Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

JohnyT
Assistant Coach
Posts: 18
Joined: Thu Oct 23, 2008 5:08 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by JohnyT »

Mne ide SP (cca 2 dni) strašne pomaly kliknem na akekolvek ine okno a čakam cca 2 minuty pokial sa zobrazí. Nič sa tak neda poriadne robiť.Ledva som nastavil na zajtra zostavu aj to len jeden zapas.Ma niekto taky problem tiež? Net mi ide v pohode.
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by frankie_doparoma »

JohnyT wrote:Mne ide SP (cca 2 dni) strašne pomaly kliknem na akekolvek ine okno a čakam cca 2 minuty pokial sa zobrazí. Nič sa tak neda poriadne robiť.Ledva som nastavil na zajtra zostavu aj to len jeden zapas.Ma niekto taky problem tiež? Net mi ide v pohode.
ESET, viz topik tady v tyhle sekci

Code: Select all

Rychlost, reklamy
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
happyna17
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6903
Joined: Sat Jul 29, 2006 12:41 pm
Location: Praha Vršovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by happyna17 »

JohnyT wrote:Mne ide SP (cca 2 dni) strašne pomaly kliknem na akekolvek ine okno a čakam cca 2 minuty pokial sa zobrazí. Nič sa tak neda poriadne robiť.Ledva som nastavil na zajtra zostavu aj to len jeden zapas.Ma niekto taky problem tiež? Net mi ide v pohode.
Od včerejška večer to jde i s firewallem :idea:
Fallen.Cze
Team President
Posts: 532
Joined: Fri Jun 02, 2006 10:50 am
Location: Prague
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Fallen.Cze »

Chlapci a děvčata, nevíte jaká je životnost klubových zaměstnanců... několik mých pracantů už načalo sedmou dekádu života, takže by mě zajímalo, jestli se taky neodebéřou do důchodu...? :wink:
Image
Image
Image
Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Slanec »

Fallen.Cze wrote:Chlapci a děvčata, nevíte jaká je životnost klubových zaměstnanců... několik mých pracantů už načalo sedmou dekádu života, takže by mě zajímalo, jestli se taky neodebéřou do důchodu...? :wink:
Myslím, že je to 65 let.
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
Jurajs89
Assistant Manager
Posts: 65
Joined: Sat Oct 18, 2008 7:15 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Jurajs89 »

Mám takovej problém, ale nevím, jestli to patří sem.
Takže, snažím se koupit nějaké hráče, ale když nejde ke mě do týmu ale k někomu jinýmu, tak nedostanu o tom ani řádku. Mám všechny zaměstnance na max.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
tak to přišlo, sice pozdě, ale přišlo....
H.Crespo(FC.Inter.Milano)
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1934
Joined: Sat Nov 04, 2006 6:53 pm
Location: Olomouc

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by H.Crespo(FC.Inter.Milano) »

Nevím proč, ale podíval jsem se do pravidel a čtu:

Věk: Hráči jsou ve věku od 17 do 38 let, ale hrají a trénují nejlépe ve věku od 20 do 30 let. Oproti tomu brankaři hrají nejlépe v horní hranici této škály.

Brankáři hrají nejlíp v 28 až 38 letech? Určitě ne. Možná by to stálo za změnu textu.
Hernán Crespo - FC Inter Milano
S44-2.-A division
S43-1.-A division
S42-1.-A division
S41-1.-A division - 1.-SP cup
S40-1.-A division
S39-1.-B2 - 1.-SP cup
S38-1.-C4 - 1.-SP cup
S37-1.-D12 - 1.-SP cup
S36-1.-E35 - 1.-SP cup
S25 - 1. - SP cup
S24 - 1. - A
mouven
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Wed Apr 09, 2008 9:58 pm
Location: Mladá Boleslav

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by mouven »

H.Crespo(FC.Inter.Milano) wrote:Nevím proč, ale podíval jsem se do pravidel a čtu:

Věk: Hráči jsou ve věku od 17 do 38 let, ale hrají a trénují nejlépe ve věku od 20 do 30 let. Oproti tomu brankaři hrají nejlépe v horní hranici této škály.

Brankáři hrají nejlíp v 28 až 38 letech? Určitě ne. Možná by to stálo za změnu textu.
"Hráèi ve vìku od 21 do 28 let získají bìhem simulace ve 4:00 15% fyzièky . Pro hráèe mladší a starší je to pouze 10%. A pokud je hráè opravdu starý (více než 33 let), zvýší se jeho fyzièka pouze o 5%."
Spis me zajima kolik fyzicky ziskava brankar? Nedavno me to napadlo, ze mymu je 31, tak jestli je to jako u hracu a je to posunute o ty 2 roky a od 31 se jim zvysuje jen o 10? Asi mu o vikendu dam zabrat a zkusim to..
FK Bolka FOREVER
Mirek
Team Board Member
Posts: 325
Joined: Thu May 08, 2008 7:05 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Mirek »

mouven wrote: "Hráèi ve vìku od 21 do 28 let získají bìhem simulace ve 4:00 15% fyzièky . Pro hráèe mladší a starší je to pouze 10%. A pokud je hráè opravdu starý (více než 33 let), zvýší se jeho fyzièka pouze o 5%."
Spis me zajima kolik fyzicky ziskava brankar? Nedavno me to napadlo, ze mymu je 31, tak jestli je to jako u hracu a je to posunute o ty 2 roky a od 31 se jim zvysuje jen o 10? Asi mu o vikendu dam zabrat a zkusim to..
Kdysi jsem tohle sledoval a u brankáře je to stejné, jako u ostatních hráčů. Jenom s tím rozdílem, že brankář se v lize unaví o trochu míň než jiní hráči, takže u něj těch +10% fyzičky není tak kritických.
Angee
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1474
Joined: Tue Mar 06, 2007 9:32 am
Location: Dambořice

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Angee »

H.Crespo(FC.Inter.Milano) wrote:Nevím proč, ale podíval jsem se do pravidel a čtu:

Věk: Hráči jsou ve věku od 17 do 38 let, ale hrají a trénují nejlépe ve věku od 20 do 30 let. Oproti tomu brankaři hrají nejlépe v horní hranici této škály.

Brankáři hrají nejlíp v 28 až 38 letech? Určitě ne. Možná by to stálo za změnu textu.
Osobně si myslím že je mylšena škála 20-30, takže pokud se nepletu, tak je to pravda, že brankáři nejlíp hrajou ke třicítce, ne :?: :)
Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaTTTTrick »

podívejte se na tohoto hráče http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1

z F-kovýho centra, odehrál dva zápasy a má už 1% zkušeností.. jak to možné?
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Se(basty)an
Team President
Posts: 867
Joined: Mon Jun 09, 2008 8:52 pm
Location: Kousek od Opavy

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Se(basty)an »

PaTTTTrick wrote:podívejte se na tohoto hráče http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1

z F-kovýho centra, odehrál dva zápasy a má už 1% zkušeností.. jak to možné?
Proč ne... já mám u CM 4 zápasy 3% zkušenosti...
http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1
White Devils FC/Bártek
V současné době v D.6 asi na jednu dvě sezóny !
Slabí člověk přemýšlí před rozhodnutím , silný člověk až po něm !
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hák »

PaTTTTrick wrote:podívejte se na tohoto hráče http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1
z F-kovýho centra, odehrál dva zápasy a má už 1% zkušeností.. jak to možné?
Je udáváno, že aby se zvedlo hodnocení o 1%, je potřeba odehrát 4pohárová, nebo ligová utkání. Třeba má odehrány právě dvě taková utkání a vlivem zaokrouhlování je hodnota zkušeností na 1%...
Se(basty)an wrote:Proč ne... já mám u CM 4 zápasy 3% zkušenosti...
http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1
U Tebe je rozdíl, že tohoto hráče jsi koupil, takže on ty 3% zkušeností získal za přestup...
SK Kobeřice - E.36
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by kopeckar »

Hák wrote:U Tebe je rozdíl, že tohoto hráče jsi koupil, takže on ty 3% zkušeností získal za přestup...
Tak zase jsem jako v Jiříkově vidění. Tohle jsem vůbec nevěděl. Jak to funguje při opětovném prodeji? To je za každý přestup 3%?
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Sokol Cejc »

kopeckar wrote:
Hák wrote:U Tebe je rozdíl, že tohoto hráče jsi koupil, takže on ty 3% zkušeností získal za přestup...
Tak zase jsem jako v Jiříkově vidění. Tohle jsem vůbec nevěděl. Jak to funguje při opětovném prodeji? To je za každý přestup 3%?
Ano, vítej na SP :mrgreen:
Andrew - Sokol Čejč
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”