zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

SympathyCZ
Assistant Coach
Posts: 14
Joined: Wed Jul 30, 2014 11:13 am

Re: zajimavosti

Post by SympathyCZ »

Omg to jsou šílené částky :D A já si říkal, jak nejsem bohatý se svým startovným cca. 20M :D Kolik máte čisté příjmy za zápas (ligový, přátelák...)?

SympathyCZ
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

SympathyCZ wrote:Omg to jsou šílené částky :D A já si říkal, jak nejsem bohatý se svým startovným cca. 20M :D Kolik máte čisté příjmy za zápas (ligový, přátelák...)?

SympathyCZ
Mzdy hráčov cca 800k za ligový zápas. Zisk z domáceho ligového zápasu cca 750-800k, vonku pochopiteľne hovno :lol:
Zisk z domáceho priateľáku cca 100k.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: zajimavosti

Post by tomkycz »

já mám průměrný zisk z přáteláku kolem 10k :evil: když je bídnej soupeř, tak taky třeba pod 5k :roll: ale už brzy začnu pracovat na zlepšení situace :wink:
SympathyCZ
Assistant Coach
Posts: 14
Joined: Wed Jul 30, 2014 11:13 am

Re: zajimavosti

Post by SympathyCZ »

Tak to na tom nejsem zas tak bídně :D zatím cca. 70k za ligový zápas, navíc stále zvyšuji kapacitu, takže bych se mohl dostat na slušné zisky :) Ale je třeba přiznat, že stále těžím z počátečních platů hráčů (cca. 300/zápas) :D

No ale neříkejte mi, že tímto způsobem někdo naškudlí 50M na jediného hráče?
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

Teda, moc som tomu nechcel veriť, ale Razvanica fakt zmizol z hry :shock:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: zajimavosti

Post by gregoric »

SympathyCZ wrote:Tak to na tom nejsem zas tak bídně :D zatím cca. 70k za ligový zápas, navíc stále zvyšuji kapacitu, takže bych se mohl dostat na slušné zisky :) Ale je třeba přiznat, že stále těžím z počátečních platů hráčů (cca. 300/zápas) :D

No ale neříkejte mi, že tímto způsobem někdo naškudlí 50M na jediného hráče?
No tak mne prvé sezóny hodili nejakých 5-6 miliónov zisk za všetky zápasy (liga aj priateľáky). Ale aj to by znamenalo, že potrebuješ tých 10 sezón na jedného 50M hráča :)
Takže jedinou cestou je zarábať na transferoch, čo však tiež asi reálne nevyjde na ťažké peniaze za sezónu..
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
SympathyCZ
Assistant Coach
Posts: 14
Joined: Wed Jul 30, 2014 11:13 am

Re: zajimavosti

Post by SympathyCZ »

Na to už jsem taky přišel :) Ale neva, zvolil jsem SP proto, že je to poměrně nenáročné na čas. Člověk si pomaličku buduje svůj tým, žádný spěch. Navíc v říjnu nastupuji na výšku, takže to budou úplně jiné starosti, SP tedy bude taková nenáročná oddychovka :) Pokud se tedy nevyplní předtuchy o blížícím se konci, to by mě fakt naštvalo :evil:
SympathyCZ
Assistant Coach
Posts: 14
Joined: Wed Jul 30, 2014 11:13 am

Re: zajimavosti

Post by SympathyCZ »

A co se týče přáteláků, tak mám nějakých 10k za domácí zápas. Snažím se posílat pozvánky kde se dá, ale jen málokteré mi někdo potvrdí (a to si vybírám aktivní manažery). Ach jo, kdyby to aspon odmítli abych věděl, na čem jsem. Ale oni to nechají třeba týden bez povšimnutí :evil:
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Ataner »

SympathyCZ wrote:A co se týče přáteláků, tak mám nějakých 10k za domácí zápas. Snažím se posílat pozvánky kde se dá, ale jen málokteré mi někdo potvrdí (a to si vybírám aktivní manažery). Ach jo, kdyby to aspon odmítli abych věděl, na čem jsem. Ale oni to nechají třeba týden bez povšimnutí :evil:
Tak mnoho kvalitních celků si své termíny hlídá a ladí je k lize nebo turnaji kde pak každé procento je znát,komu o nic nejde zahraje si kdykoliv..;)
JPD - B.3
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

SympathyCZ wrote:A co se týče přáteláků, tak mám nějakých 10k za domácí zápas. Snažím se posílat pozvánky kde se dá, ale jen málokteré mi někdo potvrdí (a to si vybírám aktivní manažery). Ach jo, kdyby to aspon odmítli abych věděl, na čem jsem. Ale oni to nechají třeba týden bez povšimnutí :evil:
Hráš géčko, daj si zápasy do poolu a budeš mať všetko full. Ako ti písal Ataner, tie top tímy majú obmedzené hranie zápasov. Mne chodia desiatky pozvánok na priateľáky a snažím sa prijať ich čo najviac, príde mi to ako nejaká povinnosť a slušnosť, resp. daň za to, že som na vrchole, ale nemôžem prijať všetko, termínovka ma nepustí. Nehovoriac o tom, že každé to prijatie ma stojí 100 tisíc...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
SympathyCZ
Assistant Coach
Posts: 14
Joined: Wed Jul 30, 2014 11:13 am

Re: zajimavosti

Post by SympathyCZ »

No nejhorší je, že si skutečně vybírám hráče "na stejné úrovni", tedy z G divize. Těmto klubům o nic nejde, a přesto nepřijímají :( No rozeslal jsem ještě nějaké pozvánky na nějakých 10 dní dopředu. Pokud to nevýjde, zkusím ten pool ;) Jsem ani nevěděl, že něco takového existuje, díky za tip :)
SympathyCZ
Assistant Coach
Posts: 14
Joined: Wed Jul 30, 2014 11:13 am

Re: zajimavosti

Post by SympathyCZ »

A ještě dotaz: pokud budu hostit v přáteláku dejme tomu Hippopotama, bude se návštěvnost nějak lišit než když budu hrát s týmem z G divize? A samozřejmě i opačně (když Noldor bude hostit mě)?
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: zajimavosti

Post by PaToM »

SympathyCZ wrote:A ještě dotaz: pokud budu hostit v přáteláku dejme tomu Hippopotama, bude se návštěvnost nějak lišit než když budu hrát s týmem z G divize? A samozřejmě i opačně (když Noldor bude hostit mě)?
Áno, bude sa líšiť - bude vyššia. Závisí to najmä od fanúšikovskej základne a spokojnosti fanúšikov oboch tímov.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

PaToM wrote: Áno, bude sa líšiť - bude vyššia. Závisí to najmä od fanúšikovskej základne a spokojnosti fanúšikov oboch tímov.
Lenže vôbec nezáleží, či tvoj súper hrá áčko alebo háčko. Podstatné, koľký je v tabuľke vo svojej divízii. Ak hráš proti tímu A, ktorý je aktuálne druhý v Áčku a proti tímu B, ktorý je prvý v nejakom Háčku, pričom oba tímy majú rovnako fanúšikov a aj ich spokojnosť (a je v oboch zápasoch rovnaké počasie), tak na tím B ti príde viac fans ako na tím A.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: zajimavosti

Post by tomkycz »

já zase nesnáším, když mi někdo na poolu vezme zápas a obratem pošle pozvánku na přátelák. Proto si tam ty pozvánky nedávám... Někdy ze slušnosti přijmu, někdy odmítnu...
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”