Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

tommyson
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Mon Oct 30, 2006 6:04 pm
Contact:

Post by tommyson »

Je to pratelsky pratelsky pohar a pokud vim tak je plne obsazen,byl jsem totiz poslednim manazerem do poctu...[/quote]
krup72
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1678
Joined: Tue Aug 08, 2006 3:46 pm
Location: Praha
Contact:

Re: sfsuf

Post by krup72 »

svion wrote:Napište mi prosim, co je to SP Champions League , jak se tam dostat a kde se to dá sledovat dík :?: :wink:
Liga mistrù... dostat se tam = být jeden z nejlepších Èechù :-)
tommyson
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Mon Oct 30, 2006 6:04 pm
Contact:

Post by tommyson »

jo tak to jo,on to mel byt SP..... ja myslel UEFA.....
Sorry :oops:
Ivo08-LSG
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3754
Joined: Sun Oct 15, 2006 3:06 pm
Location: Nové Zámky,SLOVENSKO
Contact:

Post by Ivo08-LSG »

Prosim vas ako vstupa moralka timu???myslim liga je za kolko a tak
Ivo08 - LSG Nové Zámky
Image
"SLOVENSKO je najlepšie a stojím za tým Ja,SLOVENSKO je totiž Moja Krajina.Som SLOVÁK srdcom aj dušou,SLOVÁK kámo tak buĎ Ticho !!!"
Paul-X
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2911
Joined: Mon Oct 02, 2006 7:03 pm
Location: SLOVAKIA,Banská Bystrica
Contact:

Post by Paul-X »

Ivo08-LSG wrote:Prosim vas ako vstupa moralka timu???myslim liga je za kolko a tak
zvyšuje se
- ligovými a pohárovými - rozumìj SP pohár - zápasy (+2% za vítìzství, +1% za remízu a +0,5% za prohru)
- zápasy pøátelských pohárù (vždy +1%)
- pøátelskými zápasy (+1% za vítìzství, +0,75% za remízu a +0,5% za prohru)

snižuje se
- pøestupy - placenými i volnými (-5%)
- pokud je stav høištì horší než 60% ztrácíš také urèitou èást týmové nálady
- simulace na zaèátku každé sezóny (-10%)

nemìní se
- když pøijde nový hráè z centra mládeže
- když propustíš hráèe èi zamìstnance
- když hráèi skonèí smlouva èi odejde do dùchodu
Old - Paul-X - FK Sasowa - DELETED!!
. 3 long years without SP :)
. 3 dlhé roky bez SP :)
New - Palinoslav - FC 14 Slavia Pohan- Active and ready to faking comeback!! :D

Sláva Slovanom!! Kosovo je Srbija!!!
MošnaM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2644
Joined: Sun Dec 10, 2006 8:19 pm
Location: Kolín

Post by MošnaM »

Paul-X wrote:
nemìní se
- když propustíš hráèe èi zamìstnance
Proè teda SP pøed propuštìním zamìstnance píše " pozor mùže snížit morálku týmu" ???
Radši jsem to vzdal a èekám na vypršení smlouvy.
FC Kolíkov - 1/2 s14.-4 v H; s15.-3 v H; s.16.-1 v H; s.17.-1 v G; s.18.-3 v F; s.19.-1 v F; s.20.-1 v E; s.21.-8 v D; s.22.-7 v D; s.23.-2 v D; s.24.-4 v C; s.25.-12.v C; s.26.-1 v D; s.27.-4 v C; s.28.-2 v C; s.29.-9 v B; s.30.-4 v B
s.31. - ? v B3
Tom151
Team President
Posts: 870
Joined: Fri Sep 08, 2006 4:51 pm
Location: Liberecko, CZ
Contact:

Post by Tom151 »

MošnaM wrote: Proè teda SP pøed propuštìním zamìstnance píše " pozor mùže snížit morálku týmu" ???
Radši jsem to vzdal a èekám na vypršení smlouvy.
tady se ale resila nalada v tymu a ne moralka hracu, to je zas neco jinyho :wink:
Strelci z Japonska
Image
E.76 - Zpátky v mé oblíbené divizi :)
MošnaM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2644
Joined: Sun Dec 10, 2006 8:19 pm
Location: Kolín

Post by MošnaM »

Tom151 wrote:
MošnaM wrote: Proè teda SP pøed propuštìním zamìstnance píše " pozor mùže snížit morálku týmu" ???
Radši jsem to vzdal a èekám na vypršení smlouvy.
tady se ale resila nalada v tymu a ne moralka hracu, to je zas neco jinyho :wink:
Takže tím chceš øíct, že mne to varuje pøed poklesem morálky jednotlivých hráèù a né celkové nálady v týmu ???
Tak jsem to špatnì pochopil.
FC Kolíkov - 1/2 s14.-4 v H; s15.-3 v H; s.16.-1 v H; s.17.-1 v G; s.18.-3 v F; s.19.-1 v F; s.20.-1 v E; s.21.-8 v D; s.22.-7 v D; s.23.-2 v D; s.24.-4 v C; s.25.-12.v C; s.26.-1 v D; s.27.-4 v C; s.28.-2 v C; s.29.-9 v B; s.30.-4 v B
s.31. - ? v B3
krup72
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1678
Joined: Tue Aug 08, 2006 3:46 pm
Location: Praha
Contact:

Post by krup72 »

MošnaM wrote: Takže tím chceš øíct, že mne to varuje pøed poklesem morálky jednotlivých hráèù a né celkové nálady v týmu ???
Tak jsem to špatnì pochopil.
jj, jednotlivých hráèù ... odchodem trenéra mají strach o místo v sestavì
Jumbo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1263
Joined: Thu May 11, 2006 4:09 pm
Location: Czech republic
Contact:

Post by Jumbo »

já sem takovej vùùùl! NAbídl sem hráèi plat 50000! Teda nabídl on už ho mìl. Snad mì nìkdo pøevýší, proto že už tak tam byla nabídka 1,8M... A hele kdyby pøišlo an nejhorší nevíte jak se pøevádí plat na bonus za podpis? Napø. 1000 plat = 10000 bonus :?: :roll: :roll: :roll:
Sparta Prague - E11
Ted Spartička88 - H něco :lol:
Drajmi
Team Board Member
Posts: 436
Joined: Mon May 01, 2006 9:25 am

Post by Drajmi »

Nemůžu tvrdit, že je to správně (nemám s tím přesné zkušenosti), ale podle výpočtu platů v SPMT 100.000 podpisového bonusu odpovídá 2.439 platu. Bonus za vítězství pak se počítá 50-ti procenty. Tedy bonus za vítězství 10.000 = 5.000 plat
Thomas25
Team President
Posts: 715
Joined: Sun Dec 31, 2006 12:36 pm

Post by Thomas25 »

Mám dotazy:1.K èemu pøesnì slouží skrytá dovednost???
2.Když kupuju mladého hráèe se skrytou dovedností napø.77,je nìjáká šance,že z nìho bude dobrý hráè???

3.Je lepší koupit dorostence z centra mládeže s menší skrytou dovedností,nebo Háèkaøe s vìtší skrytou dovedností??


Dík za odpovìdi :!:
Drajmi
Team Board Member
Posts: 436
Joined: Mon May 01, 2006 9:25 am

Post by Drajmi »

1. Skrytá dovednost je další vlastnost hráče, která ale není vidět a je po celý věk hráče konstantní. Někde jsem četl, že má stejně jako hlavní skilly větší význam než ostatní, tj. počítá se do výkonu hráče s vyšším koeficientem

2. Určitě z něho může být dobrý hráč, pokud bude mít ostatní vlastnosti vysoké. Ber to tak, že má zatím jednu vlastnost vytrénovanou nízko - tj. je větší riziko, že nebude tak dobrý

3. To je otázka, ale spíš bych koupil toho dorostence. Z dorostenců většinou nebývají vyloženě špatní hráči, většinou v horších případech bývají tak průměrní (opět není pravidlo). Z Hčkařů jsou výjimečně hvězdy, relativně často slušní hráči, ale často i naprostý odpad (já kupuju spíš Hčkaře, ale jen kvůli ceně. Kdybych měl dost prachů, tak investuju do dorostenců)
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Post by kofi »

Drajmi wrote:3. To je otázka, ale spíš bych koupil toho dorostence. Z dorostencù vìtšinou nebývají vyloženì špatní hráèi, vìtšinou v horších pøípadech bývají tak prùmìrní (opìt není pravidlo). Z Hèkaøù jsou výjimeènì hvìzdy, relativnì èasto slušní hráèi, ale èasto i naprostý odpad (já kupuju spíš Hèkaøe, ale jen kvùli cenì. Kdybych mìl dost prachù, tak investuju do dorostencù)
Pokud jsi zaèáteèník pak bude Hèkaø pro tebe tou nejlepší volbou...osobnì za to mohu ruèit. Sice je tu také velká pravdìpodobnost, jak psal Drajmi, že ten hráè nebude nic moc, ale za to riziko to dle mého stojí :) ..alespoò po zaèátku
FC Alkoholicks
georgesa
Team Board Member
Posts: 276
Joined: Fri Jan 19, 2007 10:45 am
Location: Horovice near Beroun near Prague

Post by georgesa »

Tak ja musim rict, ze me se z celyho "originalniho, puvodniho" tymu jen tri hraci zastavili pod 70%...coz celej tym staci i na postup z G, kdyz se vychyta vek...
SK Bastardos & SKS !!!!!!!
Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”