Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Proluxis
Team President
Posts: 860
Joined: Sun Dec 13, 2009 11:21 pm
Location: ...Ustecko...
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Proluxis »

Můžete mi někdo objasnit tu skrytou?? Mám borce který jí má 99% ale podle vytrénovaných skilů to na to nevypadá.. :mrgreen:
Meloon team -Bruins (G60)
..Meloon Cup..
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hák »

Azor wrote: No co,nebyl jsem si jistý, tak jsem se zeptal. Až pak jsem si vzpoměl, že se můžu podívat do ekonomiki,jestli ty platy jsou pořád stejné.Takže teď už vím že to dostávají i trestanci a zranění :(
A co se divíš? Myslíš, že v Anglii nebo kdekoliv jinde ve světě se zraní hráč, nebo dostane stopku na ligu, tak mu za to klub nevyplácí mzdu?
Proluxis wrote:Můžete mi někdo objasnit tu skrytou?? Mám borce který jí má 99% ale podle vytrénovaných skilů to na to nevypadá.. :mrgreen:
Skrytá je jedna ze tří hlavních vlastností, která má dvojnásobnou váhu než ostatní. Takže 7,5% skryté(nebo hlavní) dělá 1% k celkovému hodnocení. Neznamená to, že když je vysoká skrytá, tak automaticky to bude top hráč. A také když je skytá 70%, tak že to bude odpad. Je to prostě jen jedna ze tří hlavních vlastností, samozřejmě čím je vyšší, tím je vyšší pravděpodobnost že by to mohl být lepší hráč....
SK Kobeřice - E.36
Proluxis
Team President
Posts: 860
Joined: Sun Dec 13, 2009 11:21 pm
Location: ...Ustecko...
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Proluxis »

Jasan já myslel že právě tam najdu ten potenciál... :!: Je jasný že je to asi factor po každém 100% skilu..kde je už každé procento znát..Proto mě právě zarazil důvod proč jedna s jeho hlavních vlastností se zarazí na 60% a u jiné skryté prozatím vše přes 90% ?? Takže nákup talentů je mi pořád záhadou.. :mrgreen: Pochopil jsem dobře že výdělky budou jen když kapacita stadionu,plus centrum mládeže bude TOP..nikam se nehrnout a pomalu stavět a nečekat honem výsledky po 2 měsících na SP..?? :wink: Kdokoliv s radou jsem na icq-341-606-044 Dík
Meloon team -Bruins (G60)
..Meloon Cup..
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hák »

Proluxis wrote:Jasan já myslel že právě tam najdu ten potenciál... :!: Je jasný že je to asi factor po každém 100% skilu..kde je už každé procento znát..Proto mě právě zarazil důvod proč jedna s jeho hlavních vlastností se zarazí na 60% a u jiné skryté prozatím vše přes 90% ?? Takže nákup talentů je mi pořád záhadou.. :mrgreen: Pochopil jsem dobře že výdělky budou jen když kapacita stadionu,plus centrum mládeže bude TOP..že nikam se nehrnout a pomalu stavět a nečekat honem výsledky po 2 měsících na SP..?? :wink:
Poznat nevytrénovaný talent nijak nejde. Je to jen o náhodě, jak se vytrénuje. Kolik jsem už měl mladíků se skrytou nad 90% a nedosahovali v celkovém hodnocení ani 80%. Pokud má hráč už vytrénované dvě, tři vlastnosti třeba nad 90%, tak už je velká pravděpodobnost, že to bude skvělý hráč, i když ani to ještě nemusí být pravda. Ale takoví hráči jsou nechutně drazí... Rozhodně, SP je běh na dlouhou trať a většina z těch co to vzali hopem to po chvíli zabalili, protože na to šli příliš rychle a udělali zbytečné začátečnické chyby......Já bych nakoupil maximální počet levných hráčů od začínajících háčkařů. Počkal až se vytrénují(třeba se může někdo povést) a trochu pak zaobchodoval, prodal všechny staré hráče a stavěl postupně mladý a perspektivní tým...
SK Kobeřice - E.36
Proluxis
Team President
Posts: 860
Joined: Sun Dec 13, 2009 11:21 pm
Location: ...Ustecko...
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Proluxis »

Hák wrote:
Proluxis wrote:Jasan já myslel že právě tam najdu ten potenciál... :!: Je jasný že je to asi factor po každém 100% skilu..kde je už každé procento znát..Proto mě právě zarazil důvod proč jedna s jeho hlavních vlastností se zarazí na 60% a u jiné skryté prozatím vše přes 90% ?? Takže nákup talentů je mi pořád záhadou.. :mrgreen: Pochopil jsem dobře že výdělky budou jen když kapacita stadionu,plus centrum mládeže bude TOP..že nikam se nehrnout a pomalu stavět a nečekat honem výsledky po 2 měsících na SP..?? :wink:
Poznat nevytrénovaný talent nijak nejde. Je to jen o náhodě, jak se vytrénuje. Kolik jsem už měl mladíků se skrytou nad 90% a nedosahovali v celkovém hodnocení ani 80%. Pokud má hráč už vytrénované dvě, tři vlastnosti třeba nad 90%, tak už je velká pravděpodobnost, že to bude skvělý hráč, i když ani to ještě nemusí být pravda. Ale takoví hráči jsou nechutně drazí... Rozhodně, SP je běh na dlouhou trať a většina z těch co to vzali hopem to po chvíli zabalili, protože na to šli příliš rychle a udělali zbytečné začátečnické chyby......Já bych nakoupil maximální počet levných hráčů od začínajících háčkařů. Počkal až se vytrénují(třeba se může někdo povést) a trochu pak zaobchodoval, prodal všechny staré hráče a stavěl postupně mladý a perspektivní tým...
Jestli to nebude tím že jsem jeden s mnoha Háčkařů na začátku.. :wink: Ne ale já do toho dám vše abych si tuto hru užil..a vydržim.. :wink: Může to znít směšně od Háčkaře ale toto je můj cíl..pomalu se nikam nehnat..až bude tým na to vystrčit růžky půjdem na to..jak po finanční stránce,tak kapacitou určující výdělek..
Meloon team -Bruins (G60)
..Meloon Cup..
ballrron
Groundsman
Posts: 7
Joined: Tue Jan 26, 2010 6:22 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ballrron »

Ahoj
Mam dotaz-uz jsem se docetl,ze muzou hrat dva hraci z jedne ip adresy,ale jen za dodrzeni urcitych podminek,ale jedina podminka,kterou sem nasel je,ze mezi sebou nesmi obchodovat.To je jedina podminka?
Dekuji:)
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hák »

ballrron wrote:Ahoj
Mam dotaz-uz jsem se docetl,ze muzou hrat dva hraci z jedne ip adresy,ale jen za dodrzeni urcitych podminek,ale jedina podminka,kterou sem nasel je,ze mezi sebou nesmi obchodovat.To je jedina podminka?
Dekuji:)
Nesmíte spolu obchodovat, nesmíte se účastnit bohatě dotovaných soukromých turnajů nebo hrát třeba hodně přáteláků u jednoho týmu. Pokud tohle budete dodržovat, nemusíš se ničeho obávat...
SK Kobeřice - E.36
koster
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1384
Joined: Tue Nov 17, 2009 1:32 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by koster »

O kolik horší výkon zahraje CF na postu RF? RF dá tak max 48, CF 56-58, tak jestli se vyplatí postavit ho místo něho a jestli to spíš nebude mít negativní vliv?
Wellweak
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hák »

koster wrote:O kolik horší výkon zahraje CF na postu RF? RF dá tak max 48, CF 56-58, tak jestli se vyplatí postavit ho místo něho a jestli to spíš nebude mít negativní vliv?
Zahraje cca o 7bodů výkonu méně. Pokud tam dáš CF s výkonem 58, pak by ti měl zahrát cca 50-51
SK Kobeřice - E.36
koster
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1384
Joined: Tue Nov 17, 2009 1:32 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by koster »

Hák wrote:
koster wrote:O kolik horší výkon zahraje CF na postu RF? RF dá tak max 48, CF 56-58, tak jestli se vyplatí postavit ho místo něho a jestli to spíš nebude mít negativní vliv?
Zahraje cca o 7bodů výkonu méně. Pokud tam dáš CF s výkonem 58, pak by ti měl zahrát cca 50-51
Díky. Asi to zkusím každej bod navíc se hodí.
Wellweak
lajcik
Coach
Posts: 29
Joined: Tue Jun 09, 2009 7:53 am
Location: Havířov
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by lajcik »

Zdravím, zítra hraju pohár s: TJ Sokol Libanon. Když jsem kouknul na odehrané zápasy, tak jsem zjistil že od 13.ledna odehrál 25 přáteláků s temtýž týmem, už to je trošku divné, ale všechny odehrál na svém hřišti. Již několikrát sem tady četl, že tohle je zakázané, v takovém velkém množství a pouze doma??? Přijde mi to nefér oproti ostatním slušně hrajícím.
Co vy na to?
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

lajcik wrote:Zdravím, zítra hraju pohár s: TJ Sokol Libanon. Když jsem kouknul na odehrané zápasy, tak jsem zjistil že od 13.ledna odehrál 25 přáteláků s temtýž týmem, už to je trošku divné, ale všechny odehrál na svém hřišti. Již několikrát sem tady četl, že tohle je zakázané, v takovém velkém množství a pouze doma??? Přijde mi to nefér oproti ostatním slušně hrajícím.
Co vy na to?
Nevím jestli 25 přáteláků je dost velké číslo na BAN, co jsem se zatím setka,l tak jeden dostal BAN za víc než 70 přáteláků, ale můžeš ho nahlásit a šerifové to prozkoumají, z nás tu asi nikdo neví kolik je moc přáteláků to ví jenom oni. Český sherif má email bono25@soccerproject.com myslím.
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
22POPO64
Coach
Posts: 36
Joined: Thu Jan 07, 2010 8:21 pm
Location: Orlová

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by 22POPO64 »

Zdravím.
Má trenér mládeže nějaký vliv na to, jaký hráč příjde?
Z jednoho pohledu musím pochválit, že z 6 hráču přišlo 5. Ale na druhou stranu mají všichni strašně velkou agresivitu kromě jednoho :(
Neprospěla by výměna?
Dík
Last edited by 22POPO64 on Tue Feb 02, 2010 1:56 pm, edited 1 time in total.
GieKSaBanik!
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Azor »

lajcik wrote:Zdravím, zítra hraju pohár s: TJ Sokol Libanon. Když jsem kouknul na odehrané zápasy, tak jsem zjistil že od 13.ledna odehrál 25 přáteláků s temtýž týmem, už to je trošku divné, ale všechny odehrál na svém hřišti. Již několikrát sem tady četl, že tohle je zakázané, v takovém velkém množství a pouze doma??? Přijde mi to nefér oproti ostatním slušně hrajícím.
Co vy na to?
hrál 35 zápasů doma... to je moc... takže nahlásit.. a jak jsem se díval, tak už je nahlášený... a měl by dostat BAN. :wink:
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

22POPO64 wrote:Zdravím.
Má trenér mládeže nějaký vliv na to, jaký hráč příjde?
Z jednoho pohledu musím pochválit, že z 6 hráču přišlo 5. Ale na druhou stranu mají všichni strašně velkou agresivitu kromě jednoho :(
Neprospěla by výměna?
Dík

Základ je šeftrenér na 100% a potom už je to o náhodě přijde, nepřijde a když přijde, tak jaký... to taky nejde ovlivnit, samozdřejmě výměna trenéra může pomoci a nebo taky ne, ale buď rád že ti vůbec chodí, některým ani nechodí.
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”