Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by pupajdi13 »

Hmyzak wrote:čtyři pokusy, tři trenéři na 100 % a ani jeden mladík nebyl hoden kariéry profesionála. Neřeknu, kdyby přicházel každý druhý, ale 0 ze 4 to už je hodně. A pokud nepřijde ani pátý, nemá smysl dále hrát.
Neber si hotové starší trenery,které furt točíš.
Najmi si mladého šéftrenéra max do 40 let - nedotrenovaného , sám si ho dotrenuj a dej mu důvěru a nech ho dlouhodobě v týmu pracovat.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by HugoBoss »

pupajdi13 wrote:
Hmyzak wrote:čtyři pokusy, tři trenéři na 100 % a ani jeden mladík nebyl hoden kariéry profesionála. Neřeknu, kdyby přicházel každý druhý, ale 0 ze 4 to už je hodně. A pokud nepřijde ani pátý, nemá smysl dále hrát.
Neber si hotové starší trenery,které furt točíš.
Najmi si mladého šéftrenéra max do 40 let - nedotrenovaného , sám si ho dotrenuj a dej mu důvěru a nech ho dlouhodobě v týmu pracovat.
prečo si myslíš, že to pomôže? o tejto metóde som ešte nepočul :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

HugoBoss wrote: prečo si myslíš, že to pomôže? o tejto metóde som ešte nepočul :)
To je vyšší psychologický efekt ;)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by pupajdi13 »

Prostě to funguje...to stačí....nejhorší varianta je netrpělivě točit hotový starý šeftrenery.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by malantajari »

Nováček tedy nejsem, přesto prosím o radu. Vyměnil jsem trenéra a týmu spadla morálka, pomůže kdybych trenéra vyměnil znovu?
Nebo to bude ještě horší, ono těch trenérských rošád bylo víc?
FC Žďár nad Sázavou - D.25
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by GeorgeTT »

Ako píše pupajdi, tak je to najlepšie, ja som čakal na slovenského trénera niekoľko sezón, potom sa konečne jeden objavil, a už ho mám 13 sezón, priviedol mi cca 33 hráčov, z ktorých drvivú väčšinu stále mám, a chodia stále, teraz má 50 rokov, dufam, že ešte aspoň 10 sezón vydrží.
GeorgeTT
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by oslicek »

Chci se jen zeptat - ono je nějaké omezení na prodej a nákup hráčů? Mě to nedovolí podat nabídku na hráče a ani hráče prodat. Není to nějaký bug?
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by acskncl »

oslicek wrote:Chci se jen zeptat - ono je nějaké omezení na prodej a nákup hráčů? Mě to nedovolí podat nabídku na hráče a ani hráče prodat. Není to nějaký bug?
Je to takova letita novinka :mrgreen:
Hráči-přestupová listina
Každý tým je limitován 50 nákupy a 50 prodeji za sezónu. Také mějte na paměti, že není možné vidět, které vlastnosti hráče jsou maximalizovány, pokud nepatří Vašemu týmu.
Tak vydrz do soboty.
Na ceste do propadliste dejin.
michalbar
Fan
Posts: 2
Joined: Thu Jun 09, 2011 3:46 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by michalbar »

Ahoj, já se chci spíše zeptat..., začal jsem s touto hrou až teď a koukám, že tady jsou hráči již od roku 2004 apod.., takže chápu, že tehdy byly ceny jinde... a teď mají nahrabáno třeba i několik miliard :D... Ale dá se s toutou hrou vůbec ještě začít? do začátku dostanu 50 milionů a 24 hráčů někteří mají skrytou vlastnost 90-100, takže po vytrénovaní by se dali slušně prodat, ale vzhledem k těm cenám, které vidím na marketu... Jak mám sakra docílít, abych toho mého hráče prodal za desítky milionů, abych pak měl desítky milionů na nákup dalšího... Když se podívám tak i hráč se skrytou vlastností 72 okolo roku 25 stejně stojí několik milionů.... Tato hra už nepočítá s nováčky nebo jak?
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by malantajari »

michalbar wrote:Ahoj, já se chci spíše zeptat..., začal jsem s touto hrou až teď a koukám, že tady jsou hráči již od roku 2004 apod.., takže chápu, že tehdy byly ceny jinde... a teď mají nahrabáno třeba i několik miliard :D... Ale dá se s toutou hrou vůbec ještě začít? do začátku dostanu 50 milionů a 24 hráčů někteří mají skrytou vlastnost 90-100, takže po vytrénovaní by se dali slušně prodat, ale vzhledem k těm cenám, které vidím na marketu... Jak mám sakra docílít, abych toho mého hráče prodal za desítky milionů, abych pak měl desítky milionů na nákup dalšího... Když se podívám tak i hráč se skrytou vlastností 72 okolo roku 25 stejně stojí několik milionů.... Tato hra už nepočítá s nováčky nebo jak?
Tato hra samozřejmě s nováčky počítá, problémem je, že s nimi nepočítá její tvůrce, Sjarel...Ale jinak, vítej ve hře...:-)
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

michalbar wrote:Ahoj, já se chci spíše zeptat..., začal jsem s touto hrou až teď a koukám, že tady jsou hráči již od roku 2004 apod.., takže chápu, že tehdy byly ceny jinde... a teď mají nahrabáno třeba i několik miliard :D... Ale dá se s toutou hrou vůbec ještě začít? do začátku dostanu 50 milionů a 24 hráčů někteří mají skrytou vlastnost 90-100, takže po vytrénovaní by se dali slušně prodat, ale vzhledem k těm cenám, které vidím na marketu... Jak mám sakra docílít, abych toho mého hráče prodal za desítky milionů, abych pak měl desítky milionů na nákup dalšího... Když se podívám tak i hráč se skrytou vlastností 72 okolo roku 25 stejně stojí několik milionů.... Tato hra už nepočítá s nováčky nebo jak?
Nikto nemá nahrabaných niekoľko miliárd. Teda neviem o takom. Je tu viacero, čo má slušný majetok, ale zase mnoho z nich absolútne nič nerobí, len hnije niekde v spodných divíziách. Nehovoriac o tom, že na áčkový titul netreba ani miliardu, treba vedieť hrať túto hru. To, že niekto kúpi hráča za 200M neznamená, že ty nemôžeš kúpiť za tú sumu piatich a všetci budú lepší ako ten jeden. Prachy nie sú všetko. A samozrejme, ako nováčik nemusíš mať rovno cieľ vyhrať áčko, ak sa tam chceš napr. len dostať, tak k tomu stačia len tie znalosti hry a základný majetok (príp. dostať sa do B a tak). Rozhodne je stále možné byť v áčku za 7 sezón od založenia klubu. Ak máš záujem hru hrať, treba sa o nej učiť...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Jako student ekonomie bych navrhl protiinflační politiku :mrgreen:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

puzzle wrote:Jako student ekonomie bych navrhl protiinflační politiku :mrgreen:
Také pokusy tu už boli - takže teraz platíme zamestnancom za sezónu miesto 50k necelých 500k (všetkým 7 dokopy, ak by mali základný plat pri 100%) a zdaňujeme výhry v turnajoch 10% (takže keď som vyhrával áčko, tak som za sezónu odviedol tak 1-1,5M...priemerný manažér odvedie tak pár tisíc).
Škoda, že nikomu nevadí, že začiatočníci dostanú 50M a starí manažéri majú už také fans základne, že za sezónu môžu len na vstupnom dostať kľudne aj 30M.

:roll:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
vladis_46
Fan
Posts: 3
Joined: Fri May 19, 2017 10:12 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by vladis_46 »

Zdravím chcel by som sa spýtať pár otázok, s ktorými si lámem hlavu.

1. keď kúpim hráča alebo nejakého budem mať z akadémie, tak ako zistím jeho potenciál? resp. že na koľko % sa môže dostať jeho celkové hodnotenie.
2. akú rolu hrá to, že koľko % má skúsenosti?
3. keď má môj hráč všetky vlastnosti už v červenom, tak z neho už viac nedostanem? je na maxime?
4. tímová nálada ovplyvňuje výkony hráčov alebo niečo?
5. rozdelenie vstupeniek 85% : 15% je rozdelenie vstupeniek ja voči súperovi, nie príjem z nich?
6. viacerí tú spomínali nejaké skryté vlastnosti, viete mi to bližšie vysvetliť? lebo nejak tomu nechápem.
7. ako môžem ovplyvniť výkon mojich hráčov, aby mali lepšie výkony? lebo väčšina sa ustálila ba niektorí hráči sa nevedia vyrovnať ani svojmu najlepšiemu výkonu. A to majú morálku aj fyzičku vždy okolo 95% čo mávali aj predtým.
8. mám hráčov, ktorých som kúpil a ich celkové hodnotenie vôbec nerastie a pritom nemajú ani moc skúseností , sú mladí a stagnujú aj na výkonoch počas celej sezóny žiadny nárast, už sa to nezmení?

Za odpovede veľmi pekne ďakujem :)
vladis_46
Fan
Posts: 3
Joined: Fri May 19, 2017 10:12 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by vladis_46 »

vladis_46 wrote:Zdravím chcel by som sa spýtať pár otázok, s ktorými si lámem hlavu.

1. keď kúpim hráča alebo nejakého budem mať z akadémie, tak ako zistím jeho potenciál? resp. že na koľko % sa môže dostať jeho celkové hodnotenie.
2. akú rolu hrá to, že koľko % má skúsenosti?
3. keď má môj hráč všetky vlastnosti už v červenom, tak z neho už viac nedostanem? je na maxime?
4. tímová nálada ovplyvňuje výkony hráčov alebo niečo?
5. rozdelenie vstupeniek 85% : 15% je rozdelenie vstupeniek ja voči súperovi, nie príjem z nich?
6. viacerí tú spomínali nejaké skryté vlastnosti, viete mi to bližšie vysvetliť? lebo nejak tomu nechápem.
7. ako môžem ovplyvniť výkon mojich hráčov, aby mali lepšie výkony? lebo väčšina sa ustálila ba niektorí hráči sa nevedia vyrovnať ani svojmu najlepšiemu výkonu. A to majú morálku aj fyzičku vždy okolo 95% čo mávali aj predtým.
8. mám hráčov, ktorých som kúpil a ich celkové hodnotenie vôbec nerastie a pritom nemajú ani moc skúseností , sú mladí a stagnujú aj na výkonoch počas celej sezóny žiadny nárast, už sa to nezmení?

Za odpovede veľmi pekne ďakujem :)
a ešte taká vec na porovnanie čo neviem pochopiť...
mám dvoch brankárov:
jeden má 19 rokov -->hodnotenie 77% -->agresivita 6% -->skúsenosti 14% a výkon dal max 52 a bežne dáva 51
druhý má 22 rokov -->hodnotenie 78% -->agresivita 16% -->skúsenosti 14% a výkon dal max 59 a bežne dáva 58

viete mi to vysvetliť?
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”