zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Azor »

sexy kote wrote: Azore tato"Novinka" funguje už více než 6 let :mrgreen: Vznikla v době kdy bylo módou předražené staré lamy vnucovat nováčkům. Zároveň také brání rychlému přečerpání financí z farem. V době vzniku této novinky bych řekla lehce farmařil tak každý 3-4 manažer :mrgreen:
Aha, tak to není novinka, ale já jsem 100 let za opicema :mrgreen:
A jak vidno zatím si na tohle pravidlo nikdo moc nestěžoval, až nyní přišel rýpal Azor :lol:
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: zajimavosti

Post by sexy kote »

Azor wrote:
sexy kote wrote: Azore tato"Novinka" funguje už více než 6 let :mrgreen: Vznikla v době kdy bylo módou předražené staré lamy vnucovat nováčkům. Zároveň také brání rychlému přečerpání financí z farem. V době vzniku této novinky bych řekla lehce farmařil tak každý 3-4 manažer :mrgreen:
Aha, tak to není novinka, ale já jsem 100 let za opicema :mrgreen:
A jak vidno zatím si na tohle pravidlo nikdo moc nestěžoval, až nyní přišel rýpal Azor :lol:
Počkej až budeš chtít v létě koupit nadprůměrnou lamu za 33.5 M a ono ti to napíše že můžeš utratit jen 32925486 :mrgreen: Tak pak počkáš až jí bude 27 a koupíš jí ve slevě za 20 M :D
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: zajimavosti

Post by acskncl »

Tým Valcíři Chomutov C.F.
Poslední přihlášení So 5 Zář 2015 (09:36 CET)
Na ceste do propadliste dejin.
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: zajimavosti

Post by tomkycz »

acskncl wrote:Tým Valcíři Chomutov C.F.
Poslední přihlášení So 5 Zář 2015 (09:36 CET)
řady závisláků řídnou :evil:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

Chudák Papa, odišiel a ani nám nedal pápá :(
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
NJ fan
Assistant Manager
Posts: 59
Joined: Thu Jul 26, 2012 1:55 pm

Re: zajimavosti

Post by NJ fan »

Mňa to už tiež prestáva baviť :( . Aj keď za tých viac ako 7 rokov to je moja jediná online-ovka premýšľam, že už to zabalím. Začal som výpredajom jednej várky hráčov :cry: , ak Vám nejaký padne do oka tak nech sa páči sem s ponukou. :wink:
New Jersey Devils 182
manažér - NJ fan
na SP od 03.02.2008
aktuálne divízia C.4
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

Doplnil som si štatistiku môjho centra mládeže a pochopil som, prečo ja tak rád obchodujem. Pretože moje centrum mládeže je počas tých 5,5 roka, čo to hrám, takáý malá tragédia :roll: :mrgreen:

Tak pár štatistík zameraných na to najhlavnejšie - koľko príde tých blbých Céčkových hráčov :lol:
Celkovo mi prišlo 80 hráčov.

9x SW - najlacnejší post musí byť slušne zastúpený
11x LF, 16x RF, 10x RB - po SW najlacnejšie posty, ich počet je zbytočné komentovať
5x CB, 3x CM, 5x CF - len blbých RFiek mi prišlo viac ako všetkých centrov dokopy
Za posledné vyše dva roky (13 sezón) mi prišli len dva centra - agresívne CB, agresívne CF. Za posledný rok neprišiel ani jeden center.

Rozmýšľam, či robím niečo zle, alebo či je to len daň za to obchodovanie :idea:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: zajimavosti

Post by GeorgeTT »

Hippopotamus wrote:Doplnil som si štatistiku môjho centra mládeže a pochopil som, prečo ja tak rád obchodujem. Pretože moje centrum mládeže je počas tých 5,5 roka, čo to hrám, takáý malá tragédia :roll: :mrgreen:

Tak pár štatistík zameraných na to najhlavnejšie - koľko príde tých blbých Céčkových hráčov :lol:
Celkovo mi prišlo 80 hráčov.

9x SW - najlacnejší post musí byť slušne zastúpený
11x LF, 16x RF, 10x RB - po SW najlacnejšie posty, ich počet je zbytočné komentovať
5x CB, 3x CM, 5x CF - len blbých RFiek mi prišlo viac ako všetkých centrov dokopy
Za posledné vyše dva roky (13 sezón) mi prišli len dva centra - agresívne CB, agresívne CF. Za posledný rok neprišiel ani jeden center.

Rozmýšľam, či robím niečo zle, alebo či je to len daň za to obchodovanie :idea:
Random, prečo si ma opustil... :D
GeorgeTT
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: zajimavosti

Post by Milko »

Dnes som sa asi prvýkrát vážne rozčertil nad soccerom, resp.nad jedným managerom, bohužiaľ Slovákom :twisted: A padali aj vulgarizmy...
Dohodol som si s ním obchod (LM, 28r.) za 12M...Dostupný bol dnes ráno po 10:00 hod. Píše mi včera, že ráno o 6:00 hod alebo o 16:00 hod, aby som dal ponuku. Vysvetlil som mu (beriem, že nie každý to ovláda), že ráno to nepôjde, lebo ešte nebude dostupný, tak mu ponuku pošlem okolo 16 hod....Čakám, čakám a zrazu večer správa - cena na rýchly prestup 16M. Píšem mu, že čo je to za dohodu? A jeho reakcia:

"si napísal, že po 10-tej dáš ponuku, dal si??? nedal, tak potom aká dohoda??? nevadí, nech sa Ti darí!!!!!!!!!!!!!"

A pritom som mu napísal toto deň predtým:

"Hráča môžeš predať až po 10:00 hod. ráno, takže skôr sa nedá...peniažky pošlem teda okolo 16 hod..."

Či som obchodoval s Čechom, Rumunom, Holanďanom, alebo s Maďarom, vždy to bolo ok, bez problémov, ale akonáhle sa chcem dohodnúť so Slovákom, tak to je na hov...(samozrejme, nehádžem sem všetkých :wink: ) Je mi jasné, že ľudia sú rôzni, ale ide mi o princíp...

Je to malichernosť (nejde mi až tak o toho hráča), ale ser...ma, že kam tento svet speje...
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

Milko wrote:...
Od Beneluxana sotva niečo také zažiješ, u Slováka či Čecha tak v každom treťom prípade, u Bulhara a Rumuna tak v 3 prípadoch zo štyroch.
Začni si zvykať ;-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: zajimavosti

Post by tomkycz »

kuwa já sem lama postavím stadion pro 58 tis. diváků a vůbec si celou sezonu nevšimnu, že mi chodí jen max. 40 tis. Samozřejmě že nemám dost parkovacích míst a barů... :roll:
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: zajimavosti

Post by palo »

tomkycz wrote:kuwa já sem lama postavím stadion pro 58 tis. diváků a vůbec si celou sezonu nevšimnu, že mi chodí jen max. 40 tis. Samozřejmě že nemám dost parkovacích míst a barů... :roll:
:mrgreen:
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: zajimavosti

Post by ps2512 »

palo wrote:
tomkycz wrote:kuwa já sem lama postavím stadion pro 58 tis. diváků a vůbec si celou sezonu nevšimnu, že mi chodí jen max. 40 tis. Samozřejmě že nemám dost parkovacích míst a barů... :roll:
:mrgreen:
:shock: já jsem lama............jsme zpět, takže si beru zpět i jméno :P
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

Sezóna 66 - 51 predaných hráčov kúpených túto alebo minulú sezónu len za účelom obchodovania:
čistý zisk 279 569 210€
Na trhu tak dvakrát do týždňa, vždy asi tak 1,5 hodiny. Obchodovanie nikdy nebolo jednoduchšie :-P
Last edited by Hippopotamus on Wed Nov 11, 2015 5:16 am, edited 1 time in total.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: zajimavosti

Post by tomkycz »

Aby bylo za co utrácet :-)
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”