zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: zajimavosti

Post by ps2512 »

nezajímavá zajímavost :mrgreen:
27 Zář 2010 + € 2.679,00 FC Revengers-Dynamo Oleksovice 3-0 Příjem z prodeje vstupenek (4122 tickets)
27 Zář 2010 - € 2.679,00 FC Revengers-Dynamo Oleksovice 3-0 Platy hráčů:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
pavluša
Team Manager
Posts: 241
Joined: Wed Dec 09, 2009 1:09 am

Re: zajimavosti

Post by pavluša »

ps2512 wrote:nezajímavá zajímavost :mrgreen:
27 Zář 2010 + € 2.679,00 FC Revengers-Dynamo Oleksovice 3-0 Příjem z prodeje vstupenek (4122 tickets)
27 Zář 2010 - € 2.679,00 FC Revengers-Dynamo Oleksovice 3-0 Platy hráčů:
No vidíš, někdy se neprodělá ani, když se hraje venku :D

Ale ani nevydělá :P
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: zajimavosti

Post by zajdaz »

No abych řekl pravdu, rád bych už v téhle sezóně někdy dohrál zápas s základní sestavou, zatím se mi to nějak nedaří a to hraju naprosto stejně, se stejnou agresivitou jako již mnoho sezón...

1. kolo - 2 zranění
2. kolo - 1 zranění
3. kolo - 1 ČK (za 2 ŽK)
4. kolo - 1 zranění, 1 ČK
5. kolo - 1 ČK
6. kolo - 1 ČK
Pohár 2. kolo - 1 ČK (za dva ŽK)

Pohár hrál mix A + rezervního týmu a součet agresivit byl nastavený jen na 80, přičemž bežně v lize hraji na 110... no bude to ještě zajímavý. :lol:
bajonos
Team President
Posts: 892
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:07 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by bajonos »

taky mate 100 moralku u vsech ? co deje ?
bajonos
FC Davle E.28
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Ataner »

bajonos wrote:taky mate 100 moralku u vsech ? co deje ?
Tak to máš asi jenom ty.. :mrgreen:
JPD - B.3
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: zajimavosti

Post by zajdaz »

bajonos wrote:taky mate 100 moralku u vsech ? co deje ?
To nemám, ale dva hráči co hráli dnešní pohár mají po dnešním zápase 100% kondice, tak nevím jestli se flákali nebo co. :lol:
bajonos
Team President
Posts: 892
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:07 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by bajonos »

ja jsem nehral pohar...
me vubec nevadi :-)) ale zaskocilo me to
bajonos
FC Davle E.28
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

bajonos wrote:ja jsem nehral pohar...
me vubec nevadi :-)) ale zaskocilo me to
Morálka se doplňuje ve všech dnech ráno o simulaci v 4:00 a když v ten den nehraješ zápas tak zároveń neklesne. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
bajonos
Team President
Posts: 892
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:07 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by bajonos »

kopeckar wrote:
bajonos wrote:ja jsem nehral pohar...
me vubec nevadi :-)) ale zaskocilo me to
Morálka se doplňuje ve všech dnech ráno o simulaci v 4:00 a když v ten den nehraješ zápas tak zároveń neklesne. :mrgreen:
Moralka se doplnuje ve 4 rano ?
Ja myslel, ze po kazde simulaci tem, co hrajou ;-)
bajonos
FC Davle E.28
dawron
Team President
Posts: 806
Joined: Sat Mar 17, 2007 4:31 pm
Location: Praha, Czech republic
Contact:

Re: zajimavosti

Post by dawron »

Na Vánoce oslavím 4. výročí v pozici manažera na SP. Dnes však slavím jeden primát: poprvé se mi stalo, že jsem chtěl podat nabídku na hráče a nebylo mi to umožněno protože výbor si myslí, že už máme hráčů dost! :-)

Ještě, že zítra odchází do důchodu Afonso a za týden Dvořák. Spolu s již jistým odchodem Logana se dostanu na pro výbor přijatelných 35 kusů. :-D
Tatran Střešovice
Image
My máme slabý kádr jak hovado!
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

dawron wrote:Ještě, že zítra odchází do důchodu Afonso a za týden Dvořák. Spolu s již jistým odchodem Logana se dostanu na pro výbor přijatelných 35 kusů. :-D
Výbor ti umožní kupovať, ale preto, že budeš mať 34 hráčov, pri 35 by to až tak jednoduché nebolo ;-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: zajimavosti

Post by ps2512 »

dawron wrote:Na Vánoce oslavím 4. výročí v pozici manažera na SP. Dnes však slavím jeden primát: poprvé se mi stalo, že jsem chtěl podat nabídku na hráče a nebylo mi to umožněno protože výbor si myslí, že už máme hráčů dost! :-)

Ještě, že zítra odchází do důchodu Afonso a za týden Dvořák. Spolu s již jistým odchodem Logana se dostanu na pro výbor přijatelných 35 kusů. :-D
ty už máš skauta?
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: zajimavosti

Post by mantel »

V některém z topiců (už si nevzpomínám v kterém) jsem před čtyřmi dny zmínil, že je 6. den sezony a já mám 6 zraněných od jejího začátku. A ze srandy jsem dodal, že sezona má 63 dní. Dneska mě humor pomalu přechází - je 10. den sezony a já mám 10 zraněných. Skoro všechny na více než 5 dní, takže uvažuju, kde jsem udělel chybu. Asi jsem CML někde fest urazil (nadával jsem na něj už mockrát), když mi ukazuje, že vždycky může být i hůře. Už jsem se i 2x díval jestli mám fyzioterapeuta, kdybych se náhodou poprvé díval špatně :mrgreen: .
Tak nevím, mám už se mu omluvit nebo počkat na nějaké jiné vhodné jubileum - 15,20,25.... :mrgreen:
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Ataner »

mantel wrote:V některém z topiců (už si nevzpomínám v kterém) jsem před čtyřmi dny zmínil, že je 6. den sezony a já mám 6 zraněných od jejího začátku. A ze srandy jsem dodal, že sezona má 63 dní. Dneska mě humor pomalu přechází - je 10. den sezony a já mám 10 zraněných. Skoro všechny na více než 5 dní, takže uvažuju, kde jsem udělel chybu. Asi jsem CML někde fest urazil (nadával jsem na něj už mockrát), když mi ukazuje, že vždycky může být i hůře. Už jsem se i 2x díval jestli mám fyzioterapeuta, kdybych se náhodou poprvé díval špatně :mrgreen: .
Tak nevím, mám už se mu omluvit nebo počkat na nějaké jiné vhodné jubileum - 15,20,25.... :mrgreen:
Takže stav utkání zní.. :mrgreen:
CML : Fc Mantel 12:0
JPD - B.3
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: zajimavosti

Post by mantel »

Ataner wrote:
mantel wrote:V některém z topiců (už si nevzpomínám v kterém) jsem před čtyřmi dny zmínil, že je 6. den sezony a já mám 6 zraněných od jejího začátku. A ze srandy jsem dodal, že sezona má 63 dní. Dneska mě humor pomalu přechází - je 10. den sezony a já mám 10 zraněných. Skoro všechny na více než 5 dní, takže uvažuju, kde jsem udělel chybu. Asi jsem CML někde fest urazil (nadával jsem na něj už mockrát), když mi ukazuje, že vždycky může být i hůře. Už jsem se i 2x díval jestli mám fyzioterapeuta, kdybych se náhodou poprvé díval špatně :mrgreen: .
Tak nevím, mám už se mu omluvit nebo počkat na nějaké jiné vhodné jubileum - 15,20,25.... :mrgreen:
Takže stav utkání zní.. :mrgreen:
CML : Fc Mantel 12:0
Kdepak, v tomhle utkání si jen počítám kolik bodu přibylo nebo ubylo v utkáních, kde výsledek neodpovídal výsledným součtům. Celou sezonu se pořád vztekám, že mi CML v zápasech nepřeje, tak jsem se rozhodl to počítat, abych viděl jestli se vztekám oprávněně nebo ne.
P.S. Samozřejmně vím, že je to jen hra, tak to berte s rezervou. Jiní mají v podpisu větší blbosti :mrgreen:
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”