Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

tomkycz wrote:Ok, jen jestli to je k něčemu dobré :-)
Nie je, len ak pre dobry pocit z vitazstva :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

Hippopotamus wrote:http://www.worldonlinegames.com/game/sp ... oject.aspx

Zahlasujte prosím :-) Sme druhí, približne 80 hlasov za prvým, do konca mesiaca ostáva týždeň, stále máme šancu :mrgreen:

(hlasovať sa dá raz každý deň z jednej IP adresy)
Už jen o 34 :mrgreen:
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Azor »

sexy kote wrote:
Hippopotamus wrote:http://www.worldonlinegames.com/game/sp ... oject.aspx

Zahlasujte prosím :-) Sme druhí, približne 80 hlasov za prvým, do konca mesiaca ostáva týždeň, stále máme šancu :mrgreen:

(hlasovať sa dá raz každý deň z jednej IP adresy)
Už jen o 34 :mrgreen:
Hele, když si si říkáš sexy kotě, tak dej na ten web svoje nahé fotky a budem hrou měsíce nejmíň 2 roky :mrgreen: :mrgreen:
Ale nyní vážně, já pořád věřím že i díky World Online Games se jednou SP aspoň přiblíží k 40 000 manažerů jak době své největší slávy. Vím že to není moc reálné, ale tak zázraky se dějí, zvláště o Vánocích :)
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Ví někdo jakým způsobem klesá resp. roste fan base?
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
NJ fan
Assistant Manager
Posts: 59
Joined: Thu Jul 26, 2012 1:55 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by NJ fan »

Ak ma pamäť neklame (a opravte ma ak sa mýlim), od jedného manažéra môžem v priebehu jednej sezóny kúpiť len jedného hráča (pokiaľ nemám SPFA). Dnes som chcel kúpiť hráča a pri podaní ponuky mi vybehol text, že som už kupoval od tohto manažéra hráča. Tak pozerám do histórie a naozaj, od daného manažéra som kúpil hráča, no v sezóne 66. Prečo teda nemôžem kúpiť od neho hráča v sezóne aktuálnej, t.j. 67?
New Jersey Devils 182
manažér - NJ fan
na SP od 03.02.2008
aktuálne divízia C.4
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

NJ fan wrote:Ak ma pamäť neklame (a opravte ma ak sa mýlim), od jedného manažéra môžem v priebehu jednej sezóny kúpiť len jedného hráča (pokiaľ nemám SPFA). Dnes som chcel kúpiť hráča a pri podaní ponuky mi vybehol text, že som už kupoval od tohto manažéra hráča. Tak pozerám do histórie a naozaj, od daného manažéra som kúpil hráča, no v sezóne 66. Prečo teda nemôžem kúpiť od neho hráča v sezóne aktuálnej, t.j. 67?
Bez SPFA můžeš koupit1 hráče za 3 sezóny od stejného týmu.
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Azor »

puzzle wrote:Ví někdo jakým způsobem klesá resp. roste fan base?
Zkus se podívat zde :wink:
http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... start=6900
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

sexy kote wrote:
NJ fan wrote:Ak ma pamäť neklame (a opravte ma ak sa mýlim), od jedného manažéra môžem v priebehu jednej sezóny kúpiť len jedného hráča (pokiaľ nemám SPFA). Dnes som chcel kúpiť hráča a pri podaní ponuky mi vybehol text, že som už kupoval od tohto manažéra hráča. Tak pozerám do histórie a naozaj, od daného manažéra som kúpil hráča, no v sezóne 66. Prečo teda nemôžem kúpiť od neho hráča v sezóne aktuálnej, t.j. 67?
Bez SPFA můžeš koupit1 hráče za 3 sezóny od stejného týmu.
Jedného za dve sezóny.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

puzzle wrote:Ví někdo jakým způsobem klesá resp. roste fan base?
Keď máš viac fanúšikov, tak +3 za výhru v priateľáku (-3 za prehru, 0 za remízu), +5 za výhru v priat. pohári (-5 za prehru, 0 za remízu), +25 za výhru v lige/SP pohári (-25 za prehru, 0 za remízu). Ak je výhra/prehra 5. a každá ďalšia v rade za sebou bez prerušenia, tak je to +50/-50. Za víťazstvo v divízii +375, za zostup -250.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Azor »

Jak je to vlastně s tím automatickým tréninkem? stačí to jen označit a bude trénovat sám a po dosažení maxima začne novou vlastnost trénovat? A co když má vše na max, ale jedna vlastnost spadne, tak bude ji hned při automatu trénovat? Já to myslím jednou zkoušel, ale moc mi to dobré nepřipadalo, ale už v roce 2007, tak třeba se to změnilo k lepšímu :)
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13985
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ps2512 »

Azor wrote:Jak je to vlastně s tím automatickým tréninkem? stačí to jen označit a bude trénovat sám a po dosažení maxima začne novou vlastnost trénovat? A co když má vše na max, ale jedna vlastnost spadne, tak bude ji hned při automatu trénovat? Já to myslím jednou zkoušel, ale moc mi to dobré nepřipadalo, ale už v roce 2007, tak třeba se to změnilo k lepšímu :)
ne, jen to automaticky nastaví na vlastnost která není vytrénovaná, pokud má vše, označí se nic.........pro změnu musíš znovu kliknout na automatický trénink (nic se samo nepředělá)
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Azor »

ps2512 wrote:
Azor wrote:Jak je to vlastně s tím automatickým tréninkem? stačí to jen označit a bude trénovat sám a po dosažení maxima začne novou vlastnost trénovat? A co když má vše na max, ale jedna vlastnost spadne, tak bude ji hned při automatu trénovat? Já to myslím jednou zkoušel, ale moc mi to dobré nepřipadalo, ale už v roce 2007, tak třeba se to změnilo k lepšímu :)
ne, jen to automaticky nastaví na vlastnost která není vytrénovaná, pokud má vše, označí se nic.........pro změnu musíš znovu kliknout na automatický trénink (nic se samo nepředělá)
Aha, takže to je vlastně manuálně automatické. Prostě "pomůcka" z roku nežer chleba
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

Azor wrote:
ps2512 wrote:
Azor wrote:Jak je to vlastně s tím automatickým tréninkem? stačí to jen označit a bude trénovat sám a po dosažení maxima začne novou vlastnost trénovat? A co když má vše na max, ale jedna vlastnost spadne, tak bude ji hned při automatu trénovat? Já to myslím jednou zkoušel, ale moc mi to dobré nepřipadalo, ale už v roce 2007, tak třeba se to změnilo k lepšímu :)
ne, jen to automaticky nastaví na vlastnost která není vytrénovaná, pokud má vše, označí se nic.........pro změnu musíš znovu kliknout na automatický trénink (nic se samo nepředělá)
Aha, takže to je vlastně manuálně automatické. Prostě "pomůcka" z roku nežer chleba
Automaticky ti to vybere vlastnost která je vytrénovaná nejméně, přednost mají hlavní skilly(i padlé) pokud má hráč vytrénované vše, vybere to hlavní vlastnost, myslím tu druhou od spodu.
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by tomkycz »

Kuwa co je to za hovado :evil:
zevfifefif
Team Manager
Posts: 141
Joined: Fri Mar 21, 2008 1:30 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by zevfifefif »

Ahoj, začal jsem zase po letech hrát SP, a tak mě zajímá dá se ještě někde stáhnout program SPMT? a stránku www.battle-strategy.com už asi nikdo neaktualizuje co? funguje už jen nějak omezeně :D
hynek91
Černíč TJ Podyjí (B.2)
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”