Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

majkl20
Assistant Coach
Posts: 20
Joined: Fri Dec 22, 2006 5:32 pm

Post by majkl20 »

Ivo08-LSG wrote:Musi ho vyrovnat a povedal by som ze aj neked previsit
Aha jasne, takze az ho pak vytrenuju, tak ho treba pak nemusim ani prodat s tim velkym platem.. nebo se proda ale za min nez stejny hrac s "normalnim" platem?
Ivo08-LSG
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3754
Joined: Sun Oct 15, 2006 3:06 pm
Location: Nové Zámky,SLOVENSKO
Contact:

Post by Ivo08-LSG »

Tento plat co si mu dal tak on uz mensi nezoberie(jedine znizeny o bonus pri podpise a za vitazstvo alebo dom a auto)..vsak naco by bral mensii ked maa taky aky maaa
Ivo08 - LSG Nové Zámky
Image
"SLOVENSKO je najlepšie a stojím za tým Ja,SLOVENSKO je totiž Moja Krajina.Som SLOVÁK srdcom aj dušou,SLOVÁK kámo tak buĎ Ticho !!!"
winters
Team President
Posts: 522
Joined: Fri Mar 03, 2006 2:31 am
Location: Bystøice (FM)

Post by winters »

majkl20 wrote:
Ivo08-LSG wrote:Musi ho vyrovnat a povedal by som ze aj neked previsit
Aha jasne, takze az ho pak vytrenuju, tak ho treba pak nemusim ani prodat s tim velkym platem.. nebo se proda ale za min nez stejny hrac s "normalnim" platem?
V tomhle máš smùlu. Ale neblahé následky tvého neuváženého jednání lze do jisté míry zmírnit podpisem smlouvy na 3 roky a hlavnì když mu poklesne morálka na nulu, klesne tím i celkové hodnocení a tento hráè bude požadovat menší plat, takže dopuruèuji nechat ho sedìt jistou dobu na lavièce.
Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Post by PaTTTTrick »

Taky se zeptam, pøestože nejsem nový :-)

Døíve fungovala historie i u SP tymu, takze jsem se mohl podivat, jak se ten tym drive jmenoval....ale ted uz to nejde, zadna historie neexistuje. Treba ted se u nas v divizi jeden tym stal SP tymem a protoze nemam tak dobrou pamet, abych si pamatoval vsechny nazvy tymu, tak jsem se chtel podivat do historie, ktery ze tym to skoncil a bohuzel to nejde....

Da se nejak zjistit historie SP tymù nebo ne?
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
dolkyn
Team Manager
Posts: 242
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:30 pm
Location: Czech rep.
Contact:

Post by dolkyn »

pls potøebuju radu, nemùžu nastavit trénink :!: spustím SP a nad nápisem aktuality se mi nezobrazí lišta s nastavením ( jak tam je manažer, zápasy atd..) :shock: neví nìkdo co s tím, dík za info
gauners - f.211

Image
5zizou5
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Thu Aug 17, 2006 12:20 pm
Location: Plzeň

Post by 5zizou5 »

dolkyn wrote:pls potøebuju radu, nemùžu nastavit trénink :!: spustím SP a nad nápisem aktuality se mi nezobrazí lišta s nastavením ( jak tam je manažer, zápasy atd..) :shock: neví nìkdo co s tím, dík za info
zkus to vypnout a zase zapnout;)

a jestli ti jde o trenink hracu, tak ten mas tady na tej strance a muzes si to nastavit
http://www.soccerproject.com/speler_training.php
You will never drink alone!
LŽÍCE TU NENÍ Image
Lermik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1855
Joined: Sat Nov 04, 2006 11:01 am

Post by Lermik »

dolkyn wrote:pls potøebuju radu, nemùžu nastavit trénink :!: spustím SP a nad nápisem aktuality se mi nezobrazí lišta s nastavením ( jak tam je manažer, zápasy atd..) :shock: neví nìkdo co s tím, dík za info
To se mi obèas stane. Zkus kliknout na penezni ucet. A ta horni lista se ti zobrazi
Lermik - Spartièka
20. sezona D.18
Spartièka cup VII :arrow:
http://forum.soccerproject.com/viewtopic.php?t=102759
marektucek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1045
Joined: Fri Nov 03, 2006 6:05 pm
Location: Moravské Budìjovice
Contact:

Post by marektucek »

Lermik wrote:
dolkyn wrote:pls potøebuju radu, nemùžu nastavit trénink :!: spustím SP a nad nápisem aktuality se mi nezobrazí lišta s nastavením ( jak tam je manažer, zápasy atd..) :shock: neví nìkdo co s tím, dík za info
To se mi obèas stane. Zkus kliknout na penezni ucet. A ta horni lista se ti zobrazi
To se mi teda ještì nestalo :shock:
H.1561 návrat MB Scorpions Fighters
Lermik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1855
Joined: Sat Nov 04, 2006 11:01 am

Post by Lermik »

marektucek wrote:
Lermik wrote:
dolkyn wrote:pls potøebuju radu, nemùžu nastavit trénink :!: spustím SP a nad nápisem aktuality se mi nezobrazí lišta s nastavením ( jak tam je manažer, zápasy atd..) :shock: neví nìkdo co s tím, dík za info
To se mi obèas stane. Zkus kliknout na penezni ucet. A ta horni lista se ti zobrazi
To se mi teda ještì nestalo :shock:
To se mi stává jenom když hraju z 2. shit poèítaèe(400MHz, 256 RAM, Win98) U normálního tenhle problém nemám
Lermik - Spartièka
20. sezona D.18
Spartièka cup VII :arrow:
http://forum.soccerproject.com/viewtopic.php?t=102759
dolkyn
Team Manager
Posts: 242
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:30 pm
Location: Czech rep.
Contact:

Post by dolkyn »

To se mi stává jenom když hraju z 2. shit poèítaèe(400MHz, 256 RAM, Win98) U normálního tenhle problém nemám[/quote]
:arrow:
mno tak tím to urèítì nebude, zkoušel sem i ten úèet a taky nic, myslím že v mozile taky problém nebude, protože to celou dobu šlo bez problémù. tak fakt newim :evil:
gauners - f.211

Image
5zizou5
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Thu Aug 17, 2006 12:20 pm
Location: Plzeň

Post by 5zizou5 »

je to divny, jestli se ti furt nezobrazuje ta lista, tak bych prozkousel ruzny prohlizece IE, opera atak, kdyz by to nikde neslo, tak ti asi nedokazu poradit a tezko rict co to bude za problem, a kdyz by to nekde slo, tak je to takovy alternativni reseni :?
You will never drink alone!
LŽÍCE TU NENÍ Image
lotky
Team President
Posts: 913
Joined: Mon Oct 30, 2006 2:44 pm
Contact:

Re: Prestup + smlouva

Post by lotky »

majkl20 wrote:Tak me napada, podepsal jsem volneho hrace a dal mu vysoky kontrakt..coz neni az tak vyhodne, jak mi doslo..
Otazka je, kdyz ho budu prodavat, musi kupujici vyrovnat ten jeho stary kontrakt, nebo se jede z cista jen podle hodnoceni toho hrace?
Postupnì ten plat snižuj, po pùlce sezony je ochoten ten hráè pøijmout ochoten cca o 1/6 nižší smlouvu než mìl doposavaï. Z vlástních zkušeností :)
AVARICE
Team Manager
Posts: 132
Joined: Tue Nov 21, 2006 10:48 am
Location: Czeko, Praga

Pratelske pohary

Post by AVARICE »

Zdrawim,

chci se zeptat, kdyz se prahlasuji do pratelskeho poharu a sleduji jak se prihlasuji ostatni, tak by me zajimalo podle ceho SP urcuje poradi. Casove ani abecedne to neni, je to take jako na zacatku ligy - podle odhadu na vysledek...

Diky za odpoved
Avarice
krup72
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1678
Joined: Tue Aug 08, 2006 3:46 pm
Location: Praha
Contact:

Re: Pratelske pohary

Post by krup72 »

AVARICE wrote:Zdrawim,

chci se zeptat, kdyz se prahlasuji do pratelskeho poharu a sleduji jak se prihlasuji ostatni, tak by me zajimalo podle ceho SP urcuje poradi. Casove ani abecedne to neni, je to take jako na zacatku ligy - podle odhadu na vysledek...

Diky za odpoved
Avarice
v pøehledu turnaje je to èasovì... a potom se to imho losuje
AVARICE
Team Manager
Posts: 132
Joined: Tue Nov 21, 2006 10:48 am
Location: Czeko, Praga

Re: Pratelske pohary

Post by AVARICE »

krup72 wrote: v pøehledu turnaje je to èasovì... a potom se to imho losuje
fakt myslim, ze ne...
Netusim jestli je rozdil mezi soukromym a otevrenym pr. poharem, ale z vlastni zkusenosti bych nerekl ze je to casove... :?
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”