zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: zajimavosti

Post by léblík »

Trocha SP nostalgie na mě vypadla při uklízení :mrgreen: Image
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
Hmyzak
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1163
Joined: Mon Aug 28, 2006 8:48 am

Re: zajimavosti

Post by Hmyzak »

Azor wrote:
Hmyzak wrote:á, tady je někdo pan chytrej :-) tak si projeď ten "bordel" co se v sekci CM prodává za desítky milionů a pak porovnávej.

P.S.: Třeba ty tvoje starouše už by to chtělo vyměnit ;-)
Á, tady je někdo pan drzej :) Ale tak já ti taky musím poděkovat díky Tvému zájmu o mého posledního juniora za něj dostanu nějaké ty milióny což jsem ani nečekal 8)

pupajdi13 wrote:
sexy kote wrote: To alespoň v mém deníčku :wink:
a čeho jsem dosáhl já v tvém deníčku :?: :lol:
¨
:mrgreen:
Děkuj někomu jinému, o žádného tvého hráče jsem zájem neměl. A miliony si užij ve zdraví :roll:
Manager.Soccer - from SoccerProject forward ->
Hmyzak
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1163
Joined: Mon Aug 28, 2006 8:48 am

Re: zajimavosti

Post by Hmyzak »

tomkycz wrote:
Hmyzak wrote:á, tady je někdo pan chytrej :-) tak si projeď ten "bordel" co se v sekci CM prodává za desítky milionů a pak porovnávej.

P.S.: Třeba ty tvoje starouše už by to chtělo vyměnit ;-)
nemám chuť se pouštět do debaty s někým, jako jsi ty :roll: ... Jen ti dám radu: neporovnávej hráče pocházející z center mládeže s hráči, které si dostal do začátku.... a do mejch staroušů se nenavážej, zaslouženě to u nás dokopou a půjdou do důchodu. Kam půjdou ti tví...
Rady nepotřebuju, vím, jak se trh chová a co se prodává, u středových pozic je je to trochu jinak, ale to asi víš... Ani já nemám zájem o debatu, reagoval jsem na tvůj arogantní komentář. A moji starouši? Zatím žádné nemám. Až budou, tak půjdou taky do důchodu.
Manager.Soccer - from SoccerProject forward ->
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7869
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: zajimavosti

Post by palo »

Hmyzak wrote:
tomkycz wrote:
nemám chuť se pouštět do debaty s někým, jako jsi ty :roll: ... Jen ti dám radu: neporovnávej hráče pocházející z center mládeže s hráči, které si dostal do začátku.... a do mejch staroušů se nenavážej, zaslouženě to u nás dokopou a půjdou do důchodu. Kam půjdou ti tví...
Rady nepotřebuju, vím, jak se trh chová a co se prodává, u středových pozic je je to trochu jinak, ale to asi víš... Ani já nemám zájem o debatu, reagoval jsem na tvůj arogantní komentář. A moji starouši? Zatím žádné nemám. Až budou, tak půjdou taky do důchodu.
Co bylo na tom komentáři arogantního?
Tomkycz to úplně reálně zhodnotil,to už se tak na fóru dělává.Pokud o komentáře nestojíš,pak nevím,proč s tím na fórum lezeš.
Navíc tady poučuješ někoho,kdo Ti ještě dal dobrou radu a kdo toho o SP ví (při vší úctě) 100x víc než Ty.
Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: zajimavosti

Post by frankie_doparoma »

leblik: ja mam mj. stale nenacatou flasku borovicky z džordžovýho turnaje 8)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: zajimavosti

Post by pupajdi13 »

frankie_doparoma wrote:leblik: ja mam mj. stale nenacatou flasku borovicky z džordžovýho turnaje 8)
nazdar frenkič :)
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: zajimavosti

Post by GeorgeTT »

frankie_doparoma wrote:leblik: ja mam mj. stale nenacatou flasku borovicky z džordžovýho turnaje 8)
tá bude fajnová :)
GeorgeTT
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7869
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: zajimavosti

Post by palo »

GeorgeTT wrote:
frankie_doparoma wrote:leblik: ja mam mj. stale nenacatou flasku borovicky z džordžovýho turnaje 8)
tá bude fajnová :)
byla fajnová :wink:
kde je jí konec? :roll:
Image
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: zajimavosti

Post by léblík »

pupajdi13 wrote:
frankie_doparoma wrote:leblik: ja mam mj. stale nenacatou flasku borovicky z džordžovýho turnaje 8)
nazdar frenkič :)
A mě nepozdraví paznecht ! :mrgreen:
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: zajimavosti

Post by léblík »

frankie_doparoma wrote:leblik: ja mam mj. stale nenacatou flasku borovicky z džordžovýho turnaje 8)
Tak jí nech, dáme jí někdy spolu 8) Já jsem basu Svijan od Azora za tipovačku vypil už před lety ))
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: zajimavosti

Post by pupajdi13 »

léblík wrote: paznecht ! :mrgreen:
hustý označení :lol: jsem se posmál ztracenej kémo :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: zajimavosti

Post by frankie_doparoma »

pupajdi13 wrote:nazdar frenkič :)
zdar :wink:


no myslel jsem ze je ale starsi, ta flaska, chtel jsem napsat ze jsem ji zkusene zaarchivoval, ale ted jsem koukal na kolek a je tam 2012, to nic moc teda, ta bude muset jeste par let dozrat :)

leblik: to nevim, me by to asi zabilo, si spis si zahulime... 8)

btw. vzpomnel jsem si ze Bajonos v roce 06 mel ve svym turnaji jako hlavni cenu nakou domaci Davelskou klobasu... ta by byla letos desetileta, to by asi trumflo moji ctyrletou flasku :idea:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: zajimavosti

Post by léblík »

pupajdi13 wrote:
léblík wrote: paznecht ! :mrgreen:
hustý označení :lol: jsem se posmál ztracenej kémo :wink:
Tak takhle mě opomenout :lol: Já vás po očku sleduju celou dobu 8)
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: zajimavosti

Post by léblík »

frankie_doparoma wrote:
pupajdi13 wrote:nazdar frenkič :)
zdar :wink:


no myslel jsem ze je ale starsi, ta flaska, chtel jsem napsat ze jsem ji zkusene zaarchivoval, ale ted jsem koukal na kolek a je tam 2012, to nic moc teda, ta bude muset jeste par let dozrat :)

leblik: to nevim, me by to asi zabilo, si spis si zahulime... 8)

btw. vzpomnel jsem si ze Bajonos v roce 06 mel ve svym turnaji jako hlavni cenu nakou domaci Davelskou klobasu... ta by byla letos desetileta, to by asi trumflo moji ctyrletou flasku :idea:
Tak jo 8) No ta by byla asi smrtelnější než ta slivka
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
Hmyzak
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1163
Joined: Mon Aug 28, 2006 8:48 am

Re: zajimavosti

Post by Hmyzak »

palo wrote:
Hmyzak wrote:
tomkycz wrote:
nemám chuť se pouštět do debaty s někým, jako jsi ty :roll: ... Jen ti dám radu: neporovnávej hráče pocházející z center mládeže s hráči, které si dostal do začátku.... a do mejch staroušů se nenavážej, zaslouženě to u nás dokopou a půjdou do důchodu. Kam půjdou ti tví...
Rady nepotřebuju, vím, jak se trh chová a co se prodává, u středových pozic je je to trochu jinak, ale to asi víš... Ani já nemám zájem o debatu, reagoval jsem na tvůj arogantní komentář. A moji starouši? Zatím žádné nemám. Až budou, tak půjdou taky do důchodu.
Co bylo na tom komentáři arogantního?
Tomkycz to úplně reálně zhodnotil,to už se tak na fóru dělává.Pokud o komentáře nestojíš,pak nevím,proč s tím na fórum lezeš.
Navíc tady poučuješ někoho,kdo Ti ještě dal dobrou radu a kdo toho o SP ví (při vší úctě) 100x víc než Ty.
Stojím o konstruktivní komentáře, ne o odezvu typu "O něj si nikdo kolo neoptře, protože jsem to řekl já". Ještě když reálně vidím jak to na trhu CM vypadá. Já nikoho nepoučuju (narozdíl od tebe), o SP toho vím (při vší úctě) taky dost. A tato konverzace je úplně bezvýznamná. Jestli je taková nálada nadřazenosti i u více lidí z SP komunity, tak se nedivím že jde SP do kytek...
Manager.Soccer - from SoccerProject forward ->
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”