Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by tomkycz »

Juros89 wrote:Jak je to se zastavením (maximem) atributu u jednotlivých hráčů. Mají to dané už od začátku, na kterém čísle se která vlastnost zastaví nebo je to pouze o náhodě ?
je to dané už od začátku co hráče vyplivne centrum mládeže a nejde to poté nijak ovlivnit...
Juros89
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Mon May 30, 2016 2:28 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Juros89 »

Dá se nějak přesněji určit kolik daný SW zahraje výkon na místě CB? Dočetl jsem se, že to je o 5-6b méně, ale jde to určit přesněji?
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Od nové verze Mozily nefunguje barevné zobrazování selectboxu, takže nejde nastavit trénink, funguje to ještě v nějakém prohlížeči?
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by malantajari »

puzzle wrote:Od nové verze Mozily nefunguje barevné zobrazování selectboxu, takže nejde nastavit trénink, funguje to ještě v nějakém prohlížeči?
Myslím, že to fungovalo v Exploreru...Nebo se mýlím?
FC Žďár nad Sázavou - D.25
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by HugoBoss »

ahojte, v sekcii FAQ je uvedené, že minimálny počet hráčov v tíme je 11...viete mi teda vysvetliť, ako je možné, že tento tím (SPEEK) ich má len 10?
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by gregoric »

HugoBoss wrote:ahojte, v sekcii FAQ je uvedené, že minimálny počet hráčov v tíme je 11...viete mi teda vysvetliť, ako je možné, že tento tím (SPEEK) ich má len 10?
Nie som si istý, ale predpokladám, že ak máš 11 hráčov, tak už nemôžeš dať žiadneho ďalšieho hráča na transferlist. Ale ak máš napr 12 hráčov a hodíš na predaj viacerých - a všetkých aj predáš, tak sa dostaneš pod 11. Podobne ako pri nakupovaní, ak máš 35, tak už nemôžeš kúpiť nového hráča, ale ak máš 34, tak môžeš kúpiť teoreticky ešte 11.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

Juros89 wrote:Dá se nějak přesněji určit kolik daný SW zahraje výkon na místě CB? Dočetl jsem se, že to je o 5-6b méně, ale jde to určit přesněji?
Zahrá o 10% zo svojho optimálneho výkonu. Takže ak hrá napr. 67, tak na CB zahrá o 6,7 menej, čiže 60,3.
gregoric wrote:
HugoBoss wrote:ahojte, v sekcii FAQ je uvedené, že minimálny počet hráčov v tíme je 11...viete mi teda vysvetliť, ako je možné, že tento tím (SPEEK) ich má len 10?
Nie som si istý, ale predpokladám, že ak máš 11 hráčov, tak už nemôžeš dať žiadneho ďalšieho hráča na transferlist. Ale ak máš napr 12 hráčov a hodíš na predaj viacerých - a všetkých aj predáš, tak sa dostaneš pod 11. Podobne ako pri nakupovaní, ak máš 35, tak už nemôžeš kúpiť nového hráča, ale ak máš 34, tak môžeš kúpiť teoreticky ešte 11.
Nemôžeš predať hráčov tak, aby ti ich ostalo menej ako 16 (ak máš teda napr. 18, môžeš dať na trh max. 2, keď ich máš 30, tak 12 môžeš dať na trh, keď ich máš 16 alebo menej, tak žiadneho). (pri nákupe naozaj môžeš dať ešte 11 ponúk, kým máš aj 34 hráčov, keď ich už máš 35, novú ponuku dať nemôžeš, ale stále môžeš prihazodvať na tie, čo si už mal)
Keď máš v tíme menej ako 11 hráčov, tak máš 7 dní na to, aby si ten počet dostal aspoň na 11, inak ti tím zanikne.
A pod počet menší ako 16 (resp. menší ako 11) sa dostaneš tak, že nejakým hráčom vyprší zmluva a oni proste odídu alebo ti odídu do dôchodku, ak máš moc starých hráčov.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Juros89
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Mon May 30, 2016 2:28 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Juros89 »

Zdravím,

mám SPFA a chcu vytvořit turnaj pro 32 týmů. Když jsem v okně, kde mám vybrat manažery, tak se mi žádný nenabídne. Jenom červená hláška at vyberu aspon 31 manažerů, ale pod ní se nic nezobrazí.

Když dám turnaj pro 4, tak se mi tam zobrazí všechny kontakty a turnaj pro 4 můžu vytvořit. Nevíte někdo proč to tak je?

Díky

EDIT: Můžu udělat turnaj pro 4 a pro 8. Pro 16 a 32 týmů ne. Proč?
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by pupajdi13 »

Juros89 wrote:Zdravím,

mám SPFA a chcu vytvořit turnaj pro 32 týmů. Když jsem v okně, kde mám vybrat manažery, tak se mi žádný nenabídne. Jenom červená hláška at vyberu aspon 31 manažerů, ale pod ní se nic nezobrazí.

Když dám turnaj pro 4, tak se mi tam zobrazí všechny kontakty a turnaj pro 4 můžu vytvořit. Nevíte někdo proč to tak je?

Díky

EDIT: Můžu udělat turnaj pro 4 a pro 8. Pro 16 a 32 týmů ne. Proč?
máš málo lidí v kontaktech.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Juros89
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Mon May 30, 2016 2:28 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Juros89 »

pupajdi13 wrote:
Juros89 wrote:Zdravím,

mám SPFA a chcu vytvořit turnaj pro 32 týmů. Když jsem v okně, kde mám vybrat manažery, tak se mi žádný nenabídne. Jenom červená hláška at vyberu aspon 31 manažerů, ale pod ní se nic nezobrazí.

Když dám turnaj pro 4, tak se mi tam zobrazí všechny kontakty a turnaj pro 4 můžu vytvořit. Nevíte někdo proč to tak je?

Díky

EDIT: Můžu udělat turnaj pro 4 a pro 8. Pro 16 a 32 týmů ne. Proč?
máš málo lidí v kontaktech.
To právě nemám, v kontaktech mám 5 stránek po 15 kontaktech, což je dost.
Juros89
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Mon May 30, 2016 2:28 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Juros89 »

Takže jsem zjistil, že pokud pořádám turnaj pro 32 týmů, můžu dát startovné pouze 20 000.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

Juros89 wrote:Takže jsem zjistil, že pokud pořádám turnaj pro 32 týmů, můžu dát startovné pouze 20 000.
Pokiaľ robíš súkromný turnaj pre 32 ľudí, môžeš dať štartovné max. 50 tisíc, ale vtedy nie je možné pozvať tímy z G a H divízií. Ak chceš aj tie pozvať, tak štartovné môže byť max. 20 tisíc.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Hippopotamus wrote:
Juros89 wrote:Takže jsem zjistil, že pokud pořádám turnaj pro 32 týmů, můžu dát startovné pouze 20 000.
Pokiaľ robíš súkromný turnaj pre 32 ľudí, môžeš dať štartovné max. 50 tisíc, ale vtedy nie je možné pozvať tímy z G a H divízií. Ak chceš aj tie pozvať, tak štartovné môže byť max. 20 tisíc.
Jen už není v G a H koho zvát :roll:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Čaute, od kolika let se snižuje výkon hráče? 30 nebo 31
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by pupajdi13 »

31
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”