zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Re: zajimavosti

Post by Slanec »

Bože já jsem uplně mimo. Koukám na svý hráče a libuju si, jak mám krásně mladej tým, nikomu naní přes nějakejch 23 let a většinou to je tak 19-22 (aniž bych kdykoli dělal nějakou větší přestavbu), jenže pak najednou vidím i číslo 14, pak 9 a říkám si, že to je nějakej divnej věk - no a pak jsem zjistil, že mám vlastně otevřený hráčský statistiky a tyto čísla znázorňují počet odehraných zápasů v této sezóně, takže vypínám SP a jdu do hospody :mrgreen:
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: zajimavosti

Post by pupajdi13 »

Slanec wrote:Bože já jsem uplně mimo. Koukám na svý hráče a libuju si, jak mám krásně mladej tým, nikomu naní přes nějakejch 23 let a většinou to je tak 19-22 (aniž bych kdykoli dělal nějakou větší přestavbu), jenže pak najednou vidím i číslo 14, pak 9 a říkám si, že to je nějakej divnej věk - no a pak jsem zjistil, že mám vlastně otevřený hráčský statistiky a tyto čísla znázorňují počet odehraných zápasů v této sezóně, takže vypínám SP a jdu do hospody :mrgreen:
a nebo jsi koukal šeftrenerovi do juniorky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: zajimavosti

Post by Hák »

Manažer A divizního Nike Itegem Football Club má zajímavou strategii prodávaných mladých hráčů, všechny za 10M, jednoho horšího za 5M. Proč já blázen prodávám své hráče tak pod cenou :)
SK Kobeřice - E.36
Jaromir Malanta
Team President
Posts: 960
Joined: Thu Apr 16, 2009 12:04 pm
Location: Žďár nad Sázavou

Re: zajimavosti

Post by Jaromir Malanta »

mám prosbu, používáte někdo při výpočtu ceny hráče program battle-strategy? jestli jo, funguje vám? mě to už druhý den píše u všech hráčů cena future, tak dobrej mančaft zase nemám :mrgreen: , dejte vědět jestli je chyba jen u mne nebo to trápí více manažerů, díky
jaromír malanta, fc žďár nad sázavou,
FC ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, E.68

Pokud máte zájem o některého z mých hráčů napište mi do SP pošty, určitě se dohodneme...
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: zajimavosti

Post by Big El »

Jaromir Malanta wrote:mám prosbu, používáte někdo při výpočtu ceny hráče program battle-strategy? jestli jo, funguje vám? mě to už druhý den píše u všech hráčů cena future, tak dobrej mančaft zase nemám :mrgreen: , dejte vědět jestli je chyba jen u mne nebo to trápí více manažerů, díky
jaromír malanta, fc žďár nad sázavou,
Pro mě je battle v tomhle hodně nespolehlivý. Raději doporučuju podívat se na přehled proběhnuvších přestupů: Přestupy - Přehled. Tam vidíš, za jakou cenu se podobní hráči prodali za poslední měsíc, takže je to v podstatě "aktuální" tržní cena...
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Azor »

Big El wrote:
Jaromir Malanta wrote:mám prosbu, používáte někdo při výpočtu ceny hráče program battle-strategy? jestli jo, funguje vám? mě to už druhý den píše u všech hráčů cena future, tak dobrej mančaft zase nemám :mrgreen: , dejte vědět jestli je chyba jen u mne nebo to trápí více manažerů, díky
jaromír malanta, fc žďár nad sázavou,
Pro mě je battle v tomhle hodně nespolehlivý. Raději doporučuju podívat se na přehled proběhnuvších přestupů: Přestupy - Přehled. Tam vidíš, za jakou cenu se podobní hráči prodali za poslední měsíc, takže je to v podstatě "aktuální" tržní cena...
Jáí mám naopak s battlem dobré zkušenosti. částku za okamžitý přestup téměř vždy dělám přes battle a tak v 80% případech mi tam někdo hodí tu částku za okamžitý přestup, kterou mi navrhlo battle :D
zevfifefif
Team Manager
Posts: 141
Joined: Fri Mar 21, 2008 1:30 pm

Re: zajimavosti

Post by zevfifefif »

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=34

Stadión : Golden Rain Stadium - 27 000 míst
zápas navštívilo 22 000 (100% - 0%) diváků, přitom náš tým měl před tímto zápasem fan. cca 31800 na 100 % !!
hynek91
Černíč TJ Podyjí (B.2)
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: zajimavosti

Post by pupajdi13 »

zevfifefif wrote:http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=34

Stadión : Golden Rain Stadium - 27 000 míst
zápas navštívilo 22 000 (100% - 0%) diváků, přitom náš tým měl před tímto zápasem fan. cca 31800 na 100 % !!
soupeř má vstupné nastavené tak,aby se tam hostující fanoušci vubec nedostali... to taky jde... jeho boj, přijde o zisk ze vstpného,když to sám nevyprodá.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Tom23
Team President
Posts: 997
Joined: Mon Mar 13, 2006 5:29 pm
Location: Praha

Re: zajimavosti

Post by Tom23 »

Azor wrote:Jáí mám naopak s battlem dobré zkušenosti. částku za okamžitý přestup téměř vždy dělám přes battle a tak v 80% případech mi tam někdo hodí tu částku za okamžitý přestup, kterou mi navrhlo battle :D
jestli tam naopak nedavas nizkou castku a vlastne neprodelavas :wink:
Tom23 - Tatran Praha
PeWe
Assistant Manager
Posts: 72
Joined: Thu Jun 26, 2008 9:27 am
Location: Ostrava

Re: zajimavosti

Post by PeWe »

Koukám ráno na výsledek zápasu v turnaji a co vidím to mi hlava nebere :roll: . Dnes mi kopalo CB dvě penalty a obě pentle dal :D , nicméně ve statistikách hráče ty góly nejsou zapsané :( . Že by soudruzi v Belgii měli bug a góly z penalt se nezapisovali do statistik ? :shock:
Penaltový střelenec

EDIT: Tak zápas ve 22 to jen potvrdil , ten samý penaltový exekutor , leč zářezu do statistik se nedočkal. Důkaz
Tým FC Creepers snažící se udržet zuby,nehty v divizi C1
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: zajimavosti

Post by PaToM »

Musím sa pochváliť. Konečne sme výhodne zainvestovali a naša zimná januárová akvizícia vyzerá takto:

http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... d=22432140 :mrgreen:

Stál nás € 1.655.000,00, pričom mal vytrénované len 2 hlavné skilly a ani nebol z centra mládeže. :wink:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Re: zajimavosti

Post by Slanec »

PaToM wrote:Musím sa pochváliť. Konečne sme výhodne zainvestovali a naša zimná januárová akvizícia vyzerá takto:

http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... d=22432140 :mrgreen:

Stál nás € 1.655.000,00, pričom mal vytrénované len 2 hlavné skilly a ani nebol z centra mládeže. :wink:
Tak to gratuluju. Vypadá dobře. Já bych teda nikdy nešel do nejuniora za 1,655M i kdyby měl 2 hlavní skilly takový, jaký má ten tvůj :mrgreen:
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13988
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: zajimavosti

Post by ps2512 »

Slanec wrote:
PaToM wrote:Musím sa pochváliť. Konečne sme výhodne zainvestovali a naša zimná januárová akvizícia vyzerá takto:

http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... d=22432140 :mrgreen:

Stál nás € 1.655.000,00, pričom mal vytrénované len 2 hlavné skilly a ani nebol z centra mládeže. :wink:
Tak to gratuluju. Vypadá dobře. Já bych teda nikdy nešel do nejuniora za 1,655M i kdyby měl 2 hlavní skilly takový, jaký má ten tvůj :mrgreen:
Good job :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: zajimavosti

Post by Big El »

Slanec wrote:
PaToM wrote:Musím sa pochváliť. Konečne sme výhodne zainvestovali a naša zimná januárová akvizícia vyzerá takto:

http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... d=22432140 :mrgreen:

Stál nás € 1.655.000,00, pričom mal vytrénované len 2 hlavné skilly a ani nebol z centra mládeže. :wink:
Tak to gratuluju. Vypadá dobře. Já bych teda nikdy nešel do nejuniora za 1,655M i kdyby měl 2 hlavní skilly takový, jaký má ten tvůj :mrgreen:
Moc pěkný hoch!!! Osobně Ale jinak se Slancem nesouhlasím. Mladý hráč s nízkou agresivitou a takovými hlavními za 1,65M stojí! Těch jeden a půl mega v takovémhle případě nejsou tak velké prachy.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
foppa 13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1585
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:52 pm
Location: Zdar jak Brno
Contact:

Re: zajimavosti

Post by foppa 13 »

Chápe někdo výsledek tohoto zápasu? :mrgreen:

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... ID=5222194
Foppa Killers Team |D.22| &
HC Kometa Brno Forever
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”