Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Kimi007
Team Manager
Posts: 162
Joined: Thu Jan 06, 2011 11:39 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Kimi007 »

Darddy wrote:Tak som to konečne dosiahol. Tak odvolávam, čo som povedal. Prepáčte, ak sa vás to veľmi dotklo, ale znepokojilo ma, čo som videl ako nefunkčné. Vyskúšal som si výpočet na hráča, vyzerá to dobre a aj presne. Zdá sa, že sa to dá využívať, akurát mi nejde tímový kalkulátor. Naozaj nechápem, čo robím zle, keď podľa pokynov a obrázka som spravil všetko dobre. Zobrazilo mi len prvého hráča, brankára (správne zaznamenaný výkon).
Pokud tam kopíruješ .. tak si najeď na záložku tým :arrow: hráči :arrow: přehled :arrow: pak je potřeba otevřít všechny hráče, abys viděl všechny vlastnosti a teprve až poté zkopírovat celé ( všechny svoje hráče ) i s názvem týmu nahoře a hodit do tabulky.
Navíc pokud nastavíš nějakou taktiku např. 4-3-3 a nebudeš mít např. dva hráče CB, tak ti to nespočítá. Ke každé taktice musí být odpovídající počet hráčů, při 5-3-2 musíš mít v obraně ve středu SW.

No pokud ti ukáže hráče a tým ne, tak opravdu bude problém v chybném zadání o tebe .. 8)

PS pro všechny : v záložce hráč.přehledu dřív byla lupa na otevření všech hráčů a dnes to musím otevírat po jednom. Nejde to i jinak?
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

Kimi007 wrote:PS pro všechny : v záložce hráč.přehledu dřív byla lupa na otevření všech hráčů a dnes to musím otevírat po jednom. Nejde to i jinak?
Lupa tam stále je...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Kimi007
Team Manager
Posts: 162
Joined: Thu Jan 06, 2011 11:39 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Kimi007 »

Hippopotamus wrote:
Kimi007 wrote:PS pro všechny : v záložce hráč.přehledu dřív byla lupa na otevření všech hráčů a dnes to musím otevírat po jednom. Nejde to i jinak?
Lupa tam stále je...
Tak ja používám IE: a když dám přehled hráču tak mám:

Hráčský přehled (FK České Budějovice)
pod ním všechny hráče se zabalenými vlastnostmi

a pak dole je cedulka mého týmu, ale lupa tam nikde není, lupu mám jen u každého hráče zvlášť, když na něj kliknu.

Ale lupu na rozbalení všech tu nemám :mrgreen: ta se někam ztratila ..
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

Kimi007 wrote:Ale lupu na rozbalení všech tu nemám :mrgreen: ta se někam ztratila ..
Mám ju aj na IE, keď mi náhodou funguje.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hadis »

Nemá lupu jen ten, co má SPFA ? :wink:
AC Had Bozak

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

Hadis wrote:Nemá lupu jen ten, co má SPFA ? :wink:
Priznávam, že tak ďaleko som vo svojich úvahách nedošiel :oops: Ak je to tak, tak ju môžem niekomu na dobu neurčitú požičať, keďže momentálne ju vôbec nepoužívam :lol:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Kimi007
Team Manager
Posts: 162
Joined: Thu Jan 06, 2011 11:39 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Kimi007 »

Hippopotamus wrote:
Hadis wrote:Nemá lupu jen ten, co má SPFA ? :wink:
Priznávam, že tak ďaleko som vo svojich úvahách nedošiel :oops: Ak je to tak, tak ju môžem niekomu na dobu neurčitú požičať, keďže momentálne ju vôbec nepoužívam :lol:
Asi to budem muset někam hlasit, když už i tu lupu ukradnou :lol:
dann11
Team President
Posts: 959
Joined: Fri Apr 30, 2010 11:27 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by dann11 »

8) 8) 8) 8) chcem sa spýtať či môžem vyhrať zápas aj keď mam o 10 horši výkon 8) 8) 8) 8)
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by pupajdi13 »

dann11 wrote:8) 8) 8) 8) chcem sa spýtať či môžem vyhrať zápas aj keď mam o 10 horši výkon 8) 8) 8) 8)
možeš...při určitej konstalácii hviezd.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Darddy
Coach
Posts: 39
Joined: Tue Mar 03, 2009 12:55 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Darddy »

Kimi007 wrote:
Darddy wrote:Tak som to konečne dosiahol. Tak odvolávam, čo som povedal. Prepáčte, ak sa vás to veľmi dotklo, ale znepokojilo ma, čo som videl ako nefunkčné. Vyskúšal som si výpočet na hráča, vyzerá to dobre a aj presne. Zdá sa, že sa to dá využívať, akurát mi nejde tímový kalkulátor. Naozaj nechápem, čo robím zle, keď podľa pokynov a obrázka som spravil všetko dobre. Zobrazilo mi len prvého hráča, brankára (správne zaznamenaný výkon).
Pokud tam kopíruješ .. tak si najeď na záložku tým :arrow: hráči :arrow: přehled :arrow: pak je potřeba otevřít všechny hráče, abys viděl všechny vlastnosti a teprve až poté zkopírovat celé ( všechny svoje hráče ) i s názvem týmu nahoře a hodit do tabulky.
Navíc pokud nastavíš nějakou taktiku např. 4-3-3 a nebudeš mít např. dva hráče CB, tak ti to nespočítá. Ke každé taktice musí být odpovídající počet hráčů, při 5-3-2 musíš mít v obraně ve středu SW.

No pokud ti ukáže hráče a tým ne, tak opravdu bude problém v chybném zadání o tebe .. 8)

PS pro všechny : v záložce hráč.přehledu dřív byla lupa na otevření všech hráčů a dnes to musím otevírat po jednom. Nejde to i jinak?
Spravil som to tak, ako to aj píšeš a mám dvoch CB hráčov, zvolil som si 4-3-3, nefungovalo.
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Hippopotamus wrote:
Hadis wrote:Nemá lupu jen ten, co má SPFA ? :wink:
Priznávam, že tak ďaleko som vo svojich úvahách nedošiel :oops: Ak je to tak, tak ju môžem niekomu na dobu neurčitú požičať, keďže momentálne ju vôbec nepoužívam :lol:
je to tak :wink:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Kimi007
Team Manager
Posts: 162
Joined: Thu Jan 06, 2011 11:39 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Kimi007 »

Darddy wrote:
Kimi007 wrote:
Darddy wrote:Tak som to konečne dosiahol. Tak odvolávam, čo som povedal. Prepáčte, ak sa vás to veľmi dotklo, ale znepokojilo ma, čo som videl ako nefunkčné. Vyskúšal som si výpočet na hráča, vyzerá to dobre a aj presne. Zdá sa, že sa to dá využívať, akurát mi nejde tímový kalkulátor. Naozaj nechápem, čo robím zle, keď podľa pokynov a obrázka som spravil všetko dobre. Zobrazilo mi len prvého hráča, brankára (správne zaznamenaný výkon).
Pokud tam kopíruješ .. quote]
Spravil som to tak, ako to aj píšeš a mám dvoch CB hráčov, zvolil som si 4-3-3, nefungovalo.
Co nefungovalo, co se (ne)ukázalo? Musel bych to vidět nebo přesně popsat co se stalo 8) takhle na dálku tam nevidím. Jinak chyba je někde u Tebe. Normálně to všem fachá 8) Buď na to přijdeš sám nebo ne :mrgreen:
Kimi007
Team Manager
Posts: 162
Joined: Thu Jan 06, 2011 11:39 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Kimi007 »

puzzle wrote:
Hippopotamus wrote:
Hadis wrote:Nemá lupu jen ten, co má SPFA ? :wink:
Priznávam, že tak ďaleko som vo svojich úvahách nedošiel :oops: Ak je to tak, tak ju môžem niekomu na dobu neurčitú požičať, keďže momentálne ju vôbec nepoužívam :lol:
je to tak :wink:
Potřebuju SPFA? :lol:
Kimi007
Team Manager
Posts: 162
Joined: Thu Jan 06, 2011 11:39 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Kimi007 »

Kdy je potřeba mít Hitech videostěnu? :mrgreen: je to od nějaké kapacity stadionu?
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by frankie_doparoma »

neni nutna pri zadny kapacite
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”