Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Tiger Baros
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4461
Joined: Fri Feb 03, 2006 3:40 pm
Location: Madrid
Contact:

Post by Tiger Baros »

sowiet wrote:Je dobre ked si na kazdy zapas nastavujem inu taktiku???
Podle mì je to jedno
Tigerinho - SPC Czech Tigers - kdysi A divize, nyní někde mezi H a G
HALA MADRID!
sowiet
Team Manager
Posts: 206
Joined: Tue May 22, 2007 1:06 pm

Post by sowiet »

Tiger Baros wrote:
sowiet wrote:Je dobre ked si na kazdy zapas nastavujem inu taktiku???
Podle mì je to jedno
Ja si osobne myslim ze na kazdy zapas je lepsia nova taktika lebo hraci sa stale zlepsuju a zhorsuju....
foppa 13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1585
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:52 pm
Location: Zdar jak Brno
Contact:

Post by foppa 13 »

Tak v Tvém pøípadì je to klidnì možné, nebo se Ti hráèi trénují všichni a tak se rychle mìní. Nic ménì se to jistì nemìní zápas od zápasu... :wink:
Foppa Killers Team |D.22| &
HC Kometa Brno Forever
flopi
Team Manager
Posts: 159
Joined: Thu Mar 22, 2007 1:20 pm

Post by flopi »

Chcel som sa spýta. Poplatok za údržbu hypermoderného centra je 15000, alebo 20000 za týždeò? Dá sa to finanène zvládnu, keï budem od budúcej sezóny v G divízii?
Fifi.5
Team President
Posts: 642
Joined: Sat Dec 16, 2006 9:33 am
Contact:

Post by Fifi.5 »

nìjak si nemužu uvedomit jak je to s dostavením tribun smluv atd?naskoèí i den nula a nebo když tam je jednièka tak to je poslední den a rano pøi simulaci už je tribuna dostavená nebo tøeba vypršená smlouva èili odchod hráèe atd???
FC Petrovièky:
15.H639-POSTUP,16.G213-POSTUP,17.F71-POSTUP,18.E47-sedmý,19.tøetí,20.kurna jesi to zase o bod nevyjde!! :)
flopi
Team Manager
Posts: 159
Joined: Thu Mar 22, 2007 1:20 pm

Post by flopi »

Fifi.5 wrote:nìjak si nemužu uvedomit jak je to s dostavením tribun smluv atd?naskoèí i den nula a nebo když tam je jednièka tak to je poslední den a rano pøi simulaci už je tribuna dostavená nebo tøeba vypršená smlouva èili odchod hráèe atd???
Jednièka a dos.
happyna17
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6903
Joined: Sat Jul 29, 2006 12:41 pm
Location: Praha Vršovice
Contact:

Post by happyna17 »

flopi wrote:Chcel som sa spýta. Poplatok za údržbu hypermoderného centra je 15000, alebo 20000 za týždeò? Dá sa to finanène zvládnu, keï budem od budúcej sezóny v G divízii?
:wink: - € 20.000,00 Údržba mládežnického centra
Fantazik
Team Manager
Posts: 231
Joined: Tue Nov 28, 2006 6:15 am

Post by Fantazik »

Mám dotaz .. mìl jsem 34 hráèù .. podal jsem 3 nabídky .. 1 hráè mi pøišel, dva mi nìkdo pøehodil .. mám teïka tedy 35 hráèù a 2 pøehozené nabídky, jakto, že nemohu podat vyžší a píše mi to, že mám v kádru moc hráèù ..?? Všechny asistenty mám na 100% .. jsem myslel, že když už je mám jednou podané, že mohu pøihazovat libovolnì ..jak to tedy je ..? Díky..
krup72
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1678
Joined: Tue Aug 08, 2006 3:46 pm
Location: Praha
Contact:

Post by krup72 »

Fantazik wrote:Mám dotaz .. mìl jsem 34 hráèù .. podal jsem 3 nabídky .. 1 hráè mi pøišel, dva mi nìkdo pøehodil .. mám teïka tedy 35 hráèù a 2 pøehozené nabídky, jakto, že nemohu podat vyžší a píše mi to, že mám v kádru moc hráèù ..?? Všechny asistenty mám na 100% .. jsem myslel, že když už je mám jednou podané, že mohu pøihazovat libovolnì ..jak to tedy je ..? Díky..
Na tohle jsem taky jednou narazil ... pøihazovat mùžeš, ale musíš jít do toho pøihazovacího okna z levýho menu (zelená šipka) a ne z trhu.
Jumbo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1263
Joined: Thu May 11, 2006 4:09 pm
Location: Czech republic
Contact:

Post by Jumbo »

flopi wrote:Chcel som sa spýta. Poplatok za údržbu hypermoderného centra je 15000, alebo 20000 za týždeò? Dá sa to finanène zvládnu, keï budem od budúcej sezóny v G divízii?
utahnes to v pohodì, a postav si ho co nejdøív :wink:
Sparta Prague - E11
Ted Spartička88 - H něco :lol:
sowiet
Team Manager
Posts: 206
Joined: Tue May 22, 2007 1:06 pm

Post by sowiet »

Kolko zapasov by som mal hrat za tyzden aby to malo priaznivy vplyv na moj tim????????????????????????
flopi
Team Manager
Posts: 159
Joined: Thu Mar 22, 2007 1:20 pm

Post by flopi »

sowiet wrote:Kolko zapasov by som mal hrat za tyzden aby to malo priaznivy vplyv na moj tim????????????????????????
Nie som expert. Hrám to len od marca ale môj názor: Hraj tolko zápasov, aby mal tvoj tím na druhý deò pokia¾ mozno 100% fyzièku. To znamená, ze hráèi 21-29 naberú za deò 15% fyzièky mladší a starší 10. U brankárov je to pozdejšie. Rozdel si hrácov na A,B možno aj C - èko a striedaj ich. Na zaèiatku ve¾a nevydržia. Preèítaj si toto forum aj dozadu. Je tam ve¾a dobrých rád.
sowiet
Team Manager
Posts: 206
Joined: Tue May 22, 2007 1:06 pm

Post by sowiet »

flopi wrote:
sowiet wrote:Kolko zapasov by som mal hrat za tyzden aby to malo priaznivy vplyv na moj tim????????????????????????
Nie som expert. Hrám to len od marca ale môj názor: Hraj tolko zápasov, aby mal tvoj tím na druhý deò pokia¾ mozno 100% fyzièku. To znamená, ze hráèi 21-29 naberú za deò 15% fyzièky mladší a starší 10. U brankárov je to pozdejšie. Rozdel si hrácov na A,B možno aj C - èko a striedaj ich. Na zaèiatku ve¾a nevydržia. Preèítaj si toto forum aj dozadu. Je tam ve¾a dobrých rád.
dik za radu.....ja pokial este nemam vytrenovany tim tak tych slabsich davam hrat na priatelske pohare a silnejsich davam hravat ligove zapasy.......na co mam prihliadat pri vybere hraca na formu alebo fyzicku???
Angee
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1474
Joined: Tue Mar 06, 2007 9:32 am
Location: Dambořice

Post by Angee »

sowiet wrote:....na co mam prihliadat pri vybere hraca na formu alebo fyzicku???
Já pøihlížím na:
:arrow: morálka
:arrow: fyzièka
:arrow: poslední odehrané výkon
:arrow: pøedpokládané výkon v následujícím zápase
:arrow: a taky karty (když už má holt tøi žlutý popø èervenou /za kterou dostal stop/ tak hrát nemože no, takže se na nìho nedívám :D )
Image
sowiet
Team Manager
Posts: 206
Joined: Tue May 22, 2007 1:06 pm

Post by sowiet »

Angee wrote:
sowiet wrote:....na co mam prihliadat pri vybere hraca na formu alebo fyzicku???
Já pøihlížím na:
:arrow: morálka
:arrow: fyzièka
:arrow: poslední odehrané výkon
:arrow: pøedpokládané výkon v následujícím zápase
:arrow: a taky karty (když už má holt tøi žlutý popø èervenou /za kterou dostal stop/ tak hrát nemože no, takže se na nìho nedívám :D )
dik za radu tych teraz potrbujem vela....
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”