Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by palo »

Big El wrote:
oliwapol wrote:Měl bych otázečku na radu zkušenějších: když chci podepsat smlouvu s hráčem a dám ho na přestupovku a pak ho hned stáhnu,tím pádem bude mít morálku asi 25%,...tím pádem bude mít menší finanční nároky na smlouvu nebo ne?


Ano. Konkrétně když to uděláš dvakrát. Aneb šup sem, šup tam, šup sem, šup tam, pěkně si zašoupáme... 8)
člověk se pořád učí... :wink:
Image
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

A kolik to tak dělá vůbec? Mě se zdá, že to nejsou žádné závratné pěníze
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

puzzle wrote:A kolik to tak dělá vůbec? Mě se zdá, že to nejsou žádné závratné pěníze
Okolo 10%, tuším, ale istý si nie som...a je to celkovo nejaké individuálne...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Hippopotamus wrote:
puzzle wrote:A kolik to tak dělá vůbec? Mě se zdá, že to nejsou žádné závratné pěníze
Okolo 10%, tuším, ale istý si nie som...a je to celkovo nejaké individuálne...
Myslel jsem si to, to se nevyplatí hráča tlačit na 0% morálky a pak zase zpátky...
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaToM »

No, keď som používal SPMT, tak to pri počítaní toho, aký plat chce hráč počítalo aj s morálkou hráča a čím bola nižšia, tým viac chcel. Samozrejme, keďže z morálky sa počíta celkového hodnotenie, tak sa znížilo aj celkového hodnotenie a ten plat sa tým pádom vyrovnal na takú úroveň ako keby hráč mal 100% morálku. Napr. keď má hráč celkové hodnotenie (zaokrúhlene) 85%, tak bude chcieť plat, dajme tomu 9000 €. Ak sa mu morálka zníži, klesne mu hodnotenie na 79% (alebo aj 78%, záleží od toho, čo sa v skutočnosti "skrýva" za číslom 85%). Takýto hráč by chcel dajme tomu len 6000 €, ale keďže mu klesla morálka na 0%, nebude mať náladu na ústupky a chce tým pádom oveľa viac ako taký 79%-ný hráč, takže si bude nakoniec aj tak pýtať tých 9000 €. Tak to vždy vychádzalo z výpočtov SPMT...
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by mantel »

puzzle wrote:
Hippopotamus wrote:
puzzle wrote:A kolik to tak dělá vůbec? Mě se zdá, že to nejsou žádné závratné pěníze
Okolo 10%, tuším, ale istý si nie som...a je to celkovo nejaké individuálne...
Myslel jsem si to, to se nevyplatí hráča tlačit na 0% morálky a pak zase zpátky...
Ale vyplatí..... :mrgreen: těch 10% není pravda
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

Moc tomu nerozumím tak do toho nechci kecat :mrgreen: ale to snížení platu jde využít jen u někoho kdo o nic nehraje, protože novou smlouvou hráči morálku na 100% nedostaneš a pak ti je takovej hráč v průběhu ligy nějakou dobu k ničemu :roll:
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by mantel »

sexy kote wrote:Moc tomu nerozumím tak do toho nechci kecat :mrgreen: ale to snížení platu jde využít jen u někoho kdo o nic nehraje, protože novou smlouvou hráči morálku na 100% nedostaneš a pak ti je takovej hráč v průběhu ligy nějakou dobu k ničemu :roll:
plat se snižuje zásadně po páteční lize a potom máš 12 zápasů na jeho zvýšení do konce víkendu, takže prakticky přijdeš jen o pondělní ligu
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

mantel wrote:
sexy kote wrote:Moc tomu nerozumím tak do toho nechci kecat :mrgreen: ale to snížení platu jde využít jen u někoho kdo o nic nehraje, protože novou smlouvou hráči morálku na 100% nedostaneš a pak ti je takovej hráč v průběhu ligy nějakou dobu k ničemu :roll:
plat se snižuje zásadně po páteční lize a potom máš 12 zápasů na jeho zvýšení do konce víkendu, takže prakticky přijdeš jen o pondělní ligu
Jasný, ale pokud používáš prodlužování smluv za účelem lepší formy do zápasů, tak je toto nepoužitelné.
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by mantel »

sexy kote wrote:
mantel wrote:
sexy kote wrote:Moc tomu nerozumím tak do toho nechci kecat :mrgreen: ale to snížení platu jde využít jen u někoho kdo o nic nehraje, protože novou smlouvou hráči morálku na 100% nedostaneš a pak ti je takovej hráč v průběhu ligy nějakou dobu k ničemu :roll:
plat se snižuje zásadně po páteční lize a potom máš 12 zápasů na jeho zvýšení do konce víkendu, takže prakticky přijdeš jen o pondělní ligu
Jasný, ale pokud používáš prodlužování smluv za účelem lepší formy do zápasů, tak je toto nepoužitelné.
To jsem nedělal ani v Áčku, přišlo mi to hodně drahé. :mrgreen:
LampardFrank8
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1001
Joined: Wed Oct 03, 2007 4:41 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by LampardFrank8 »

ps2512 wrote:
LampardFrank8 wrote:Před dvěma dny jsem si založil tým....chci ho smazat, tak to budu čekat taky do konce sezony??
Comeback?
Jojo...po několika letech :D
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

K tej téme plat vs. morálka. Nikdy som kvôli tomu hráčovi morálku úmyselne neznižoval (ani nemám v úmysle), ale keď naplno obchodujem, denne dávam cez 20 ponúk na hráčov a to im človek musí vždy dať aj nejaký plat, že...a je fakt, že napr. zatiaľ čo klasický hráč s hodnotením 80% a 100%morálkou chce plat 6000, hráč s hodnotením 74% a 10% morálkou (čiže ten istý), niekedy zoberie plat 5700, niekedy dokonca aj 5400-5300, neviem presne, podľa čoho to záleží, ani ten %-uálny pokles platu netuším, tých 10% bol čistý tip, nijak špeciálne to nesledujem, fakt mi je to u prdele, ale ak je niekto vo finančných problémoch a záleží mu na každom eure (a ako beruška napísala - o nič nehrá), oplatí sa to určite :)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
jonY.h
Team President
Posts: 632
Joined: Mon Oct 06, 2008 4:30 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by jonY.h »

Zdravím, nechce se mi to hledat, ale dá se zhruba říct, když trénuju hráče, vytrénuju jednu vlastnost o 10%, o kolik % se zvedne jeho celkové hodnocení a o kolik jeho výkon? díky! :wink:
Brujeria - jonY.hBruj3ria - jonY.h
... 77/G.289 - 78/F.97
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

jonY.h wrote:Zdravím, nechce se mi to hledat, ale dá se zhruba říct, když trénuju hráče, vytrénuju jednu vlastnost o 10%, o kolik % se zvedne jeho celkové hodnocení a o kolik jeho výkon? díky! :wink:
15% vlastnosti (vrátane morálky a skúseností) = 1% celk.hodn. = 0,8 výkonu. V prípade hlavných a skrytej je to 7,5%, nie 15%.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Big El »

mantel wrote:
sexy kote wrote:Moc tomu nerozumím tak do toho nechci kecat :mrgreen: ale to snížení platu jde využít jen u někoho kdo o nic nehraje, protože novou smlouvou hráči morálku na 100% nedostaneš a pak ti je takovej hráč v průběhu ligy nějakou dobu k ničemu :roll:
plat se snižuje zásadně po páteční lize a potom máš 12 zápasů na jeho zvýšení do konce víkendu, takže prakticky přijdeš jen o pondělní ligu
Já jsem tohle dělal vždy zásadně na konci sezóny. Tam se ta morálka dohání potom naprosto v pohodě. A teď to dělám kvůli JaH a Crueface Cupu :lol: :lol: :lol:

Jinak nemám to na procenta, ale když to provedete u celého týmu, je to zatraceně znát. Zejména u týmů s velmi silnými hráči. Můžou sem současní řekněme D až C divizní manažeři hodit, jak jsou na tom s profitem z ligy doma/venku? Osobně k tomu řeknu jen následující:

Když jsem kopal D/C většina manažerů byla za ligu v mínusu, někdy docela velkém. Já jsem vždy skromně podotknul, že moji hráči nejsou příliš nároční a nepříliš hlasitě se pochlubil svým ziskem - a že byl vcelku pěknej - možná to ještě někde vyštrachám... Ale teď když už to prasklo, tak nemá tuto informaci cenu tutlat :lol: Jinak všem manažerům (kteří nejsou tak skvělí obchodníci jako Hippo) a kterým jde o progres týmu to velmi důrazně doporučuju - po sezóně se pak morálka dožene celkem v pohodičce. Samozřejmě u těch, co zvyšují hrčům platy kvůli morálce (A/B divize) to nejspíš nepůjde... ...ti si musí nahrabat jinak :lol:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”