zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

Abos
Groundsman
Posts: 8
Joined: Tue Jan 23, 2018 9:10 am

Re: zajimavosti

Post by Abos »

No ja osobne to klikam viac menej len na mobile, kedze doma travim denne max hodinku mimo spanku.... a presne ako som napisal.... prvy den a hala ma 3 nakupy ....... co mna tyka tak je to viac menej likvidacne
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: zajimavosti

Post by Dajo »

Až to ten Láďa Hruška s tými jeho vychytávkami nedá za pár dní do pôvodného stavu tak FK Laugaricio ide do večných lovíšť a ja končím :!: Nemám na to čas ani chuť to tu rozklikávať. Pôvodne som si chcel prebudovať mužstvo a pokračovať ale.......takto ani náhodou. :!:
Dajo
FK Laugaricio
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1027
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: zajimavosti

Post by sexy kote »

Abos wrote: Sun Apr 22, 2018 11:23 am No ja osobne to klikam viac menej len na mobile, kedze doma travim denne max hodinku mimo spanku.... a presne ako som napisal.... prvy den a hala ma 3 nakupy ....... co mna tyka tak je to viac menej likvidacne
Osobně jsem zde chvilku ráno, vždy někdy večer a během dne nepravidelně. Ale ať se připojím jakejkoliv čas, tak v 95% případů je Hala Madrid online :roll: Myslím, že to zmizení částek na okamžitý přestup mu naopak ty levné nákupy musí znesnaďnovat, když vše musí rozklikávat. Pochybuju, že má celou přestupovou listinu v oblíbených aby mu chodili hlášky o rychlém přestupu. Jinak když mě přišla zpráva o částce na okamžitý přestup a ten byl zrealizovám obratem do řekněme 10 minut, tak cca 75% těch hráčů skončilo právě v Madridu :x
Abos
Groundsman
Posts: 8
Joined: Tue Jan 23, 2018 9:10 am

Re: zajimavosti

Post by Abos »

Ano, jemu to sice neulahci nakupy.... ale mne tebe alebo oliwe.... vsetci sa pohybujeme na trhu pomerne dost, to jedine pritazi.... pretoze, zase si to vyzaduje vacsiu aktivitu a ten kto tu sedi cely den bude mat rozhodne mensi problem to rozklikat ako ja, co ten cas nemam..... ja to klikam dohromady 5 mesiacov, ale hra ktora stagnuje a umiera ma celkom chytila a ked sa majitel rozhodne, ze sa rozhyba tak spravi takuto chujovu zmenu.... miesto toho aby som nemusel 2 roky cakat, kym sa mi zvysia limity na prestupy, aby som mohol skladat mansaft....
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: zajimavosti

Post by mantel »

Mi je to celkem putna, jako obchodník jsem vždycky stál za dvě věci, ale celkem mně baví, že pro těch posledních 3K statečných se obtěžuje ještě dělat nějaké kosmetické změny. Protože tahle změna určitě žádné nové lidi nepřitáhne :-)
roman.zloch
Coach
Posts: 26
Joined: Sun Apr 12, 2009 1:42 pm

Re: zajimavosti

Post by roman.zloch »

mantel wrote: Sun Apr 22, 2018 5:48 pm Mi je to celkem putna, jako obchodník jsem vždycky stál za dvě věci, ale celkem mně baví, že pro těch posledních 3K statečných se obtěžuje ještě dělat nějaké kosmetické změny. Protože tahle změna určitě žádné nové lidi nepřitáhne :-)
Tak tak, naprostý souhlas s Tebou a zoufalství na mé straně, vždyť takto už nikoho nekoupím.....

Kenji
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: zajimavosti

Post by malantajari »

Tak Sjarel se chytil za nos a novinku zrušil...Se bojím co bude příště...
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

Ako som písal, bolo to dočasné. Nechápem, čo tak panikárite kvôli jednému týždňu. Aj keď netvrdím, že "novinkám" je koniec.

Tiež úplne nerozumiem tým tragickým príspevkom, ako sa kvôli absencii stĺpcu s IBP nebude dať nič kúpiť. Raz som už v áčku bol, čosi som tam aj dokázal. Prv, než som sa do neho dostal, som si aj čosi obchodovaním nahrabal. A čudujte sa, cez IBP som takmer vôbec nenakupoval.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: zajimavosti

Post by palo »

Hippopotamus wrote: Tue Apr 24, 2018 10:12 am Ako som písal, bolo to dočasné. Nechápem, čo tak panikárite kvôli jednému týždňu. Aj keď netvrdím, že "novinkám" je koniec.

Tiež úplne nerozumiem tým tragickým príspevkom, ako sa kvôli absencii stĺpcu s IBP nebude dať nič kúpiť. Raz som už v áčku bol, čosi som tam aj dokázal. Prv, než som sa do neho dostal, som si aj čosi obchodovaním nahrabal. A čudujte sa, cez IBP som takmer vôbec nenakupoval.
dočasná zhovadilost také zhovadilost... :wink:
jenom by mne zajímalo jaký přínos pro hru z toho týdne vyplynul? :)
Image
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: zajimavosti

Post by malantajari »

palo wrote: Tue Apr 24, 2018 3:28 pm
Hippopotamus wrote: Tue Apr 24, 2018 10:12 am Ako som písal, bolo to dočasné. Nechápem, čo tak panikárite kvôli jednému týždňu. Aj keď netvrdím, že "novinkám" je koniec.

Tiež úplne nerozumiem tým tragickým príspevkom, ako sa kvôli absencii stĺpcu s IBP nebude dať nič kúpiť. Raz som už v áčku bol, čosi som tam aj dokázal. Prv, než som sa do neho dostal, som si aj čosi obchodovaním nahrabal. A čudujte sa, cez IBP som takmer vôbec nenakupoval.
dočasná zhovadilost také zhovadilost... :wink:
jenom by mne zajímalo jaký přínos pro hru z toho týdne vyplynul? :)
Sjarel potvrdil, že ještě existuje? :-)
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Abos
Groundsman
Posts: 8
Joined: Tue Jan 23, 2018 9:10 am

Re: zajimavosti

Post by Abos »

Hippopotamus wrote: Tue Apr 24, 2018 10:12 am Ako som písal, bolo to dočasné. Nechápem, čo tak panikárite kvôli jednému týždňu. Aj keď netvrdím, že "novinkám" je koniec.

Tiež úplne nerozumiem tým tragickým príspevkom, ako sa kvôli absencii stĺpcu s IBP nebude dať nič kúpiť. Raz som už v áčku bol, čosi som tam aj dokázal. Prv, než som sa do neho dostal, som si aj čosi obchodovaním nahrabal. A čudujte sa, cez IBP som takmer vôbec nenakupoval.

Nehnevaj sa, ale kazdy ma svoj styl zavisly od toho, kolko casu ma na hru vyhradene..... Za seba ako celkom aktivneho mozem povedat, ze 2-3x za den si prelistujem vsetky rychle prestupy a maximalne 2x za tyzden rozhadzem 11 ponuk na hracov.... mozem povedat ze za minulu sezonu som tak 45 z 50 hracov kupil cez rychly prestup. Kedze som zacal hrat v necely pol rok dozadu, jedine co mozem.robit je obchodovat a sledovat diane v acku a pocinanie top manazerov.... Aku mozem mat dalsiu motivaciu v tom pokracovat, ked niesom ochotny hre venovat viac casu. A to ako som uz spomenul som pomerne aktivny. Je jasne, ze niekomu kto tu je priebezne cely den a ma dostatok casu lustrovat trh moze byt fuk ako k hracovi dospeje a prisposobi sa.
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: zajimavosti

Post by Dajo »

Hippopotamus wrote: Tue Apr 24, 2018 10:12 am Ako som písal, bolo to dočasné. Nechápem, čo tak panikárite kvôli jednému týždňu. Aj keď netvrdím, že "novinkám" je koniec.
Tiež úplne nerozumiem tým tragickým príspevkom, ako sa kvôli absencii stĺpcu s IBP nebude dať nič kúpiť.



To nie sú tragické príspevky to je realita. Ja som napríklad 99% nákupov robil len cez rýchly prestup. Mám na SP čas asi tak 30 min. denne a aj to len večer . Nebavilo ma čítať správy ,že ma zas niekto prehodil sumou o 300 tis väčšiou a ja zase musím prihodiť a čakať 24 hod či sa niečo zmení. Potom cez deň zadal rýchly prestup a ten hráč bol preč. Nemal som najmenšiu šancu ho získať. Preto som sa na tento spôsob kupovania vysral. Preto boli pre mňa rýchle prestupy ideálne, že keď tam niečo bolo tak som ho kúpil hneď aj keď trochu drahšie. A potom príde toto obmedzenie pre jedného jediného manažéra . Nechápem ako ho to mohlo vôbec napadnúť. Stačí obmedziť nákupy na 20 hráčov a potom si každý dobre rozmyslí koho naozaj kúpi. A ostanú hráči aj pre ostatných.
Dajo
FK Laugaricio
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

Uplakaná tlačovka môjho poľského súpera o áčkový titul spustila takú malú lavínku sťažností na random. Už asi 10 manažérov mi napísalo správu o tom, ako ich reže random a čo majú robiť a tak. Jednému nemenovanému rumunskému "kamarátovi" som neodpísal, ale správu rovno zmazal (nemám chuť komunikovať s čurákmi). A prišla mi od neho druhá správa, ktorá proste už stojí za zverejnenie na fóre (podotýkam, že s tým tímom som snáď nikdy nehral žiadny zápas) :lol:
(nejde mi vložiť obrázok, takže len text kopírujem)

Thanks for your answer MR RANDOM... you are MR RANDOM. The biggest liar and hypocritical in history of SP...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

Tak ešte na záver jeden obrázok s podtitulom "keď vám ženská povie, že musíš, tak proste musíš" :mrgreen:
Attachments
Koniec - správy 5.png
Koniec - správy 5.png (59.29 KiB) Viewed 10516 times
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: zajimavosti

Post by mantel »

Tak jsem dnes mrknul na počet hrajících managerů a je tam číslo 2759. Několik měsíců jsem uvažoval, že odejdu i já, ale z nějaké nostalgie ke hře a hlavně kvůli posledním mohykánům (doslova i přeneseně), co je znám víc než 10 let, jsem to neudělal a přihlašoval se, i když mi ta hra už nic neříkala. Neměl jsem SPFA a bez něj to po těch letech opravdu hrát nešlo. Dneska jsem to zlomil, obětoval jsem ty drobné do téhle polomrtvé hry ještě jednou a naposled startuji znova. Není co kupovat,i to hovno, co tam je, stojí neskutečný majlant, na účtě nejsou peníze, ale tradice velí plánovat návrat do divize A :-) Takže poslední restart je tady.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”