Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Azor »

Z jakého důvodu se vlastně nehrají žádné zápasy v prvních dvou dnech každé sezóny? :wink:
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by frankie_doparoma »

ze stejnyho proc se otaci zeme kolem slunce
...proste to tak je
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Evandro
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2242
Joined: Fri Jan 27, 2006 4:28 pm
Location: Olomoucko, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Evandro »

Zdravím vespolek, po pár letech jsem se rozhodl se k této hře vrátit :D Takže nejsem tu nový, spíš staronový :D Po jak dlouhé době od založení týmu mi bude dovoleno nakupovat (a vlastně i prodávat) za neomezenou částku? Když jsem začínal poprvé tak tohle omezení nebylo... Docela mi to leze na nervy i když chápu proč to zavedli...
Image
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ps2512 »

Evandro wrote:Zdravím vespolek, po pár letech jsem se rozhodl se k této hře vrátit :D Takže nejsem tu nový, spíš staronový :D Po jak dlouhé době od založení týmu mi bude dovoleno nakupovat (a vlastně i prodávat) za neomezenou částku? Když jsem začínal poprvé tak tohle omezení nebylo... Docela mi to leze na nervy i když chápu proč to zavedli...
nazdárek...něco jsem tu zaslech o 14 dnech, ale nevím...mě to nepotkalo 8)
Jinak zdravím :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

ps2512 wrote:
Evandro wrote:Zdravím vespolek, po pár letech jsem se rozhodl se k této hře vrátit :D Takže nejsem tu nový, spíš staronový :D Po jak dlouhé době od založení týmu mi bude dovoleno nakupovat (a vlastně i prodávat) za neomezenou částku? Když jsem začínal poprvé tak tohle omezení nebylo... Docela mi to leze na nervy i když chápu proč to zavedli...
nazdárek...něco jsem tu zaslech o 14 dnech, ale nevím...mě to nepotkalo 8)
Jinak zdravím :wink:
Jeho nepočúvaj, to je lama. Po 7 dňoch môžeš len začať obchodovať a potom sa to postupne dvíha. Tiež ti nepoviem ako rýchlo, ale rozhodne to trvá niekoľko týždňov (niekoľko dosť), kým si budeš môcť kúpiť hráča za cenu, akú chceš.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by kopeckar »

Evandro wrote:Zdravím vespolek, po pár letech jsem se rozhodl se k této hře vrátit :D Takže nejsem tu nový, spíš staronový :D Po jak dlouhé době od založení týmu mi bude dovoleno nakupovat (a vlastně i prodávat) za neomezenou částku? Když jsem začínal poprvé tak tohle omezení nebylo... Docela mi to leze na nervy i když chápu proč to zavedli...
Kdybys nechtěl začít úplně s holou řití, tak tady se nabízejí hned 2 kluby. :mrgreen:

http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 1&t=153211
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by frankie_doparoma »

Nazdar Evandro
ty vole, stary dobry holuby se vraceji. nejdriv kubiczech a ted ty.... jeste by to chtelo Isis :p
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Evandro
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2242
Joined: Fri Jan 27, 2006 4:28 pm
Location: Olomoucko, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Evandro »

dík za přivítání :D
kopeckar: to by mě ani nebavilo hrát s cizím týmem :D

Jinak ono šlo nakupovat už od začátku, ale jen za malé částky, takže za to stejně nikoho nekoupím a postupně se to zvedá. Tým jsem rozjel v pátek a momentálně mužu nabídnout jen 274k, takže s tím taky moc velkou díru do světa neudělám. Jestli to půjde tímto tempem tak milion možná budu moct nabídnout až tak o víkendu :cry: Jsem myslel, že tohle omezení bude trvat tak 2 - 3 dny, max.týden, ale asi si teda počkám :cry:
Image
Image
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

Prodávat lze snad po týdnu. Jinak částka na nákupy se zvyšuje ca o 600K týdně, tedy ca 86K za den. Což znamená , že již za ca 6 sezón můžu koupit takové CM jako Hippo o víkendu :mrgreen: :mrgreen: Je tedy spousta času pořádně vykrmit chrochtíka :twisted:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

sexy kote wrote:Prodávat lze snad po týdnu. Jinak částka na nákupy se zvyšuje ca o 600K týdně, tedy ca 86K za den. Což znamená , že již za ca 6 sezón můžu koupit takové CM jako Hippo o víkendu :mrgreen: :mrgreen: Je tedy spousta času pořádně vykrmit chrochtíka :twisted:
To mi chceš povedať, že ono by ti to teraz nedovolilo kúpiť hráča ani za 20 mega????????
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

Hippopotamus wrote:
sexy kote wrote:Prodávat lze snad po týdnu. Jinak částka na nákupy se zvyšuje ca o 600K týdně, tedy ca 86K za den. Což znamená , že již za ca 6 sezón můžu koupit takové CM jako Hippo o víkendu :mrgreen: :mrgreen: Je tedy spousta času pořádně vykrmit chrochtíka :twisted:
To mi chceš povedať, že ono by ti to teraz nedovolilo kúpiť hráča ani za 20 mega????????
Bohužel ne, před nějakou dobou byl pokus poškádlit přehazující se zbohatlíky a nepustilo to na 12 M. A podle herní zprávy na straně 8 to tak opravdu je.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

sexy kote wrote: Bohužel ne, před nějakou dobou byl pokus poškádlit přehazující se zbohatlíky a nepustilo to na 12 M. A podle herní zprávy na straně 8 to tak opravdu je.
Zajtra to budeš hrať presne 30 týždňov. Keby to stúpalo po 600k týždenne, môžeš ponúknuť 18M. Ale je fakt, že v hernej správe to napísané je...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Evandro
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2242
Joined: Fri Jan 27, 2006 4:28 pm
Location: Olomoucko, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Evandro »

Dík kotě za konkrétní info, to jsem chtěl slyšet :) Že to je až takhle, že to omezení bude trvat i po několika měsících od začátku hraní jsem teda fakt nečekal ... to je krutá změna od doby, kdy jsem hrával :D
Image
Image
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

Hippopotamus wrote:
sexy kote wrote: Bohužel ne, před nějakou dobou byl pokus poškádlit přehazující se zbohatlíky a nepustilo to na 12 M. A podle herní zprávy na straně 8 to tak opravdu je.
Zajtra to budeš hrať presne 30 týždňov. Keby to stúpalo po 600k týždenne, môžeš ponúknuť 18M. Ale je fakt, že v hernej správe to napísané je...
Na těch 12M to nepustilo tak ca sezónu zpět, teď ten odhad byl okolo 18 M. A ono to dokonce přesně :D S ohledem na ty vrahy co mám v plánu kupovat by asi i ten limit 18M byl dostačující :mrgreen:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

sexy kote wrote:S ohledem na ty vrahy co mám v plánu kupovat by asi i ten limit 18M byl dostačující :mrgreen:
Aby si nebola nepríjemne prekvapená :wink:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”