Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

CZMilka
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Fri Jan 03, 2020 10:52 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by CZMilka »

Ahoj, je nějaká šance získat šéftrenéra mládeže z České republiky?
Už několik dní prohlížím možné kandidáty a od nás tam není nikdo.
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by oliwapol »

CZMilka wrote: Mon Aug 10, 2020 11:51 am Ahoj, je nějaká šance získat šéftrenéra mládeže z České republiky?
Už několik dní prohlížím možné kandidáty a od nás tam není nikdo.
Čau,to je prostě dílo náhody kdy toho českýho šeftrenéra někdo vyhodí aspon s 90% hodnocení. Jak je ted hodně málo hráču ve hře tak je všechno složitější.
ACS Pardubice
CZMilka
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Fri Jan 03, 2020 10:52 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by CZMilka »

Tak se mě konečně podařilo jednoho sehnat, ale fakt po hodně dlouhé době. Má 50 let a 92%. Kdy odejde do důchodu? A jaký má vliv ta výměna trenérů na příchod nového juniora?
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

CZMilka wrote: Sat Sep 05, 2020 8:55 am Tak se mě konečně podařilo jednoho sehnat, ale fakt po hodně dlouhé době. Má 50 let a 92%. Kdy odejde do důchodu? A jaký má vliv ta výměna trenérů na příchod nového juniora?
Do penze půjde v 65, tj poslední smlouvu mu můžeš dát v 64. Vliv? no bude mít českou vlaječku.
Deellepe
Groundsman
Posts: 9
Joined: Mon Oct 12, 2020 2:47 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Deellepe »

Dobrý den, zdravím všechny !

Trochu jsem dnes celý den brouzdal po různých vláknách, která se týkala SP.
Svůj první tým jsem si založil cca před 11 lety a s několika pauzami jsem před několika málo měsící založil už asi svůj historicky 5 tým :D
Nikdy jsem nedosáhl žádného úspěchu :roll:
I přes tolik let, co hru znám se považuji za zelenáče... no... nebudu se dlouho rozepisovat, si myslím, stejně, že toto vlákno moc lidi nebude číst :D
Jen kdyby náhodou..
Měl bych dotaz ohledně "rozjetí" úspěšných managerských let. Nerad bych zase svůj tým mazal :lol:
Může mi prosím někdo dát rady do začátku ?
Či respektive, jak mám k sakru odhadnout tu správnou hodnotu hráčů na přestupové listině ? Koho a za kolik nakupujete ?
Kdyby alespoň náhodou si toto četl, tak nechť prosím nech tu pár řádků :D
To je jak láhev se psaním hozená do moře :arrow:

Díky !
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by geo75 »

Určitě se řídit podle faq tady na fóru, na nastavení týmu spinfo-tool.com ,akorát ceny hráčů nesedí, tak se musíš vždy podívat, za kolik jsou podobní hráči na trhu. ;)
Macropus Ultras Mania FC

Image
Deellepe
Groundsman
Posts: 9
Joined: Mon Oct 12, 2020 2:47 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Deellepe »

Díky díky za info, no, není to tady až tak fórum Duchů :D
Mám načteno a pročteno. Zdá se to být všechno až moc složité :)
Snad proniknu do všech možný tajů :-)
mouven
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Wed Apr 09, 2008 9:58 pm
Location: Mladá Boleslav

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by mouven »

Deellepe wrote: Mon Oct 12, 2020 4:17 pm Dobrý den, zdravím všechny !

Trochu jsem dnes celý den brouzdal po různých vláknách, která se týkala SP.
Svůj první tým jsem si založil cca před 11 lety a s několika pauzami jsem před několika málo měsící založil už asi svůj historicky 5 tým :D
Nikdy jsem nedosáhl žádného úspěchu :roll:
I přes tolik let, co hru znám se považuji za zelenáče... no... nebudu se dlouho rozepisovat, si myslím, stejně, že toto vlákno moc lidi nebude číst :D
Jen kdyby náhodou..
Měl bych dotaz ohledně "rozjetí" úspěšných managerských let. Nerad bych zase svůj tým mazal :lol:
Může mi prosím někdo dát rady do začátku ?
Či respektive, jak mám k sakru odhadnout tu správnou hodnotu hráčů na přestupové listině ? Koho a za kolik nakupujete ?
Kdyby alespoň náhodou si toto četl, tak nechť prosím nech tu pár řádků :D
To je jak láhev se psaním hozená do moře :arrow:

Díky !
Ahoj,
začal jsi dobře, tady se dá zjistit spoustu věcí a zároveň na spoustu věcí si člověk musí přijít sám..
Co se týče úspěchu, tak každý si pod tímto představí něco jinýho.. někdo chce vyhrát A, někdo se tam chce dostat, někdo se chce bavit a hrát turnaje, někdo obchodovat a vydělávat miliony. Asi je dobrý se zamyslet a nastavit si strategii, která tě bude bavit a bude ti vyhovovat. Pak je dobrý zamyslet se nad agresivitou.
No a u obchodů je to jednoduché levně nakoupit a draze prodat. Situace na trhu se mění dle období i dle aktuální nabídky daných pozic, takže při prodeji mrknout, jak se pohybují podobní hráči a při nákupech se nenechat vyhecovat a zbytečně nepřeplácet a čekat na svou šanci :-)
Ať se daří..
FK Bolka FOREVER
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by geo75 »

A hlavně nenakupuj, až když musíš. Je to zbytečně drahé.
Macropus Ultras Mania FC

Image
Deellepe
Groundsman
Posts: 9
Joined: Mon Oct 12, 2020 2:47 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Deellepe »

geo75 wrote: Thu Oct 15, 2020 1:39 pm A hlavně nenakupuj, až když musíš. Je to zbytečně drahé.
No nevím no, nějak se neztotožňuji s tvojí odpovědí. Já si osobně myslím, že tato hra je mimo jiné hlavně a především o přestupní politice.
Toť můj názor, ale můžu se samozřejmě mýlit. :D
FOTOREGIME
Assistant Coach
Posts: 10
Joined: Tue Jun 12, 2012 12:54 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by FOTOREGIME »

Zdravím všechny, po asi 8 letech jsem opet narazil na soccerproject a tak jsem se opet registroval for fun. Každopádně byly 2 featury k uctu na soccerprojectu: SPMT a ASPT, SMPT jsem našel, ale nedaří se mi aktualizovat ani po staýení ASPT. To se zrušilo nebo je nejaka nahrada?
DEKUJI

FOTO
FOTOREGIME

FC POCEMKAMDES
divize G.72

Image
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

FOTOREGIME wrote: Wed Oct 21, 2020 10:37 pm Zdravím všechny, po asi 8 letech jsem opet narazil na soccerproject a tak jsem se opet registroval for fun. Každopádně byly 2 featury k uctu na soccerprojectu: SPMT a ASPT, SMPT jsem našel, ale nedaří se mi aktualizovat ani po staýení ASPT. To se zrušilo nebo je nejaka nahrada?
DEKUJI

FOTO
SPMT funguje, akorát je potřeba v případě novějších OS stáhnout většinou starou verzi net framework. ASPT už řadu let nefunkční. Podívej i na http://spinfo-tool.com
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by geo75 »

Deellepe wrote: Fri Oct 16, 2020 4:21 pm
geo75 wrote: Thu Oct 15, 2020 1:39 pm A hlavně nenakupuj, až když musíš. Je to zbytečně drahé.
No nevím no, nějak se neztotožňuji s tvojí odpovědí. Já si osobně myslím, že tato hra je mimo jiné hlavně a především o přestupní politice.
Toť můj názor, ale můžu se samozřejmě mýlit. :D
Samozřejmě že to je o přestupech, ale myslel jsem to tak, že obchoduješ průběžně. Například skončí nejlepší LF kariéru, další se zraní a tobě zbude dva dny starý junior do nejdůležitějšího týdne ligy se třemi dalšími naplánovanými přáteláky denně. Pak musíš nakupovat pod tlakem a leckdy i zbytečně draze. ;)
Macropus Ultras Mania FC

Image
FOTOREGIME
Assistant Coach
Posts: 10
Joined: Tue Jun 12, 2012 12:54 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by FOTOREGIME »

sexy kote wrote: Sat Oct 24, 2020 10:29 am
FOTOREGIME wrote: Wed Oct 21, 2020 10:37 pm Zdravím všechny, po asi 8 letech jsem opet narazil na soccerproject a tak jsem se opet registroval for fun. Každopádně byly 2 featury k uctu na soccerprojectu: SPMT a ASPT, SMPT jsem našel, ale nedaří se mi aktualizovat ani po staýení ASPT. To se zrušilo nebo je nejaka nahrada?
DEKUJI

FOTO
SPMT funguje, akorát je potřeba v případě novějších OS stáhnout většinou starou verzi net framework. ASPT už řadu let nefunkční. Podívej i na http://spinfo-tool.com
Dekuji velice, prozkoumam, co ten link umí, ale hlavně mi šlo u ASPT, že umělo z daných hráčů složit nejlepší formaci pro hru. Resp. formaci a info, zda-li hrát dlouhé míče či přihrávky etc.
Děkuji
FOTOREGIME

FC POCEMKAMDES
divize G.72

Image
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by geo75 »

Už jsme ti SP info poradili dva, kdyby ses podíval, tak už víš, že to sestavu umí taky. ;)
Macropus Ultras Mania FC

Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”