Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
patqa
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1654
Joined: Tue Jan 10, 2006 9:21 am
Location: Hradec Králové, Czech Republic
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by patqa »

Anonymous wrote:chtel bych vedet jak se dává logo týmu....mohl by my nekdo poradi?
manažer - profil - osobní údaje a tam zadas adresu do "male logo" a "velke logo"
nerazzurri

NA PRODEJ [FOR SALE]:
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

tak to je masakr zapsal sem se do 2 turnaju a v utery mam 3 zapasy :roll:
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Post by frankie_doparoma »

no ja mam kazdej den minimalne 3 :lol:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Scorpion
Team Board Member
Posts: 463
Joined: Thu Jun 08, 2006 8:48 pm
Location: Mnichovo Hradištì
Contact:

Post by Scorpion »

frankie_doparoma wrote:no ja mam kazdej den minimalne 3 :lol:
Ty máš ale mrtì hráèù a tak máš A,B i C tým 8)
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

no tak to ja nevim jak rozlozim sily :lol:
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

chlapi zas mne neco zajima :wink:

1.daj se nekde najit online lidi
2.jak je to s %dovednosti hracu..je nahodna??

mam napr 17 leteho hrace kterej maj strelbu 99% a h;avicky 90%
je to nahodne jak s e urcitej hrac vysvihne az tak nahoru???
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

taky sem skousel uz dopredu prodlouzit smlouvu a hrac to nevzal
sem zacatecnik vetsinou u mne maj hraci 900 az 1400 za zapas

chtel sem si nejlepsi hrace pojistit na 3 roky ale neupsali se ikdyz sem treba nabidl z 900 na 1200 za zapas+ 300 z a vyhru+50 000 podpisovej bonus

jaka je nejlepsi strategie pri obnoveni smlouvy..jak mam hrace nejlepe otipovat abych ho nepreplatil?? :?: :?: :?:

to same jak nejlepe postupovat pri koupi..hrace vyhraje ten kdo da nejvetsi nabidku a nebo se sam rozhodne hrac vzhledem k bonusum ktere mu nabizi jinej klub :?: :?: :?: ..coz teda znamena ze ikdyz nabidnu nejvic tak hrac veme vyhodnejsi nabidku :?:

tohle by mel delat ale jen volnej hrac ne :?: protoze pokud je majetkem klubu ten by si mel urcovat co je pro nej nejlepsi{pro club} :shock:
Drajmi
Team Board Member
Posts: 436
Joined: Mon May 01, 2006 9:25 am

Post by Drajmi »

K těm on-line lidem, myslím že to jde jen pokud máš zaplacené členství v SPFA.
Procenta u hráčů nevim přesně, ale někde jsem četl, že u hráčů kteří ti přicházejí z juniorky, tak je to ovlivněno kvalitou tvého trenéra mládeže.

A k podpisování smluv. Když jsem začínal, tak jsem taky dával tučný podpisový bonusy, ale už jsem se na to vykašlal. Teď jim dávám jen normální plat, případně bonus za výhru, i když ani ten už moc nedávám. Stáhni si prográmek SPMT a ten ti poradí, můžeš si tam zkoušet výpočty smluv
TTS_zbynek
Team Board Member
Posts: 411
Joined: Wed May 31, 2006 8:41 pm

dorostenci

Post by TTS_zbynek »

chlopy, jedna otazecka.
predstavenstvo mi napsalo, ze juniorka mi ponukla dorostence, ale nebyl dost dobrej a trener ho odmitnul. to znamena ze na dalsieho musim cakat 60 dni ( mam zakladni centrum mladeze ), nebo se to nepocita ako prichod dorostence???


:?: :?: :?:
Kubiczech
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1081
Joined: Sat Mar 11, 2006 5:26 pm
Location: Zorb in da Prostejov
Contact:

Re: dorostenci

Post by Kubiczech »

TTS_zbynek wrote:chlopy, jedna otazecka.
predstavenstvo mi napsalo, ze juniorka mi ponukla dorostence, ale nebyl dost dobrej a trener ho odmitnul. to znamena ze na dalsieho musim cakat 60 dni ( mam zakladni centrum mladeze ), nebo se to nepocita ako prichod dorostence???


:?: :?: :?:
Musis cekat dalsich 60 dni... :roll: spatny, co ?
Manager : Kubiczech
Team : Espada C.F.
Image
TTS_zbynek
Team Board Member
Posts: 411
Joined: Wed May 31, 2006 8:41 pm

Re: dorostenci

Post by TTS_zbynek »

Kubiczech wrote:
TTS_zbynek wrote:chlopy, jedna otazecka.
predstavenstvo mi napsalo, ze juniorka mi ponukla dorostence, ale nebyl dost dobrej a trener ho odmitnul. to znamena ze na dalsieho musim cakat 60 dni ( mam zakladni centrum mladeze ), nebo se to nepocita ako prichod dorostence???


:?: :?: :?:
Musis cekat dalsich 60 dni... :roll: spatny, co ?

no tak mne poser :( :roll: :( - proc ho nevzali ja bych ho hned strelil a bol bych spokejen - jdu vymenit trenera :wink: :wink: :wink:
patqa
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1654
Joined: Tue Jan 10, 2006 9:21 am
Location: Hradec Králové, Czech Republic
Contact:

Post by patqa »

spis si vytrenuj ty šašky, co se venuji mladezi na max.

ale jestli te to potesi, hned muj druhy dorostenec taky nebyl dost dobry, takze jsem musel cekat taky.
nerazzurri

NA PRODEJ [FOR SALE]:
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

Drajmi wrote:K tìm on-line lidem, myslím že to jde jen pokud máš zaplacené èlenství v SPFA.
Procenta u hráèù nevim pøesnì, ale nìkde jsem èetl, že u hráèù kteøí ti pøicházejí z juniorky, tak je to ovlivnìno kvalitou tvého trenéra mládeže.

A k podpisování smluv. Když jsem zaèínal, tak jsem taky dával tuèný podpisový bonusy, ale už jsem se na to vykašlal. Teï jim dávám jen normální plat, pøípadnì bonus za výhru, i když ani ten už moc nedávám. Stáhni si prográmek SPMT a ten ti poradí, mùžeš si tam zkoušet výpoèty smluv

hm to si mi furt nepoeadil strategii jak natyo aby podepsal..kolik mam pridat !!! abych zas nepreplatil
Guest

Post by Guest »

patqa wrote:spis si vytrenuj ty šašky, co se venuji mladezi na max.

ale jestli te to potesi, hned muj druhy dorostenec taky nebyl dost dobry, takze jsem musel cekat taky.
ja mam vsechny zamestance na max - tim to nebude.
to je muj udel - trpet, trpet a cekat - 60 dnu no mne jebne............ :cry: :cry: :cry:
gustaav
Team President
Posts: 531
Joined: Fri May 19, 2006 2:50 pm
Location: Bratislava

Post by gustaav »

WEBGAME WARRIOR wrote:
Drajmi wrote:K tìm on-line lidem, myslím že to jde jen pokud máš zaplacené èlenství v SPFA.
Procenta u hráèù nevim pøesnì, ale nìkde jsem èetl, že u hráèù kteøí ti pøicházejí z juniorky, tak je to ovlivnìno kvalitou tvého trenéra mládeže.

A k podpisování smluv. Když jsem zaèínal, tak jsem taky dával tuèný podpisový bonusy, ale už jsem se na to vykašlal. Teï jim dávám jen normální plat, pøípadnì bonus za výhru, i když ani ten už moc nedávám. Stáhni si prográmek SPMT a ten ti poradí, mùžeš si tam zkoušet výpoèty smluv

hm to si mi furt nepoeadil strategii jak natyo aby podepsal..kolik mam pridat !!! abych zas nepreplatil
Stiahni si SPMT z http://www.spmt.sohosted.com/. V mnohom ti to pomôže.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”