zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

LampardFrank8
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1001
Joined: Wed Oct 03, 2007 4:41 pm

Re: zajimavosti

Post by LampardFrank8 »

Zdravím. Po pár letech jsem se zase připojil. Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží tentokrát. Jen mě zaráží, jak ten SP šel dolů? Co se to děje? Dyt za chvíli budou compy i v B divizi.. :shock:
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Ataner »

LampardFrank8 wrote:Zdravím. Po pár letech jsem se zase připojil. Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží tentokrát. Jen mě zaráží, jak ten SP šel dolů? Co se to děje? Dyt za chvíli budou compy i v B divizi.. :shock:
Zdar pane..
Co kompy v Béčku ale už i lamy v Áčku..no to jen tak na okraj.. :mrgreen:
JPD - B.3
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: zajimavosti

Post by Dajo »

pupajdi13 wrote:
Azor wrote: A jéje :lol: Nu což, musím se teda z baru na chvilec se vrátit abych nastavil na 22h :mrgreen:
ti to asi prodloužím,za tu zaspamovanou schránku :lol:
A ja ho asi ukrižujem......prihlásim sa o pol druhej v noci a skoro ma ..... :roll: Kto má potom zaspať. :mrgreen:
Dajo
FK Laugaricio
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: zajimavosti

Post by ps2512 »

Ataner wrote:
LampardFrank8 wrote:Zdravím. Po pár letech jsem se zase připojil. Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží tentokrát. Jen mě zaráží, jak ten SP šel dolů? Co se to děje? Dyt za chvíli budou compy i v B divizi.. :shock:
Zdar pane..
Co kompy v Béčku ale už i lamy v Áčku..no to jen tak na okraj.. :mrgreen:
dělám, že jsem nic nečetl :P :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Ataner »

ps2512 wrote:
Ataner wrote:
LampardFrank8 wrote:Zdravím. Po pár letech jsem se zase připojil. Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží tentokrát. Jen mě zaráží, jak ten SP šel dolů? Co se to děje? Dyt za chvíli budou compy i v B divizi.. :shock:
Zdar pane..
Co kompy v Béčku ale už i lamy v Áčku..no to jen tak na okraj.. :mrgreen:
dělám, že jsem nic nečetl :P :mrgreen:
Ty taky vlezeš všude.. :wink: :lol: :lol:
JPD - B.3
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: zajimavosti

Post by pupajdi13 »

sexy kote wrote: Když se ozve, tak mu poradím jak být inkognito :mrgreen: pro menší množství mulťáků to no probléma :mrgreen:
sexy kote wrote: To není brzda, menší množství mulťáků je zde naprosto nepolapitelná věc :mrgreen:

Zapoměl jsem na tohle reagovat včera....."brzda" znamelo ,abys přibrzdila....ty tu veřejně nabádáš s usměvem na rtech k podvádění a nabízíš svou pomoc případným zájemcům , kteří se ti mají ozvat.....chápu , že ty máš na tohle "hraní hry" svůj uhel pohledu , ale byl bych moc rád,kdybys alespon veřejně nenabádala další lidi procházející forum , když si znovu čtu ted tyhle tvé 2 věty, tak v tom cítím uplnej výsměch ....njn "blbec" pupajdí, stejně nic nezmůže ,tak se tu budu chvástat a radit jak umím všechno očůrat..............to není moc fer jednání z tvé strany a jestli to mělo být "jako vtipné" tak jsem to asi teda nepochopil.....každopádně za tohle by jsi mohla dostat i ban na forum od PaToma.
Hraj si jak chceš, mysli si,že já hlupák nikdy na nic nepřijdu,ale rozhodně tu veřejně nelákej lidi na podvody.....to myslím smrtelně vážně.

Díky.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Ataner »

Já jen dodám,že místo hlavy zabořené hluboko v ramenou už mi tohle omílané téma přijde i malinko trapné sorry ..(není to už ani vtipné).. za podvod ve hře..jako pro zde podvedené "kamarády"..:roll:
JPD - B.3
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: zajimavosti

Post by sexy kote »

pupajdi13 wrote:
sexy kote wrote: Když se ozve, tak mu poradím jak být inkognito :mrgreen: pro menší množství mulťáků to no probléma :mrgreen:
sexy kote wrote: To není brzda, menší množství mulťáků je zde naprosto nepolapitelná věc :mrgreen:

Zapoměl jsem na tohle reagovat včera....."brzda" znamelo ,abys přibrzdila....ty tu veřejně nabádáš s usměvem na rtech k podvádění a nabízíš svou pomoc případným zájemcům , kteří se ti mají ozvat.....chápu , že ty máš na tohle "hraní hry" svůj uhel pohledu , ale byl bych moc rád,kdybys alespon veřejně nenabádala další lidi procházející forum , když si znovu čtu ted tyhle tvé 2 věty, tak v tom cítím uplnej výsměch ....njn "blbec" pupajdí, stejně nic nezmůže ,tak se tu budu chvástat a radit jak umím všechno očůrat..............to není moc fer jednání z tvé strany a jestli to mělo být "jako vtipné" tak jsem to asi teda nepochopil.....každopádně za tohle by jsi mohla dostat i ban na forum od PaToma.
Hraj si jak chceš, mysli si,že já hlupák nikdy na nic nepřijdu,ale rozhodně tu veřejně nelákej lidi na podvody.....to myslím smrtelně vážně.

Díky.
To bylo směřováno pouze směrem k aprílovému žertíku, nikomu nehodlám dávat rady jak jít po čtvrté cestě, na to si musí každý kdo by tak chtěl jít přijít sám. Azor který to hraje 6 let se nebude určitě chtít dát se svojím týmem na cestu zemědělských usedlostí.
Sama jdu teď po cestě zlatokopa, každý můj transfer prochází kontrolou celní správy :mrgreen: tato cesta mě baví a nehodlám si jí vylepšovat pomocí malého zahradnictví i když vím, že by to i přes zvýšený dozor šlo.
Je si to je na ban na fóru? no proč ne, klidně si vytvořím nový účet, když to někomu udělá dobře.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... ID=7624117

5 penált som v jednom zápase v rámci riadneho hracieho času teda ešte nekopal a asi som ani nevidel nikdy, aby niekto kopal :shock:
(a všetkých 5 úspešne premenil 21ročný gólman hrajúci na pozíci RB, ktorý je už pár hodín na prestupovej listine :mrgreen: )

EDIT: A samotné skóre zápasu 4:21 po heroických výkonoch 36:81 tiež stojí za to :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: zajimavosti

Post by frankie_doparoma »

sexy kote wrote:Je si to je na ban na fóru? no proč ne, klidně si vytvořím nový účet, když to někomu udělá dobře.
bacha na to, ja kdyz dostal ban na forum tak my v ty zprave doslo ze pokud si zalozim jinej profil a budu psat dal tak mi zabanujou tym :idea: :mrgreen:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: zajimavosti

Post by Sokol Cejc »

frankie_doparoma wrote:
sexy kote wrote:Je si to je na ban na fóru? no proč ne, klidně si vytvořím nový účet, když to někomu udělá dobře.
bacha na to, ja kdyz dostal ban na forum tak my v ty zprave doslo ze pokud si zalozim jinej profil a budu psat dal tak mi zabanujou tym :idea: :mrgreen:
Tys měl ale jenom jeden, tak to třeba mělo na Tebe nějaký účinek :mrgreen: Kotě si to pořeší :mrgreen:
Andrew - Sokol Čejč
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: zajimavosti

Post by pupajdi13 »

A: 1) 3.000.000 €, 2) 1.600.000 €, 3) 1.000.000 €, 4) 600.000 €, 5) 400.000 €
B: 1) 2.790.000 €, 2) 1.488.000 €, 3) 930.000 €, 4) 558.000 €, 5) 372.000 €
C: 1) 2.580.000 €, 2) 1.376.000 €, 3) 3. 860.000 €, 4) 516.000 € 5) 344.000 €
D: 1) 2.400.000 €, 2) 1.280.000 €, 3) 800.000 €, 4) 480.000 €, 5) 320.000 €
E: 1) 2.250.000 €, 2) 1.200.000 €, 3) 750.000 €, 4) 450.000 €, 5) 300.000 €
F: 1) 2.100.000 €, 2) 1.120.000 €, 3) 700.000 €, 4) 420.000 €, 5) 280.000 €
G: 1) 1.950.000 €, 2) 1.040.000 €, 3) 650.000 €, 4) 390.000 €, 5) 260.000 €
H: 1) 1.800.000 €, 2) 960.000 €, 3) 600.000 €, 4) 360.000 €, 5) 240.000 €


Mám ted takovou hodně hloubavou a tak jsem u Sjarela otevřel další téma a to "finanční ohodnocení" za uspěšnou sezonu.
Myslíte si,že poměr "vítěz H divize a vítěz A divize" je 1,8M vs 3M ´= 1,2M :?: v poměru s platy hráčů za tu sezonu atd.

Jelikož padám stále hloub a hloub do mínusu na učtě , tak přesně vidím tu neschopnost pro "neobchodního" manažera uhrát vysoké divize se ctí,.
Ti co si naobchodovali miliardy ve spodních patrech jsou v klidu,ale myslím,že tahle hra není určena jen této skupině hráčů a ti co hrají klasickým způsobem (což jsem byl momentálně já) jsou za svůj uspěch potrestáni tímto způsobem.
Neříkám,že zvednutí poměru odměn vyřeší celý problem,ale minimalně by pomohl, kdych třeba já ted vedel,že dostanu za postup z 2 místa do A cca 5-6M ... tak to má už nějakou váhu....1,48M je ale výsměch.
Dost často se tu přirovnává hra k realitě, at už jde o zaplou výhodu domácího prostředí v turnajích atd......pak mi taky moc realné nepřijde,že uspěšný tým,plný skvělých hráčů,který jde rok co rok za titulem či postupem,nakonec nemá ani na suchej chleba. 8)
Sjarel se zdá být v této době otevřen novým podnětům a výzvám a chtělo by toho využít do budoucna téhle hry.
Mám začít prodávat své hráče,abych získal peníze,? to ale pak nedokážu odehrát nejvyšší divizi na urovni,které jsem schopen a to by neměl být cíl této hry.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: zajimavosti

Post by tomkycz »

tohle by se dalo vyřešit kvalitní reklamní kampaní, kdy by jedna tabule nebyla za 15k, ale třeba za 500k. Nebo jako to bylo dříve, sanmax, ale tučnější... Odměna 3M pro vítěze áčka je prd...
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: zajimavosti

Post by Raduuza »

a jako druhej v Béčku máš míň jak první v Háčku :mrgreen:
Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: zajimavosti

Post by pupajdi13 »

reklamy k tomu patří taky....je to jedno s druhým....když tehdá sjarel udělal tu finanční revoluci,tak si myslím,že tím odsoudil tuhle hru k "obchodnímu manažeru" namísto fotbalového manažera....každý logicky pochopil,že bez nahromadění miliard obchodem to prostě nepujde a to je podle mě špatně,mělo by jít hrát i bez toho a s uspěchem .... já to sice do A ted nakonec dotáhl, ale mám konto opravdu v mínusu,ne na nule a cejtím se ted jak nějaké bezdéčko, co žebrá o přáteláky doma,které ale venku nevrátí, protože si to nemuže dovolit.
Na prvním místě by měl být fotbalový manažerský uspěch a um a až v druhé řadě miliony nahrabané xy sezonami bez hraní .
snažil se zůžit koloběh penez na SP ,což se mu sice určitým způsobem povedlo,ale ti co chtěli si stejně obrovské konto natlačili a zbytek lidí,co u hry zustal a hrál "fotbal" dopadá podobně jako ted já...........proto jsem to sem napsal , když se najde dost lidí,kteří to podpoří i s nějakými rozumnými návrhy na zlepšení....tak se mu to dá přednest jako návrh změny....klidně už od příští sezony....jelikož já už prakticky končím,tak to nedělám kvuli sobě,ale kvuli hře jako celku.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”