma - prumerny zisk 50K = 3.2 M
denne jeden pohar doma - prumerny zisk 50K = 3.2 M
reklamy - 1.5 M
tri juniori x 1.5 M = 4.5 M
dava mi to bratru 18.4 M za sezonu a to se jeste obcas zadari vydelat v prumeru vsem neco na turnajich.
Tři junioři, ale nemusí přijít pokaždé mě za sezonu ještě nepřišel třeba a nikde tu nevidím odečty platy hráčům a jiné výdaje takže to asi tak v plusu nebudeš ne?
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: zajimavosti

Post by oslicek »

Hadis wrote:To osliček - ty tvoje výpočty jsou tak pro A divizi :lol: :lol: :lol:
se stadionem pro v průměru 18 tis, průměrným vstupným 19 € jsi v lize celkem v minusu a ne 300 tis v plusu :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale jinak dost slušný :lol: Takto se vydělávají prachy, chlapci :P
pokud to vezmu za sebe, tak tento rocnik to bylo asi nasledujici:
23 zapasu liga a pohar (kazdy - 330K) = -7.6M
denne jeden pratelak doma x 90K = + 5.7M
dvakrat do tydne turnaj doma x 90K = + 1.6M
reklamy odhadem + 1.5 M
juniori = + 1.3M

celkem, suma sumarum +2.5 M. myslim, ze ackari nejsou moc reprezentativni vzorek. zkousel sem to brat podle sebe, kdyz sem hral nejake C-E.
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Hadis »

oslicek wrote: pokud to vezmu za sebe, tak tento rocnik to bylo asi nasledujici:
23 zapasu liga a pohar (kazdy - 330K) = -7.6M
denne jeden pratelak doma x 90K = + 5.7M
dvakrat do tydne turnaj doma x 90K = + 1.6M
reklamy odhadem + 1.5 M
juniori = + 1.3M

celkem, suma sumarum +2.5 M. myslim, ze ackari nejsou moc reprezentativni vzorek. zkousel sem to brat podle sebe, kdyz sem hral nejake C-E.
No, ted jsem si všimnul, že píšeš liga minus 7,6 M.
V tom prvním příspěvku jsi psal 6 M plus... tak proto mi to neštimovalo...
AC Had Bozak

MošnaM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2644
Joined: Sun Dec 10, 2006 8:19 pm
Location: Kolín

Re: zajimavosti

Post by MošnaM »

oslicek wrote:
Hadis wrote:To osliček - ty tvoje výpočty jsou tak pro A divizi :lol: :lol: :lol:
se stadionem pro v průměru 18 tis, průměrným vstupným 19 € jsi v lize celkem v minusu a ne 300 tis v plusu :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale jinak dost slušný :lol: Takto se vydělávají prachy, chlapci :P
pokud to vezmu za sebe, tak tento rocnik to bylo asi nasledujici:
23 zapasu liga a pohar (kazdy - 330K) = -7.6M
denne jeden pratelak doma x 90K = + 5.7M
dvakrat do tydne turnaj doma x 90K = + 1.6M
reklamy odhadem + 1.5 M
juniori = + 1.3M

celkem, suma sumarum +2.5 M. myslim, ze ackari nejsou moc reprezentativni vzorek. zkousel sem to brat podle sebe, kdyz sem hral nejake C-E.
No to už je realističtější odhad :lol:
U mne to je liga: něco mínus něco= nula (a to jsem rád, že jsem se vůbec dostal k vyrovnanému rozpočtu za ligu)
v průměru denně jeden přátelák doma (včetně turnajů) x 60K = +3,6M
reklamy odhadem + 1.5 M - může být, nesčítal jsem to :wink:
juniori = + 2M

Celkem: 7,1M za sezónu
FC Kolíkov - 1/2 s14.-4 v H; s15.-3 v H; s.16.-1 v H; s.17.-1 v G; s.18.-3 v F; s.19.-1 v F; s.20.-1 v E; s.21.-8 v D; s.22.-7 v D; s.23.-2 v D; s.24.-4 v C; s.25.-12.v C; s.26.-1 v D; s.27.-4 v C; s.28.-2 v C; s.29.-9 v B; s.30.-4 v B
s.31. - ? v B3
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: zajimavosti

Post by ps2512 »

No já jsem někde kolem 5-8M za sezonu :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Papa Bouba Diop »

no já jsem zhruba na nějakých 5-6M,když nepočítám bonus za umístění v lize a příjmy z turnajů - ty mě víceméně dotujou mínusovou ligu :)
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
AW
Assistant Manager
Posts: 56
Joined: Sun Jun 22, 2008 3:33 pm

Re: zajimavosti

Post by AW »

čověk by nevěřil když je v mínusu jak dokáže pomoct každá tisícovka

byl sem v mínusu a hráči končila smlouva a byl to dobrej hráč hodnocení 87 RB agresivita 17 a v tu dobu měl ještě 24 let....všiml sem si toho dost pozdě že mu končí smlouva nevim přesně určitě mín jak 10 dnů mu chybělo k odchodu. Tak sem začal hrát přáteláky a když mu zbýval jeden den a odehrál sem poslední přátelák ve 22:00 byl sem v mínusu kolem 10 000 vzal sem reklamní tabuli a náhle sem byl v plusu kolem 900 euro a smlouvu sem mohl prodloužit. díky bohu že sem si toho nevšiml ještě o den nebo jen o jednu simulaci později. byla to samozřejmě moje chyba měl sem si to hlídat naštěstí to ale dobře dopadlo. takovy štěstí sem na SP ještě neměl :D
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: zajimavosti

Post by Big El »

AW wrote:čověk by nevěřil když je v mínusu jak dokáže pomoct každá tisícovka

byl sem v mínusu a hráči končila smlouva a byl to dobrej hráč hodnocení 87 RB agresivita 17 a v tu dobu měl ještě 24 let....všiml sem si toho dost pozdě že mu končí smlouva nevim přesně určitě mín jak 10 dnů mu chybělo k odchodu. Tak sem začal hrát přáteláky a když mu zbýval jeden den a odehrál sem poslední přátelák ve 22:00 byl sem v mínusu kolem 10 000 vzal sem reklamní tabuli a náhle sem byl v plusu kolem 900 euro a smlouvu sem mohl prodloužit. díky bohu že sem si toho nevšiml ještě o den nebo jen o jednu simulaci později. byla to samozřejmě moje chyba měl sem si to hlídat naštěstí to ale dobře dopadlo. takovy štěstí sem na SP ještě neměl :D
já měl něco trošku jinýho, ale podobnýho asi před týdnem. Namátkově jsem kouknul na trh a hle. RF, které se mi celkem hodí za 2,7M na přímý přestup. Bylo asi 13.40 a na účtu 2,3M. Ve 14.00 jsem hrál doma, účet poskočil asi na 2,67M a naštěstí jsem měl zrovna prázdné tři tabule. Sice jsem musel vzít tabule asi i na 30 a víc dní, ale ten RF mi za to stál. Pak jsem vzápětí spadl do mínusu, protože jsem hrál ligu u SP týmu a teď se z toho hrabu, ale taky to bylo o pár euráčích a taky o tom, že tam na mě vydrželo počkat až do simulace... :lol:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Azor »

Tým Baníček uděluje svému fyzioterapeutovi Mansovi 2 důtku(ze 3). Dnes se nám totiž zranili v onula cupu XI(kvůli tomu jsme prohráli :evil: ) 2 hráči:LB(1 den) a LM(7 dní!!!). :roll: Takže na marodce máme již 4 hráče,neboť tam jsou již 2 CB(původně 7 a 10 dní!!!) :evil: A Manso si ty 2 důtky může smazat až po 32.sezóně
EDIT: No to si snad dělá Manso ze mě prdel!!!!! :evil: :evil: Teď se mi zranil další CB(2 dny)!!!!!! Ještěže se teď soustředím jen na tury
Last edited by Azor on Mon Nov 02, 2009 10:22 pm, edited 1 time in total.
Alexej.K
Team Board Member
Posts: 316
Joined: Sun Aug 24, 2008 10:38 pm

Re: zajimavosti

Post by Alexej.K »

po 100 letech sem se prihlasil na turnaj, zaplatil 10k.. koukam ze tam je jeden z C a jeden z B (celkový pocet 16 týmu) a hned v prvnim kole schytám 4.tým letosni sezony v Béčku :D se na to taky muzu vy**** :D
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: zajimavosti

Post by PaTTTTrick »

Alexej.K wrote:po 100 letech sem se prihlasil na turnaj, zaplatil 10k.. koukam ze tam je jeden z C a jeden z B (celkový pocet 16 týmu) a hned v prvnim kole schytám 4.tým letosni sezony v Béčku :D se na to taky muzu vy**** :D
jestli má ten den více turnaje, tak Tě třeba podcení... znám to moc dobře, občas prohraji i s G-čkařem... a taky nikde není řečeno, že nasadí nejsilnější tým, já osobně turnaje do 10.000,-- beru pro juniory a pravidelně vypadávám v prvním kole ;)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: zajimavosti

Post by jancarik »

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... ID=4733445

tak to sam koukam pak ze to nepujde :mrgreen:
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

jancarik wrote:http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... ID=4733445

tak to sam koukam pak ze to nepujde :mrgreen:
Hezky pěkně :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”