Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Proluxis
Team President
Posts: 860
Joined: Sun Dec 13, 2009 11:21 pm
Location: ...Ustecko...
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Proluxis »

Jak je to s treninkem pri 100% trenerovi.Muzu to nechat jen na nem nebo to hlidat radsi sam??
Meloon team -Bruins (G60)
..Meloon Cup..
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ps2512 »

Proluxis wrote:Jak je to s treninkem pri 100% trenerovi.Muzu to nechat jen na nem nebo to hlidat radsi sam??
Hlídat sám, to procento označuje jen rychlost tréninku
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by kopeckar »

ps2512 wrote:
Proluxis wrote:Jak je to s treninkem pri 100% trenerovi.Muzu to nechat jen na nem nebo to hlidat radsi sam??
Hlídat sám, to procento označuje jen rychlost tréninku
Trenér ti nemění u hráčů to co trénují, takže když něco dotrénují na maximum (daná vlastnost je červená) tak musíš danému hráči ručně dát pokyn co dál trénovat. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Proluxis
Team President
Posts: 860
Joined: Sun Dec 13, 2009 11:21 pm
Location: ...Ustecko...
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Proluxis »

ps2512 wrote:
Proluxis wrote:Jak je to s treninkem pri 100% trenerovi.Muzu to nechat jen na nem nebo to hlidat radsi sam??
Hlídat sám, to procento označuje jen rychlost tréninku
Super díky zase nová informace.. 8)
Meloon team -Bruins (G60)
..Meloon Cup..
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Big El »

Proluxis wrote:
ps2512 wrote:
Proluxis wrote:Jak je to s treninkem pri 100% trenerovi.Muzu to nechat jen na nem nebo to hlidat radsi sam??
Hlídat sám, to procento označuje jen rychlost tréninku
Super díky zase nová informace.. 8)
A jen bych dodal, že to trenér nehlídá ani tehdy, když nastavíš trénink "automatický". Já osobně mám radši manuál. Svýho tréňu mám rád, ale trénink mu nesvěřím, tolik mu nevěřím. :lol:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Azor »

Co znamená ten trojmístný kód, který se zobrazuje u simulace zápasů? A je k něčěmu dobrý? :wink:
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaToM »

Azor wrote:Co znamená ten trojmístný kód, který se zobrazuje u simulace zápasů? A je k něčěmu dobrý? :wink:
Myslíš to v zátvorke napr. kód=204, 203, 100 a pod.?
To bude len nejaké označenie stavu pri kontakte s databázou, pre bežného užívateľa nepodstatné, možno to ale má nejaký význam pre Sjarela resp. kódera (programátora SP).
Tiež by ma ale zaujímalo, načo je číselné označenie výsledku v menu v stave účtu. Tam sa popri adrenalín-zdvíhajúcih sumách, ktoré ste za jenodtlivé zápasy zacálovali hráčom nachádza aj také niečo ako napr. "Výsledok 4858287". Je mi jasné, že je to ID daného zápasu, ktoré sa zobrazí aj v URL riadku pri zobrazení určitého zápasu. Pre hráča to v podstate nemá žiadny význam.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Proluxis
Team President
Posts: 860
Joined: Sun Dec 13, 2009 11:21 pm
Location: ...Ustecko...
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Proluxis »

Jak dlouho vydrzi vytrenovana vlastnost?? A je vubec mozne porazit o par procent lepsi tym... :lol:..Mam jeste dotaz co se tyce stranek Česka Soccer Project komunita zda a jak jsou aktivni koukal jsem ze mnoho prispevku je uz vetsinou starsiho data ...A jeste ohledne Ceskeho poharu..podal jsem prihlasku...na ligu jeste nemuzu... 8) jak se dozvim zda jsem prijat zacatek atd.. Diky ja vim je toho mnoho...ale verte bude jeste hur... :lol: Diky vsem... :wink:
Meloon team -Bruins (G60)
..Meloon Cup..
LampardFrank8
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1001
Joined: Wed Oct 03, 2007 4:41 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by LampardFrank8 »

Možná asi blbej dotaz, ale chtěl bych se zeptat někoho, kdo už přestavoval tým. Za kolik desítek milionů se dá koupit pořádnej mančaft ? :D:D:D
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by kopeckar »

LampardFrank8 wrote:Možná asi blbej dotaz, ale chtěl bych se zeptat někoho, kdo už přestavoval tým. Za kolik desítek milionů se dá koupit pořádnej mančaft ? :D:D:D
Co to je pořádnej mančaft? Co s ním chceš dokázat? Za jak dlouho? Na jak dlouho? Atd, atd, atd..... :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
LampardFrank8
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1001
Joined: Wed Oct 03, 2007 4:41 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by LampardFrank8 »

kopeckar wrote:
LampardFrank8 wrote:Možná asi blbej dotaz, ale chtěl bych se zeptat někoho, kdo už přestavoval tým. Za kolik desítek milionů se dá koupit pořádnej mančaft ? :D:D:D
Co to je pořádnej mančaft? Co s ním chceš dokázat? Za jak dlouho? Na jak dlouho? Atd, atd, atd..... :mrgreen:
tak hráči ve věku 21-23 a agr. do 20 a dostat se tak do C minimálně :D
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Sokol Cejc »

Do C se dostaneš když máš jenom o trošku větší IQ než orangutan pouze běžným chodem :mrgreen: Na to nemusíš dělat přestavby :mrgreen:
Andrew - Sokol Čejč
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Sokol Cejc »

Proluxis wrote:Jak dlouho vydrzi vytrenovana vlastnost?? A je vubec mozne porazit o par procent lepsi tym... :lol:..Mam jeste dotaz co se tyce stranek Česka Soccer Project komunita zda a jak jsou aktivni koukal jsem ze mnoho prispevku je uz vetsinou starsiho data ...A jeste ohledne Ceskeho poharu..podal jsem prihlasku...na ligu jeste nemuzu... 8) jak se dozvim zda jsem prijat zacatek atd.. Diky ja vim je toho mnoho...ale verte bude jeste hur... :lol: Diky vsem... :wink:
1) to je různé
2) Ano, je to celkové hodnocení týmu, tzn. zprůměrované včetně nevytrénovaných hráčů. O skutečné kvalitě týmů toho moc nevypovídá, důležitější je např. výkon nejlepších hráčů, jejich kondice (morálka X fyzička), věk, agresivita.....atd...
3)Ano, jsou aktivní, doplňují se průběžně
4) Vše se dozvíš v příslušných topicích + stránky české komunity, jenom to poctivě sleduj
Každé začátky jsou těžké, ptej se, bojuj..:-)
Andrew - Sokol Čejč
LampardFrank8
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1001
Joined: Wed Oct 03, 2007 4:41 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by LampardFrank8 »

Sokol Cejc wrote:Do C se dostaneš když máš jenom o trošku větší IQ než orangutan pouze běžným chodem :mrgreen: Na to nemusíš dělat přestavby :mrgreen:
to sem chtěl určitě vědět
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaToM »

Sokol Cejc wrote:Do C se dostaneš když máš jenom o trošku větší IQ než orangutan pouze běžným chodem :mrgreen: Na to nemusíš dělat přestavby :mrgreen:
Tak to teda dík, ja som sa pokúšal prejsť takto aspoň do D-čka, ale vzhľadom na to, že s mojím mančaftom niesom schopný dostať sa ani len do E-čka z 2. miesta, prichádza na rad prestavba. Ak by si však vedel poradiť ako na to, bol by som rád, plánovaná prestavba začína až koncom tejto sezóny. Bol by som Ti vďačný, ak by si mi poradil ako postúpiť a pritom neprestavať celé mužstvo.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”