zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: zajimavosti

Post by malantajari »

Magická hranice 200 milionů za hráče padla: http://www.soccerproject.com/transfer_b ... d=29371651
Kam ten SP spěje...:-)
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

malantajari wrote:Magická hranice 200 milionů za hráče padla: http://www.soccerproject.com/transfer_b ... d=29371651
Kam ten SP spěje...:-)
Myslím, že je chybou tvorca hry, že nedokáže stopnúť toho Rumuna. Dosť trápna situácia, keď sa nejaký éčkar rozhodne dať všetky svoje prachy za hráča a ešte takýmto spôsobom. Možno to znie diskriminačne,ale toto nie je normálne (síce každý má predsa právo si kúpiť hráča, keď má o neho záujem a má na neho prachy, ale všetko by malo mať svoje hranice a v tomto prípade už boli podľa mňa prekročené).
Last edited by Hippopotamus on Sun Apr 09, 2017 3:00 pm, edited 1 time in total.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: zajimavosti

Post by malantajari »

Hippopotamus wrote:
malantajari wrote:Magická hranice 200 milionů za hráče padla: http://www.soccerproject.com/transfer_b ... d=29371651
Kam ten SP spěje...:-)
Myslím, že je chybou tvorca hry, že nedokáže stopnúť toho Rumuna. Dosť trápna situácia, keď sa nejaký éčkar rozhodne dať všetky svoje prachy za hráča a ešte takýmto spôsobom. Možno to znie diskriminačne,ale nie toto nie je normálne (síce každý má predsa právo si kúpiť hráča, keď má o neho záujem a má na neho prachy, ale všetko by malo mať svoje hranice a v tomto prípade už boli podľa mňa prekročené).
Podle mne by SP měl projít rozsáhlou aktualizací, na jedné straně směšné prize money za titul v divizi, na straně druhé až trapný bulharsko - rumunský souboj o to, kdo bude "králem" přestupového trhu, respektive kam až jsou někteří manažeři ochotni zajít...
O tom, že je to špatně, o tom žádná...SP skomírá na úbytě, Sjarela to nechává už několik let klidným, snad by pomohla nová krev do řad tvůrců SP, ale popravdě spasí to SP???
FC Žďár nad Sázavou - D.25
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: zajimavosti

Post by sexy kote »

malantajari wrote:Magická hranice 200 milionů za hráče padla: http://www.soccerproject.com/transfer_b ... d=29371651
Kam ten SP spěje...:-)
Úlet to je hlavně od toho rumuna, při pohledu na jeho soupisku, za tyhle ceny tým nevybuduje :roll: Bulhar tým, jen dolaďuje ve snaze od 76 sezony ovládnout Áčko. A jeho chrochtík vyžraný na 1.4 miliardy mu tyto šílenosti umožňuje.
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: zajimavosti

Post by oliwapol »

Tak se částka vyšplhala přes 221 M,jako tohle už je hrozná šílenost co je v týhle hře možný. Když tak koukám do aktualit, co příspěvek z 11 Črv 2012 : Přestupový trh

Rádi bychom všem manažerům připomněli důležité pravidlo : Přestupy s nerealistickými částkami mohou být upraveny či zrušeny a mohou navíc vést k zablokování herních účtů zúčastněných manažerů.

V případě, že máte jakoukoli pochybnost o přestupu, ve kterém jste zainteresováni, pošlete o tom bezodkladně zprávu šerifům. To je ta nejlepší prevence jak předejít zablokování přístupu k vašemu týmu.


Není snad tohle případ s nerealistickou částkou ???
ACS Pardubice
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: zajimavosti

Post by roofer »

No 221M za 1 hrace to uz je silenost , by me celkem zajimalo,kolik ma na konte prumerny manazer hrajice rekneme 5+let, ja nejsem velky obchodnik,hraju 10let a mam aktualne na konte kolem 800M,jak tak koukam na ceny hracu na trhu, tak si pripadam jak chudej pribuznej
Image
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: zajimavosti

Post by malantajari »

roofer wrote:No 221M za 1 hrace to uz je silenost , by me celkem zajimalo,kolik ma na konte prumerny manazer hrajice rekneme 5+let, ja nejsem velky obchodnik,hraju 10let a mam aktualne na konte kolem 800M,jak tak koukam na ceny hracu na trhu, tak si pripadam jak chudej pribuznej
To si děláš prdel, ne? Já jsem průměrný manažer, hraji 11 let a na kontě mám: € 2.454.035,00. Kuwa, tak kde je chyba? Ty vole, já mít na kontě 800M, tak jsem king v Áčku...:-)
Last edited by malantajari on Sun Apr 16, 2017 9:22 pm, edited 1 time in total.
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

Cena je samozrejme nenormálna. Keby ten hráč aspoň stál za to, ale výkon 76, vysoký individuál a blbých 25% skúseností v 23 rokoch...to nie sú štatistiky hodné ani 100M, nieto ešte 200M. V každom prípade, stalo sa. Niektorým stačí, že vidia "CM, nízku agre, 76 výkon v SPinfe" a idú sa z toho posrať. Ako šerif som to ale nechcel riešiť, lebo predsalen je to hráč, ktorý môže pomôcť vyhrať áčko a nakoľko je to najvyššia cena v hre, ťažko ju oceniť peniazmi.

Roofer: To, že niekto ponúkne za hráča 200M, neznamená, že má na účte miliardu. Môže mať práve len tých 200... S tými 800M síce nie si soccerprojectový Bill Gates, ale na spočítanie bohatších by ti možno stačili všetky prsty, s ktorými si sa narodil.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: zajimavosti

Post by roofer »

malantajari wrote:
roofer wrote:No 221M za 1 hrace to uz je silenost , by me celkem zajimalo,kolik ma na konte prumerny manazer hrajice rekneme 5+let, ja nejsem velky obchodnik,hraju 10let a mam aktualne na konte kolem 800M,jak tak koukam na ceny hracu na trhu, tak si pripadam jak chudej pribuznej
To si děláš prdel, ne? Já jsem průměrný manažer, hraji 11 let a na kontě mám: € 2.454.035,00. Kuwa, tak kde je chyba? Ty vole, já mít na kontě 800M, tak jsem king v Áčku...:-)
Aha tak se omlouvam,ze jsem tu zverejnil ty finance,myslel jsem , ze kolem 500M tu ma kde kdo na konte :D , nicmene ty ceny za hrace vyletely nekam silene vysoko, o dorostencich nemluve.
Preji vsem jeste hrajicim/prezivsim manazerum good luck
Image
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: zajimavosti

Post by sexy kote »

Dnes naprosto pikantní ligové utkání :D
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=76
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: zajimavosti

Post by oliwapol »

Jako abych měl o víkendu jen 3 zaplněný turnaje tak to už dlouho nebylo :shock:
ACS Pardubice
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: zajimavosti

Post by pupajdi13 »

22 Čnc 2017 + € 43.553.000,00 Příjem za prodej hráče (musíme zaplatit 1347000 Euro agentovi hráče

Tak se mi podařilo prodat svého juniora za 44,9M .....ale ta částka agentovi (1,35M) to je hodně slušná petarda 8)
Nikdy jsme tyhle platby moc neřešil,protože se mě nějaké vyšší transfery moc netýkaly,ale tohle mě ted teda bouchlo do očí.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: zajimavosti

Post by malantajari »

pupajdi13 wrote:22 Čnc 2017 + € 43.553.000,00 Příjem za prodej hráče (musíme zaplatit 1347000 Euro agentovi hráče

Tak se mi podařilo prodat svého juniora za 44,9M .....ale ta částka agentovi (1,35M) to je hodně slušná petarda 8)
Nikdy jsme tyhle platby moc neřešil,protože se mě nějaké vyšší transfery moc netýkaly,ale tohle mě ted teda bouchlo do očí.
Jo pupčo vítej v džungli fotbalových transferů...:-)
FC Žďár nad Sázavou - D.25
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: zajimavosti

Post by GeorgeTT »

GeorgeTT
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: zajimavosti

Post by malantajari »

GeorgeTT wrote:mam v lige domov dochodcov :)
http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... p?tid=3006
Jen počkej až se dotrénují, jak Tě budou v 80-ti letech prohánět... :D
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”