zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: zajimavosti

Post by Milko »

Tak Mantelík pevne verím, že sa tam spolu stretneme. Bolo by to super :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
ohhsoag1
Fan
Posts: 4
Joined: Mon Apr 22, 2019 10:34 pm

Re: zajimavosti

Post by ohhsoag1 »

Zdravim vas, ak by niekto kocnil alebo by vedel o niekom kto konci, rad by som prebral ucet. Samozrejme taky, ktory je uz aspon 2 roky v hre...... pre mna ako noveho manazera je katastrofa predstavit si cakat 2-3 roky, kym budem moct nakupovat hracov. Samozrejme by som ho premenoval, kludne som ochotny aj zaplatit par drobnych, diky.
NJ fan
Assistant Manager
Posts: 59
Joined: Thu Jul 26, 2012 1:55 pm

Re: zajimavosti

Post by NJ fan »

Vie niekto čo sa to deje s tímom Hala Madrid :shock: ? Takmer všetkých hráčov už vyrazil - čo je zaujímavé že nie sú dostupní na voľný prestup a skúpil už 50 hráčov.
New Jersey Devils 182
manažér - NJ fan
na SP od 03.02.2008
aktuálne divízia C.4
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: zajimavosti

Post by oliwapol »

NJ fan wrote: Mon Jun 01, 2020 12:53 pm Vie niekto čo sa to deje s tímom Hala Madrid :shock: ? Takmer všetkých hráčov už vyrazil - čo je zaujímavé že nie sú dostupní na voľný prestup a skúpil už 50 hráčov.
Je to jednoduchý : zjistil,že je pupajdi lepší a že už Ačko nevyhraje a tak spáchal sebevraždu ve hře :lol:
A jako správný taktik všechny hráče vyházel před noční simulací ve 4h aby nikdo dá se říct nemohl nic na ně přihodit (kdo taky mezi 2.30 až 3.30 čumí na Sp že) a po simulaci hráči zanikly.
Leda že by to bylo dílo šerifů,ale o tom pochybuju :roll: :o
ACS Pardubice
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: zajimavosti

Post by Milko »

Niečo som čítal na zahraničnom fóre, že jeho účet bol riadený z inej IP adresy neskoro v noci...Myslím si, že to nebolo jeho dobrovoľné rozhodnutie...
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: zajimavosti

Post by oliwapol »

Milko wrote: Mon Jun 01, 2020 6:56 pm Niečo som čítal na zahraničnom fóre, že jeho účet bol riadený z inej IP adresy neskoro v noci...Myslím si, že to nebolo jeho dobrovoľné rozhodnutie...
Už to taky čtu na holandským foru. To už hala musel nějakýho hackera pěkně vytočit.
ACS Pardubice
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: zajimavosti

Post by Milko »

oliwapol wrote: Mon Jun 01, 2020 7:14 pm
Milko wrote: Mon Jun 01, 2020 6:56 pm Niečo som čítal na zahraničnom fóre, že jeho účet bol riadený z inej IP adresy neskoro v noci...Myslím si, že to nebolo jeho dobrovoľné rozhodnutie...
Už to taky čtu na holandským foru. To už hala musel nějakýho hackera pěkně vytočit.
Tiež si myslím...
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
visje69
Member of the Soccer Project Association
Posts: 16938
Joined: Mon Nov 15, 2004 12:04 am
Location: Gent (Belgium)

Re: zajimavosti

Post by visje69 »

Hala Madrid byla té noci opravdu hacknuta. Z neznámého IP bohužel jeho tým bohužel odborně zabil :(
Vyhodil všechny hráče, poté si koupil nové s vysokými smlouvami a poté je znovu vystřelil. Mám podezření, že pokračoval, dokud nedojdou peníze ... (google translate)
Lesbuffalos - Oh father tell me, we get what we deserve... And way down we go...
Winner of the Beneliga Season 78, 80, 103, 104, 105, 106 & 107!
A-league winner of Season 104 & 105!
SP-Cup Winner Season 106, 107 & 108!
Since S1 - August 27 2004
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: zajimavosti

Post by palo »

Počtvrté za sebou a podeváté z posledních deseti možných mi nepřišel nikdo z centra mládeže! Už jsem si na to tak nějak zvykl a jenom se dívám,kdo komu přijde,když už ne mně... :wink: Hraju to od r.2006,ale něco takového jsem ještě nezažil. Kdyby se chtěl někdo zeptat,jestli mám trenéra mládeže - tak ano,mám... :wink:
Image
mouven
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Wed Apr 09, 2008 9:58 pm
Location: Mladá Boleslav

Re: zajimavosti

Post by mouven »

palo wrote: Mon Sep 07, 2020 3:00 pm Počtvrté za sebou a podeváté z posledních deseti možných mi nepřišel nikdo z centra mládeže! Už jsem si na to tak nějak zvykl a jenom se dívám,kdo komu přijde,když už ne mně... :wink: Hraju to od r.2006,ale něco takového jsem ještě nezažil. Kdyby se chtěl někdo zeptat,jestli mám trenéra mládeže - tak ano,mám... :wink:
tak to máš moc parádního peška :-) já nemám ještě ani hypermoderní centrum a zatím dorazili kluci 4 z 5 a i nějakou kačku vydělal a zrovna včera pěkný 17ti letý CM s parádní agr a solidní skrytou, tak snad se nepokazí :-)
FK Bolka FOREVER
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: zajimavosti

Post by palo »

mouven wrote: Tue Sep 08, 2020 7:26 pm
palo wrote: Mon Sep 07, 2020 3:00 pm Počtvrté za sebou a podeváté z posledních deseti možných mi nepřišel nikdo z centra mládeže! Už jsem si na to tak nějak zvykl a jenom se dívám,kdo komu přijde,když už ne mně... :wink: Hraju to od r.2006,ale něco takového jsem ještě nezažil. Kdyby se chtěl někdo zeptat,jestli mám trenéra mládeže - tak ano,mám... :wink:
tak to máš moc parádního peška :-) já nemám ještě ani hypermoderní centrum a zatím dorazili kluci 4 z 5 a i nějakou kačku vydělal a zrovna včera pěkný 17ti letý CM s parádní agr a solidní skrytou, tak snad se nepokazí :-)
Ten ti přišel jak na objednávku,pěkně ti zapadne do mančaftu. Mně přijít někdo takový,tak týden chlastám... 8)
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Ataner »

palo wrote: Mon Sep 07, 2020 3:00 pm Počtvrté za sebou a podeváté z posledních deseti možných mi nepřišel nikdo z centra mládeže! Už jsem si na to tak nějak zvykl a jenom se dívám,kdo komu přijde,když už ne mně... :wink: Hraju to od r.2006,ale něco takového jsem ještě nezažil. Kdyby se chtěl někdo zeptat,jestli mám trenéra mládeže - tak ano,mám... :wink:
Tak ono takhle,komu by se chtělo do Zlína ber to tak .. :lol:
JPD - B.3
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: zajimavosti

Post by palo »

Ataner wrote: Thu Sep 10, 2020 8:02 am
palo wrote: Mon Sep 07, 2020 3:00 pm Počtvrté za sebou a podeváté z posledních deseti možných mi nepřišel nikdo z centra mládeže! Už jsem si na to tak nějak zvykl a jenom se dívám,kdo komu přijde,když už ne mně... :wink: Hraju to od r.2006,ale něco takového jsem ještě nezažil. Kdyby se chtěl někdo zeptat,jestli mám trenéra mládeže - tak ano,mám... :wink:
Tak ono takhle,komu by se chtělo do Zlína ber to tak .. :lol:
Vole! :D :D :D
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Ataner »

palo wrote: Thu Sep 10, 2020 3:12 pm Vole! :D :D :D


Tak každopádně ty příchody jsou katastrofa a tím kasičku vážně nenaplníš ..tímhle stylem a vůbec současným stavem jsme znechuceni ... :D :D
JPD - B.3
qosa
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Mon Nov 05, 2007 11:26 am

Re: zajimavosti

Post by qosa »

Ataner wrote: Fri Sep 11, 2020 6:38 am
palo wrote: Thu Sep 10, 2020 3:12 pm Vole! :D :D :D


Tak každopádně ty příchody jsou katastrofa a tím kasičku vážně nenaplníš ..tímhle stylem a vůbec současným stavem jsme znechuceni ... :D :D
Hele, ja si uz taky zvykl.. posledni prichody: nic, SW, nic, SW.. kdybych to vzal procentualne, tak 25% nic, 20% SW za dobu, co hraji znova (necele dva roky). Totalni katastrofa.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”