zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: zajimavosti

Post by gregoric »

Hippopotamus wrote:Chelsea Champion 2 - 4 FK Kulca Brno

výkony: 149 - 142

Už som videl toho na SP dosť, ale toto ešte asi nie - dve nepremenené penalty a prehra o 2 góly po výkone o 7 vyššom :shock: :shock:
uff, toto by ma fakt nasralo..
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

Po dlhšom čase som si zase spravil trochu radosť a asi naposledy ovládol tabuľku mesačných transferov :)

Image
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: zajimavosti

Post by gregoric »

Hippopotamus wrote:Po dlhšom čase som si zase spravil trochu radosť a asi naposledy ovládol tabuľku mesačných transferov :)
a pekne si nakŕmil Letenskú šlechtu :) to len ja stále čakám na hráča, ktorého predám aspoň za tých 20 mega :/
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: zajimavosti

Post by tomkycz »

teď jsem si teprve všiml, že všechny tři nabízené reklamy jsou chicago fire 8) to je asi poslední výstřel do tmy než se tady definitivně zhasne...

šlechtici si příjemně navýšili konto :wink:
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: zajimavosti

Post by oliwapol »

Hippopotamus wrote:Po dlhšom čase som si zase spravil trochu radosť a asi naposledy ovládol tabuľku mesačných transferov :)

Image
tým FC Mildovice tě asi brzo trumfne,...jestli tam nepřiletí nějaký banán teda :mrgreen:
ACS Pardubice
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: zajimavosti

Post by PaToM »

Dnes asi nebolo veľmi nad čím rozmýšľať... paráda. :)

24 Máj 2014 + € 224.460,00 Príjem z reklamných pútačov na štadióne: spoločnosť Chicago Fire (2 dni)
24 Máj 2014 + € 134.160,00 Príjem z reklamných pútačov na štadióne: spoločnosť Chicago Fire (5 dni)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

oliwapol wrote: tým FC Mildovice tě asi brzo trumfne,...jestli tam nepřiletí nějaký banán teda :mrgreen:
On ma tromfne, či ten banán bude alebo nie :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

PaToM wrote:Dnes asi nebolo veľmi nad čím rozmýšľať... paráda. :)

24 Máj 2014 + € 224.460,00 Príjem z reklamných pútačov na štadióne: spoločnosť Chicago Fire (2 dni)
24 Máj 2014 + € 134.160,00 Príjem z reklamných pútačov na štadióne: spoločnosť Chicago Fire (5 dni)
Bolo....že ktorú prvú :mrgreen: :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Evandro
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2242
Joined: Fri Jan 27, 2006 4:28 pm
Location: Olomoucko, Czech Republic

Re: zajimavosti

Post by Evandro »

čau čau, tak jsem se rozhodl to po necelém roce zase zabalit :D posledni dobou nějak na SP nebyl čas a kdovíjak mě to už ani nebavilo, tak aspoň rozprodám tým, ať z toho má aspoň někdo užitek a taky by mi bylo líto, kdyby někteří hráči zanikli...

http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ?tid=11462

Nakupujte, o prachy mi nejde, první nabídka českého nebo slovenského manažera vyhrává bez ohledu na následující nabídky :wink: Přece bych hráče nenechal nějakým belganům nebo rumunům :twisted: Upozornil bych zejména na hráče - Tamuera a Pinkava, ti můžou být v budoucnu hodně užiteční :wink:
Image
Image
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: zajimavosti

Post by PaToM »

Evandro wrote:čau čau, tak jsem se rozhodl to po necelém roce zase zabalit :D posledni dobou nějak na SP nebyl čas a kdovíjak mě to už ani nebavilo, tak aspoň rozprodám tým, ať z toho má aspoň někdo užitek a taky by mi bylo líto, kdyby někteří hráči zanikli...

http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ?tid=11462

Nakupujte, o prachy mi nejde, první nabídka českého nebo slovenského manažera vyhrává bez ohledu na následující nabídky :wink: Přece bych hráče nenechal nějakým belganům nebo rumunům :twisted: Upozornil bych zejména na hráče - Tamuera a Pinkava, ti můžou být v budoucnu hodně užiteční :wink:
Na toto pozor. Ak dáš vopred niekomu (aj skupine manažérov) vedieť, že mu/im predáš výhodne hráča a ten si ho od teba potom výhodne tj. lacno kúpi, zvýhodníš ich tým a môžeš ty, ale aj kupujúci dostať ban. Už sme tu mali taký problém (kauza "husatko"). Niektorých sme potom z toho vysekali, niektorých nie...
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Evandro
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2242
Joined: Fri Jan 27, 2006 4:28 pm
Location: Olomoucko, Czech Republic

Re: zajimavosti

Post by Evandro »

aha, tak mně by byl ban vcelku ukradený, když končím, ale asi teda bude lepší, když případní zájemci nabídnou nějakou aspoň podprůměrnou sumu, ať z toho nemají problémy...
Image
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

Evandro wrote:aha, tak mně by byl ban vcelku ukradený, když končím, ale asi teda bude lepší, když případní zájemci nabídnou nějakou aspoň podprůměrnou sumu, ať z toho nemají problémy...
Bude najlepšie, aby ponúkli aspoň priemernú sumu, resp. aby si hráčov nechal tak napospas tržným silám ;-) Neboj, tomu hráčovi bude v takom Holandsku lepšie ako u nás, môže si tam huliť koľko chce :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Evandro
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2242
Joined: Fri Jan 27, 2006 4:28 pm
Location: Olomoucko, Czech Republic

Re: zajimavosti

Post by Evandro »

Hm, tak stejně tak, jak jsem chtěl, to ani udělat nejde ... myslel jsem, že když mám na hráče třeba 7 nabídek, tak můžu přijmout kteroukoliv z nich a ne jen dvě nejvyšší ... tak to asi fakt nechám na pospas osudu :D
Image
Image
kamil581
Team Board Member
Posts: 494
Joined: Sun Jan 23, 2011 5:58 pm

Re: zajimavosti

Post by kamil581 »

Rozpredávam ... pozrite si a ponúknite ...
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: zajimavosti

Post by puzzle »

Evandro wrote:Hm, tak stejně tak, jak jsem chtěl, to ani udělat nejde ... myslel jsem, že když mám na hráče třeba 7 nabídek, tak můžu přijmout kteroukoliv z nich a ne jen dvě nejvyšší ... tak to asi fakt nechám na pospas osudu :D
To by jsi byl sám proti sobě ne, kdyby si přijal tu horší ;)
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”