Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Kimi007
Team Manager
Posts: 162
Joined: Thu Jan 06, 2011 11:39 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Kimi007 »

PaToM wrote:
koster wrote:Když propustím hráče, sníží se nálada v týmu?
Myslím že ne jen bych to potřeboval potvrdit.
Nie. :wink:
V případě navýšení :

Týmová nálada (Team geist)
Výhra v lize ... +2%
Remíza v lize ... +1%
Výhra v poháru ... +2%
Remíza v poháru ... +1%
Výhra v turnajovém zápase ... +1%
Výhra v přáteláku ... +0.5%
Darddy
Coach
Posts: 39
Joined: Tue Mar 03, 2009 12:55 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Darddy »

Dneska som uvažoval nad taktikov zápasov. Sú tam možnosti, využívať viacej zálohu (do obrany a útoku) alebo na podporu zálohy, útoku alebo obrany. Všimol som si pri tom 4 schopnosti hráčov, prihrávky, streľba, hlavičky a bránenie, ktoré vlastne nie sú významnými pre osobnú taktiku hráča, ale pravdepodobne z nich vyvodiť možnú výhodnejšiu taktiku (pre celý tím), ako som popísal vyššie.
Predpokladám, že Betón by bol dobrý pre hráčov, ktorí majú vysokú Brániacu schopnosť a podobne som si vyvodil aj ostatné. Ale až zajtra vyskúšam na niekoľkých zápasoch, ako mi zahrajú rôzne zostavy v zápasoch. A zároveň sa vás pýtam, či nie je nejaká konkrétnejšia poučka, ktorá hovorí o týchto schopnostiach hráča?
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Darddy wrote:Dneska som uvažoval nad taktikov zápasov. Sú tam možnosti, využívať viacej zálohu (do obrany a útoku) alebo na podporu zálohy, útoku alebo obrany. Všimol som si pri tom 4 schopnosti hráčov, prihrávky, streľba, hlavičky a bránenie, ktoré vlastne nie sú významnými pre osobnú taktiku hráča, ale pravdepodobne z nich vyvodiť možnú výhodnejšiu taktiku (pre celý tím), ako som popísal vyššie.
Predpokladám, že Betón by bol dobrý pre hráčov, ktorí majú vysokú Brániacu schopnosť a podobne som si vyvodil aj ostatné. Ale až zajtra vyskúšam na niekoľkých zápasoch, ako mi zahrajú rôzne zostavy v zápasoch. A zároveň sa vás pýtam, či nie je nejaká konkrétnejšia poučka, ktorá hovorí o týchto schopnostiach hráča?

Každý hráč má individuální pokyn, který mu k výkonu přidá nejvíc nejlépe to ti pospočítá SPMT.. To je to co hráčům nastavujeě v tom speciálním poli Indivuduální vedle tlačítka uložit

To druhé Beton, Přihlávky, Dlouhé míče atd... Převážně souvisí z rozestavení pokud hraješ 5-4-1 asi bude nejlepší beton.. Pokud třeba hraješ 3-4-3 tak neni od věci hrát protiútoky
já to počítám tu
http://www.battle-strategy.com/
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
dann11
Team President
Posts: 959
Joined: Fri Apr 30, 2010 11:27 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by dann11 »

ako tu rastu hrači 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Darddy
Coach
Posts: 39
Joined: Tue Mar 03, 2009 12:55 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Darddy »

puzzle: No tak už mi je to jasné. Spočiatku som to aj tak robil, ale chcel som skúsiť inak. Čo som písal v pondelok mi nakoniec nevyšlo ako správne rozhodnutie a prehral som.
Tá stránka je riadne blbá, nefunguje mi to a prenieslo ma aj na cudziu stránku za účelom reklamy. To je tvoja stránka či čo?

Dann: :roll:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

Darddy wrote:Tá stránka je riadne blbá, nefunguje mi to a prenieslo ma aj na cudziu stránku za účelom reklamy. To je tvoja stránka či čo?
Tú stránku vytvoril manažér, ktorému len tesne unikol titul v áčku (a pomáhal mu ďalší, ktorý ho 2x vyhral) a používajú ju mnohí, čo hrajú na najvyšších priečkach, a síce, rozhodne nie je dokonalá a má svoje chyby, nazvať ju blbou, to sa len tak hoc kto neodváži...až raz naprogramuješ niečo lepšie, daj vedieť, určite mnohých potešíš ;-)
Btw. čo sa týka tej reklamy, všimol som si, že v poslednej dobe ju na Chrome presmeruje na inú stránku, ale s tým rozhodne jej tvorca nemá nič do činenia a verím, že to čo najskôr niekto napraví...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Darddy
Coach
Posts: 39
Joined: Tue Mar 03, 2009 12:55 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Darddy »

Nemusím byť odvážny, aby som vedel zhodnotiť. Nedostal som z nej nič užitočné. Musí tam byť nejaká zrada v systéme, lebo mne to naozaj nefunguje a konal som podľa pokynov.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

Darddy wrote:Nemusím byť odvážny, aby som vedel zhodnotiť. Nedostal som z nej nič užitočné. Musí tam byť nejaká zrada v systéme, lebo mne to naozaj nefunguje a konal som podľa pokynov.
Všetkým to funguje (keď si odmyslím tú blbú reklamu), takže zrada je v používateľovi, nie v systéme ;-) Máš pravdu, odvážny byť nemusíš, jednoducho, nehodnoť niečo negatívne, kým si nie si istý, že chybu nerobíš ty - a teraz ju zaručene robíš :)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by mantel »

Darddy wrote:Nemusím byť odvážny, aby som vedel zhodnotiť. Nedostal som z nej nič užitočné. Musí tam byť nejaká zrada v systéme, lebo mne to naozaj nefunguje a konal som podľa pokynov.
Teď jsem to zkoušel a jede to normálně. I přičiněním téhle hračičky hraju Áčko a hluboce se skláním před autorem.
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Darddy wrote:Nemusím byť odvážny, aby som vedel zhodnotiť. Nedostal som z nej nič užitočné. Musí tam byť nejaká zrada v systéme, lebo mne to naozaj nefunguje a konal som podľa pokynov.
Zkus to v IE tam to jede... ostatní prohlížeče nevím...
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by geo75 »

Darddy wrote:Nemusím byť odvážny, aby som vedel zhodnotiť. Nedostal som z nej nič užitočné. Musí tam byť nejaká zrada v systéme, lebo mne to naozaj nefunguje a konal som podľa pokynov.
co máš za počítač?
Macropus Ultras Mania FC

Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

Na Chrome aj Opere človeka hodí na akúsi stránku "http://www.za1cent.sk/index.html", po tom, ako sa pokúsite cez ctrl+v vložiť niečo do okna (či už tím alebo hráča), IE aj Mozilla ide fajn. Mám Windows XP, ako je to na iných operačných systémoch, to netuším.
To však neuberá (podľa mňa) na kvalite tej stránky a osobne si myslím, že HoriaciLes spolu s tvorcom SPMT (prípadne ASPT) spravili svojimi činmi véééľmi záslužné činnosti pre nás SP maniakov :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by geo75 »

no, zrovna tvůrce aspt mi už dobře čtvrt roku není schopen odepsat do sp pošty, jediný program, který má údajně chodit v mac osx. :roll:
Macropus Ultras Mania FC

Image
Kimi007
Team Manager
Posts: 162
Joined: Thu Jan 06, 2011 11:39 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Kimi007 »

mantel wrote:
Darddy wrote:Nemusím byť odvážny, aby som vedel zhodnotiť. Nedostal som z nej nič užitočné. Musí tam byť nejaká zrada v systéme, lebo mne to naozaj nefunguje a konal som podľa pokynov.
Teď jsem to zkoušel a jede to normálně. I přičiněním téhle hračičky hraju Áčko a hluboce se skláním před autorem.


Záleží co mu tam nejde, jestli nepostupuje dle pokynů či jaký systém používá.. na vistách to šlape, přes mozllu ok 8)
Darddy
Coach
Posts: 39
Joined: Tue Mar 03, 2009 12:55 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Darddy »

Tak som to konečne dosiahol. Tak odvolávam, čo som povedal. Prepáčte, ak sa vás to veľmi dotklo, ale znepokojilo ma, čo som videl ako nefunkčné. Vyskúšal som si výpočet na hráča, vyzerá to dobre a aj presne. Zdá sa, že sa to dá využívať, akurát mi nejde tímový kalkulátor. Naozaj nechápem, čo robím zle, keď podľa pokynov a obrázka som spravil všetko dobre. Zobrazilo mi len prvého hráča, brankára (správne zaznamenaný výkon).
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”