Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

throll
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Fri Mar 17, 2006 2:15 pm

Post by throll »

WEBGAME WARRIOR wrote:
Evandro wrote:
WEBGAME WARRIOR wrote: ale ja dal ulozit!!!!!!!

ale pak ve vysledku a prehledu zapasu byla jina sestava nez sem dal..byla tam ta slatanina...to ze sem to ulozil je videt kdyz kliknu na menu manager prehled..tam je sestava napsana tak jak sem ji ulozil!!

ale jinak v prehledu zapasu to je spatne a i podle komentare k zapasu hrali uplne jini hraci :?
A nemáš nìjaké vadné internetové prohlížeè? Mì na SP blbne Opera Beta 9.
mam normal windows home editions...sp2 a prohlizec exploer

Mno tak to je jasne.. moze za to Bill Gates!!! a mame to cierne na bielom... !!!! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :twisted: :twisted: :twisted:
throll
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Fri Mar 17, 2006 2:15 pm

Post by throll »

WEBGAME WARRIOR wrote: a u soupere je dokonce v komentari hry psano ze nejpsim hracem co atakoval moji branku byl jejich golman...on snad hral na postu :?

to tak je normal takove bludy :?:

mozes to citovat tu na fore??? myslim ze by to mna a mozno Foxira zaujimalo.....
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

throll wrote:
WEBGAME WARRIOR wrote: a u soupere je dokonce v komentari hry psano ze nejpsim hracem co atakoval moji branku byl jejich golman...on snad hral na postu :?

to tak je normal takove bludy :?:

mozes to citovat tu na fore??? myslim ze by to mna a mozno Foxira zaujimalo.....
tak sem skousel stahnout firefox..v nem mi aspon funguje spravne komentar zapasu ..to v exploeru mi to psalo ze treba souperuv golman byl nejlepsim utocnikem..ale porad mam problem stim ze sem dal do nastaveni aby mi hraci v zapase hrali 4-4-2 ale v prehledu zapasu je videt z e hrali 4-3-3..a pritom jak sem uz psal v menu manager prehled..jde nastaveni 4-4-2 videt..este je zvlastni ze sem dal v nastaveni obou krajnim zaloznikum pokyn aby hrali po kridlech..ale opet v prehledu zapasu..kde opravdu asi hrali 4-3-3 tyto ukoli padli spravne na 1 zaloznika ale 2 ukol prevzal utocnik :?

sem tu novej ale tohle je divne pokud nekdo znate nakeho admina tak mu to pls pasnete
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Post by frankie_doparoma »

a davas fakt ulozit? protoze je to hoodne diwny :roll:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
throll
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Fri Mar 17, 2006 2:15 pm

Post by throll »

kde menis taktiku?
Taktika-> Vyber A,.... si raz nastav a nechaj tak... pripadne male zmeny casom...

Taktiku nastavuj v Tym -> Zapasy->Program-a tam daj Taktika : Nastavit... a mas to iste na urcity zapas...
Guest

Post by Guest »

frankie_doparoma wrote:a davas fakt ulozit? protoze je to hoodne diwny :roll:
jj davam to fakt ulozit..prave je divne ze v prehledu manager to je v poradku a ta taktyka tam je ale pri zapase nebyla

TRHOOL

jj nastavuju to tim 1 jak si psal
skusim to jak rikas
WEBbGAME WARRIOR

Post by WEBbGAME WARRIOR »

throll wrote:kde menis taktiku?
Taktika-> Vyber A,.... si raz nastav a nechaj tak... pripadne male zmeny casom...

Taktiku nastavuj v Tym -> Zapasy->Program-a tam daj Taktika : Nastavit... a mas to iste na urcity zapas...
ikdyz ja to tusim vlastne delal tusim tak jak si rikal aby to bylo urcite!!

bo jak rikam starsne zajimave je ze v tom manager menu to je..a taky to ze mi tam 2 borci hrali po tech kridlech..ale ne ti co sem nastavil..teda 1 zich hral ok
Guest

Post by Guest »

throll wrote:kde menis taktiku?
Taktika-> Vyber A,.... si raz nastav a nechaj tak... pripadne male zmeny casom...

Taktiku nastavuj v Tym -> Zapasy->Program-a tam daj Taktika : Nastavit... a mas to iste na urcity zapas...

mozna mas pravdu nebot sem se dival a kdyz sem nastavil taktiku na taktika vyber A

a pak na tym zapasy program nastaveni..tak je to rozdilne :!: takze doufam z emi hraci odehrajou uz tak jak to nastavim

jeste malej poddotaz..v nastavovano hracu si musim davat pozor kde nastavim leveho zaloznika praveho atd :?: a nebo se v zapase postavi spravne..nebot ka sem koukal na indvidualni nastaveni kry tak sem si dal samozrejmne pri systemu 4-4-2 2 utocniky jednoho levehoa jednoho stredoveho..ale ikonka modra v individualnim nastaveni je tak ze by tam meli byt 2 stredni
Scorpion
Team Board Member
Posts: 463
Joined: Thu Jun 08, 2006 8:48 pm
Location: Mnichovo Hradištì
Contact:

Post by Scorpion »

Byl by nejaky zkuseny hrac tak hodný a ochotný a udelil by mi pár rad pro zacátek abych se stal lepším managerem soccerprojectu???

Moje ICQ: 327-266-140

Díky moc
Last edited by Scorpion on Thu Jun 08, 2006 8:54 pm, edited 1 time in total.
StenCZ
Team President
Posts: 510
Joined: Fri Mar 17, 2006 3:37 pm
Location: Czech Republic
Contact:

Post by StenCZ »

Anonymous wrote:
throll wrote:kde menis taktiku?
Taktika-> Vyber A,.... si raz nastav a nechaj tak... pripadne male zmeny casom...

Taktiku nastavuj v Tym -> Zapasy->Program-a tam daj Taktika : Nastavit... a mas to iste na urcity zapas...

mozna mas pravdu nebot sem se dival a kdyz sem nastavil taktiku na taktika vyber A

a pak na tym zapasy program nastaveni..tak je to rozdilne :!: takze doufam z emi hraci odehrajou uz tak jak to nastavim

jeste malej poddotaz..v nastavovano hracu si musim davat pozor kde nastavim leveho zaloznika praveho atd :?: a nebo se v zapase postavi spravne..nebot ka sem koukal na indvidualni nastaveni kry tak sem si dal samozrejmne pri systemu 4-4-2 2 utocniky jednoho levehoa jednoho stredoveho..ale ikonka modra v individualnim nastaveni je tak ze by tam meli byt 2 stredni
hrac musi byt presne na sve pozici jinak ztraci na vykonu.. a kdyz hrajes 4-4-2 tak ty 2 musi byt oba CF!
StenCZ - Spartaaa!!!
||Season 11 - 4. in G.718||Season 12 - 1. in G.718||Season 13 - 1. in F.240||
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

jj chapu takze kdyz hraju sytemem 4-4-2 tak je lepsi kdyz dam 2 centry na hrot nez leveho a praveho utocnika

jinak doufam ze mi dnes v zapase konecne budou hrat systemem jaky sem nastavil a ne zas nakou slataninu
WEBGAME WARIOR

Post by WEBGAME WARIOR »

no tak konecne to nastaveni funguje..

kdyz to dam pres zapasy..a nastaveni tak to jede..
jen nechapu proc to nejede kdyz se to nastavi v menu taktika -vyber

:)

no aspon sem vyhral prvni match :twisted:

zajimalo by mne jestli se da nak snizit agresivita u hrace,,mam jedineho praveho utocnika ale ma agresivitu na 100%..hraju teprv asi 3 kola ale vidim ze je dost vylucovan :?:

a este co znamena u obrance post SW :?:
miso857
Team President
Posts: 646
Joined: Wed Feb 08, 2006 12:27 pm
Contact:

Post by miso857 »

no znizit agresivita hracovy sa neda aj ked uvidime ci sa s tym bude nieco robit a davaj si dost malu agresivitu ked ti ho vylucuju...
post sw jw rozoberany kusok nizsie ale patri do 5clennej obrany do stredu.... cize do5-3(4)-2(1)
dzajda

POMOC

Post by dzajda »

ahoj, potřebuju poradit , jak změnit v profilu datum narození :?
miso857
Team President
Posts: 646
Joined: Wed Feb 08, 2006 12:27 pm
Contact:

Post by miso857 »

tak to nepude kluku vedle je totiz to takova mala hvezdicka a dole se pise nelze menit pouze ke cteni...
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”