Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaToM »

Kimi007 wrote: Orientačně platí :

Potřebné vybavení stadiónu

Parkoviště: n/3
WC: n/100
Bary: n/500
n ... kapacita stadiónu

Př.: Má-li stadion 6.000 míst, mělo by vybavení vypadat takto:

Parkoviště: 2.000 (6.000 / 3)
WC: 60 (6.000 / 100)
Bary: 12 (6.000 / 500)
Správne je to takto. Overené. :wink:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Kimi007
Team Manager
Posts: 162
Joined: Thu Jan 06, 2011 11:39 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Kimi007 »

Tak proto k nám chodí tolik fanoušků .. když tam mám na každým rohu bar a mám jich mnohe více než je limit :mrgreen:

Máš nějakou stránku, kde jsou nové informace. Kromě českého fóra, kde zatím čerpám 8)
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaToM »

Kimi007 wrote:Máš nějakou stránku, kde jsou nové informace. Kromě českého fóra, kde zatím čerpám 8)
To bola otázka?
Nie, nemám, to sú staré FAQty. :)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Darddy
Coach
Posts: 39
Joined: Tue Mar 03, 2009 12:55 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Darddy »

Tak vám ďakujem. Boli to veci, ktoré som doteraz nevedel a ani by som ich nijako nezistil. A zabudol som sa pozrieť na tú spokojnosť fanúšikov zase znova, keď som si rozšíril tribúnu.
V dvoch prípadoch (parking a bary) sú fanúšikovia skutočne nešťastí a som aj rád, že som vďaka vám prišiel celkom skoro na to, inak si ani neviem predstaviť, koľko peňazí by som na tom "stratil".

Už som podnikol zmeny na štadióne. Dal som vylepšenie pre tri časti: parking, bary, WC- 25/25/10 dní. Aj keby som dal na 15 dní, nepomohlo by to-žiadny poriadny súper.

Mimochodom, hrám túto hru už niekoľko rokov a zdalo sa, že ju už viem hrať a že ma nič neprekvapí, ale mýlil som sa. Pri postupe objavujem "nové veci". A to sa mi na tejto hre páči.
Kimi007
Team Manager
Posts: 162
Joined: Thu Jan 06, 2011 11:39 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Kimi007 »

Darddy wrote:Tak vám ďakujem. Boli to veci, ktoré som doteraz nevedel a ani by som ich nijako nezistil. A zabudol som sa pozrieť na tú spokojnosť fanúšikov zase znova, keď som si rozšíril tribúnu.
V dvoch prípadoch (parking a bary) sú fanúšikovia skutočne nešťastí a som aj rád, že som vďaka vám prišiel celkom skoro na to, inak si ani neviem predstaviť, koľko peňazí by som na tom "stratil".

Už som podnikol zmeny na štadióne. Dal som vylepšenie pre tri časti: parking, bary, WC- 25/25/10 dní. Aj keby som dal na 15 dní, nepomohlo by to-žiadny poriadny súper.

Mimochodom, hrám túto hru už niekoľko rokov a zdalo sa, že ju už viem hrať a že ma nič neprekvapí, ale mýlil som sa. Pri postupe objavujem "nové veci". A to sa mi na tejto hre páči.
No problemo, od toho tu fórum je 8) občas taky zjistím nové věci a předám dál :arrow:
Darddy
Coach
Posts: 39
Joined: Tue Mar 03, 2009 12:55 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Darddy »

No ale ak sú tieto informácie z FAQ, prečo tam nie sú, či na inom treba hľadať?
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

Darddy wrote:No ale ak sú tieto informácie z FAQ, prečo tam nie sú, či na inom treba hľadať?
FAQ na SP je bieda, prečítaj si tie, čo sú tu na fóre, dozvieš sa oveľa viac :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaToM »

Darddy wrote:No ale ak sú tieto informácie z FAQ, prečo tam nie sú, či na inom treba hľadať?
No, odpoveď na tvoju 1. otázku nájdeš priamo v pravidlách SP :arrow: http://www.soccerproject.com/spnewl_rules.php#rule_6

a na 2. otázku vo FAQ tu na fóre :arrow: http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 5#p1221615 a tam si nájdeš "Potřebné vybavení stadiónu". V podstate je tam správny len ten údaj o parkovisku, ale na to si sa akurát pýtal.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
NormadSoul
Fan
Posts: 1
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:04 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by NormadSoul »

Přátelé, jsem tu nový. Prosím o poradu. Jen potřebuju jedinou otázku:

Jak častěji mám klikat tréninky - po každém simulaci nebo stačí jednou za den. Protože většinu dobu jsem v práci, jako že 5x za den chodit do SP nemohu dovolit.

Díky za odpověd.

Jára
Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Slanec »

NormadSoul wrote:Přátelé, jsem tu nový. Prosím o poradu. Jen potřebuju jedinou otázku:

Jak častěji mám klikat tréninky - po každém simulaci nebo stačí jednou za den. Protože většinu dobu jsem v práci, jako že 5x za den chodit do SP nemohu dovolit.

Díky za odpověd.

Jára
Stačí ti nastavit trénink a pak už to můžeš nechat běžet (pokud nechceš trénovat jednou to a jindy ono). Pokud klikneš na "automaticky", začne se ti trénovat vlastnost, která je v tu danou chvíli nejnižší a ta se bude trénovat do té doby než to sám změníš nebo se vytrénuje na maximum (zčervená). Každopádně na trénink nemusíš klikat 5x denně ani 3x denně. Stačí to zkontrolovat a když vidíš, že se ti hráči trénují, tak to zase nějakou dobu nechat.
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
Darddy
Coach
Posts: 39
Joined: Tue Mar 03, 2009 12:55 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Darddy »

No ja mám takú skúsenosť, že keď je automatický tréning podľa trénera, tak nie vždy zvolí tú najnižšiu, akoby preferoval niektoré schopnosti hráčov viac ako niektoré iné.

Ako mám chápať skrytú vlastnosť? Čím je u hráča vyššia, tým má (bude mať po vytrénovaní) hráč lepšie kvality ako hráč s nižšou?
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hadis »

NormadSoul wrote:Přátelé, jsem tu nový. Prosím o poradu. Jen potřebuju jedinou otázku:

Jak častěji mám klikat tréninky - po každém simulaci nebo stačí jednou za den. Protože většinu dobu jsem v práci, jako že 5x za den chodit do SP nemohu dovolit.

Díky za odpověd.

Jára
Já to nastavuju ráno při kontrole výsledků, nastavení sestavy na další zápasy - nedělám to vícekrát za den, považuju to za zbytečnost.
Jediný, kdy se dívám na trénink i přes den je čas, kdy trénuju mladíka a sleduju, jestli se náhodou nezastavil, nebo jede na devadesáku až stovku :mrgreen:
AC Had Bozak

Kimi007
Team Manager
Posts: 162
Joined: Thu Jan 06, 2011 11:39 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Kimi007 »

Hadis wrote:
NormadSoul wrote:Přátelé, jsem tu nový. Prosím o poradu. Jen potřebuju jedinou otázku:

Jak častěji mám klikat tréninky - po každém simulaci nebo stačí jednou za den. Protože většinu dobu jsem v práci, jako že 5x za den chodit do SP nemohu dovolit.

Díky za odpověd.

Jára
Já to nastavuju ráno při kontrole výsledků, nastavení sestavy na další zápasy - nedělám to vícekrát za den, považuju to za zbytečnost.
Jediný, kdy se dívám na trénink i přes den je čas, kdy trénuju mladíka a sleduju, jestli se náhodou nezastavil, nebo jede na devadesáku až stovku :mrgreen:
Většinou když jede nad devadesát a u víc vlastností, tak to už se sledovat musí, většinou to překvapí. Stejně by to chtělo ještě propracovat zaměstnance, takhle maj 100% a stane se, že mladík nepřišel :o
Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Slanec »

Darddy wrote:Ako mám chápať skrytú vlastnosť? Čím je u hráča vyššia, tým má (bude mať po vytrénovaní) hráč lepšie kvality ako hráč s nižšou?
Skrytá vlastnost ti ukazuje pravděpodobnost, že hráč po dotrénování bude kvalitní, čím vyšší skrytá dovednost, tím větší pravděpodobnost a naopak. Ovšem ne vždy to platí.
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by frankie_doparoma »

Slanec wrote:
Darddy wrote:Ako mám chápať skrytú vlastnosť? Čím je u hráča vyššia, tým má (bude mať po vytrénovaní) hráč lepšie kvality ako hráč s nižšou?
Skrytá vlastnost ti ukazuje pravděpodobnost, že hráč po dotrénování bude kvalitní, čím vyšší skrytá dovednost, tím větší pravděpodobnost a naopak. Ovšem ne vždy to platí.
to neni pravda, skyrta nema nic spolecnyho s pravdepodobnosti toho jak bude hrac dobrej
skryta je proste skill kterej by mel bejt skrytej a ma stejnou vahu jako hlavni skill (tzn. dvojnasobnou nez ostatni skilly)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”